Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts

Ας ανεβάσουμε κ καμιά φώτο βρε κορίτσια από στολισμούς

Ο δικός μου περσινός στολισμός. Κάτι παρόμοιο θα κάνω κ φέτος με αρκετά λιγότερα βέβαια γιατί ο μικρός πλέον δεν πιάνεται πουθενά.

hpim1450a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

182md.jpg

Uploaded with ImageShack.us

181ar.jpg

Uploaded with ImageShack.us

179ll.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σας αρέσει;

Φέτος πήρα κ μπισκοτόσπιτα από το ΙΚΕΑ αλλά δεν κατάφερα να τα φτιάξω ακόμα, θέλω να ρωτήσω αυτά τρώγονται κανονικά, γιατί μυρίζουν υπέροχα.

Α επίσης να σας πω ότι πάλι πέρυσι (φέτος λόγω δουλειάς δεν προλαβαίνω ούτε τα βασικά - άλλο θέμα - πότε θα ξεκινήσουμε εκείνο το ωραίο θεματάκι με τιπσ κ συμβουλές που κάνει η καθεμιά μας στο νοικοκυριό της - σπιτικό της για να κάνουμε τις ζωές μας πιο εύκολες; εεεεεε;;;;;) είχα φτιάξει στολίδια από μπισκότο όχι φαγώσιμο όμως τα οποία φέτος που ξανάνοιξα κάποια σπάσανε βέβαια αλλά εξακολουθούσαν κ μύριζαν κανελογαρίφαλλο. Βέβαια πρέπει να δω που θα τα βάλω να μη τα φτάνει ο μικρός κ τα φάει.

Αυτά καλό σας βράδυ, περιμένω συνέχεια στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πολυ ομορφα βασω μπραβο!!!! κ φετος να κανεις τετοιο στολισμο ειναι τελειος μπραβο!!! βεβαια χωρις αυτα τα πολλα κατω γιατι δεν θα μεινουν ορθια ουτε 5 λεπτα φανταζομαι:lol: εμας ετσι ειναι τουλαχιστον:tongue::tongue::tongue:!!!! πως ειναι ο μικρουλης καλυτερα σημερα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!

Εγώ στόλισα χθες το απόγευμα....

Έγινε πολύ ωραίο, βασικά εγώ είχα ψύχωσει που η μαμά μου πάντα στο πατρικό στόλιζε μικρό και το δικό μου είναι 2,65:lol::lol: υπερπαραγωγή...

Το πρόβλημα μου είναι ότι έχουμε κατοικίδιο ένα κουνελάκι και χθες όλη τη νύχτα μασούλαγε τα φύλλα του δέντρου...Είναι ένα πρόβλημα που δεν ξέρω πως να το αντιμετοπίσω...που να ήταν και αληθινό τι θα πάθαινα...

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΌΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!!

Link to comment
Share on other sites

Βάσω για το θεματάκι που είπες , αν σε ενδιαφέρει , έχω ανοίξει αυτό http://parentscafe.gr/showthread.php?t=3134 . Κι εμείς στολίσαμε απλά και λιτά , έτσι μου αρέσει ! Πέρυσι χάρισα ότι είχα από παραπανίσια χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά και φέτος έκανα δύο τέτοια δεντράκια http://www.marthastewart.com/269354/magazine-christmas-trees , έβαψα και μερικά κουκουνάρια και στόλισα μια πιατέλα που την κράτησα για αυτό το λόγο. Τα χρώματα στο στολισμό μας , χρυσό και κόκκινο που δημιουργεί μια πιο ζεστή ατμόσφαιρα. Και η έξω διακόσμηση με λευκά φωτάκια γύρω από τη βεράντα μου , Αϊ Βασίλης και ένα αστέρι!! Όταν μπορέσω θα βγάλω καμιά φώτο !! Φέτος ήθελα να στολίσω όσο πιο νωρίς γινόταν , για να αλλάξουμε λίγο διάθεση γιατί μας έχουν κάνει με αυτή την κρίση που υπάρχει να μην έχουμε όρεξη για τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Βάσω για το θεματάκι που είπες , αν σε ενδιαφέρει , έχω ανοίξει αυτό http://parentscafe.gr/showthread.php?t=3134 . Κι εμείς στολίσαμε απλά και λιτά , έτσι μου αρέσει ! Πέρυσι χάρισα ότι είχα από παραπανίσια χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά και φέτος έκανα δύο τέτοια δεντράκια http://www.marthastewart.com/269354/magazine-christmas-trees , έβαψα και μερικά κουκουνάρια και στόλισα μια πιατέλα που την κράτησα για αυτό το λόγο. Τα χρώματα στο στολισμό μας , χρυσό και κόκκινο που δημιουργεί μια πιο ζεστή ατμόσφαιρα. Και η έξω διακόσμηση με λευκά φωτάκια γύρω από τη βεράντα μου , Αϊ Βασίλης και ένα αστέρι!! Όταν μπορέσω θα βγάλω καμιά φώτο !! Φέτος ήθελα να στολίσω όσο πιο νωρίς γινόταν , για να αλλάξουμε λίγο διάθεση γιατί μας έχουν κάνει με αυτή την κρίση που υπάρχει να μην έχουμε όρεξη για τίποτα!

Συμφωνώ με τα τελευταία σου λόγια.

Το όνομά μου είναι Βασιλική κ με φωνάζουν έτσι ή Βίκυ.

Αλήθεια πως τα έκανες τα δεντράκια αυτά, να ανεβάσεις κ εσύ καμία φώτο ωραία θα ναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ομορφα βασω μπραβο!!!! κ φετος να κανεις τετοιο στολισμο ειναι τελειος μπραβο!!! βεβαια χωρις αυτα τα πολλα κατω γιατι δεν θα μεινουν ορθια ουτε 5 λεπτα φανταζομαι:lol: εμας ετσι ειναι τουλαχιστον:tongue::tongue::tongue:!!!! πως ειναι ο μικρουλης καλυτερα σημερα??

Γειά σου Έλενα όντως αυτά δεν τα χω βγάλει καθόλου από την αποθήκη. Έχω ανεβάσει μόνο τους Αη Βασίληδες που δεν σπάνε. Επίσης μέχρι στιγμής ο μικρός δεν δείχνει να πειράζει κ πολλά από αυτά που έβαλα. Α παρεπιπτόντως έκανε ένα πυρετό το βράδυ κ το πρωί μέχρι πριν λίγο ήταν καλά. Τώρα που τον έβαλα για ύπνο άρχισε δέκατα κ τον παρακολουθω.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Έλενα όντως αυτά δεν τα χω βγάλει καθόλου από την αποθήκη. Έχω ανεβάσει μόνο τους Αη Βασίληδες που δεν σπάνε. Επίσης μέχρι στιγμής ο μικρός δεν δείχνει να πειράζει κ πολλά από αυτά που έβαλα. Α παρεπιπτόντως έκανε ένα πυρετό το βράδυ κ το πρωί μέχρι πριν λίγο ήταν καλά. Τώρα που τον έβαλα για ύπνο άρχισε δέκατα κ τον παρακολουθω.

εισαι τυχερη που δεν τα πειραζει κ πολυ εμενα ο μικρος πειραζει οτι βρει κ το ριχνει κατω κιολας του αρεσει να κανει ζημιες:tongue: αφου παει κ κραταει τα λαμπακια απο το δεντρο του αρεσει που ειναι ζεστα μαλλον ουφ ασε τρεχω κ δεν φτανω,,,,,εγω σας ευχομαι να γινετε γρηγορα καλα περαστικα κ παλι!!!

Link to comment
Share on other sites

εισαι τυχερη που δεν τα πειραζει κ πολυ εμενα ο μικρος πειραζει οτι βρει κ το ριχνει κατω κιολας του αρεσει να κανει ζημιες:tongue: αφου παει κ κραταει τα λαμπακια απο το δεντρο του αρεσει που ειναι ζεστα μαλλον ουφ ασε τρεχω κ δεν φτανω,,,,,εγω σας ευχομαι να γινετε γρηγορα καλα περαστικα κ παλι!!!

Δεν είναι μόνο ο δικός σου μικρούλης. Βάλε και τον δικό μου στο κλαμπ ο οποίος δαγκώνει τις μπαλες του δέντρου αφού φυσικά τις έχει ξεκρεμάσει πρώτα. :confused::confused::confused::confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να και κάτι κλασσικο και διαχρονικό απλά φέτος μη πάρετε χρήματα μαζί ή εστω πολύ λίγα γιατι απλά σε ακουμπούν και σε ξαφρίζουν μου συνεβη σε μεγάλο super market και δεν το κατάλαβα καθόλου http://entertainment.in.gr/html/ent/778/ent.117778.asp

αντέ δώστε ιδέες και τα υπόλοιπα ξωτικά περιμένουμε......

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τα τελευταία σου λόγια.

Το όνομά μου είναι Βασιλική κ με φωνάζουν έτσι ή Βίκυ.

Αλήθεια πως τα έκανες τα δεντράκια αυτά, να ανεβάσεις κ εσύ καμία φώτο ωραία θα ναι.

Λοιπόν εγώ θα σε λέω Βίκυ , απλά είδα ότι κάποια άλλη κοπέλα σε είπε Βάσω και το έγραψα έτσι . Τέλος πάντων , έχει πάθει κάτι η κάρτα μνήμης της φωτογραφικής και δε μπορω να εισάγω φώτο στον η/υ . Μόλις διευθετήσω το θέμα θα βάλω και φωτογραφικό υλικό . Πάντως έγιναν υπέροχα , απλά θέλει περιοδικό με πολλά φύλλα γιατί το μικρούλι , που το έφτιαξε η κορούλα μου παρακαλω (εννιά χρονών) , είναι φτωχό στη μια πλευρά του και ανοίγουν λίγο τα φύλλα , το έχω βάλει όμως από την πίσω πλευρά αυτό το σημείο και δε φαίνεται!!!

Επίσης σε περιμένω στο άλλο θεματάκι να ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ!!! Kαι εσάς κορίτσια , καλώς να ορίσετε http://parentscafe.gr/showthread.php?t=3134

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα ξωτικά! Α έχουμε ατονίσει πολύ φέτος...

Να σας δείξω και εγώ κάποια πράγματα που έχω φτιάξει...

http://apospitimeagapi.blogspot.com/2011/12/blog-post_10.html

Πολύ όμορφα τα πραγματάκια που έχεις φτιάξει:-)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο ο δικός σου μικρούλης. Βάλε και τον δικό μου στο κλαμπ ο οποίος δαγκώνει τις μπαλες του δέντρου αφού φυσικά τις έχει ξεκρεμάσει πρώτα. :confused::confused::confused::confused:

ε παντα οι μπαλες χριστουγεννιατικες ειναι πιο νοστιμες...:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...