Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts

Μήπως έχεις το link που είχε ανεβαστεί πέρυσι με σελίδες για γράμματα στον Άγιο Βασίλη; Δεν θυμάμαι κάν ποιο μέλος το είχε ποστάρει αλλά ήταν σούπερ!

Μηπως εννοεις αυτο?http://www.theholidayspot.com/christmas/stationary/index.htm


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Αυτα εννοούσα! Αλλά και το από πάνω post που έκανες είναι φοβερό!

Ευχαριστώ ξωτικούλι!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ειπα να μυρισουμελιγο χριστουγεννα, μπας και μας φτιαξει η διαθεση!!!πειτε κατι ιδιαιτερο που κανετε τα χριστουγεννα, να παιρνουμε ιδεες. απο φαγητα εγω γαλοπουλα γεμιστη, καριοκες οπωσδηποτε. μαρεσουνε και τα καλαντα αλλα πολυ λιγα παιδακια ερχονται. απο δωρα τι παιρνετε συνηθως???φετος εχω αρκετα παιδακια και απο λεφτα περιορισμενα. οποτε πρεπει να βρουμε οικονομικες και ομορφες λυσεις για δωρακια..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ειπα να μυρισουμελιγο χριστουγεννα, μπας και μας φτιαξει η διαθεση!!!πειτε κατι ιδιαιτερο που κανετε τα χριστουγεννα, να παιρνουμε ιδεες. απο φαγητα εγω γαλοπουλα γεμιστη, καριοκες οπωσδηποτε. μαρεσουνε και τα καλαντα αλλα πολυ λιγα παιδακια ερχονται. απο δωρα τι παιρνετε συνηθως???φετος εχω αρκετα παιδακια και απο λεφτα περιορισμενα. οποτε πρεπει να βρουμε οικονομικες και ομορφες λυσεις για δωρακια..

Ακόμα δεν έχω αποφασίσει τι θα φτιάξω από φαγάκια

Από γλυκά σίγουρα μελομακάρονα, σοκολατάκια, cupcakes

Κουραμπιέδες συνήθως φτιάχνει η μάνα μου και μου δίνει

Σ/Κ αρχίζω να στολίζω

Λέμε να πάρουμε κι ένα μικρό δεντράκι για το μωράκι μας

Εχουμε και τα πρώτα μας γενέθλια

Αφροδιτάκι πολύ ωραίο και οικονομικό δώρο για παιδάκια είναι τα βιβλία

Υπάρχουν για όλες τις ηλικίες, υπάρχει τεράστια ποικιλία και οι τιμές είναι αρκετά καλές, εξαρτάται και από την επιλογή

Αλλο ωραίο, αλλά μάλλον πιο τσιμπημένο είναι τα παζλ.Αλλά και πάλι νομίζω ότι κι εκεί υπάρχουν επιλογές

Ωραία είναι και κάτι βιβλία με ζωγραφικές.Αυτά κι αν είναι οικονομικό δωράκι!!Κοστίζουν πολύ λίγο, παίρνεις 2-3 κι ένα κουτί μπογιές και είσαι κυρία!!

Link to comment
Share on other sites

eγω συνηθως φτιαχνω μελομακαρονα, κουραμπιεδες, τσουρεκι.τωρα απο κυριως πιατο μαλλον θα φαμε ή στην πεθερα ή μανα μου φετος.εχω αρχισει να κουραζομαι λιγακι με την κοιλιτσα.εμεις θα στολισουμε το επομενο σ/κ και ανυπομονω.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


eγω συνηθως φτιαχνω μελομακαρονα, κουραμπιεδες, τσουρεκι.τωρα απο κυριως πιατο μαλλον θα φαμε ή στην πεθερα ή μανα μου φετος.εχω αρχισει να κουραζομαι λιγακι με την κοιλιτσα.εμεις θα στολισουμε το επομενο σ/κ και ανυπομονω.

Περιμένεις ζουζουνάκι;

Με το καλό!!!!

Ξερεις φύλο;

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω κοπελα μου.

δεν μαθαμε ακομη.εχει πεισμωσει και μας γυρναει τον πωπο.στην β επιπεδου ελπιζω να φανει.

για χριστουγεννα θα παρω μια καλτσουλα και γι'αυτο.το πρωτο του δωρακι!!!!


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω κοπελα μου.

δεν μαθαμε ακομη.εχει πεισμωσει και μας γυρναει τον πωπο.στην β επιπεδου ελπιζω να φανει.

για χριστουγεννα θα παρω μια καλτσουλα και γι'αυτο.το πρωτο του δωρακι!!!!

κι εμείς τότε το είδαμε

εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου

Link to comment
Share on other sites

κι εμείς τότε το είδαμε

εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωράκι σου

σ'ευχαριστω παρα πολυ μαναρι μου!!!!κι εσυ να τον δεις οπως ονειρευεσαι.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...