Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts

Θα εχουμε και δυο εγκυούλες ε????Αντε ωραια!!!!!!!

Μανουλες ενημερωστε με μονο που ειναι τα χαγκεν ντας (ωραιο το ελληνικο)

αν τελικα κανονισουμε εκει γιατι δεν εχω ιδεα.Εκτος αν ξερει καποια αλλη κ παμε παρεα.Ειμαι καλη οδηγος!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιωτα ειναι στη κεντρικη πλατεια (εθνικης αντιστασης νομιζω λεγεται) στο πεζοδρομο βυρωνος.ελπιζω να σε βοηθησα να καταλαβεις στο περιπου.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ωραια.. εμενα θα με φερει ο συζυγος..! Το Μαρακι θα ειναι δεμενο στο καθισματακι του οποτε μαλλον θα συνεχισουν οι δυο τους την τσαρκα γι' αλλου! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πείτε μου κανένα δρόμο εκεί κοντά αν ξέρετε μπας κ το βρω στο gps κ με βγ'αλει καρφί.

Αλλά μη σας αγχώνω,μέχρι την Τετάρτη θα τη βρούμε την άκρη μας!!!!!!

:P:p:p:p:p:p:p:p

Γιωτακι μεχρι το μετρο του Αγιου Δημητριου μπορεις να ερθεις? Μετα μπορω εγω να μας παω μεχρι την κεντρικη πλατεια και ψαχνουμε για τα Haagen Duzz (αν το εχω γραψει σωστα.. :oops: )

Μεχρι την κεντρικη πλατεια παντως ξερω!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μεχρι το μετρο του Αγιου Δημητριου μπορεις να ερθεις? Μετα μπορω εγω να μας παω μεχρι την κεντρικη πλατεια και ψαχνουμε για τα Haagen Duzz (αν το εχω γραψει σωστα.. :oops: )

Μεχρι την κεντρικη πλατεια παντως ξερω!

κοριτσια ειναι πανω απ τη πλατεια ακριβως στο δρομο που ειναι το δημαρχειο ειναι ενα στενακι που λεγεται βυρωνος καθετο στη σοφ.βενιζελου.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ελιζαμπεθ να 'σαι καλα κοριτσι μου.. Αυριο την ωρα που θα παμε τσαρκα τη μικρη με το αυτοκινητο, θα πω του αντρα μου να με παει για να ξερω ακριβως να μας φερω!

Ευχαριστωωω! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Erianton εγω ειχα παει στο vernti 2-3 φορες γιατι δουλευα σε ενα μαγαζι με παιδικα παπουτσακια που εκλεισε.. Τη Λιλιπουπολη αν εχεις ακουστα (αλλα οχι αυτη με τα ρουχα, την αλλη με τα παπουτσακια που ειναι μεσα στο στενο απεναντι απο το vernti)!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΙΖΑΚΙ ΑΝ ΣΥΧΝΑΖΕΣ ΗΑΑGEN H KAI VERNTI ΘΑ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΑΤΣΙΚΑ.ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2002 ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ

πηγαινα αρκετα συχνα...τ ονομα σου?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ελιζαμπεθ να 'σαι καλα κοριτσι μου.. Αυριο την ωρα που θα παμε τσαρκα τη μικρη με το αυτοκινητο, θα πω του αντρα μου να με παει για να ξερω ακριβως να μας φερω!

Ευχαριστωωω! :D

δε κανει τιποτε φαιη μου!! σοφια με λενε καλε ελισαβετ θα βγαλω τη κορη μου:rolleyes:


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...