Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανούλες Ιουνίου 2017


Recommended Posts

17 hours ago, Xenia_A said:

Μπραβοοο!! Έφυγε κ αυτό το αγχος είδες; περιμένω κ γω την δίκη μου την άλλη εβδομάδα!

 

16 hours ago, Lover bird said:

Μπράβο elris μου με το καλό το αντράκι σου :):):) 

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!! Σου ευχομαι να έχεις και εσυ Χενια πολυ καλα νεα!! Πολύ ανακούφιση δεν το συζητώ!!

Κοριτσια απο πιπιλες ειδικα εσεις που ειστε σε δευτερο μωρο ποιες προτεινετε?


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, elris είπε:

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!! Σου ευχομαι να έχεις και εσυ Χενια πολυ καλα νεα!! Πολύ ανακούφιση δεν το συζητώ!!

Κοριτσια απο πιπιλες ειδικα εσεις που ειστε σε δευτερο μωρο ποιες προτεινετε?

Μπραβο για τα καλα σου νεα.

Εγω suavinex εχω στη μικρη κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη και απο τα μπουκαλια κ τις πιπιλες αλλα κ αισθητικα.Αυτες θα παρω κ παλι.


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα.

Με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια μας με υγεια. Εχω ΠΗΤ 25 Ιουνιου και ειναι το τριτο μου κοριτσακι. Ειμαι στη 19+3 εβδομαδα και την προηγουμενη εβδομαδα εκανα παρακεντηση και μεθαυριο περιμενω αποτελεσματα.

Καποια κοπελα με προηγουμενη εμεπιρια υπαρχει; Με φοβιζει καπως...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, taurine είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα.

Με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια μας με υγεια. Εχω ΠΗΤ 25 Ιουνιου και ειναι το τριτο μου κοριτσακι. Ειμαι στη 19+3 εβδομαδα και την προηγουμενη εβδομαδα εκανα παρακεντηση και μεθαυριο περιμενω αποτελεσματα.

Καποια κοπελα με προηγουμενη εμεπιρια υπαρχει; Με φοβιζει καπως...

Καλημερααα! Τα καλυτερα σου ευχομαι. 3 κοριτσια;;;Τι τελειο!!Δεν εχω κανει και δε ξερω να σε βοηθησω.Γιατι ομως την εκανες;Για ποιον λογο;

 

 

 


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, taurine said:

Καλησπερα κι απο εμενα.

Με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια μας με υγεια. Εχω ΠΗΤ 25 Ιουνιου και ειναι το τριτο μου κοριτσακι. Ειμαι στη 19+3 εβδομαδα και την προηγουμενη εβδομαδα εκανα παρακεντηση και μεθαυριο περιμενω αποτελεσματα.

Καποια κοπελα με προηγουμενη εμεπιρια υπαρχει; Με φοβιζει καπως...

Καλημέρα!! Καλώς ήρθες!! Με το καλό το νέο κοριτσάκι σου και να χαίρεσαι και τα άλλα δυο!! Παντα με υγιεία!!!

Καλό μου από ότι έχω ακούσει δεν είναι κάτι τραγικό απλά πρέπει να προσέξεις το μετά λίγο ακινησία. Βασικά κάνε ότι σου πει ο γιατρός!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

 

On 31/1/2017 at 4:17 PM, Rock_Me said:

Μπραβο για τα καλα σου νεα.

Εγω suavinex εχω στη μικρη κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη και απο τα μπουκαλια κ τις πιπιλες αλλα κ αισθητικα.Αυτες θα παρω κ παλι.

Εμαθα και για τις MAM πιπίλες οι οποίες εχούν περισσότερες τρυπες και δεν δημιουργούν βακτήρια!

https://www.mambaby.com/gr/?utm_source=MAM&utm_medium=email&utm_campaign=GR+MAM+Club+E-Mail+Confirmation+(No+voucher-Capital+Controls)20170202+09&utm_content=Homepage+MAM+Homepage&emst=ySNEGyrQwr_2113_2026744_1

 


Take Control of Your Mind & Your Thoughts! it's your own responsibility!!!  icon_wink.gif 7gU4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elris,

Rock,

Kαλημερα. Ειμαι 39, και ο γιατρος μου ηταν κατηγορηματικος ως προς την ηλικια μου. Βεβαια,η αυχενικη και η papp a ηταν πολυ καλες, ειχα 2 πολυ καλες εγκυμοσυνες και 2 επισης ευκολες γεννες φυσιολογικες,με επισκληριδιο αναλγησια, στα 31 και στα 34 αντιστοιχα. Εκανα την παρακεντηση πριν 8 μερες και αυριο θα εχω αποτελεσματα. Η ακινησια μου εχει τσακισει την ψυχολογια και οι αιμορροιδες με πεθαινουν στον πονο. 

Ο γιατρος μου ειναι ο ιδιος εδω και 10 χρονια και του εχω εμπιστοσυνη,αλλα για καποιο λογο μου μετεδωσε για πρωτη φορα πολυ αγχος και φοβο. Οταν του ζητησα να κανω το τεστ αιματος αντι της παρακεντησης μου αρνηθηκε λεγοντας μου οτι δεν ειναι αξιοπιστο. Με  μια ερευνα βεβσια ειδα οτι το τεστ κοστιζε 400 ευρω και η παρακεντηση 850! Ολο αυτο μου κλονισε την εμπιστοσυνη μου. Τελικα καταλαβα οτι ολα γινονται για το χρημα...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, elris είπε:

Καλημέρα!! Καλώς ήρθες!! Με το καλό το νέο κοριτσάκι σου και να χαίρεσαι και τα άλλα δυο!! Παντα με υγιεία!!!

Καλό μου από ότι έχω ακούσει δεν είναι κάτι τραγικό απλά πρέπει να προσέξεις το μετά λίγο ακινησία. Βασικά κάνε ότι σου πει ο γιατρός!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

 

Εμαθα και για τις MAM πιπίλες οι οποίες εχούν περισσότερες τρυπες και δεν δημιουργούν βακτήρια!

https://www.mambaby.com/gr/?utm_source=MAM&utm_medium=email&utm_campaign=GR+MAM+Club+E-Mail+Confirmation+(No+voucher-Capital+Controls)20170202+09&utm_content=Homepage+MAM+Homepage&emst=ySNEGyrQwr_2113_2026744_1

Χαχα πλακα εχουν και αυτες.Δεν εχω χρησιμοποιησει ομως ποτε και δεν τις ξερω.

 


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, taurine είπε:

Elris,

Rock,

Kαλημερα. Ειμαι 39, και ο γιατρος μου ηταν κατηγορηματικος ως προς την ηλικια μου. Βεβαια,η αυχενικη και η papp a ηταν πολυ καλες, ειχα 2 πολυ καλες εγκυμοσυνες και 2 επισης ευκολες γεννες φυσιολογικες,με επισκληριδιο αναλγησια, στα 31 και στα 34 αντιστοιχα. Εκανα την παρακεντηση πριν 8 μερες και αυριο θα εχω αποτελεσματα. Η ακινησια μου εχει τσακισει την ψυχολογια και οι αιμορροιδες με πεθαινουν στον πονο. 

Ο γιατρος μου ειναι ο ιδιος εδω και 10 χρονια και του εχω εμπιστοσυνη,αλλα για καποιο λογο μου μετεδωσε για πρωτη φορα πολυ αγχος και φοβο. Οταν του ζητησα να κανω το τεστ αιματος αντι της παρακεντησης μου αρνηθηκε λεγοντας μου οτι δεν ειναι αξιοπιστο. Με  μια ερευνα βεβσια ειδα οτι το τεστ κοστιζε 400 ευρω και η παρακεντηση 850! Ολο αυτο μου κλονισε την εμπιστοσυνη μου. Τελικα καταλαβα οτι ολα γινονται για το χρημα...

Θα συμφωνησω μαζι σου.Ολα για το χρημα,δε βλεπω καποιο λογο που θα επρεπε να γινει αλλα γιατροι δεν ειμαστε και τωρα εγινε. Ακολουθησε τις συμβουλες του και ολα θα πανε καλα.Απο τη στιγμη που ειχες δυο τελειες εγκυμοσυνες ετσι θα ειναι και τωρα σαφως.Για την ακινησια σε νιωθω,οσο για αιμορροιδες και εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη τα χω δει ολα και ενω το σιδηρο με βοηθησε λιγο στην αρχη τωρα παλι τα ιδια.

Υπομονη υπομονη υπομονη!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taurine είπε:

Rock me

Ο σιδηρος ειναι πονεμενη ιστορια. Σε συνδυασμο ομως με την ακινησια, φερνει επιπονο αποτελεσμα.

Ειναι το πρωτο σου μωρακι;

Ειμαι σιγουρη οτι η ακινησια δε παλευεται. Ειναι το δευτερο μωρακι.Εχω ενα κοριτσακι 2 χρονων!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχομαι κουραγιο και υπομονη. Ειναι λιγο ζορικα τα διχρονα οταν κουβαλας αλλο ενα στην κοιλιτσα. Επισης,ποτέ μη ντρεπεσαι να ζητησεις βοηθεια.

Καλό βραδυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, taurine είπε:

Ευχομαι κουραγιο και υπομονη. Ειναι λιγο ζορικα τα διχρονα οταν κουβαλας αλλο ενα στην κοιλιτσα. Επισης,ποτέ μη ντρεπεσαι να ζητησεις βοηθεια.

Καλό βραδυ!

Πολυ ζορικα ειδικα οταν η πρωτη φορα που αφησα σε αλλους το παιδι ηταν τωρα που εμαθα για την εγκυμοσυνη και θα πηγαινα στο γιατρο.Γενικως η λεξη "βοηθεια" στη δικη μου περιπτωση δεν υπαρχει.Ευτυχως εχω τον συζυγο!!


ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites

On 30/01/2017 at 9:31 AM, elris said:

Καλημέρα!!! & Καλή εβδομάδα!

όλα καλά κ 'μεις με την β΄ επιπέδου!! Ειναι ενα αγορακι τελικα !!:-P:-P Πολυ ζωηρό!
530-550 γρ με πολυ χαμηλες πιθανοτητες για τρισομιες, προωρο κλπ οποτε δεν παμε σε αμνιοπαρακεντιση!

Μπραβοοο!! Έφυγε κ αυτό το αφχος είδες; περιμένω κ γω την δίκη μου την άλλη εβδομάδα!

Κορίτσια μου καλησπέρα! Πήγα στο γιατρό σήμερα ολα καλα. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 13 γιατι θα λείπει πιο πριν και θέλει να ειναι και εκείνος παρών. Απο φύλο δεν καταλάβαμε πολλά. Μάλλον αγόρι λέει αλλα δεν ειναι σίγουρος.. για να δούμε τι θα δούμε στο μεγάλο υπέρηχο!  Σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Xenia_A είπε:

Μπραβοοο!! Έφυγε κ αυτό το αφχος είδες; περιμένω κ γω την δίκη μου την άλλη εβδομάδα!

Κορίτσια μου καλησπέρα! Πήγα στο γιατρό σήμερα ολα καλα. Την β επιπέδου θα την κάνω γύρω στις 13 γιατι θα λείπει πιο πριν και θέλει να ειναι και εκείνος παρών. Απο φύλο δεν καταλάβαμε πολλά. Μάλλον αγόρι λέει αλλα δεν ειναι σίγουρος.. για να δούμε τι θα δούμε στο μεγάλο υπέρηχο!  Σας φιλώ!

Χεχε στις 13 και εγω.Μαλλον αγορι και εδω.Αντε να δουμε και μεις..χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

ZpmAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...