Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Τωρα εχω ξαπλωσει και ενιωσα κατι σαν φουσκαλες πολυ χαμηλα στην κοιλια. Λετε να ναι αυτο;

Η πρεπει να ειναι μονο σα φτερουγισμα πεταλουδας;

Αυτό είναι το μωράκι σου. Μετακινήθηκε :mad:

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Eutuxia25 είπε:

Με μνμ μιλάμε παντα τις έστειλα οτι ειχα εντονα καθε 5 δεκα μιση ωρα και ειχα μιση ωρα και τπτ...και απλα με ρώτησε μήπως εχω δυσκοιλιότητα...της απαντησα οχι.κ δεν μ ξανα απαντησε...το θεμα ειναι πως ειχα αλλες δυο συσπάσεις μέχρι τωρα...σίγουρα αραιωσαν αλλα αύριο δεν παω για δουλειά το κΑνονισα...εχω και συχνοουρια δεν ξέρω αν έχει σχέση...τωρα δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω...σκέφτομαι πως αν το θεωρουσε σοβαρό θα μ λεγε να παω σ ενα Νοσοκομείο

Μα να μην σε παρει ενα τηλεφωνο?να μιλησετε σαν ανθρωποι.ελπιζω να.ειναι αχρειαστη τελικα.συχνοουρια εχω και εγω και ειναι στα πλαισια του φυσιολογικου.καλυτερα που δεν θα πας στην δουλεια να ξεκουραστεις και ολα θα πανε καλα!!!

@Elpidaaa και εγω εχω πονους οχι ομως παρατεταμενους.συνηθως ειναι σαν τξς ωορρηξίας , σαν σουβλιες στις ωοθήκες.χτες εκει που ημουν ξαπλα πονεσα.αρκετα στο πλευρο.και μεχρι πισω στο νεφρο -μεση δεν ξερω τι ακριβως ηταν .μου κρατησε κανα 15 λεπτο και τρομαξα.αλλα μετα οκ.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Eutuxia25 είπε:

Με μνμ μιλάμε παντα τις έστειλα οτι ειχα εντονα καθε 5 δεκα μιση ωρα και ειχα μιση ωρα και τπτ...και απλα με ρώτησε μήπως εχω δυσκοιλιότητα...της απαντησα οχι.κ δεν μ ξανα απαντησε...το θεμα ειναι πως ειχα αλλες δυο συσπάσεις μέχρι τωρα...σίγουρα αραιωσαν αλλα αύριο δεν παω για δουλειά το κΑνονισα...εχω και συχνοουρια δεν ξέρω αν έχει σχέση...τωρα δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω...σκέφτομαι πως αν το θεωρουσε σοβαρό θα μ λεγε να παω σ ενα Νοσοκομείο

Καλημερα κοριτσι μου πως εισαι; κοιμήθηκες καλα; 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα σημερα με προσεχει ο ανδρας μου. Πρωινο απ εξω κ τωρα κοιμαται!! Άνδρες..... λεει βαρέθηκε κ ηρθε στις 9:30!! Να γιατι κυοφορουμε εμεις κ Οχι εκείνοι!! Αχαχαχ 

  • Μου αρέσει 4

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Τωρα εχω ξαπλωσει και ενιωσα κατι σαν φουσκαλες πολυ χαμηλα στην κοιλια. Λετε να ναι αυτο;

Η πρεπει να ειναι μονο σα φτερουγισμα πεταλουδας;

Αυτο ειναι! Ετσι το ενιωσα κ εγω!!

Ευτυχια ελπιζω να εισαι καλυτερα.Περιμενουμε ολες νεα σου

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξύπνησα στις 6:30 ήπια το utrogestan και ξανα ξύπνησα τωρα ΧαχαχΑχα μάλλον όντως χρειάζομουν ξεκούραση...απο χτες το βράδυ που ειχα δυο τελευταίες συσπάσεις ευτυχώς ησυχία...Κορίτσια είστε αξιες θαυμασμου εσείς που κάθεστε ξαπλα εμενα πονάνε ολα μ τα κόκαλα απ το πιασιμο

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Αυτο ειναι! Ετσι το ενιωσα κ εγω!!

Ε μα μπερδευτηκα και λεω στον αντρα μου μπα αποκλειεται να ειναι αυτο. Γιατι ειχα διαβασει για φτερουγισμα πεταλουδας και δε μου εμοιαζε για τετοιο. Ηταν ξεκαθαρα αισθηση απο μπουρμπουληθρες. Ειχα φαει παγωτο πριν ξαπλωσω και αποφασισε να ξυπνησει επιτελους μαλλον :-P

πρίν από 4 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Καλημέρα ξύπνησα στις 6:30 ήπια το utrogestan και ξανα ξύπνησα τωρα ΧαχαχΑχα μάλλον όντως χρειάζομουν ξεκούραση...απο χτες το βράδυ που ειχα δυο τελευταίες συσπάσεις ευτυχώς ησυχία...Κορίτσια είστε αξιες θαυμασμου εσείς που κάθεστε ξαπλα εμενα πονάνε ολα μ τα κόκαλα απ το πιασιμο

Μπραβο κοριτσακι μου. Ισως κουραστηκες γι' αυτο. Στην εγκυμοσυνη πρεπει ν' ακουμε το σωμα μας. Ασε κι εμενα τον πρωτο καιρο πονουσε η μεση, μετα συνηθισα και τωρα δε μπορω να καθισω σε καρεκλα πιανεται ο πωπος μου.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Eutuxia25 είπε:

Καλημέρα ξύπνησα στις 6:30 ήπια το utrogestan και ξανα ξύπνησα τωρα ΧαχαχΑχα μάλλον όντως χρειάζομουν ξεκούραση...απο χτες το βράδυ που ειχα δυο τελευταίες συσπάσεις ευτυχώς ησυχία...Κορίτσια είστε αξιες θαυμασμου εσείς που κάθεστε ξαπλα εμενα πονάνε ολα μ τα κόκαλα απ το πιασιμο

Μπραβο κοπελα μου. Ισως ηταν κ μυικό.  Ξεκουράσου κ σημερα κ ολα θα πανε καλα!! Πρόσεξε το φαγητο σου κ το εντερακι. Το ουτροτζεσταν δυστυχως χαλαρώνει μυς κ αδρανεί κ το εντερο. Το ξερω σουπερ καλα!! 

Δεν γινεται διαφορετικά. Μεθαύριο κλείνω 4 μήνες απόλυτης ξάπλας! Δεν νοιωθω πια!! Αχαχαχ συνήθεια ειναι βρε κοριτσια, δεν εχεις αλλη επιλογή. Αν θελεις παιδάκι κανεις τις θυσίες σου. Οκ εχεις τα κατω κ τα πανω σου αλλα πανω απ ολα ειναι το παιδάκι σου. 

πρίν από 4 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Ε μα μπερδευτηκα και λεω στον αντρα μου μπα αποκλειεται να ειναι αυτο. Γιατι ειχα διαβασει για φτερουγισμα πεταλουδας και δε μου εμοιαζε για τετοιο. Ηταν ξεκαθαρα αισθηση απο μπουρμπουληθρες. Ειχα φαει παγωτο πριν ξαπλωσω και αποφασισε να ξυπνησει επιτελους μαλλον :-P

Μπραβο κοριτσακι μου. Ισως κουραστηκες γι' αυτο. Στην εγκυμοσυνη πρεπει ν' ακουμε το σωμα μας. Ασε κι εμενα τον πρωτο καιρο πονουσε η μεση, μετα συνηθισα και τωρα δε μπορω να καθισω σε καρεκλα πιανεται ο πωπος μου.

Εμενα κουνιέται κανονικότατα!! Βάζουμε το χερι μας κ το νοιωθουμε! Απίστευτο;; νομιζω πως ειναι τοσο νωρις. Αλλα δεν πειραζει με κανει να νοιωθω σιγουριά οτι ολα πανε καλα. :-) 

  • Μου αρέσει 3

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Καλημέρα ξύπνησα στις 6:30 ήπια το utrogestan και ξανα ξύπνησα τωρα ΧαχαχΑχα μάλλον όντως χρειάζομουν ξεκούραση...απο χτες το βράδυ που ειχα δυο τελευταίες συσπάσεις ευτυχώς ησυχία...Κορίτσια είστε αξιες θαυμασμου εσείς που κάθεστε ξαπλα εμενα πονάνε ολα μ τα κόκαλα απ το πιασιμο

Δεν πειράζει το πιάσιμο δεν είναι τίποτα σκέψου ότι ακόμα κ κρεβατωμενη αξίζει Τον κόπο για το μωράκι σου, Μετά δεν θα το θυμάσαι καν. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα ξεκουράσου κ αλλο όμως αφού πήρες κ ρεπό μην τυχόν ξανασυμβεί. Λογικά θα έδρασε κ το φαρμακο.. Ας σου πουν κ τα κορίτσια ιδέες για να περάσεις την ώρα σου!


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Κορίτσια επειδή με ρώτησε και η γιατρός χτες για το θεμα της τουαλέτας εγω απ την αρχή ειχα το αντίθετο θεμα και ιδικά τις τελευταίες μέρες...

Απλα να προσεχεις να μη σφιγγεσαι. Και για το σιδηρο εχω ακουσει που λενε για δυσκοιλιοτητα, αλλα εγω τρεχω και δε φτανω καθε πρωι :-P

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...