Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , IoannaMas είπε:

Καλή μέρα σας!! Γύρισα ταλαιπωρία οπως πάντα στην αναμονή αλλά άξιζε τον κόπο, πήγαν όλα πολύ καλά! Είναι αγοράκι επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες! Τώρα θα πάω κ για τις αίματος μάλλον αύριο κ όλα έτοιμα για τις διακοπές μετά !

Μπραβο κοριτσακι τους καλυτερους γαμπρους θα εχουμε!!!!ποση ωρα περιπου  σε κρατησε?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , IoannaMas είπε:

Καλή μέρα σας!! Γύρισα ταλαιπωρία οπως πάντα στην αναμονή αλλά άξιζε τον κόπο, πήγαν όλα πολύ καλά! Είναι αγοράκι επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες! Τώρα θα πάω κ για τις αίματος μάλλον αύριο κ όλα έτοιμα για τις διακοπές μετά !

Τελεια!!! Ναι αντε να ετοιμαζονται οι γαμπροι για τα κοριτσια μας!:-D


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ERIANTON είπε:

@Αναστασία33

Γλυκουλα μου....

Ο γιος μου ειναι 128 στα 7,5 χρονια του η κουνια ειναι πολυ ομορφη.ξερεις τι εγινε τωρα ε? Μου εβγαλε αποκρυψη το μηνυμα λογο του Συνδέσμου

Μπραβο με το καλο να δεις το γλυκουλι σου. Θα περιμενω νεότερα.

Το φανταστηκα γιατι ειχα το συνδεσμο αλλα ηθελα να σας τη δειξω γιατι ψαχνω καιρο και δεν ειχα βρει αλλη να μ' αρεσει. :-P

Αρα λες να παρω τη μικρη Ειρηνακι μου;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ERIANTON είπε:

Μπραβο κοριτσακι τους καλυτερους γαμπρους θα εχουμε!!!!ποση ωρα περιπου  σε κρατησε?

Χαχαχα να ναι κ αυτός ξανθός γαλανοματης σαν την κόρη μου ωραία θα ναι!

Με κράτησε πολύ ώρα αφού είχαμε κ παρεμβολές από τηλέφωνα, από διερχόμενους γιατρούς, νοσοκόμες... Νομίζω μισή ώρα περίπου!

@Αναστασία33 Εγώ δεν ξέρω σίγουρα ποια κούνια έχω αλλά νομίζω μεγάλων διαστάσεων δεν είναι σαν αυτή του ικεα την καφέ που είναι στενή. Πιστεύω είναι ανάλογα κ τι χώρο έχεις στο σπίτι, εμείς είμαστε αρκετά ευρύχωρα. Πιστεύω περισσότερο σημαντικό είναι να ανεβοκατεβαίνει το κάγκελο παρά οι διαστάσεις της.

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1374494480_Beddy%20%CE%93%CE%BA%CF%81%CE

πρίν από 49 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Το φανταστηκα γιατι ειχα το συνδεσμο αλλα ηθελα να σας τη δειξω γιατι ψαχνω καιρο και δεν ειχα βρει αλλη να μ' αρεσει. :-P

Αρα λες να παρω τη μικρη Ειρηνακι μου;

Το σιγουρο ειναι οτι για τα επομενα 6 χρονια δεν παιζει να ειναι παραπανω.οποτε οτι σου αρεσει.με αναλογα λεφτα ειχα δει μια που κουνιεται κι ολα ς και μετα βγαζεις την αλλαξιερα και την συρταριερα κσι ειναι για πιο μεγαλο παιδακι

https://www.motherbaby.gr/bella-σε-καρυδί-p-1274.html?sess=c9c8ae095072bcd1f3ad283c5c08d5a5

Αν εισαι κοντα πας να τα δεις.το πανω το 280,εκει ειναι που δινουν και το μαξιλαρι θηλασμου δωρεαν σε εγκυους  με την επισκεψη .

Δες και το βιντεακι που εχει εκει στα χαρακτηριστικα της κουνιας

πρίν από 36 λεπτά , IoannaMas είπε:

Χαχαχα να ναι κ αυτός ξανθός γαλανοματης σαν την κόρη μου ωραία θα ναι!

Με κράτησε πολύ ώρα αφού είχαμε κ παρεμβολές από τηλέφωνα, από διερχόμενους γιατρούς, νοσοκόμες... Νομίζω μισή ώρα περίπου!

@Αναστασία33 Εγώ δεν ξέρω σίγουρα ποια κούνια έχω αλλά νομίζω μεγάλων διαστάσεων δεν είναι σαν αυτή του ικεα την καφέ που είναι στενή. Πιστεύω είναι ανάλογα κ τι χώρο έχεις στο σπίτι, εμείς είμαστε αρκετά ευρύχωρα. Πιστεύω περισσότερο σημαντικό είναι να ανεβοκατεβαίνει το κάγκελο παρά οι διαστάσεις της.

Βγαλε εσυ ξανθουλη να βγαλω εγω τον καστανο για να υπαρχει ποικιλια.τηλεφωνησα στον γιατρο μπας και μου βρει και μενα κανενα ραντεβου για το ελενα αλλα καμια απαντηση ουτε με πηρε.

@gaidaki εκανες κάνα μπανιο στο νησι?τι καιρο εχετε?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, IoannaMas είπε:

Καλή μέρα σας!! Γύρισα ταλαιπωρία οπως πάντα στην αναμονή αλλά άξιζε τον κόπο, πήγαν όλα πολύ καλά! Είναι αγοράκι επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες! Τώρα θα πάω κ για τις αίματος μάλλον αύριο κ όλα έτοιμα για τις διακοπές μετά !

Να τος ο μπόμπιρας αποκαλύφθηκε!! Αχαχαχ Μπραβο κοριτσακι μου!! Σου ειπε ύψος κ γραμμάρια; 

πρίν από 53 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Το φανταστηκα γιατι ειχα το συνδεσμο αλλα ηθελα να σας τη δειξω γιατι ψαχνω καιρο και δεν ειχα βρει αλλη να μ' αρεσει. :-P

Αρα λες να παρω τη μικρη Ειρηνακι μου;

Κ γω σου εστειλα Αναστασία μου αλλα ακομα στην απόκρυψη ειναι.. μου αρεσε παρα παρα πολυ!! 

  • Μου αρέσει 2

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Ακόμη ένας μπομπιρακος στην παρεούλα μας !!!!! Μπράβο κορίτσι μου. Άντε να έρθει κ σειρά μας έχω σκάσει 

Κι εγω εχω σκασει αφηστε... την επομενη Δευτερα παω Αθηνα για εξετασεις και υπερηχογραφημα. Αντε να δουμε...

  • Μου αρέσει 2

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

@ERIANTON ο γιατρός μπορεί σίγουρα να μεσολαβήσει εγώ πήγα ούτε που με ρώτησαν αν έχω ραντεβού. Κ δεν περίμενα κ πολύ, κανένα τεταρτακι. Το 40λεπτό περιμενε το έφαγα κάτω που κόβουν το χαρτί εκεί με τα χαρτάκια προτεραιότητας...

Κορίτσια όλες θα μάθετε κρυφό δεν μένει το φύλο! Καλύτερα κ πιο αργά για να είναι κ σίγουρο γιατί στην Αυχενική γίνονται κ λάθη επειδή είναι πολύ μικρουλια! Άραγε τι ποσοστά έχουμε μέχρι τώρα; νομίζω υπερτερούν τα αγόρια...

@Dwroulita85 βάρος 420 γραμμάρια, ύψος δεν μου είπε δεν ξέρω αν το έχει γράψει... Κ ήμουν 22w2d.


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , IoannaMas είπε:

@ERIANTON ο γιατρός μπορεί σίγουρα να μεσολαβήσει εγώ πήγα ούτε που με ρώτησαν αν έχω ραντεβού. Κ δεν περίμενα κ πολύ, κανένα τεταρτακι. Το 40λεπτό περιμενε το έφαγα κάτω που κόβουν το χαρτί εκεί με τα χαρτάκια προτεραιότητας...

Κορίτσια όλες θα μάθετε κρυφό δεν μένει το φύλο! Καλύτερα κ πιο αργά για να είναι κ σίγουρο γιατί στην Αυχενική γίνονται κ λάθη επειδή είναι πολύ μικρουλια! Άραγε τι ποσοστά έχουμε μέχρι τώρα; νομίζω υπερτερούν τα αγόρια...

@Dwroulita85 βάρος 420 γραμμάρια, ύψος δεν μου είπε δεν ξέρω αν το έχει γράψει... Κ ήμουν 22w2d.

Την προηγουμενη βδομαδα που πηγα 18βδ και 4 μερες που ειπε 280γραμμαρια κ ηθελα να ξερω αν ειμαστε καλα. Επειδη μας βλεπω για πρωορακια καλο δεν ειναι να εχει βάρος;; 

 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Την προηγουμενη βδομαδα που πηγα 18βδ και 4 μερες που ειπε 280γραμμαρια κ ηθελα να ξερω αν ειμαστε καλα. Επειδη μας βλεπω για πρωορακια καλο δεν ειναι να εχει βάρος;; 

Όμως δεν παίζει ρόλο πόσο ειναι τώρα για το ποσο θα γεννηθεί, μπορεί να πάρει μετά ξαφνικά βαρος..Αυτό είχε γίνει στην κόρη μου, όλο ελλιποβαρες μου έλεγαν αλλα τον τελευταίο μήνα ξεπέρασε τα 3 κιλά. Κ εκτός αυτού γιατί να γεννήσεις πρόωρο;;να είσαι αισιόδοξη, μπορεί από δω κ πέρα να καλοβολευτει κ να μη βγαίνει!

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αναστασία33 είπε:

Κι εγω εχω σκασει αφηστε... την επομενη Δευτερα παω Αθηνα για εξετασεις και υπερηχογραφημα. Αντε να δουμε...

Κ εγώ έχω την Τρίτη μετά από σένα κ θα δούμε πότε θα κλείσω για Β.

πρίν από 49 λεπτά , IoannaMas είπε:

@ERIANTON ο γιατρός μπορεί σίγουρα να μεσολαβήσει εγώ πήγα ούτε που με ρώτησαν αν έχω ραντεβού. Κ δεν περίμενα κ πολύ, κανένα τεταρτακι. Το 40λεπτό περιμενε το έφαγα κάτω που κόβουν το χαρτί εκεί με τα χαρτάκια προτεραιότητας...

Κορίτσια όλες θα μάθετε κρυφό δεν μένει το φύλο! Καλύτερα κ πιο αργά για να είναι κ σίγουρο γιατί στην Αυχενική γίνονται κ λάθη επειδή είναι πολύ μικρουλια! Άραγε τι ποσοστά έχουμε μέχρι τώρα; νομίζω υπερτερούν τα αγόρια...

@Dwroulita85 βάρος 420 γραμμάρια, ύψος δεν μου είπε δεν ξέρω αν το έχει γράψει... Κ ήμουν 22w2d.

Δεν είναι το φύλο. Σκάω για να δω το μωρό να μου πουν πως όλα είναι σουπερ κ να συζητήσω με τον γιατρό για την ισχιακη θέση. Τρέμω την καισαρική :-( κ τον πρόωρο τοκετό μιας κ έχω ιστορικό. 

 

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Κ εγώ έχω την Τρίτη μετά από σένα κ θα δούμε πότε θα κλείσω για Β.

Δεν είναι το φύλο. Σκάω για να δω το μωρό να μου πουν πως όλα είναι σουπερ κ να συζητήσω με τον γιατρό για την ισχιακη θέση. Τρέμω την καισαρική :-( κ τον πρόωρο τοκετό μιας κ έχω ιστορικό. 

 

Δεν το νιώθεις ακόμα; για τη θέση ίσως γυρίσει νωρίς είναι ακόμα. Στο πρώτο έκανες καισαρική;

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IoannaMas είπε:

Όμως δεν παίζει ρόλο πόσο ειναι τώρα για το ποσο θα γεννηθεί, μπορεί να πάρει μετά ξαφνικά βαρος..Αυτό είχε γίνει στην κόρη μου, όλο ελλιποβαρες μου έλεγαν αλλα τον τελευταίο μήνα ξεπέρασε τα 3 κιλά. Κ εκτός αυτού γιατί να γεννήσεις πρόωρο;;να είσαι αισιόδοξη, μπορεί από δω κ πέρα να καλοβολευτει κ να μη βγαίνει!

Μακαρι Ιωάννα μου αλλα αυτο μας ειπε ο γιατρος. Ειναι πολυ συγκρατημένος. Γι αυτο ρωτώ για τα κιλά. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IoannaMas είπε:

Δεν το νιώθεις ακόμα; για τη θέση ίσως γυρίσει νωρίς είναι ακόμα. Στο πρώτο έκανες καισαρική;

Στο πρώτο είχα οξύ τοκετό λόγο προεκλαμψιας Ιωάννα μου. Κ μου είπαν στο δεύτερο ακόμη πιο οξύ Ίσως να έχω . Φοβάμαι γενικά πολλά τώρα γιατί τότε όλο ξάπλωνα... Κ τώρα τρέχω σαν τον Βέγγο κ έχω κ πολλά νεύρα από την νύστα 

Νιώθω γαργαλιτα βαθιά μέσα στην λεκάνη μου . Δύσκολο να το εξηγήσω. Πολύ χαμηλά τα νιώθω κ σπάνια.  Σαν τρελή κάνω υπομονή για τον υπέρηχο 


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...