Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

The Café Au Lait !!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε γαλατ, δλδ θες να μου πεις ότι τόσο καιρό δεν πίνεις;;;;

Καλά μόνο εγώ ήμουν αυτή με όλες τις κακές συνήθειες;;; Πέφτω από τα σύννεφα...

Και έπινα (κρασί, μπύρα), και κάπνιζα (νταξ φυσικά με μέτρο) κατά την διάρκεια του θηλασμού... Να δεις κάτι μπυρίτσες που έπινα όταν επιτέλους η Αννα κοιμόταν όντας νεογέννητο!

Και τώρα που είμαι έγκυος δλδ ένα ποτήρι κρασί που και που το πίνω...

Πωπω δεν περίμενα να είμαι εγώ το κακό παράδειγμα του καφέ....

Ω πως θα το αντέξω;;;; Μπουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλέ, μην κλαις! Κι εγώ έπινα τις μπυριτσες μου όταν η Λήδα ήταν νεογέννητο, το δε επόμενο καλοκαίρι έπινα και ποτάκι κανονικά...Και τώρα πίνω κρασάκι που και που....


 

 

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ηπια την αλκοολ φρι μπυριτσα μου που ειναι νοστιμοτατη!!μετα το χρονο θα αρχισω να πινω πιο ελευθερα κρασακι γιατι αν θελει τωρα η ερατω να θηλασει πιο νωρις...τι κανουμε;;

καλε τι αγχωνεστε τοσο για τα τικερακια, θα τα βαζανε , το τσατοφορουμ μας ειναι μπραντ νιου!!!:mrgreen:

φελινι εχει φοβερες τζαζιες η συνονοματη!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ZaB13nXt7XM&feature=related

"αντι να σε φανταζομαι......αναρωτιεμαι αν θα σουνα καλος μ'ενα καροτσι!!!" :) :) :))))))):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λεγκω δεν την ειχα πετυχει τη λιστα..χμμμ κακως πολυ κακως!!:rolleyes:

ντοπλερ εκανα στον ντοκτορ, πληρωνα οσο η επισκεψη δηλ. 70 ε.

πως περναει ο καιρος βρε παιδια, σημερα η τσατουλιτσα μου εκανε κινηση να σηκωθει απο το παρκοκρεβατο σνιφ σνιφ, συγκινουμαι η μανα!:P

Επεξεργάστηκαν by DaF
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φελινι εχει φοβερες τζαζιες η συνονοματη!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ZaB13nXt7XM&feature=related

Πωπω είδα τα τραγούδια της και έχει μέσα εικόνες από παιδική ηλικία, συγκινήθηκα φοβερά, μου τοχε πει η αδερφή της ότι ασχολιόταν με τα καλλιτεχνικά αλλά δεν ήξερα... Κλαίω σαν χαζή τώρα...


VQHBp3.png2ZWhp3.png

A weed is a plant that has mastered every survival skill except for learning how to grow in rows. Be a WEED.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω είδα τα τραγούδια της και έχει μέσα εικόνες από παιδική ηλικία, συγκινήθηκα φοβερά, μου τοχε πει η αδερφή της ότι ασχολιόταν με τα καλλιτεχνικά αλλά δεν ήξερα... Κλαίω σαν χαζή τώρα...

αχ αυτες οι ορμονες!!:-P και να φανταστεις εμενα δεν μου αρεσε ωσπου την ακουσα λαιβ και ξετρελαθηκα, ειναι το στυλ μουσικης/τραγουδιου που λατρευω! (τζαζοκατι και λεπτη ειρωνια) ακου το τραγουδακι με το καροτσι,κανει και χιουμορ!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

...σπέρα!

Ααααχχχ, αρρωσταίνει και το Σοφάκι:( Να δούμε πως θα βγει η νύχτα...

ολο το ξεχναω..Ελίζα αρχισες δουλειά? Τελικά τι αφήνεις για γευμα στη μικρή?

Δεν ξεκίνησα ακόμα. Αλλά η Σοφία τελικά τρώει ρυζάλευρο, Άβυσσος η όρεξη των μωρών:rolleyes:

Αυτό που με κούφανε Δαναη περισσότερο με τον κόσμο ανάποδα είναι που ξέρω την τραγουδίστρια... και συνονόματη σου, ήταν η μικρή αδερφή μιας παιδικής μου φίλης... Χα!!!! Μικρός που είναι ο κόσμος.... Συγκινήθηκα τώρα!

Και την Τατιάνα Ζωγράφου ξέρω ήταν 2 τάξεις πιο μεγάλη από εμένα.

Εγώ πάλι που ανακάλυψα ότι ξέρω τα παιδιά που το φτιάξανε? και μάλιστα καλά? Μου είχε πει η κοπέλα που έρχεται για τη Σοφία για το cd, και μόλις τη Δευτέρα το πέτυχα μπροστά μου και έμεινα έτσι :shock:

επίσης θέλω παρα μα παρα πολύ να πιω ενα κρασάκι...μετά από πόση ώρα μπορώ να θηλάσω? 1-2 ώρες είναι ασφαλές?

Πιες καλέ!!! Νταξ, μην αδειάσεις το μπουκάλι, αλλά 1 ποτηράκι δεν βλάπτει!!

Φελίνι, αν εξαιρέσεις το τσιγαράκι, τα υπόλοιπα τα κάνω κι εγώ μια χαρά;)

Με καλεί το καθήκον, καληνύχτα!


DPYUp2.png EYukp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρε Ελιζάκι δεν τη γλύτωσε το Σοφάκι γμτ... ελπίζω να έχετε όσο γίνεται πιο χαλαρό βραδυ.

Νταφάκι, σούπερ το τραγούδι της Δανάης... δεν το χα ακούσει το συγκεκριμένο.

Εγώ πάλι άκουσα το απόγευμα το κομμάτι απ'το soundtrack του lilja 4 ever και μου ρθε ξανα όλη η ταινία. Δεν ξέρω αν την έχετε δει αλλά είναι απ'τις πιο ζόρικες και συγκλονιστικές ταινίες έχω δει. Το έβαλα και σ'αλλο τόπικ αλλά δεν μπόρεσα να μην το βάλω κι εδώ http://www.youtube.com/watch?v=XgM_MO_kPCM&feature=PlayList&p=9F4E8221E76CEC99&index=0

Link to comment
Share on other sites

ωχ βρε σοφακι πιες γαλατακι μπολικο απο τη μανουλα να συνελθεις γρηγορα!!!:)

μη μου λες για το λιλια γιατι ειχα στομαχοπονο ολο το βραδυ μετα την ταινια!!:( χαλια ημουν σου λεω, χαλια!ειναι πραγματικα να το τριψεις στη μουρη οσων λενε οτι τα θελουν και τα παθαινουν -εξωφρενικο,αλλα το ακουσαμε κι αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, τα έλεγα και στην Άφρο το απόγευμα, ο μικρός από κει που έκανε 3-4 φορές την ημέρα κακά του εδώ κι ένα μήνα έχει γίνει τρελά δυσκοίλιος, με αίμα κάποιες φορές στα κακά και πάρα πολυ κλάμα. Σήμερα όλο το απόγευμα έκλαιγε το έρμο... Εντομεταξύ δεν μπορώ να αλλάξω τίποτα ή να προσθέσω στη διατροφή του γιατί τσακίζει τα λαχανικά, τα λαδερά και τα όσπρια... τρώει ολικής αλέσεως και πίνει άπειρο νερό. Αύριο θα πάρω ακτινίδια, θα κόψω εντελώς μέχρι νεωτέρας μπανάνες και μήλα και θα προσπαθήσω να φάει ξερά δαμάσκηνα. Ελπίζω να γίνει τίποτα αλλιώς δεν το γλυτώνει το σιρόπι. Τάτι και Βάσω εσείς τι κάνατε τελικά;

Link to comment
Share on other sites

μη μου λες για το λιλια γιατι ειχα στομαχοπονο ολο το βραδυ μετα την ταινια!!:( χαλια ημουν σου λεω, χαλια!ειναι πραγματικα να το τριψεις στη μουρη οσων λενε οτι τα θελουν και τα παθαινουν -εξωφρενικο,αλλα το ακουσαμε κι αυτο....

Το ίδιο ακριβώς είχα πάθει κι εγώ... τρελός στομαχόπονος! Το πιο ζόρικο είναι στη σκηνή που βάζει την κάμερα στη θεση της κοπέλας με τα καθίκια από πάνω... Χωρίς να δείξει τίποτα περισσότερο απλά σε βάζει στην θέση της, τίποτ'αλλο να πεις ή να δεις... Εντάξει σταματάω γιατί φρίκαρα πάλι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...