Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

Στο εύχομαι, όπως και σε όλες μας να κάνουμε γερά μωράκια!

Σήμερα, μετά από καιρό, είπα να περιποιηθώ λίγο τον εαυτό μου οπότε παίρνω την κοιλίτσα μου και πάμε κομμωτήριο να ομορφύνουμε  :wub:

Θα πάω μετά να δω και την δική μου μανούλα που επιτέλους βγήκε από το νοσοκομείο. Αν προλάβω θα ξαναμπώ. Σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 1

ydQBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! 

Εγω ειχα κανει και προσφατα τεστ παπ και δεν ειχα κατι, ουτε βεβαια και στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα κανει τοσο νωρις εξεταση κολπικου υγρου. Εμενα την κανει παντα η γυναικολογος μου δεν παω αλλου.

Ελενα σιδερενια η μαμα σου!

Καλη επιτυχια στις αυχενικες σημερα!

 

 

Ελενα καλα θα κανεις! Θα την ρωτησω να βαψω και εγω τα μαλλια μου αν μπορω. 

Η μαμα μου μου λεει, θα πω να ερθει η κομωτρια θες να κανεις τπτ και εσυ; Της λεω ναι σιγουρα κουρεμα! ιιιιιιιμου λεει, δεν κανει ! Τι λες μωρε λεω; Ναι ναι οι παλιες λεγανε δεν κανει! Μια χαρα κανει, και στον γιο ειχα κουρευτει... 

ΜΑμαδες...


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια.....σημερα ξυπνησα καλυτερα.

Υπερασβεστιωση παθαίνω εγω κ ετσι έπαθα θεμα με πέτρες στα νεφρα εχω κόψει καθε τι γαλακτοκομικό κ εχω βρει την υγεια μου..

Στην πρώτη εγκυμοςυνη λογο λήψης ασβεστίου εκανα πέτρες κ υπέφερα 1,5 μηνα....

Κ εγω αγορι εχω κ θελω κοριτσι αλλα μηδέν ένστικτο κ στο πρωτο εξω ειχα πεσει..:-D

Καλη επιτυχία στις αυχενικες σας κοριτσια!!!

Ευτυχως κ εμενα οι εξεταςεις βγήκαν καθαρές, στην προηγούμενη εγκυμοςυνη ειχα κολλήσει στρεπτοκοκο κ πηρα ενα μηνα αντιβίωση γτ δεν περνούσε με τπτ ήμουν στον 8ο μηνα.


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Εμεις ειχαμε τελεια αυχενική και papp-a. Επισης και τα Ρινικα οστα ορατα,Τα ημισφαίρια των εγκεφαλων,ποδαρακια,χερακια,δαχτυλακια,στομαχακια,καρδουλες,ουροδοχες κυστες γεματες που σημαινει αρχισε η εναρξη λειτουργιας και των νεφρων μας. Τραχηλος οκ.Ολα καλά δοξα το Θεό!Ενα αγορακι , ενα κοριτσακι φαίνονται για αρχη...

Πιθανοτητες για τρισωμια21  -  1 στις 16.000 , τρισωμια18-  1 στις 20.000 το ιδιο και για την τρισωμια 13. Β'επιπεδου εχουμε 30 του Μαρτη στις 21 εβδομαδες..

Α!χωρις να θεσω το ζητημα..ειπε απο μονος του οτι Δεν θα μπει καθολου στη διαδικασια του nifty γιατι ολα ηταν τελεια. Και ετσι ευχομαι να παραμεινουν.

Καλή συνεχεια και μονο ευχαριστα για τις υπολοιπες αυχενικες!

  • Μου αρέσει 2

FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Karmaki said:

Γεια σας κορίτσια! Εμεις ειχαμε τελεια αυχενική και papp-a. Επισης και τα Ρινικα οστα ορατα,Τα ημισφαίρια των εγκεφαλων,ποδαρακια,χερακια,δαχτυλακια,στομαχακια,καρδουλες,ουροδοχες κυστες γεματες που σημαινει αρχισε η εναρξη λειτουργιας και των νεφρων μας. Τραχηλος οκ.Ολα καλά δοξα το Θεό!Ενα αγορακι , ενα κοριτσακι φαίνονται για αρχη...

Πιθανοτητες για τρισωμια21  -  1 στις 16.000 , τρισωμια18-  1 στις 20.000 το ιδιο και για την τρισωμια 13. Β'επιπεδου εχουμε 30 του Μαρτη στις 21 εβδομαδες..

Α!χωρις να θεσω το ζητημα..ειπε απο μονος του οτι Δεν θα μπει καθολου στη διαδικασια του nifty γιατι ολα ηταν τελεια. Και ετσι ευχομαι να παραμεινουν.

Καλή συνεχεια και μονο ευχαριστα για τις υπολοιπες αυχενικες!

Τέλεια!!! Μπράβο, Καρμάκι! Πολύ χάρηκα! Είδες που δεν χρειάστηκε ούτε το nifty τελικά; Μπράβο, μπράβο, συγχαρητήρια! Με το καλό και τα υπόλοιπα κορίτσια!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο καρμακι? Τέλεια νέα από την αυχενική ! Εύχομαι το ίδιο κ για τα υπόλοιπα κορίτσια. Εμείς αργούμε ανυπομονώ!!! Κ εμένα σαν να άρχισε να φαίνεται η κοιλιά νωρίς νωρίς!Κ εγώ κορίτσακι θα ήθελα αφού έχω ένα αγοράκι αλλά δεν έχω κανένα ένστικτο. Στον μικρό μου είχα ότι θα είναι αγόρι. 


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

Karmaki τελεια τα νεα σου! μπραβο ! Ακόμα καλυτερα που δεν μπηκες σε διαδικασια συζητησης για το nifty Που αγχωνοσουν!

Τελικα το ειπατε σε κοσμο περί εγκυμοσυνης;

Και εγω κοριτσι θα ηθελα, παντα ελεγα ενα και ενα. Από την αλλη ισως αν ειναι αγορι να εχουν περισσοτερα κοινα αφου θα ειναι κοντα τοσο ηλικιακα! Σαν ενστικτο πιστευω ειναι κοριτσακι. 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Karmaki.. !!!

Ούτε εγώ έχω feeling κι οι μισοί κάνουν πρόβλεψη για κοριτσάκι και οι άλλοι μισοι για αγοράκι. 

Δεν εχω καμια απολύτως ιδεά ούτε μου είπαν κάτι στην αυχενική.

 


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Titin είπε:

Karmaki τελεια τα νεα σου! μπραβο ! Ακόμα καλυτερα που δεν μπηκες σε διαδικασια συζητησης για το nifty Που αγχωνοσουν!

Τελικα το ειπατε σε κοσμο περί εγκυμοσυνης;

Και εγω κοριτσι θα ηθελα, παντα ελεγα ενα και ενα. Από την αλλη ισως αν ειναι αγορι να εχουν περισσοτερα κοινα αφου θα ειναι κοντα τοσο ηλικιακα! Σαν ενστικτο πιστευω ειναι κοριτσακι. 

 

 

 

Δεν το γνωριζει κανεις ακομα τιτιν μου, μονο δυο φιλοι που θα μας βαπτισουν πρωτα ο Θεός κ οι γονείς. 4 ατομα δηλαδη.Σε καμια 25αρια μερες (καλα να ειμαστε εως τοτε) εχουμε ενα γάμο, ισως εκει να αναφερω κατι αν κ εφοσον διακρινει κανενας καμια κοιλιτσα και με ρωτησει.  Απο εκει κ περα οπως με κοβω με τις φοβιες μου καλο 5ο μηνα θα το ανακοινωνω..


FuIpp2.png
zmn9p2.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...