Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Cafe Ιούλιος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 649
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γουάουυυυυυυυ μετα απο 1,5 μήνα αλλαξαμε σελιδα!!!!!!!

Καλημερα κορίτσια!!!! Ειδα το μπεμπακι μας χθες!! Δυστηχως τον ανδρα μου παλι δεν τον αφησαν να μπει στον υπερυχο, λογω πολιτικής του νοσοκομειου!! Αν και στον συγκεκριμένο υπερυχο δεν εβλεπες πολλα, ηταν αρκετα παλιας τεχνολογίας!!! Ουτε ηχο δεν ειχε για να ακουσουμε καρδουλα, ευτυχως που την ειδαμε να παλλεται!!! Μια χαρα ειναι το ζουζουνι μου!!! Η καισαρικη παραμένει για 8 Ιουλίου και θα δούμε μηπως μπορεσουμε να την παμε λιγο πιο αργα στις 17 ωστε να να εχουμε γενεθλια του σπορακι και γιορτη της κορης μου μαζι!!!!

Τι κανετε εσεις;

Να αναφέρω πως ελπιζω να ερθουν και αλλες μανουλες. Αν και σκεπτόμενη πότε ζητησα απο τον admin να ανοίξει το θεμα και ποτε προστεθηκε και αλλη μανούλα παλι καλα που μαζευτηκαμε και τοσες!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Μαρια μου χαιρομαι που ειναι ολα καλα με το μικρουλι σας!!!! Κριμα που δεν μπορεσε να το δει και ο μπαμπας του!Ετσι να εισαι καλα και μακαρι να μπορεσεις να γεννησεις στις 17!Πεφτει Κυριακη φετος!

Απο εβδομαδα, μπαινω στον 4ο. Εχω ηδη ομως την κοιλια που ειχα οταν εμπαινα στον 5ο!Παρολο που ειναι πιο μικρουλι σε μεγεθος συγκριτικα με τον Μαρινο, η κοιλια ειναι φουσκωμενη, γιατι φυσικα ειχε μεινει λιγο απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη...

Αλλες μανουλες για Ιουλιο?? Ο Αυγουστος ειναι γεματος, να γεμισει και ο Ιουλιος!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

lineal σ'ευχαριστω πολυ!!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου!! Αγοράκι εχεις απ' οτι καταλαβα ε;

ναι αγορακι,και αποτι βλεπω στην πητ σου -8/7-μαλλον θα εχουν κοντα τα γενεθλια τους,εμενα ειναι 9/7 αλλα του 2010;)

ολες οι μανουλες του ιουλιου -και φυσικα οχι μονο- να εχετε μια καλη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα:))


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και μπεμπάκια!!

Είμαστε που ειμαστε λιγες, ας έχουμε συμμετόχη τουλάχιστον!!!

Εμεις μια χαρα τα πάμε, χθες ακουσε για πρωτη φορα και ο ανδρας μου το ζουζούνι μας!!! Τονίζοντας μου πως πλεον ειναι εμπειρος και ξέρει!!!

Χθες ειχαμε ενα αρκετο δυσκολο βράδυ, μιας και περασα ενα μεγάλο μερος του στην τουαλέτα αδειάζοντας ολο το περιεχόμενο του στομαχιού μου!! Το σπορακι κοπαναγε, η Μαρίνα ήταν πολυ ανησυχη!! Ξυπνησε το βράδυ και κάναμε 2,5ωρες να ξανακοιμηθούμε!!!!! Το χειροτερο μου είναι πως με επιασε αυχαινικό και εχω απίστευτη ημικρανία!!! Αλλα οπως λεω ειμαι μαμα αντέχω τα παντα!!!!

Εσεις τι κανετε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!!

τι κανετε? Εμεις ειμαστε πολυ καλα! Σημερα πηγα κ πηρα τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις για την αυχενικη διαφανεια! ειναι παρα πολυ καλες! κ ειμαι πολυ χαρουμενη! το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι ο μπαμπας μας νιωθει οτι παει ντουγρου για γριπη κ αυτο με φοβιζει γιατι γιατι δεν θελω να αρρωστησω κ εγω! Α! επισης δεν μπορω καθολου το κρυο! κ αυτες τις μερες εχει ΠΟΛΥ κρυο! εσεις τι κανετε?

Φιλια πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα κορίτσια!εμεις έχουμε πητ 04/07/2011!γεννημενος την τεταρτη ιουλιου που λενε!αν και μπορει να μας παρει και ιουνιο!λετε?σε 4 μερουλες μπαινω στην 20η εβδομαδα και αρχιζω να μετρω αντιστροφα!περιμενουμε να κανουμε το β-επιπεδου!αληθεια περνουν γρηγορα οι μερες στο δευτερομισο? γιατι στο πρωτο με το ζορι!(με εμετους και αναγουλες!)πολλα φιλια σε ολες!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

anti-1987 το 1987 ειναι το ετος γεννησης σου?αν ναι ειμαστε συνομηλικες!επισης μπορει καποια να μου πει πως μπαινει το τικερακι?βρηκα ενα το διαλεξα ,νομιζω το ενεργοποιησα αλλα γιατι δεν εμφανιζεται?ευχαριστω!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!

Ανθή συγχαρητήρια!!! Ειδατε τι ειναι το σποράκι σας; Μην ανησυχεις για την γριπη και να κολλησεις τα μικρουλια μας ειναι πολύ πιο ανθεκτικά εκει μέσα και προστατευμένα!!!

Εύη υποτίθεται πως το δευτερο μισό ειναι το καλυτερο!! Το πρωτο 3μηνο ειναι το χειροτερο λογο αναγουλων κτλ!! Στο δευτερο εισαι πιο χαλαρή ενω στο τρίτο εχεις δυσκολίες επειδή εχεις βαρύνει αρκετά!!!

Εμεις μια χαρα ειμαστε, μεγαλώνουμε και περιμένω να παει 7 ο μήνα για να το δουμε στον υπερυχο!! Θα είναι ο τελευταίος μας υπερυχος στον παλαιο μου γιατρο!!!

Εσεις πως ειστε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααα!!!

Evi2010 ναι, το 1987 ειναι το ετος γεννησης μου! κ εσυ μικρουλα εισαι!

Δεν ειδαμε ακομα τι ειναι το σπορακι μας μαλλον αυτο το μηνα θα το δουμε! εχουμε ραντεβου σε 2 βδομαδες στον γιατρουλη! να δει κ τις εξετασεις της διαφανειας κ τις υπολοιπομενες εξετασεις απο τις πρωτες που ειχα κανει και ειχαν αργησει λογω ΙΚΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις αγορακι περιμένουμε!έτσι μας είπε τουλάχιστον ο γιατρός.ελπιζω να μην μας το αλλάξει! οχι τπτ άλλο αλλά όλοι μου έλεγαν οτι επειδή είχα εμετούς θα ήταν κοριτσάκι!χαχαχαχα!με είχαν επηρεάσει και σκεφτόμουν λιλά κουρτίνες!χαχαχχα!τωρα άρχισα να σκέφτομαι τις γαλάζιες!εμείς την τρίτη έχουμε ραντεβου να δουμε το μωράκι μας!να μου γράψει και ο γιατρός εξετάσεις γιατί έχω να κάνω από την αρχή!εσείς καθε πότε κανετε?φιλιά σε όλες!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μικρομανουλες!!!

Evi καλως ηρθες!!! Να εχεις κι εσυ καλη εγκυμοσυνη!!! Απο τη μια θα σου φανει οτι δεν περναει ο καιρος, ειδικα μετα τον 7ο που θα βαρυνεις, απ την αλλη θα λες τι γρηγορα που περασε...Εγω περισυ τετοια εποχη ημουν στον 6ο μηνα στο πρωτο μου μωρακι και φετος ειμαι στον 4ο στο δευτερο και λεω πως περναει ο καιρος... Evi τα αγορια ειναι μεγααααλος ερωτας!!!!!Θα δεις!!!

Να ευχαριστηθειτε τωρα την πρωτη εγκυμοσυνη κοριτσια γιατι στη δευτερη που υπαρχει ηδη ενα ζουζουνι δεν μπορεις να το απολαυσεις το ιδιο...Τωρα στο δευτερο 3μηνο ειναι η καλυτερη φαση!!!

Ανθη συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα!Για να προλαβεις τη γριπη να κανεις γαργαρες και μπουκωματα απο τη μυτη με αλατονερο!Περισυ με τη γριπη των χοιρων αυτο εκανα συνεχεια...Και να πινει χυμους πορτοκαλι!

Μαρια μου ζηλευω που το νιωθεις ηδη το μπεμπακι!!! Εγω δεν εχω καταλαβει τιποτα ακομη..Περισυ στην 18 εβδομαδα το ενιωσα....Ανυπομονω!!!

Ελλη καλα εισαι?

Εγω ειμαι μια χαρα.Μου ειπαν οτι και τα αποτελεσματα του papp-a βγηκαν φυσιολογικα!!! Τι καλα! Σε δυο βδομαδες εχω ραντεβου με το γιατρο...Αργει ακομη...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!αληθεια τα μωρακια σας πρωτη φορα πώς τα νιωσατε?εγω νιωθω κατι σαν φουσκαλιτσες να σκανε που και που,κατι ανεπαισθητα χτυπηματακια και καμια φορα σαν να συρεται κατι στην κοιλια,ναναι το μωρό ή τα έντεράκια μου?τις κανονικες κλωτσιες ποτε τις νιωθουμε?να σιγουρευτω?εντωμεταξυ κοιλια σχεδον καθολου σαν να εχω φουσκωσει απο το φαι!χαχααχ!


5LOMp3.png

wkcLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...