Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Το αδερφακι μου (παπακι4501) ακουσε το καρδουλινι της!!!


annete

Recommended Posts

με νυχια και με δοντια κρατηθηκα τοσες μερες να μη σου ανοιξω θεματακι!!!

ειπαμε με το γυναικακι σου να ακουσεις πρωτα την καρδουλα του μωρου σας να ξεαγχωθεις!!!

και ηρθε η στιγμη!!!

με πολυ συγκινηση λοιπον σου ευχομαι απτα βαθη της ψυχης μου να εχεις μια καταπληκτικη εμπειρια ζωης!!!

τους πιο υπεροχους 8 μηνες της ζωης σου!!!

μια ανεφελη, απολαυστικη, τελειομηνη και ολο χαδια εγκυμοσυνη!!!

με το καλο αγαπουλιτσα μου!!!

με το καλο να υποδεχτειτε το θαυματακι σας, τον πιο ανεκτιμητο θησαυρο, το σπλαχνο, την ψυχη, την ζωη σας ολοκληρη!!!

ενα γερο και ζουμπουρλουδικο κουκλακι που θα ολοκληρωσει την ευτυχια σας!!!

μια μεγααααααααλη αγκαλιτσα και πολυ πολυ πολυ αγαπη (εστω κι απο μακρια)!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γυναικακι μου γλυκο οπως ειπε και το Αννετακι μας ειχαμε συμφωνησει να ακουσεις καρδουλα και μετα να σου ανοιξουμε (οποια προλαβαινε χαχαχα) το θεματακι σου!!!!

Ευχομαι απο εδω και περα μονο τετοιες χαρες μεσα στο σπιτι σας!!!!

Σε 8 μηνες θα εχεις στην αγκαλια σου ενα πολυ γλυκο πλασματακι οπως εισαι εσυ!!!! Το ονειρο σου βγηκε αληθινο κοριτσαρα μου οποτε τωρα μονο δακρυα χαρας και οχι αγχος... Αντε βρε το 2011 θα ειμαστε πολυτεκνες!!!!

ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παπακι μου κ απο δω συγχαρητηρια να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη

κ σε 10 το πολυ βδομαδουλες θα ακους το σπορακι σου που θα κουνιεται κ θα σου δινει κ κλωτσιες

τοτε σου συνηστω παμπερς δεν υπαρχει τελειοτερο συναισθημα!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τσουπακι μου συγχαρητηρια να εχεις μια ομορφη κ ηρεμη εγκυμοσυνη.να τα απολαυσεις στο μεγιστο...τα καλυτερα ερχονται..............


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

βρε σκατουλες με συγκινησατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αι στο καλο!

δεν ξερετε ε;;ακομα δεν μπορω να το πιστεψω αλλα οταν ακουσα την καρδουλα μας να χτυπα τρελαθηκα!!!!!!!!!!!

φανταστειτε να αρχισει να κλωτσαει κι ολας ε;;;;αχ θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!!!

βεβαια να σας πω την αληθεια φοβαμαι σαν τρελη!!!!!!!!!!!!!!!και τη σκια μου φοβαμαι!αλλα το παλευω και προσπαθω να ειμαι ηρεμη και να το απολαυσω!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω πολυ κουκλες μου να ειστε καλα και να εχετε ολες σας μια υπεροχη ζωη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Παπάκι , έδωσε σήμα το σποράκι σου ε ? ' μαμά , εδώ είμαι κ μεγαλώνω ΄!!!!!!!!

Το καλοκαίρι θα εχεις αγκαλιά , ενα υγιέστατο , ζουμπουρλούδικο μωράκι !!!!!!

Καλή εγκυμοσύνη κ μόνο χαρές !!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Παπακι μου τωρα πια μπορουμε να ευχηθουμε και επισημωςςςςςςςς.

Με το καλο κοριτσακι,μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.Κοιτα να απολαυσεις την καθε στιγμη και μην αφηνεις το μυαλουδακι σου,να σου παιζει παιχνιδια.Να σκεφτεσαι μονο οτι σε λιγους μηνες θα ζησεις το απολυτο θαυμα:ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!1


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μικρο μου παπιιιιιιιιιιιιι να σου ευχηθω και απο δω επισημα!!!

ακουσες την καρδουλα του μικρου σου,οποτε μπορεις να απολαυσεις τωρα το μαγικο ταξιδι που σε περιμενει!!!!με το καλο κοριτσι μου να υποδεχτεις το μωρο σου!!!ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(να με ακους εμενα,σου ειχα πει οτι δεν θα αργησει αυτη η στιγμη για σενα)

φιλια!!!:D:D:D


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κουκλες μου σας ευχαριστω με ολη μου την καρδια για τις ευχες σας και συγνωμη που ψιλοχανομαι αλλα ακομα με ταλαιπωρει λιγο βατραχακι μου στομαχικα παντα!

σας ευχαριστω που τοσο καιρο εισασταν διπλα μου και ανεχοσασταν τη γκρινια και την ανυπομονησια μου!

ευχομαι σε ολες και σε καθε μια ξεχωριστα το καλυτερο να σας το φερει το 2011 οπως θα φερει και σε μενα το βατραχακι μου!

να ειστε ολες καλα!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...