Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για να βάλετε τικεράκια στην υπογραφής σας, φτιάξτε το τικεράκι που θέλετε, μολις συμπληρώσετε όλα τα πεδία πατήστε εκεί που λέει websites το image url. Σχηματιζεται το λίνκ που ειναι το τικεράκι που θέλετε (code snippet) κάντε copy το λινκ που σας δίνει και μετά πατε στην υπογραφή σας και κάντε Paste στο Option 1 και πατήστε και το Insert Signature Picture και τέλος πατάτε αποθήκευση υπογραφής.

Τα παλιά μέλη μπορουν να κάνουν copy την υπογραφή απο το λογαριασμο τους στο parents.gr

Για τεστ πας εδω

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=1


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλετε τικεράκια στην υπογραφής σας, φτιάξτε το τικεράκι που θέλετε, μολις συμπληρώσετε όλα τα πεδία πατήστε εκεί που λέει websites το image url. Σχηματιζεται το λίνκ που ειναι το τικεράκι που θέλετε (code snippet) κάντε copy το λινκ που σας δίνει και μετά πατε στην υπογραφή σας και κάντε Paste στο Option 1 και πατήστε και το Insert Signature Picture και τέλος πατάτε αποθήκευση υπογραφής.

Τα παλιά μέλη μπορουν να κάνουν copy την υπογραφή απο το λογαριασμο τους στο parents.gr

Για τεστ πας εδω

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=1

οτι πηγαινα και εγω για επικολληση


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω μπερδευτει που λεει websites?στο πινακα ελεγχου?προσπαθησα να κανω επικολληση το λινκ(eNortjK1UjI2MTIxVrIGXDASmQKc30.png)απο το τικερακι που ειχα στο parents αλλα δε γινεται...


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα θα τρελλαθω...στο κειμενο το βγαζει αλλα οχι στην υπογραφη?τι κανω λαθος κοριτσια?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πατε πινακας ελεγχου-επεξεργασια υπογραφης-βαζετε το τικερακι εκει που λεει signature picture-option 1-στο τικερακι πατατε τον κωδικο εκει που λεει websites-Αυτον τον κωδικο περνατε-κ μετα θα δειτε το τικερακι σας-θα πατησετε insert signature picture και θα το βγαλει στο πλαισιο της υπογραφης-αποθηκευση υπογραφhς μετα κ ειναι ετοιμο

Ελπιζω να σας βοηθησα

Επεξεργάστηκαν by giota.

GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

κατι εκανα αλλα δε μ αρεσει....θελω πισω το παλιο μου τικερακι...

γιωτα ευχαριστω αλλα ειμαι ασχετη φαινεται!!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα.....το φανταστηκα οτι εισαι εσυ λόγω του Ευριπιδη....

Είδες που ήταν η τυχερη σου μέρα σήμερα????Ηταν να βρεθουμε κι εδώ!!!!!

Άντε κορίτσια να μαζευόμαστε σιγα-σιγα να πιούμε καφεδάκι!!!!!

:D Ο κόσμος παιδί μου είναι μικρός. Με τη Φαίη, ας πούμε, έχουμε τον ίδιο παιδιάτρο. Είναι ζήτημα χρόνου να την πετύχω στην αίθουσα αναμονής.:lol::lol:


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

:D Ο κόσμος παιδί μου είναι μικρός. Με τη Φαίη, ας πούμε, έχουμε τον ίδιο παιδιάτρο. Είναι ζήτημα χρόνου να την πετύχω στην αίθουσα αναμονής.:lol::lol:

κ εγω τον ιδιο εχω;)


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α! ωραία, να κανονίζουμε να πηγαίνουμε όλες μαζί, να περνάει και η ώρα μας ευχάριστα. χαχαχα

οταν μεγαλωσει λιγο η δικια μου ευχαριστως!!προς το παρον μας βλεπει σπιτι.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...