Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Οκ θα ρωτήσω κ γω γτ μου φαίνεται οτι κ σ αυτο.αλλοι λενε κάνει κ αλλοι οχι

Κι εγω αυτη την εντυπωση εχω απ' αυτα που διαβασα, αλλα προτιμησα να μην το ρισκαρω. Εχω κοψει τα παντα ετσι κι αλλιως καλλυντικα, αποσμητικα, κρεμες, αλλαξα σαμπουαν, οποτε δεν υπηρχε λογος να ρισκαρω με τη βαζελινη. Αν θες κατι πιο φυσικο παντως δοκιμασε αμυγδαλελαιο.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βάζω της frezyderm την κρέμα στήθος, κοιλιά και λίγο στα πλάγια εκεί που πιάνει το εσώρουχο. Στην αρχή έβαζα και λίγο σπαθολαδο , το αμυγδαλελαιο το έχω ακούσει από πολλές κοπέλες ότι κάνει δουλειά και είναι αγνό. Στις θηλές για να τις προετοιμάσετε βάζετε κάτι ? Εγώ λέω ότι μάλλον πρέπει μιας και οι δικές μου σκίζονται από μόνες τους ούτε να σκέφτομαι τι θα γίνει όταν έρθει η μικρή . Χτες το βράδυ την είδα στον ύπνο μου και χάρηκα πολυ. 


MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Εγώ βάζω της frezyderm την κρέμα στήθος, κοιλιά και λίγο στα πλάγια εκεί που πιάνει το εσώρουχο. Στην αρχή έβαζα και λίγο σπαθολαδο , το αμυγδαλελαιο το έχω ακούσει από πολλές κοπέλες ότι κάνει δουλειά και είναι αγνό. Στις θηλές για να τις προετοιμάσετε βάζετε κάτι ? Εγώ λέω ότι μάλλον πρέπει μιας και οι δικές μου σκίζονται από μόνες τους ούτε να σκέφτομαι τι θα γίνει όταν έρθει η μικρή . Χτες το βράδυ την είδα στον ύπνο μου και χάρηκα πολυ. 

Αυτη της frezyderm μου ειχε προτεινει η γυναικολογος και η αληθεια ειναι οτι την frezyderm τη συμπαθω πολυ και διαβασα και καλες κριτικες, κατι ομως δε μου αρεσε στα συστατικα, γιατι την ειχα κοιταξει και μαζι με φιλη χημικο και συμφωνησε. Βεβαια εγω τα παραψαχνω γενικα. Στις θηλες δεν βαζω κατι ακομα κι οταν τη ρωτησα μου ειχε πει οτι ειναι νωρις. Φανταζομαι θα μου πουν και στα μαθηματα κι οτι ειναι σας λεω.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Κ γω ειχα της φρεζυντερμ αλλα μια φίλη μου εδωσε μια αλλη που ειναι χωρις παραμεντς. Δεν ειναι γνωστή. Κ βαζω κοιλια, στηθος, μπούτια κ μπράτσα. 

Σαμπουάν κ αφρόλουτρο ειχα τις απιβιτα αλλα δεν μου αρεσαν ουτε οπως εκαναν τα μαλλιά μου ουτε άρωμα. Κ μου έφερε η πεθερα μου του Παπουτσάνη χωρις παραμεντς ειναι. Αυτο βαζω. 

Στην κοιλια βαζω κ σκέτο λαδακι. Στα χέρια βαζω κ κρεμουλες με άρωμα για να νοιωθω ωραια. Γενικα πασαλειβομαι για να περασει κ η ωρα.. Αχαχαχ 

την κρέμα για τις ραγάδες την λενε violane mama 

  • Μου αρέσει 2

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Κοριτσια ποια κανει απο εσας αντιπηκτική; τωρα που το δέρμα τσιτωσε δεν ξερω που να κανω. 

Καλημερα κοριτσακια μου, 

Εβαλε ζεστουλα, εγω καθομαι στο μπαλκονι κ ο καλος μου βαζει πλυντηρια γιατι θα φυγει την παρασκευη για κανα μηνα.Θα μεινω μονη με την σκυλιτσα μου..Ας βγει καλη η β επιπεδου  κ ισως ξεπορτισω κ εγω χι! χι!

Και εγω κανω αντιπηκτικες δωρουλιτα μου, σαν χαμογελο κατω απο το αφαλο.Ακομα κραταει το δερμα απλα το εχω μαυρισει λιγο.Θα δουμε αργοτερα...


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η βαζελινη ειναι προιον πετρελαιου οποτε γενικα δ ειναι κ οτι καλυτερο αν θελουμε κτ φυτικο

Στις θηλες δ χρειαζεται τπτ.κατα τη διαρκεια του θηλασμου το καλυτερο ειναι η λανολινη.δ χρειαζεται κ ξεβγαλμα για να θηλασει το μικρο

Ισα ισα δ θελουμε να βαλουμε κτ στις θηλες να τις μαλακωσουμε,θελουμε να σκληραγωγηθουν με το θηλασμο

Κ δ πειραζουμε τις θηλες πχ με τριψιμο.οπως τα χαδια στην κοιλια μπορει να κανει συσπασεις

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου, 

Εβαλε ζεστουλα, εγω καθομαι στο μπαλκονι κ ο καλος μου βαζει πλυντηρια γιατι θα φυγει την παρασκευη για κανα μηνα.Θα μεινω μονη με την σκυλιτσα μου..Ας βγει καλη η β επιπεδου  κ ισως ξεπορτισω κ εγω χι! χι!

Και εγω κανω αντιπηκτικες δωρουλιτα μου, σαν χαμογελο κατω απο το αφαλο.Ακομα κραταει το δερμα απλα το εχω μαυρισει λιγο.Θα δουμε αργοτερα...

Καλημερα! Διάβαζα στο Ίντερνετ οτι μερικές το κανουν σε προχωρημένη εγκυμοσυνη μηρούς κ μπράτσα. Δεν ειναι το μαύρισμα ειναι που δεν βρίσκω που να την βαλω. Βαζω κ την ένεση της προγεστερονης κ γινεται του τρυπήματος.. τωρα το κανω χαμηλά γιατι ψηλά εχει σκληρύνει κάπως η κοιλια. Ξερω πως δεν ειναι καλο αλλα δεν εχω θρομβοφιλια ή σχετικά θεματα κ δεν το αντεχω αλλο. Κανω να τρύπησω ποναω κ πανω παραδιπλα. Προληπτικά την κανω απο την εμβρυομεταφορα. Τι να πω, προληπτικά το ενα προληπτικά το αλλο, μπαφιασα.. γκρίνια.. ααχαχαχ 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Καλημερα! Διάβαζα στο Ίντερνετ οτι μερικές το κανουν σε προχωρημένη εγκυμοσυνη μηρούς κ μπράτσα. Δεν ειναι το μαύρισμα ειναι που δεν βρίσκω που να την βαλω. Βαζω κ την ένεση της προγεστερονης κ γινεται του τρυπήματος.. τωρα το κανω χαμηλά γιατι ψηλά εχει σκληρύνει κάπως η κοιλια. Ξερω πως δεν ειναι καλο αλλα δεν εχω θρομβοφιλια ή σχετικά θεματα κ δεν το αντεχω αλλο. Κανω να τρύπησω ποναω κ πανω παραδιπλα. Προληπτικά την κανω απο την εμβρυομεταφορα. Τι να πω, προληπτικά το ενα προληπτικά το αλλο, μπαφιασα.. γκρίνια.. ααχαχαχ 

Σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσακι μου κ εγω προληπτικα την κανω λογω εμβρυομεταφορας.Την προγεστερονη στην κοιλια την κανεις? Νομιζα ποπο.

Στην αναγκη θα προχωρησουμε και σε αλλο σημειο του σωματος.Αν κ στο internet λεει δεν εχει την ιδια απορροφηση.

Οταν εκανα την αυχενικη ο γιατρος μου ειχε πει στη β επιπεδου να μην παω παλι μαυρισμενη αλλα τι να κανω προσπαθω!


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσακι μου κ εγω προληπτικα την κανω λογω εμβρυομεταφορας.Την προγεστερονη στην κοιλια την κανεις? Νομιζα ποπο.

Στην αναγκη θα προχωρησουμε και σε αλλο σημειο του σωματος.Αν κ στο internet λεει δεν εχει την ιδια απορροφηση.

Οταν εκανα την αυχενικη ο γιατρος μου ειχε πει στη β επιπεδου να μην παω παλι μαυρισμενη αλλα τι να κανω προσπαθω!

Κι εγω με το Χατζηθωμα εκλεισα αυτη τη φορα Λιζακι. Εγω που κανω μονο μια ενεσουλα τη μερα δεν εχω καθολου μελανιες. Μαλλον το προβλημα ξεκιναει με τις παραπανω.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Ναι Αναστασια μου το θυμαμαι. 25 Αυγουστου αν δεν κανω λαθος.Αυτος μου ειπε οτι δεν θελει μελανιες.Απλα καμια φορα προφανως χτυπαω αγγειακι.Γιατι μπορει για 20 μερες να ειμαι μια χαρα κ μετα να  κανω 3-4 μαυριλες απανωτες οι οποιες απλωνονται ...Να μην τις κανω καλα? 

Ασε παλι εχω αγωνια κ για αυτην την εξεταση περιμενω πως κ πως!!!!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσακι μου κ εγω προληπτικα την κανω λογω εμβρυομεταφορας.Την προγεστερονη στην κοιλια την κανεις? Νομιζα ποπο.

Στην αναγκη θα προχωρησουμε και σε αλλο σημειο του σωματος.Αν κ στο internet λεει δεν εχει την ιδια απορροφηση.

Οταν εκανα την αυχενικη ο γιατρος μου ειχε πει στη β επιπεδου να μην παω παλι μαυρισμενη αλλα τι να κανω προσπαθω!

Στον ποπο εκανε την λεντοτζεστ αλλα εχει ελειψη στις φάρμακο αποθήκες κ αναγκάστικα κανω την προλουτεξ στην κοιλια. Ηταν κ οι ενέσεις τις εξωσωματικής κ καταλαβαίνεις οως ειναι η κοιλια. Στην αυχενική που ειχα παει δεν ειχε πει τιποτα για τις μελανιές. Εμενα ειναι ολη μαύρη. Ειναι κ θεμα δέρματος Οχι μονο να χτυπήσουμε αγγείο. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...