Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts

πολυ ομορφα τα δεντρακια σας κοριτσια.εμεις το σ/κ που ερχεται λεμε να στολισουμε.θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο αν και δεν ξερω πως γινεται.καθε βοηθεια δεκτη.


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα !!!

Η ψυχολογία μου το τελευταίο 2μηνο είναι χάλια … μπαίνοντας όμως στο χριστουγεννιάτικο τοπικ , η διάθεση μου άλλαξε. Κάτι μέσα μου έκανε κλικ

Τα χειροποίητα στολίδια και ο πίνακας επιβράβευσης της theodorap είναι καταπληκτικά [ θα τα κάνω και εγώ ] , όπως πολύ όμορφα είναι τα site της Nefelirene

Αρχίζω και εγώ το ψάξιμο και όταν βρω κάτι αξιόλογο θα επανέλθω

vil2noel.gif


362dqfx42eoh7x91.png

3b3lu8mjbt2pbtrc.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στα ξωτικά! Εμείς αύριο στολίζουμε! Πήραμε και το ποιηματάκι μας στο σχολείο και πετάμε! Ο πίνακας επιβράβευσης δεν μας βγήκε, ίσως είναι μικρή, ίσως επειδή λατρεύει τα αυτοκόλλητα και δεν τα θέλει σε πίνακα αλλά πάνω της, ίσως επειδή δεν αρκείται σε ένα, ίσως σε μια καρτέλα... Δε πειράζει, του χρόνου. Πάντως είναι λαμπρή ιδέα για μεγαλύτερα παιδάκια.

Με τη βοήθεια του ιντερνετ έφτιαξα χιονονιφάδες και χιονάνθρωπους για να διακοσμήσω το δωμάτιο της μικρής μου!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλήμερα και του χρονου.Εμεις στολίσαμε την Δευτέρα πήρα και απο το Ικεα μπισκοτάκια σε σχήμα καρδιάς και αστεριου τα "βάψαμε" με την μικρή μου και ειναι τρελλά χαρούμενη που τα έφτιαξε και στόλισε.Αχ πάρολη την κακή διάθεση που είχα τοσο καιρο δεν μπορειτε να φανταστείτε ποσο διαφορετικά νοίωθω με τα φωτάκια μας το βραδυ αντε λοιπόν ολες να στολίζουμε απο αυριο έχουμε Δεκέμβρη τι μας έμεινε....http://www.xmasclock.com/

Link to comment
Share on other sites

Nefelirene, τα πήρα κι εγώ τα μπισκοτάκια από το ΙΚΕΑ αλλά έλεγα να τα κάνω έτσι: http://hubpages.com/hub/Fun-christma...chool-children

'Ηταν μια ιδέα που είχε ποστάρει πέρυσι η Σοφία Τ. Ελπίζω να τα καταφέρω γιατί μου άρεσαν πολύ!

Εσύ με τι χρώματα τα βάψατε με τη μικρή; Τέμπερα; Φαντάζομαι θα έγιναν πολύ όμορφα, ε; Αν μπορείς, βάλε καμιά φωτο.

Να είστε καλά, να χαρείτε το σπιτάκι σας στολισμένο!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Nefelirene, τα πήρα κι εγώ τα μπισκοτάκια από το ΙΚΕΑ αλλά έλεγα να τα κάνω έτσι: http://hubpages.com/hub/Fun-christma...chool-children

'Ηταν μια ιδέα που είχε ποστάρει πέρυσι η Σοφία Τ. Ελπίζω να τα καταφέρω γιατί μου άρεσαν πολύ!

Εσύ με τι χρώματα τα βάψατε με τη μικρή; Τέμπερα; Φαντάζομαι θα έγιναν πολύ όμορφα, ε; Αν μπορείς, βάλε καμιά φωτο.

Να είστε καλά, να χαρείτε το σπιτάκι σας στολισμένο!

Επειδή βλέπω ότι από εδώ δεν το ανοίγει (δεν ξέρω γιατί :confused:), αν θέλετε να τα δείτε είναι στο περσινό θέμα ποστ #225


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Nefelirene, τα πήρα κι εγώ τα μπισκοτάκια από το ΙΚΕΑ αλλά έλεγα να τα κάνω έτσι: http://hubpages.com/hub/Fun-christma...chool-children

'Ηταν μια ιδέα που είχε ποστάρει πέρυσι η Σοφία Τ. Ελπίζω να τα καταφέρω γιατί μου άρεσαν πολύ!

Εσύ με τι χρώματα τα βάψατε με τη μικρή; Τέμπερα; Φαντάζομαι θα έγιναν πολύ όμορφα, ε; Αν μπορείς, βάλε καμιά φωτο.

Να είστε καλά, να χαρείτε το σπιτάκι σας στολισμένο!

Καλημέρα καλό μήνα, Κικί δεν τα έβαψα με χρώματα αλλά εφτιάξα ζαχαρόπαστα πηχτή και την χρωμάτισα με χρώμα ζαχαροπλαστικής και με κορνέ τα "ζωγραφίσαμε" είπαμε να τα φάμε κάποια στιγμή :wink:θα βάλω φώτο σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό τελευταία μήνα του 2011!!!!

Και 'μεις στολίσαμε εδώ και 10 μέρες και κρεμάσαμε και δύο καινούργιες Χριστουγεννιάτικες μπάλες "My first Christmas"...

Μία για το κάθε μας αγγελούδι!!!!!!!!

Όσο για τις μπάλες στο δένδρο... φέτος είναι όλες μπλε!!!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια της Χριστουγεννιάτικης παρέας.

Εμέις στολίσαμε το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε και σήμερα

στόλισα και το γραφείο μου στην δουλειά. Είναι ο μόνος τρόπος να φτιάξει λίγο η διάθεσή μας....

%CF%87%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%8D%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B1+5.jpg


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλό μήνα, Κικί δεν τα έβαψα με χρώματα αλλά εφτιάξα ζαχαρόπαστα πηχτή και την χρωμάτισα με χρώμα ζαχαροπλαστικής και με κορνέ τα "ζωγραφίσαμε" είπαμε να τα φάμε κάποια στιγμή :wink:θα βάλω φώτο σίγουρα

Πω πω! Τέλεια θα είναι! Εγώ με τη ζαχαροπλαστική έχω τσακωθεί. Με τα γλυκά πάλι... μια χαρά τα πάω :rolleyes:.


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...