Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι.....!!:(:(:(:(:(

ουφ αντε μην ψυχοπλακωθουμε τωρα, περνανε και τα βαιμπς στο σποριδιο ρε συ λεγκω, τι του βαζεις του παιδιου να ακουει!!

στελλα στις 2 ωρες εγω την ξυπνουσα σε ολο το 40ημερο.

κι η ερατω ειχε τρελη δυσκοιλιοτητα αυτη την εβδομαδα τουλαχιστον ο τεο μπορει να φαει ξερα συκα και δαμασκηνα α και βερικοκα δωστου! και χαμομηλι επισης

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, τα έλεγα και στην Άφρο το απόγευμα, ο μικρός από κει που έκανε 3-4 φορές την ημέρα κακά του εδώ κι ένα μήνα έχει γίνει τρελά δυσκοίλιος, με αίμα κάποιες φορές στα κακά και πάρα πολυ κλάμα. Σήμερα όλο το απόγευμα έκλαιγε το έρμο... Εντομεταξύ δεν μπορώ να αλλάξω τίποτα ή να προσθέσω στη διατροφή του γιατί τσακίζει τα λαχανικά, τα λαδερά και τα όσπρια... τρώει ολικής αλέσεως και πίνει άπειρο νερό. Αύριο θα πάρω ακτινίδια, θα κόψω εντελώς μέχρι νεωτέρας μπανάνες και μήλα και θα προσπαθήσω να φάει ξερά δαμάσκηνα. Ελπίζω να γίνει τίποτα αλλιώς δεν το γλυτώνει το σιρόπι. Τάτι και Βάσω εσείς τι κάνατε τελικά;

Ρε γαμώτο κι εμένα εχει στουμπώσει...εντάξει τώρα κάνει 1 φορά τη μέρα (και αργα) αλλα είναι στούκας με το μπαρδόν, τρομαζει να τα βγάλει...κι εμένα όλα τα τρώει...θα δοκιμάσω και εγώ τα δαμάσκηνα..μηλο και μπανανα δεν τα κόβω δεν τρώει άλλα φρούτα, πηρα κι εγώ ακτινιδια αλλά και αβοκάντο (δεν εχω ξαναπαρει, ασχετο ειπα να το δοκιμασω)

Εμάς μας βοηθάει το σουσάμι. Είτε παστέλι(ειχα κατι μαλακά βεβαια απο ζακυνθο) είτε κουλουράκι κλπ.

Θα δοκιμάσω και αμυγδαλοβουτυρο που το τρωμε πολυ καιρο για απογευματινο αλλα εχω καιρο να της δώσω...

Φελινάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μου σ'αγαπώ πολυ! Το ξερσ? Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω βαλει στο στομα μου αλκοολ εκτος απο τον γαμο που πινεις το κρασι στην εκκλησια και μια γουλια σαμπανια στην δεξίωση...

ειμαι γκικ? ενταξει δεν ετυχε να βγω κιόλας...τεσπα....οσο για το τσιγάρο καπνιζα προ εγκυμοσυνης(λιγο βεβαια) ε, τώρα αν τυχει μπορει να κανω 1 τσιγαρο π.χ. το μηνα. Παντως φροντιζω να περασει τουλαχιστον 1 ωρα πριν θηλάσω...(το ειχε πει μια συμβουλος αυτο...)

Επεξεργάστηκαν by galat

eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα. Θηλάζετε όλες?

καποιες θηλαζουν, καποιες θηλασαν,καποιες περιμενουν να θηλασουν το 2ο, και καποιες θηλαζουν ενω περιμενουν το 2ο!!!;):D

Βρε γαλατ, δλδ θες να μου πεις ότι τόσο καιρό δεν πίνεις;;;;

ουτε εγω εχω πιει τιποτα......:oops::oops::oops:

wtf?

http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=77548&cid=4

από αυτό το σούπερ μάρκετ ψωνίζω:confused:

ήμουν εκεί το μεσημέρι:confused:

σοβαρα????? omg!!! παλι καλα που εισαι οκ!!!

κοριτσακια καληνυχτες!!!!!φιλια!!ελπιζω να εχετε ολες μια "ησυχη" νυχτα!!!;):D


h28H.jpgh28Hp2.pngAk6Gp2.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς είχα πάθει κι εγώ... τρελός στομαχόπονος! Το πιο ζόρικο είναι στη σκηνή που βάζει την κάμερα στη θεση της κοπέλας με τα καθίκια από πάνω... Χωρίς να δείξει τίποτα περισσότερο απλά σε βάζει στην θέση της, τίποτ'αλλο να πεις ή να δεις... Εντάξει σταματάω γιατί φρίκαρα πάλι...

Απίστευτη ταινία...συγκλονιστική...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, μόλις σας ανακάλυψα και είπα να έρθω στην παρέα σας.

Έχω ένα αγοράκι 42 ημερών και θηλάζουμε απο δυο ημερών χωρίς συμπληρώματα.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντουντούκα, αυτή είναι η δήλωση σου όλη μέρα;;;;Σα δεν ντρεπόμαστε! :)

...όνειρα γλυκά....

μέχρι να σας διαβάσω, κόντεψα να αποκοιμηθώ στο πληκτρολόγιο :D:D

οπότε ίσα που έγραψα κάτι πριν ξεραθώ (να μην είμαι και αγενής :lol: )

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μεγειά το καφέέέέέέ!!

(στο άλλο δεν πρόκειται να μπαίνω, ιναφ ιζ ιναφ, έχουμε και δουλειές :D )

λύθηκε το μυστήριο της Τατιάνας???????

Χτες στο ωδείο, όόόλα τα παιδάκια βγάλανε μπισκοτάκια και καραμέλες και η Μαρίνα τους απαξίωσε όλους και ζήτησε μεμέ!!!! Η ΔΙΚΑΙΩΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ!!! :lol:

ένα κοριτσάκι μάλιστα, έδειξε τη Μαρίνα και είπε σε μένα "σε αυτό το κοριτσάκι δε θα δώσω μπισκότο" και εγώ της είπα, με απόλυτη φυσικότητα και χάρη (μη γελάτε) "είχαμε μια σκασίλα...εμείς δε τα τρώμε αυτά" :lol: :lol:

Έπρεπε να δείτε την απορία στο προσωπάκι της :lol:


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις σας ανακάλυψα και είπα να έρθω στην παρέα σας.

Έχω ένα αγοράκι 42 ημερών και θηλάζουμε απο δυο ημερών χωρίς συμπληρώματα.

Καλημέρα Νατάσα,

Να σου ζήσει ο παίδαρος και .... σιδερένιοι.

Και εγώ θηλάζω αποκλειστικά αλλά όχι χωρίς προβλήματα... ακόμα με δαγκώνει!!!!!

Τί να κάνω.... υπομονή.


IxBZp3.png

Link to comment
Share on other sites

τη ταινία που λέτε δεν την έχω ακούσει...υποψιάζομαι όμως κάτι πολύ άσκημο με τη σκηνή που περιγράψατε...αχ δε θέλω τέτοια, με σημαδεύουν άσχημα....

καλημέρα Νατάσσα, να σου ζήσει ο μπέμπης!!!

πάω να "μεταφέρω" και το τικεράκι μου, για να δούμε τι θα δούμε..


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...