Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • sweet_february

    1501

  • DEMS

    1131

  • giota.

    1043

  • elisabeth

    1001

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία...προτείνω Τετάρτη,νωρις το απογευμα....κατα τις 17 30....για να μην ξενυχτησουμε....εμεις 19 30-20 00 κοιμομαστε!!!!!!

Οποτε αναμενουμε κ τις υπολοιπες κοπελουδες της παρεας να κανονισουμε!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία...προτείνω Τετάρτη,νωρις το απογευμα....κατα τις 17 30....για να μην ξενυχτησουμε....εμεις 19 30-20 00 κοιμομαστε!!!!!!

Οποτε αναμενουμε κ τις υπολοιπες κοπελουδες της παρεας να κανονισουμε!!!!!

Εγώ είμαι μέσα.


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

Ωραία...προτείνω Τετάρτη,νωρις το απογευμα....κατα τις 17 30....για να μην ξενυχτησουμε....εμεις 19 30-20 00 κοιμομαστε!!!!!!

Οποτε αναμενουμε κ τις υπολοιπες κοπελουδες της παρεας να κανονισουμε!!!!!

κ εγω μεσα ειμαι.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Ωραία...προτείνω Τετάρτη,νωρις το απογευμα....κατα τις 17 30....για να μην ξενυχτησουμε....εμεις 19 30-20 00 κοιμομαστε!!!!!!

Οποτε αναμενουμε κ τις υπολοιπες κοπελουδες της παρεας να κανονισουμε!!!!!

Κι εγω ειμαι μεσα.. Και να σας πω την αληθεια μου λυσατε τα χερια που ειπατε χωρις παιδια οχι γιατι εχω προβλημα με τα παιδακια (ισα-ισα) αλλα μετα το πατατρακ που παθαμε οταν ημασταν 2 μηνων βρεφακια, φοβαμαι να την πηγαινω σε κλειστους χωρους..

Γιωτακι εσυ σαν συναδελφος με καταλαβαινεις καλυτερα νομιζω!!

Οσο για τον παιδιατρο, εμεις εχουμε παλι εμβολιο στις 29 Νοεμβριου! Κανονιστε να ειμαστε παρεα κι εκει!:D:D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απ' ο,τι βλεπω μπηκανε και τα tickerakia μου.. Μια χαρα!! Παω να δωσω στον Κερβερο (=Μαρια) το γιαουρτι και σας βρισκω σε λιγακι!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγω χωρίς παιδιά?????Δεν είπα!!!!Αλλα τον Τασούλη δε θα τον πάρω μαζι μου.

Εννοείται πως όποια μανούλα θέλει μπορεί να έχει το παιδάκι της.Εμένα ο φαφουτάκος μου δε θα κάτσει στο καρότσι πάνω απο 10 λεπτα!!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΣΥΧΝΑΖΩ ΣΤΑ HAAGEN DAZS TΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ.ΔΟΥΛΕΥΑ ΕΚΕΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ.ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΦΕ.

ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΠΡΩΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΡΟΣ.ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΝΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ.ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙ


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απλα ειπαμε σχετικα νωρις για να κοιμησουμε μετα τα παιδια.

Ειμαι απ τους ανθρωπους που δεν μου αρεσει να εχω το παιδι μαζι μου κ να το ταλαιπωρω για τη δικη μου διασκεδαση.Ασε που ο αντρας μου δεν ασχολειται κ πρεπει να ειμαι σπιτι να τον ταισω κ να τον κοιμησω.Αλλα απο Ηλιουπολη δεν ξερω κ πολλα πραγματα.Μπερδευομαι με τις πλατειες αλλα θα την βρω την ακρη!!!!!!


GRJdp2.png

xefUp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΟΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.ΧΑΧΑ


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είπα εγω χωρίς παιδιά?????Δεν είπα!!!!Αλλα τον Τασούλη δε θα τον πάρω μαζι μου.

Εννοείται πως όποια μανούλα θέλει μπορεί να έχει το παιδάκι της.Εμένα ο φαφουτάκος μου δε θα κάτσει στο καρότσι πάνω απο 10 λεπτα!!!!!!!

Γιωτου μου εσυ!! Η γλυκουλα και η ελιζαμπεθ προτεινανε καλυτερα χωρις παιδια κι εγω να πω τη μαυρη μου αληθεια, συμφωνω γιατι με βολευει!!

Εγω δεν εχω προβλημα ουτε για το μερος, ουτε για την ωρα! Ο συζυγος καθεται την εβδομαδα που μας ερχεται, οποτε εκτος απροοπτου εμενα θα με υποστειτε!! :lol::lol::lol:

Μολις φαγαμε γιαουρτι και κανουμε το σπιτι ανω κατω με τη στρατα!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!τα haagen dazs ειναι μια καλη ιδεα πηγαινω συχνα και μ αρεσουν!!βεβαια εκει στο πεζοδρομο παντα εχει κοσμο, πιτσιρικαρια μιας κ ειναι μαζεμενες ολες οι καφετεριες...αν εχει καπιοα καμια αλλη ιδεα ας τη πει.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...