Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Στον Ρυθμό των Χριστουγέννων!!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 250
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

DSC01665.JPGαυτό είναι το μπισκοτόσπιτο (που εκανα δώρο) με πτι μπερ θα φτοιάξω όμως ένα πιο μεγάλο και θα σας το βάλω να το δείτε!καλά χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!

μηπως σου ειναι ευκολο να γραψεις αναλυτικα την συνταγουλα???

Link to comment
Share on other sites

μηπως σου ειναι ευκολο να γραψεις αναλυτικα την συνταγουλα???

Πολύ ωραία τα έκανε η φίλη μας η marh , έκανα κι εγώ πέρυσι τέτοια σπιτάκια και τα έκανα δωράκι σε δασκάλα , φίλους , νονές κ.τ.λ. ξετρελάθηκαν όλοι . Η συνταγούλα που έκανα είναι από εδώ φίλη μου http://www.sintagespareas.gr/sintages/xristougenniatika-spitakia-me-ptimper.html

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τα τελευταία σου λόγια.

Το όνομά μου είναι Βασιλική κ με φωνάζουν έτσι ή Βίκυ.

Αλήθεια πως τα έκανες τα δεντράκια αυτά, να ανεβάσεις κ εσύ καμία φώτο ωραία θα ναι.

Βίκυ μου τελικά κατάφερα και ανέβασα φώτο με τα δεντράκια δες αν θέλεις στα πιο πάνω μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!Καλές γιορτές σε όλους!

Εμείς έχουμε στολίσει από τέλη Νοέμβρη και εγώ προσωπικά τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα!Φέτος δεν θα κάνω γλυκά παραμόνο βασιλόπιτα, καθότι είμαι σε δίαιτα και προσπαθώ να μην παρασυρθώ χαχαχα!

Να ρωτήσω και κάτι γιατί έχουμε μια διαφωνία με το σύζυγο.Τα δώρα για τα παιδιά(ξέρετε αυτά που φέρνει ο Άγιος Βασίλης;))πότε τα δίνετε?Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά?Ή μήπως παίρνετε κάτι και στις δύο αυτές γιορτές?Για πείτε βρε κορίτσια απόψεις μπας και αποφασίσουμε και εμείς:)


6H53p2.pngH7Hsp2.png

cNE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλες εύχομαι κ τις καλύτερες ευχές για τα παιδάκια όλου του κόσμου. Έκανα κ εγώ μπισκοτόσπιτό αλλά το γλάσο μου έγινε πολύ ρευστό κ το αποτέλεσμα δεν είναι κ πολύ όμορφο. Επίσης έκανα κ τα δεντράκια από περιοδικό κ τα έβαψα κόκκινο κ πράσινο χρώμα κ έριξα πάνω χρυσόσκονη. Πολύ όμορφα γίνανε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Καλές γιορτές σε όλους!

Εμείς έχουμε στολίσει από τέλη Νοέμβρη και εγώ προσωπικά τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα!Φέτος δεν θα κάνω γλυκά παραμόνο βασιλόπιτα, καθότι είμαι σε δίαιτα και προσπαθώ να μην παρασυρθώ χαχαχα!

Να ρωτήσω και κάτι γιατί έχουμε μια διαφωνία με το σύζυγο.Τα δώρα για τα παιδιά(ξέρετε αυτά που φέρνει ο Άγιος Βασίλης;))πότε τα δίνετε?Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά?Ή μήπως παίρνετε κάτι και στις δύο αυτές γιορτές?Για πείτε βρε κορίτσια απόψεις μπας και αποφασίσουμε και εμείς:)

Τα καλά χρόνια , που ήμασταν καλύτερα οικονομικά , τα Χριστούγεννα έπερναν δώρο από εμάς και την πρωτοχρονιά από τον Άγιο Βασίλη . Έπειτα τους τα δίναμε Χριστούγεννα (και καλά από τον Άγιο Βασίλη), για να χαρούν νωρίτερα τα παιδιά , αλλά θεωρώ ότι πρωτοχρονιά που είναι και η γιορτή του Αγίου Βασιλείου θα έπρεπε να δίνονται . Αν και ξενόφερτο έθιμο αυτό και οι ξένοι γιορτάζουν τα Χριστούγεννα σαν ημέρα των ευχαριστιών , νομίζω , ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος . Γι' αυτό νομίζω πως λέει merry christmas ο χοντρούλης με τα κόκκινα . Διαφορετικά δε θα έλεγε happy new year ?

Πάντως ο καθένας κάνει όπως νοιώθει καλύτερα . Κι εμείς πιστέψαμε πως ήταν καλύτερα να τους τα δίνουμε τα Χριστούγεννα γιατί τα ευχαριστιούνται περισσότερο τις ημέρες των διακοπών που δεν έχουν σχολείο .

Καλά Χριστούγεννα σε όλες εύχομαι κ τις καλύτερες ευχές για τα παιδάκια όλου του κόσμου. Έκανα κ εγώ μπισκοτόσπιτό αλλά το γλάσο μου έγινε πολύ ρευστό κ το αποτέλεσμα δεν είναι κ πολύ όμορφο. Επίσης έκανα κ τα δεντράκια από περιοδικό κ τα έβαψα κόκκινο κ πράσινο χρώμα κ έριξα πάνω χρυσόσκονη. Πολύ όμορφα γίνανε.

Μπράβο Βίκυ μου !!! Πρόλαβες να δεις τα δικά μου δεντράκια τελικά , γιατί τις έβγαλα τις φώτο . Και να ξέρεις την επόμενη φορά (για το γλάσο) , αν είναι ρευστό πολύ προσθέτεις λίγη άχνη ακόμα , αν είναι παχύρευστο προσθέτεις λίγες σταγόνες νεράκι .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια χρόνια πολλά και ευτυχισμένα ,εμείς της μικρής της δώσαμε ενα δωράκι οταν μας είπε τα κάλαντα (ευτυχώς μας το είχαν δώσει απο την δουλειά του μπαμπά)και το πρωί των Χριστουγέννων που ξύπνησε της είχαμε βάλει ενα δωράκι κάτω απο το δέντρο που ο Αγ.Βασίλης μας είπε να της αγοράσουμε γιατι ήταν καλό παιδί ε και την πρωτοχρονία που θα ξυπνήσει θα βρέι στην κάλτσα της το κανονικό δωράκι του Αγ.Βασίλη.;)Πάντα έτσι το κάνουμε ελπίζω πως πάντα θα καταφέρνω να της αγοράζω κατι πολύ απλό και οικονομικό για να χαίρεται γιατι και μόνο που παει και ψάχνει το δέντρο ειναι το καλύτερο:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...