Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΙΟΝΙ ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΦΕΡΕ ΤΗ ΔΑΝΑΗ ΜΑΣ! (honey)


ANNA27!

Recommended Posts

6. 40 το ξυπνητήρι χτύπησε. Η πρώτη μου σκέψη είναι "σήμερα μια νέα ψυχή θα γεννηθεί!"

Κηφησίας στο ταξί...έξω να χιονίζει....στο μαιευτήριο κόσμος να περιμένει....

8.35 είδα το πιο όμορφο πλασματάκι τυλιγμένο...μια πάνλευκη μικρή κόρη!

ένας μπαμπάς όλο ευτυχία...

9.00 η κλεοπάτρα μας βουρκωμένη...η τέλεια μαμά!

τα πρώτα τηλεφωνήματα σε όλη την Ελλάδα για να μιλήσω με όλες εσάς που περιμένατε τη γέννηση της Δανάης μας!!!

ένα κοριτσάκι του Δεκέμβρη με καρδιά αυγουστιάτικη!

3050 το κορίτσι μας και 52 εκατοστά με λίγα μαύρα μαλλάκια και κάτασπρο δέρμα... η χιονάτη μας!!!!

Κλεοπάτρα και Χάνη φίλοι μας αγαπημένοι,

να σας ζήσει γι ακόμα μια φορά η πεντάμορφη!

"ο χειμώνας είναι αγόρι

θέλει τη λευκή τη κόρη

το γοβάκι να ταιριάξει

τη χιονάτη του ν αρπάξει!!!

να μας ζήσει η χιονάτη μας!!!!!

και θα το ξαναπω....αύγουστος 2009!!! φίλες καρδιάς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2401304fx7uyaljqc.gif

Κλεό μου να σας ζήσει η Δαναούλα!!!!

Πάντα γερή και χαρούμενη να είναι και πολύ πολύ αγαπημένη με τη Ζωίτσα!!!

Περίμενε το κορίτσι σου να φτάσεις τις 38w για να βγει ε??????;)

Πόσο τέλεια θα είναι τα φετινά Χριστούγεννα στο σπιτάκι σας με τις κοράκλες σας αγκαλίτσα!!!!

(βρε Αννούλα πως τα γράφεις έτσι....βούρκωσα!)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

1777334f3taz4i70s.gif

Μας είχε πει η μαία στα μαθήματα του ανώδυνου ότι αμέσως μόλις φέρουμε στον κόσμο το αγγελούδι μας, ζωγραφίζεται στα χείλη μας το πιο όμορφο χαμόγελο της ζωής μας! Θα ήθελα να ήμουν κοντά να δω αυτό το χαμόγελο Κλεοπάτρα μου και να μοιραστώ τη χαρά σας! Ακόμα κι αν μας χωρίζουν τόσα χιλιόμετρα η σκέψη μου είναι μαζί σας και νιώθω σαν να είμαι εκεί να σε καμαρώνω με το μωράκι σου αγκαλιά. Δε μπορείς να φανταστείς τη συγκίνησή μου, στις γέννες των παιδιών μου δεν έκλαψα και τώρα δεν μπορώ να συγκρατήσω με τπτ τα δάκρυά μου!

Εύχομαι η κορούλα σου να είναι πάντα καλά, γερή, ευτυχισμένη, όμορφη! Υγεία, χαρά και πολλή-πολλή αγάπη στην οικογένειά σου!!! Κι εύχομαι μια μέρα να μπορέσω να στα ευχηθώ αυτά κι από κοντά! Με πολλή αγάπη η φίλη σου Νεκταρία!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστευω!!!! γεννηθικε η Δαναη μας!!!!! αχ πως και πως τη περιμενα αυτη τη ψυχουλα!!!!!

Κλεοπατρα!!!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!! Να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!! Να ειναι παντα καλα και τυχερη!!!!! φιλεναδα σας στελνω την αγαπη μου και πολλα πολλα φιλακια!!!!!

n.gifa.gifempty.gifs.gifa.gifs.gifempty.gifz.gifh.gifs.gife.gifi.gif

τωρα θα περνας μαγικες στιγμες, να το χαρεις το αγγελουδι σου!!!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/np42tHj.jpg[/IMG][IMG]http://lb5m.lilypie.com/np42p2.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb4m.lilypie.com/XVksp3.png[/IMG][/URL]





[URL="http://www.TickerFactory.com/"]

[/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δανάη καλώς όρισες, το πρώτο χιόνι σε έφερε! μακάρι όλη σου η ζωή να είναι λευκή, γιορτινή, φωτεινή, σαν τη μέρα που γεννήθηκες, η μαμά σου σε περίμενε με αγωνία, τώρα όμως σε έχει αγκαλίτσα και εσένα και την αδελφούλα σου τη ζωή

κλεοπάτρα και χάνη, να χαίρεστε τα κορίτσια σας, η αγάπη που έχετε να φωτίζει τις ζωές σας, και τις ζωές όσων είναι κοντά σας

καλές γιορτές, αγκαλιά με τα αγγελούδια σας

άννα, ο μισθός δεν περικόπτεται, η ανταπόκριση ήταν επάξια και καλύτερη από τις προηγούμενες, και οι ευχές για μία ακόμη φορά μας έκαναν να τα μπήξουμε, να χαίρεσαι κι εσύ τα παιδάκια σου και ότι καλύτερο για σένα και την οικογένειά σου να φέρουν τα φετινά χριστούγεννα, μέσα στη μαυρίλα των ημερών κάποιες μεγάλες αναλαμπές ευτυχίας

με υγεία, και καλότυχη μικρή Δανάη

Link to comment
Share on other sites

Κλεοπάτρα και Χάνη, να σας ζήσει η μικρή Δανάη!!!! Πάντα γερή κι ευτυχισμένη να είναι κι εσείς πάντα δίπλα της να την καμαρώνεται με όλη σας την αγάπη!!!!

Ζωούλα, να σου ζήσει η αδερφούλα σου!!!

Άννα μέχρι κι εγώ δάκρυσα που δεν το καταφέρνω εύκολα!


5Jjep3.png

vf6Up3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Δανάη!!!!!!ΣΑΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ!!!!!!!!!!

Μας έσκασες κοριτσάκι μου ομορφο!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλώς μας ήρθες χειμωνιάτικη νεράιδα μας!

Σε περιμέναμε όλες οι μουρλες του Αυγουστου!!

Κλεοπατρίτσα, Χανη και Ζωούλα να σας ζησει!

Να ειναι ολη της η ζωη γεμάτη αγάπη και ευτυχία!

Συγκινουμαι τόσο πολυ που το μυαλό κολλάει και δε ξέρω τι άλλο να γραψω..

Ρε κοριτσια,ειναι τοσο υπέροχο ολο αυτο,γνωριστηκαμε μεσα απο ενα απροσωπο φορουμ και τωρα ζουμε τοσο σημαντικες στιγμές..μάνες του Αυγουστου σας αγαπω!!

Link to comment
Share on other sites

Σαν σήμερα γεννήθηκε κάποτε ένα σημαντικό πρόσωπο της ζωής μου...

Σαν σήμερα αντίκρισε τον κόσμο και η μικρή μας Δανάη...Σημαντική και άξια να είναι η κορούλα σας Κλεοπατράκι και Χάνη.

Ζωούλα να χαίρεσαι την αδερφούλα σου, να κάνετε πολλά παιχνίδια μαζί και να είστε πάντα δεμένες και αγαπημένες.

Μικρή μας Χιονάτη καλώς όρισες να ομορφύνεις την παρέα μας.

Κλεοπάτρα φέτος θα ζήσεις τα ομορφότερα Χριστούγεννα της ζωής σου. Ο κόσμος όλος και η ομορφιά του θα είναι στα δυο σου χέρια.

Θα ήθελα πολύ να ήμουν εκεί ετούτες τις όμορφες στιγμές. Ελπίζω κάποτε να καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά και να ακούσουμε live όλες αυτές τις όμορφες εμπειρίες της ζωή σου.

Με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας!!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κλεοπατράκι και Χάνη να σας ζήσει η κούκλα.

Ζωούλα να χαίρεσαι την αδερφούλα σου....

και προχτές σκέφτηκα φεύγοντας 'η Κλοκλό είναι πολύ cool και από εμφάνιση και από διάθεση, σε καμιά εβδομάδα και βλέπουμε'.....

το έχασα το στοίχημα, έσκασε μύτη η Δανάη μας μέσα στα χιόνια!!!!!!!!!!!!

πολύ όμορφο Σάββατο, πολύ ωραίο Χριστουγεννιάτικο δώρο!

να είναι πάντα γερή, τυχερή και ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!!!!

welcome250.gif


pvGHp2.png9TDjp2.png
Link to comment
Share on other sites

1716841seud0ck0b3.gif

Φιλενάδα να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!

Δανάη μου όλοι σε περιμέναμε με μεγάλη αγωνία τόσο καιρό!

Να είσαι καλά πάντα κοριτσάκι μου, να χαμογελάς και να χαρίζεις όμορφες στιγμές στους γονείς και στην αδερφούλα σου που σε αγαπάνε πολύ!!

Κλεοπάτρα μου σε φαντάζομαι με ένα χαμόγελο να χαζεύεις το μικρό σου θαυματάκι...τα κατάφερες μια χαρά κοπέλα μου, μπράβο!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κρουσταλλοβραχιονάτη

Άνοιξε το παράθυρο

με το χιονάτο χέρι

να δει ο ήλιος κι άλλο φως

άσπρο μου περιστέρι

Να ακούσεις το τραγούδι μου

που έρχεται σιμά σου

είναι παλμός και άρωμα

της τόσης ομορφιάς σου!

Είναι από ένα κρητικό τραγούδι που μου αρέσει πολύ!

Ταιριάζει πολύ στη μικρή μας χιονάτη!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...