Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

1 hour ago, Eutuxia25 είπε:

Εεε εχω συσπάσεις αλλα δεν ασχολούμαι και επεισης οπου βρω ξαπλωνω ακομα κ στο μετρο μισο ξαπλνωνω και Δεν με νοιάζει δεν κανω καμιά δουλειά στο σπίτι κ έτσι εχω λίγες την μερα ...εγω πάντως κουτσαινω οταν κουράζομαι κ πονάει το δεξι μ ποδι 

Πηγες για δουλεια κανονικα.ε?καλα κανεις να ξεκουραζεσαι.η μαμα σου σε βοηθαει καθολου στο σπιτι?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Κοριτσια ποια κανει απο εσας αντιπηκτική; τωρα που το δέρμα τσιτωσε δεν ξερω που να κανω. 

Εγω κανω κοριτσακι, αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα. Μαλιστα νομιζω οτι με την κρεμα για τις ραγαδες μαλακωνει το δερμα και τρυπιεται πιο ευκολα χωρις να ποναει.

Πλακα πλακα οταν παω να χασμουρηθω για παραδειγμα μου κοβεται πιο πριν γιατι νομιζω θα σκιστει το δερμα μου.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Εγω κανω κοριτσακι, αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα. Μαλιστα νομιζω οτι με την κρεμα για τις ραγαδες μαλακωνει το δερμα και τρυπιεται πιο ευκολα χωρις να ποναει.

Πλακα πλακα οταν παω να χασμουρηθω για παραδειγμα μου κοβεται πιο πριν γιατι νομιζω θα σκιστει το δερμα μου.

Μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα θεμα. Η αιματολόγος ελεγε γυρω απο τον αφαλό κ λιγο πλαγιαστά. Τωρα δεν γινεται στον αφαλό. Ειναι πολυ τσίτα ρε συ. Το κανω χαμηλά κ παλι ποναω πολυ. Πως θα βγει μεχρι το τελος δεν ξερω. Την τεταρτη που εχω γυναικοκογο θα παρω μαζι μου την ένεση να δω που θα την κανει. Ασε που εχει μαύρη η κοιλια. Καθε μερα 2 ενέσεις ποσο να αντέξει η καημενη.. Αχαχα 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα θεμα. Η αιματολόγος ελεγε γυρω απο τον αφαλό κ λιγο πλαγιαστά. Τωρα δεν γινεται στον αφαλό. Ειναι πολυ τσίτα ρε συ. Το κανω χαμηλά κ παλι ποναω πολυ. Πως θα βγει μεχρι το τελος δεν ξερω. Την τεταρτη που εχω γυναικοκογο θα παρω μαζι μου την ένεση να δω που θα την κανει. Ασε που εχει μαύρη η κοιλια. Καθε μερα 2 ενέσεις ποσο να αντέξει η καημενη.. Αχαχα 

Εμενα η γυναικολογος μου ειχε πει μια παλαμη μακρια απο τον αφαλο. 


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αναστασία33 είπε:

Εμενα η γυναικολογος μου ειχε πει μια παλαμη μακρια απο τον αφαλο. 

Εμενα και η αιματολόγος κ οι μαίες τωρα που ημουν κλινική γυρω απο τον αφαλό μου την εκαναν. Τωρα την κανω πολυ χαμηλά δεξιά ή αριστερά. Δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα εκει πανω δεν το αντεχω. 

Ποια κανεις εσυ; εγω θρομβοπαριν 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Εμενα και η αιματολόγος κ οι μαίες τωρα που ημουν κλινική γυρω απο τον αφαλό μου την εκαναν. Τωρα την κανω πολυ χαμηλά δεξιά ή αριστερά. Δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα εκει πανω δεν το αντεχω. 

Ποια κανεις εσυ; εγω θρομβοπαριν 

Innohep 0.45

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Καλα στις εξετασεις θηριο και στην πραγματικότητα ερειπιο

Δεν περπαταω σχεδον καθολου οπου και να παω με το αυτοκίνητο.καλα οταν ζεστενομαι δεν το συζητω.ολο το συστημα βγαινει ουτ οφ ορντερ.τωρα που το αναφερεις το βλασταρακι το δικο μου δεν σταματαει ολη μερα.με το που ξαπλωσω πολεμος.τριγυρω στο αφαλο.αριστερα δεξια πολυ και κουρνιζει που και.που σε ενα σημειο και παει ολη η κοιλια(οση ειναι τελος παντων) απο την μια πλευρα .να εχει.τοσα.νευρα?μηπως ειναι με τα ποδια κατω το κοριτσοεμβρυακι σου?Και κλωτσάει χαμηλα? Μονο ο γιατρος θα μας βγαλει την απορια.

 

Το βραδυ στον υπνο μου ειδα οτι θηλαζα το μωρακι μου.δεν θυμαμαι ομως την φατσουλα που ειδα.και σημερα το πρωι εψαχνα να βρω ποσο κοστίζουν  τα ηλεκτρικα θηλαστρα.

Στο γιο δεν ειχα τετοια καταντια.μονο.κατα τον 7 ποναγα τοσο πολυ στο ισχιο που κουτσαινα.προς το τελος μου περασε 

Χαχαχα... γιατι να έχει νεύρα βρε;! Εμένα όλη μέρα κάνει παρτυ...και πρωί κ μεσημέρι μετά φαγητό κ βράδυ..  τον προηγούμενο μήνα ήταν με το κεφάλι κάτω... λες να έχει γυρίσει κ να είναι τα πόδια της που φτάσουν τόσο χαμηλα; 

4 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Σίγουρα θα παιζει ρόλο κ το κινητό γιατι ολη την ωρα κανω κατι, διαβαζω άρθρα για τη δουλεια, Έδω στο φόρουμ με 2-3 φίλες. Επίσης βλεπω ντιβιντί ολη μερα. Εχω τον ανεμιστήρα. Ξαπλα.. ολα συντελούν Σ αυτο.. 

Εκει την νοιωθω κ εγω ολη μερα κ το βραδυ. Καμια φορα αλλάζει θεση κ την νοιωθω κ πιο πανω. Ειναι μικρά κ κυκλοφορούν ανετα. Πάντως οσο περνανε οι μερες τοσο πιο πολυ κουνιέται. Κ στην κοιλια φαινεται με το μάτι. 

Αν φαίνεται λεει;;; ξεκάθαρα...αφου βγάζω βίντεο με την κοιλιά να κουνιεται κ τα στέλνω στους δικούς μου...   κ εσένα χαμηλά κουνιεται ε; στον αφαλο πάντως δεν την έχω νιώσει μέχρι τώρα... όλο κάτω πετάγεται η κοιλια... τόσο χαμηλά που νομίζω ότι θα φτάσει στο πουλάκι μου στο τέλος... κ με ανησυχεί... ελπίζω να είναι τα ποδαρακια που τα βλεπω εκεί κάτω...

2 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Εγω κανω κοριτσακι, αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω θεμα. Μαλιστα νομιζω οτι με την κρεμα για τις ραγαδες μαλακωνει το δερμα και τρυπιεται πιο ευκολα χωρις να ποναει.

Πλακα πλακα οταν παω να χασμουρηθω για παραδειγμα μου κοβεται πιο πριν γιατι νομιζω θα σκιστει το δερμα μου.

Ποια κρεμουλα βαζεις;;;  

Βαζεται όλες κοριτσια; εγώ κ στηθος κ κοιλιά...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να που το συζηταγαμε Ρενακι,

Και τωρα κλωτσαει χαμηλα .σαν πολυ λασκα τον εχω αφησει τον νεαρουλι.Κατσε κανα 2μην0  πουλακι μου  και μετα θα εισαι τσιμα τσιμα.χαχα δεν θα με κανεις γηπεδο να κλωτσας οποτε σου ερχετε :):P

  • Μου αρέσει 3

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Rena87 είπε:

Χαχαχα... γιατι να έχει νεύρα βρε;! Εμένα όλη μέρα κάνει παρτυ...και πρωί κ μεσημέρι μετά φαγητό κ βράδυ..  τον προηγούμενο μήνα ήταν με το κεφάλι κάτω... λες να έχει γυρίσει κ να είναι τα πόδια της που φτάσουν τόσο χαμηλα; 

Αν φαίνεται λεει;;; ξεκάθαρα...αφου βγάζω βίντεο με την κοιλιά να κουνιεται κ τα στέλνω στους δικούς μου...   κ εσένα χαμηλά κουνιεται ε; στον αφαλο πάντως δεν την έχω νιώσει μέχρι τώρα... όλο κάτω πετάγεται η κοιλια... τόσο χαμηλά που νομίζω ότι θα φτάσει στο πουλάκι μου στο τέλος... κ με ανησυχεί... ελπίζω να είναι τα ποδαρακια που τα βλεπω εκεί κάτω...

Ποια κρεμουλα βαζεις;;;  

Βαζεται όλες κοριτσια; εγώ κ στηθος κ κοιλιά...

Κι εγω νιωθω κατι να κουνιεται πολυ χαμηλα αλλα παλι δε μπορω να καταλαβω αν ειναι το μωρο. Απο τοσο νωρις να το νιωθω τοσο εντονα; 

Της mustela βαζω αλλα πολλες φορες την ξεχναω.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Κοριτσια ποια κανει απο εσας αντιπηκτική; τωρα που το δέρμα τσιτωσε δεν ξερω που να κανω. 

Καλησπέρα!!! 

Δωρουλιτα μου, εγω τις έκανα στους μηρούς, πανω ψηλά ή στα χέρια απο τον αγκώνα μέχρι τον ώμο. 

Αντε να αρχίσω να μετράω πρόβατα μπας κ καταφέρω να κοιμηθώ αλλά με τέτοια νεύρα... Μπα!!!! 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Εγω που βαζω κλασικη βαζελίνη είμαι λάθος? Θεωρώ οτι ειναι η πιο αποτελεσματική...οχι?

Μου ειπαν οτι η βαζελινη απαγορευεται στην εγκυμοσυνη.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...