Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Rock_Me said:

Να ζησετε καλε!!! Καθε ευτυχια ευχομαι κ εγω!!! :-D

Eυχαριστούμε πολυ κοπέλα μου οτι καλυτερο και σε σας! με το καλο το μωρακι σας!:-P

Πως περασετε εσεις? το μωρακι ολα καλα?


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, elris είπε:

Eυχαριστούμε πολυ κοπέλα μου οτι καλυτερο και σε σας! με το καλο το μωρακι σας!:-P

Πως περασετε εσεις? το μωρακι ολα καλα?

Τελεια ηταν φετος και λιγο περιεργα μαζι που θα ειναι τα τελευταια χριστουγεννα που κανουμε οι 3 μας.Αυριο εχει κ το κοριτσι μου τα γενεθλια της περασαν δυο χρονια που την αντικρυσα και ειμαι σε πυρετο ετοιμασιων για το παρτυ.Αυριο εχω κ γιατρο κ ανυπομονω να δω τι κανει το σπορακι μεσα.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα κοριτσια μου! Σας βρηκα λιγο αργα,ομως καλιο αργα παρα ποτε λενε... Ειμαι η Διαμαντουλα απο Θεσσαλονικη διανυω την τριτη μου εγκυμοσυνη ειμαι 16+2 κ εχω ΠΗΤ 26/06/2017 ( τελευταια απ ολες δηλαδη) .Εχω μια ζουζουνα που ειναι 3 χρονων κ εναν αντρακο που ειναι 10 μηνων... Η εγκυμοσυνη μου μεχρι τωρα βαινει καλως,καμια σχεση με τις αλλες δυο πολυ δυσκολες κ ευχομαι να συνεχισει ετσι!Στην αυχενικη μου ειπαν οτι ειναι μαλλον κκοριτσακ! Αυτα απο μενα θα χαρω να με βαλετε στην παρεα σας κ να τα λεμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Διαμαντούλα μου καλώς όρισες!! Να χαιρεσαι τα ζουζουνάκια σου και με το καλό να ερθει και το νέο μωρο σας!!!:)

Ξένια μου σε ευχαριστούμε πολύ!! Με το καλό το μωράκι και σε σας!!:)

Rock_me να χαίρεσαι την κοράκλα σου!! πάντα χαμογελαστή και υγιειής να ειναι!! Αντε με το καλο να δεις και το μωρο !!

Εγώ κορίτσια από τις 2/1 έχω ξεκινήσει και νιώθω το μικρό μου ειδικά όταν πιω πορτοκαλάδα κάνει πάρτυ!! χαχα

Ανεβάζω ανανεωμένο το πινακάκι!! (ελπίζω χωρίς λάθος!)

Σας φιλώ!!!:-P:-P

  • Elris                   ΠΗΤ 1/6/2017
  • Chrissafenia      ΠΗΤ 2/6/2017
  • Sofka                 ΠΗΤ 6/6/2017
  • Lover bird         ΠΗΤ 9/6/2017
  • Xenia_A            ΠΗΤ 10/6/2017
  • Rock_me          ΠΗΤ 22/6/2017
  •  Διαμαντούλα    ΠΗΤ 26/6/2017

 

 

                       :-P:-P:-P:-P:-P

 


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Rock_Me said:

Τελεια ηταν φετος και λιγο περιεργα μαζι που θα ειναι τα τελευταια χριστουγεννα που κανουμε οι 3 μας.Αυριο εχει κ το κοριτσι μου τα γενεθλια της περασαν δυο χρονια που την αντικρυσα και ειμαι σε πυρετο ετοιμασιων για το παρτυ.Αυριο εχω κ γιατρο κ ανυπομονω να δω τι κανει το σπορακι μεσα.

Χρόνια Πολλά για την ζουζούνα σου να την χαίρεσαι και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς :)  :)  :)

Με το καλό ο υπέρηχος σήμερα να δεις το σποράκι σου και να το χορτάσεις!!!

8 hours ago, Διαμαντουλα said:

Γεια σας κι απο μενα κοριτσια μου! Σας βρηκα λιγο αργα,ομως καλιο αργα παρα ποτε λενε... Ειμαι η Διαμαντουλα απο Θεσσαλονικη διανυω την τριτη μου εγκυμοσυνη ειμαι 16+2 κ εχω ΠΗΤ 26/06/2017 ( τελευταια απ ολες δηλαδη) .Εχω μια ζουζουνα που ειναι 3 χρονων κ εναν αντρακο που ειναι 10 μηνων... Η εγκυμοσυνη μου μεχρι τωρα βαινει καλως,καμια σχεση με τις αλλες δυο πολυ δυσκολες κ ευχομαι να συνεχισει ετσι!Στην αυχενικη μου ειπαν οτι ειναι μαλλον κκοριτσακ! Αυτα απο μενα θα χαρω να με βαλετε στην παρεα σας κ να τα λεμε!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Διαμαντούλα σου εύχομαι μια τελειόμηνη και εύκολη ευγκυμοσύνη!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου :) 


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια.Παρτυ και γιατρος αναβληθηκαν λογω χιονιου χεχε!! Δε πειραζει,τις επομενες μερες!

Διαμαντουλα καλως ηλθες.Πολυ κοντινες ηλικιες τα μωρα σου καλε.Ηρωιδα μπραβο.Μια ηρεμη εγκυμοσυνη ευχομαι.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλή χρονιά!!!

Εγώ ταλαιπωρήθηκα λίγο από μια ίωση αυτές τις μέρες με δέκατα και φοβερό μπούκωμα. Τώρα είμαι λίγο καλύτερα.

Έκλεισα και εγώ να κάνω τη Β΄ Επιπέδου την Τετάρτη 25/01 και περίμενω πως και πως να έρθει εκείνη η μέρα. 1ον γιατί είναι σημαντική εξέταση και 2ον για να δούμε τι είναι το σποράκι μας γιατί μέχρι στιγμής δεν μας έχει κάνει την τιμή να κάτσει ήσυχο να δούμε το φύλο του.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, chrissafenia said:

Καλημέρα και από μένα κορίτσια και καλή χρονιά!!!

Εγώ ταλαιπωρήθηκα λίγο από μια ίωση αυτές τις μέρες με δέκατα και φοβερό μπούκωμα. Τώρα είμαι λίγο καλύτερα.

Έκλεισα και εγώ να κάνω τη Β΄ Επιπέδου την Τετάρτη 25/01 και περίμενω πως και πως να έρθει εκείνη η μέρα. 1ον γιατί είναι σημαντική εξέταση και 2ον για να δούμε τι είναι το σποράκι μας γιατί μέχρι στιγμής δεν μας έχει κάνει την τιμή να κάτσει ήσυχο να δούμε το φύλο του.

 

 

Chrissafenia μου καταρχήν καλή χρονιά!

χίλια συγνώμη που δεν σε συμπεριέλαβα πριν στο πινακάκι! μόλις έκανα update!!:-(

Περαστικά σου έυχομαι να ντυνέσαι καλά! οχι βαριά αλλα προσωπικά τα κορμάκια με έχουν σωσει! και ενα καλό μπουφάν ή παλτο!!:-)

Εγώ έχω ραντεβού 27/1 για τη β επιπέδου ! εύχομαι να μας πάνε όλα καλά!!!


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, elris said:

 

Chrissafenia μου καταρχήν καλή χρονιά!

χίλια συγνώμη που δεν σε συμπεριέλαβα πριν στο πινακάκι! μόλις έκανα update!!:-(

Περαστικά σου έυχομαι να ντυνέσαι καλά! οχι βαριά αλλα προσωπικά τα κορμάκια με έχουν σωσει! και ενα καλό μπουφάν ή παλτο!!:-)

Εγώ έχω ραντεβού 27/1 για τη β επιπέδου ! εύχομαι να μας πάνε όλα καλά!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!

& μένα με έχουν σώσει τα κορμάκια...& ευτυχώς που φτάνουμε ακόμα να τα κουμπώνουμε...:) Προσέχω όσο μπορώ αλλά με τις θερμοκρασίες που είχαμε τις τελευταίες μέρες (-6) και με τα χιόνια, τα μικρόβια κάνουν πάρτυ...

& εγώ το ίδιο εύχομαι!!!Να μας πάνε όλα καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2017 at 9:52 AM, elris said:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Διαμαντούλα μου καλώς όρισες!! Να χαιρεσαι τα ζουζουνάκια σου και με το καλό να ερθει και το νέο μωρο σας!!!:)

Ξένια μου σε ευχαριστούμε πολύ!! Με το καλό το μωράκι και σε σας!!:)

Rock_me να χαίρεσαι την κοράκλα σου!! πάντα χαμογελαστή και υγιειής να ειναι!! Αντε με το καλο να δεις και το μωρο !!

Εγώ κορίτσια από τις 2/1 έχω ξεκινήσει και νιώθω το μικρό μου ειδικά όταν πιω πορτοκαλάδα κάνει πάρτυ!! χαχα

Ανεβάζω ανανεωμένο το πινακάκι!! (ελπίζω χωρίς λάθος!)

Σας φιλώ!!!:-P:-P

  • Elris                   ΠΗΤ 1/6/2017
  • Chrissafenia      ΠΗΤ 2/6/2017
  • Sofka                 ΠΗΤ 6/6/2017
  • Lover bird         ΠΗΤ 9/6/2017
  • Xenia_A            ΠΗΤ 10/6/2017
  • Rock_me          ΠΗΤ 22/6/2017
  •  Διαμαντούλα    ΠΗΤ 26/6/2017

 

 

                       :-P:-P:-P:-P:-P

 

Καλημέρα elris μου πως είσαι?

Θυμάμαι αν δεν κάνω λάθος ότι η Sofka είχε μια ατυχία και δεν συνεχίζει εγκυούλα :( οπότε θα πρέπει να την αφειρέσεις από το πινακάκι!!!!

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Lover bird έχεις δίκιο!!! τώρα που το διαβασα το θυμηθηκα!!! οπότε το ξαναανεβάζω σωστά!!:-P:-P

  • Elris                   ΠΗΤ 1/6/2017
  • Chrissafenia      ΠΗΤ 2/6/2017
  • Lover bird         ΠΗΤ 9/6/2017
  • Xenia_A            ΠΗΤ 10/6/2017
  • Rock_me          ΠΗΤ 22/6/2017
  •  Διαμαντούλα    ΠΗΤ 26/6/2017

 


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

τι κάνετε σήμερα??

βρήκα αυτό το site http://www.happyparenting.gr/egkymosynh/Κατηγορίες/kyhsh-egkymoshnh/3241-Δωρεάν-δείγματα-για-εγκύους-και-νέες-μαμάδες.html

έχει αρκετές εταιρείες που μπορούν να μας προμηθεύσουν με δειγμάτα !!! :cool:

Άσχετο έχετε νιώσει το μωρά σας?? Είναι το κάτι άλλο!!!!:-P


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elris said:

Καλημέρα κορίτσια!!!

τι κάνετε σήμερα??

βρήκα αυτό το site http://www.happyparenting.gr/egkymosynh/Κατηγορίες/kyhsh-egkymoshnh/3241-Δωρεάν-δείγματα-για-εγκύους-και-νέες-μαμάδες.html

έχει αρκετές εταιρείες που μπορούν να μας προμηθεύσουν με δειγμάτα !!! :cool:

Άσχετο έχετε νιώσει το μωρά σας?? Είναι το κάτι άλλο!!!!:-P

Καλημέρα κορίτσια μου ;)

Εγώ δεν τον έχω νοιώσει ακόμα και ανυπομονώ :):) εσύ? αν ναι πως είναι? περιμένω σαν τρελή πότε θα το ακούσω για πρώτη φορά!!! το καταλαβαίνεις?


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...