Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

On 16/02/2017 at 4:36 PM, Rock_Me said:

Κοριτσια ρε κοριτσια! Ερωτας! Τα καλυτερα ευχομαι.5/6 ειναι τα γενεθλια μου!!!!

Λες; Αν κ στο γιο μου γέννησα 8 μέρες νωρίτερα απο την ΠΗΤ.. Πάντως κοντά θα είστε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 17/2/2017 at 5:56 ΜΜ, Xenia_A είπε:

Λες; Αν κ στο γιο μου γέννησα 8 μέρες νωρίτερα απο την ΠΗΤ.. Πάντως κοντά θα είστε!!

Τα κοριτσια ειναι ερωτας τελος!Ηθελα σαν τρελη αγορι στο πρωτο.Τωρα ενω ηθελα να δοκιμασω και το διαφορετικο βαθεια μεσα μου πιστευω ηθελα παλι κοριτσι. Θα το καταλαβεις!

  • Μου αρέσει 1

ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

On Sunday, February 26, 2017 at 0:11 ΜΜ, Λινα2 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Είμαι νεο μέλος στο φόρουμ! Είμαι 26 εβδομάδων και εχω ΠΗΤ 2 Ιουνίου 2017! Καλη Κυριακή και Καθαρα Δευτέρα σε όλες!

Καλωσηρθες και με το καλο!

Το πρωτο σου μωρακι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/26/2017 at 0:11 PM, Λινα2 said:

Γεια σας κορίτσια! Είμαι νεο μέλος στο φόρουμ! Είμαι 26 εβδομάδων και εχω ΠΗΤ 2 Ιουνίου 2017! Καλη Κυριακή και Καθαρα Δευτέρα σε όλες!

Καλημέρα!!!Καλωσήρθες!!!Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!

Έχουμε την ίδια ΠΗΤ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια! Καλο Μήνα! Μπήκαμε στην Άνοιξη:cool:

Τι κάνετε! εγώ σήμερα κλεινω τον 6ο και μπαίνω στον 7ο ( Τρίτο τρίμηνο!) ημερολογιακά και αύριο βάση εβδομάδων μπαίνω στην 27η εβδομάδα!:-P

Taurine, Λινα2 και chrisafenia καλώς ήρθατε!!! με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας!!

σας φιλώ!!

 

  • Μου αρέσει 2

Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2017 at 0:11 ΜΜ, Λινα2 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Είμαι νεο μέλος στο φόρουμ! Είμαι 26 εβδομάδων και εχω ΠΗΤ 2 Ιουνίου 2017! Καλη Κυριακή και Καθαρα Δευτέρα σε όλες!

Καλως ηλθες και με το καλο ευχομαι!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2017 at 0:11 PM, Λινα2 said:

Γεια σας κορίτσια! Είμαι νεο μέλος στο φόρουμ! Είμαι 26 εβδομάδων και εχω ΠΗΤ 2 Ιουνίου 2017! Καλη Κυριακή και Καθαρα Δευτέρα σε όλες!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε :)

Λίνα μου καλωσήρθες και με το καλό το μπεμπάκι σου !!!

On 25/2/2017 at 5:26 PM, taurine said:

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια. Σημερα η β επιπεδου στις 22 + 6 εβδομαδες. Ειμαστε πολυ καλα, γυρω στα 580 γρμ και προχωραμε. Καλο τριήμερο σε ολες!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα να πάνε κατευχήν!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Πήγαμε την Τετάρτη στο γιατρό. Η μπουμπου εχει γυρίσει με το κεφάλι κάτω και ειναι 900 γραμμάρια! Ολα καλα. Μου ειπε γενικά να πρόσεχω σκύψιμο και βάρη γιατι ειναι χαμηλά. Αυτα! 

Να πω καλως ήρθατε στα καινούργια κορίτσια και με το καλό!

Περιμενω νέα σας! Φιλια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου γλυκά :)

Πως είστε? έχουμε καιρό να τα πούμε ελπίζω όλες να είστε καλά!!!

Xenia μου μπράβο για την μπεμπούλα :) όλα να πάνε καλά!!!

Σας φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα.Κλασσικο υπερηχο σημερα.Ολα καλα ο μπεμπακος μου. Υπερκινητικος μου λεει ο γιατρος....αμ δεν το ξερω???Σπανια ησυχαζει. 760 γραμμαρια τον βγαζει και ραντεβου απριλη τωρα.Αντε να περναει ο καιρος!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Φιλια!

  • Μου αρέσει 2

ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rock_Me said:

Γεια σας και απο μενα.Κλασσικο υπερηχο σημερα.Ολα καλα ο μπεμπακος μου. Υπερκινητικος μου λεει ο γιατρος....αμ δεν το ξερω???Σπανια ησυχαζει. 760 γραμμαρια τον βγαζει και ραντεβου απριλη τωρα.Αντε να περναει ο καιρος!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα.

Φιλια!

Το ίδιο και εμένα δεν ησυχάζει με τίποτα..... μόνο όταν κοιμάμαι δεν τον καταλαβαίνω :). Στις 23/02 που είχα και εγώ ραντεβού 760 μου τον έβγαλε τώρα ξαναέχω ραντεβού στις 23/03 και ανυπομονώ να τον ξαναδώ να δω πόσο έχει μεγαλώσει!!! Με το καλό και ο επόμενος υπέρηχος Rock Me!!

Σε φιλώ!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lover bird είπε:

Το ίδιο και εμένα δεν ησυχάζει με τίποτα..... μόνο όταν κοιμάμαι δεν τον καταλαβαίνω :). Στις 23/02 που είχα και εγώ ραντεβού 760 μου τον έβγαλε τώρα ξαναέχω ραντεβού στις 23/03 και ανυπομονώ να τον ξαναδώ να δω πόσο έχει μεγαλώσει!!! Με το καλό και ο επόμενος υπέρηχος Rock Me!!

Σε φιλώ!!

Και ασβεστιο να παρω χοροπηδαει χαχαχα.Τη νυχτα ουτε πλευρο δε με αφνει να γυρισω ασε.

Μεχρι τις 23 εσενα θα εχει ξεπερασει το κιλο σιγουρα. Μια χαρα!

12 minutes ago, Lover bird είπε:

Το ίδιο και εμένα δεν ησυχάζει με τίποτα..... μόνο όταν κοιμάμαι δεν τον καταλαβαίνω :). Στις 23/02 που είχα και εγώ ραντεβού 760 μου τον έβγαλε τώρα ξαναέχω ραντεβού στις 23/03 και ανυπομονώ να τον ξαναδώ να δω πόσο έχει μεγαλώσει!!! Με το καλό και ο επόμενος υπέρηχος Rock Me!!

Σε φιλώ!!

Και ασβεστιο να παρω χοροπηδαει χαχαχα.Τη νυχτα ουτε πλευρο δε με αφηνει να γυρισω ασε.

Μεχρι τις 23 εσενα θα εχει ξεπερασει το κιλο σιγουρα. Μια χαρα!

  • Μου αρέσει 1

ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κοριτσια!

τι κάνετε, πως ειναι οι κοιλίτσες σας?

τι κανουν τα ζουζουνακια σας?

Εμενα οσο περναει ο καιρος ζωηρεύει απιστευτα!! Με το καλό να τα παρουμε αγκαλίτσα!!

εχετε οργανωσει τα ρουχαλάκια-πρόικα των μικρών?

Σας φιλώ

  • Μου αρέσει 2

Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...