Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Αχ ναι ειναι τελεια Ειρήνη. Μαρούλι, ντοματίνια, καρύδια, σύκο και χτυπάς βαλσαμικο με πορτοκαλι + ελαιολαδο + αλάτι προαιρετικά!! Τέλειο!!! Αν σας αρεσουν τα γλυκα ειναι τέλειο! 

Στα κιλά εχω μεινει στάσιμη. 63. Έκοψα κορτιζόνη ομως. Έφυγε κατακράτηση κλπ. Περίμενα να ειμαι χαλια αλλα τελικα καλα ειμαι. Με τεράστια κοιλια προς τα μπρος! 

Αντι για μαρουλι ροκα!!!

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αναστασία33 είπε:

Αντι για μαρουλι ροκα!!!

Ααα εχουμε του μπαμπα μου οικολογικά τρυφερά μαρουλακια! Δεν το αλλαζω το μαρούλι.. η ρόκα με πικριζει πολυ. Έβαλε κ απ αυτη αλλα δεν μου αρεσει. 

Γενικα εχουμε σχεδον τα παντα, δοξα το θεο ο μπαμπάς μου κανει ψυχοθεραπεία ετσι. Μετα την δουλεια ασχολείται με τον κήπο. Εχουμε κότες, ντομάτες, αγγουράκια, κολοκυθιά, μελιτζάνες, πιπεριεσ Ολα τα χρωματα κλπ. Απο δεντρα, ροδιά, πορτοκάλια, συκιά, καισια, χαμος! Κ φυσικά ελιές Χαλκιδικής. Αλίμονο! Αχαχαχ 

κ ολα οικολογικά κοριτσια. Αυτα ειναι τα καλα της επαρχίας. Φετος έβαλε κ πατατες αλλα δεν του βρήκαν.. Αχαχαχ 

Just now, Eutuxia25 είπε:

Εγω ξεκίνησα 55 επεσα στα 52 μεσα σε ενα μηνα ανέβηκα στα 57 προσπάθησα να συγκρατηθω και τωρα ειμαι 60...τι να κανω πεινάωωωω ...

Δεν πειραζει. Πρεπει να ακούμε τον οργανισμό μας. Θα τα χασουμε κοριτισια μετα! Ειδικά οπως εχετε 2 μικρά παιδακια... χαμος! Εγω εκανα δηλώσεις! Με το που γεννήσω κ πανε ολα καλα γράφονται γυμναστήριο. Τοσο χαλί ποτε δεν ημουν. Λαπας, κουνιούνται τα παντα ρυθμικά. Δεν το επιτρέπω στο εαυτό μου. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Ααα εχουμε του μπαμπα μου οικολογικά τρυφερά μαρουλακια! Δεν το αλλαζω το μαρούλι.. η ρόκα με πικριζει πολυ. Έβαλε κ απ αυτη αλλα δεν μου αρεσει. 

Γενικα εχουμε σχεδον τα παντα, δοξα το θεο ο μπαμπάς μου κανει ψυχοθεραπεία ετσι. Μετα την δουλεια ασχολείται με τον κήπο. Εχουμε κότες, ντομάτες, αγγουράκια, κολοκυθιά, μελιτζάνες, πιπεριεσ Ολα τα χρωματα κλπ. Απο δεντρα, ροδιά, πορτοκάλια, συκιά, καισια, χαμος! Κ φυσικά ελιές Χαλκιδικής. Αλίμονο! Αχαχαχ 

κ ολα οικολογικά κοριτσια. Αυτα ειναι τα καλα της επαρχίας. Φετος έβαλε κ πατατες αλλα δεν του βρήκαν.. Αχαχαχ 

Δεν πειραζει. Πρεπει να ακούμε τον οργανισμό μας. Θα τα χασουμε κοριτισια μετα! Ειδικά οπως εχετε 2 μικρά παιδακια... χαμος! Εγω εκανα δηλώσεις! Με το που γεννήσω κ πανε ολα καλα γράφονται γυμναστήριο. Τοσο χαλί ποτε δεν ημουν. Λαπας, κουνιούνται τα παντα ρυθμικά. Δεν το επιτρέπω στο εαυτό μου. 

Αχ εισαι τυχερη Δωρακι μου να μπορεις να τρως αφοβα φρεσκα φρουτα και λαχανικα. Εγω επαιρνα οτι εβρισκα βιολογικο στην Αθηνα, αλλα τωρα στη Συρο δε βρισκω τιποτα της προκοπης και γι' αυτο το χω ριξει στα συκα. Χθες ετρωγα μια ντοματα με τα αυγα μου και βλεπω το κοτσανι αρκετα βαθια - υβριδιο σκεφτομαι- και μετα μονολογουσα αχ μωρακι μου τι σκατα τρως εδω...


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Αχ εισαι τυχερη Δωρακι μου να μπορεις να τρως αφοβα φρεσκα φρουτα και λαχανικα. Εγω επαιρνα οτι εβρισκα βιολογικο στην Αθηνα, αλλα τωρα στη Συρο δε βρισκω τιποτα της προκοπης και γι' αυτο το χω ριξει στα συκα. Χθες ετρωγα μια ντοματα με τα αυγα μου και βλεπω το κοτσανι αρκετα βαθια - υβριδιο σκεφτομαι- και μετα μονολογουσα αχ μωρακι μου τι σκατα τρως εδω...

Ναι ειμαι πολυ τυχερη. Κ κότα του μπαμπα κ ψαρια απο τον γείτονα. Κανουμε ανταλλαγή. Δίνουμε αυγά κ λαχανικά ή φρούτα κ παιρνουμε ψαρια. Δεν ειναη πολυ δίκαιο αλλα μας βολευει.. 

τωρα βγηκα μ τα αχλάδια μας. Εχουν σκουληκάκια αλλα ειναι αραντιστα. 

Πραγματικα τοσα χρονια τιποτα δεν ψωνίζουμε μονο τα βασικά. Τωρα ξεκινησε κ η μαμά μου σάλτσες κ μαρμελάδες απο τα δικα μας. Ειναι ωραια ετσι. 

Μακαρι να μπορούσα να σας δώσω!! Μακαρι!! 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μπουγαρίνια! 

Τι κανετε; επιτέλους νιώθετε κ εσεις αυτά που σας έλεγα...μα λέω δε μπορεί... μόνο σε εμένα κοντεύει να φύγει από το πουλάκι;; νιώθω ώρες ώρες λες κ θα πάω να κατουρησω κ θα κάνει μπλουμ... τόσο χαμηλά με χτυπάει...κ με πιάνουν κ σουβλιες στο πουλάκι!!! 

Δώρα ζήλεψα τη σαλάτα σου..θα την κάνω σήμερα...

Αναστασία... ποια συκα παιρνεις που δεν είναι θειαφισμενα;;  

Εγώ από κιλά ξεκίνησα με 49 κ είμαι 51.5....  το μισό είναι η μπεμπα!! Από που θα βγει αυτό το παιδί δεν ξέρω έτσι που μαι...

Επίσης κορίτσια είναι τώρα 4 μέρες που από 7 συσπασεις π έφτανα τη μέρα... εχω 1 με 2.... πολύ με ανακουφισε αυτο...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Rena87 είπε:

Καλημέρα μπουγαρίνια! 

Τι κανετε; επιτέλους νιώθετε κ εσεις αυτά που σας έλεγα...μα λέω δε μπορεί... μόνο σε εμένα κοντεύει να φύγει από το πουλάκι;; νιώθω ώρες ώρες λες κ θα πάω να κατουρησω κ θα κάνει μπλουμ... τόσο χαμηλά με χτυπάει...κ με πιάνουν κ σουβλιες στο πουλάκι!!! 

Δώρα ζήλεψα τη σαλάτα σου..θα την κάνω σήμερα...

Αναστασία... ποια συκα παιρνεις που δεν είναι θειαφισμενα;;  

Εγώ από κιλά ξεκίνησα με 49 κ είμαι 51.5....  το μισό είναι η μπεμπα!! Από που θα βγει αυτό το παιδί δεν ξέρω έτσι που μαι...

Επίσης κορίτσια είναι τώρα 4 μέρες που από 7 συσπασεις π έφτανα τη μέρα... εχω 1 με 2.... πολύ με ανακουφισε αυτο...

Αχ τι καλα! Κ αυτές οι 1-2 θα φυγουν εντελως! 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Rena87 είπε:

Καλημέρα μπουγαρίνια! 

Τι κανετε; επιτέλους νιώθετε κ εσεις αυτά που σας έλεγα...μα λέω δε μπορεί... μόνο σε εμένα κοντεύει να φύγει από το πουλάκι;; νιώθω ώρες ώρες λες κ θα πάω να κατουρησω κ θα κάνει μπλουμ... τόσο χαμηλά με χτυπάει...κ με πιάνουν κ σουβλιες στο πουλάκι!!! 

Δώρα ζήλεψα τη σαλάτα σου..θα την κάνω σήμερα...

Αναστασία... ποια συκα παιρνεις που δεν είναι θειαφισμενα;;  

Εγώ από κιλά ξεκίνησα με 49 κ είμαι 51.5....  το μισό είναι η μπεμπα!! Από που θα βγει αυτό το παιδί δεν ξέρω έτσι που μαι...

Επίσης κορίτσια είναι τώρα 4 μέρες που από 7 συσπασεις π έφτανα τη μέρα... εχω 1 με 2.... πολύ με ανακουφισε αυτο...

Kumilion λεγονται Ρενακι τα συκα. 

Αχ ναι κι εμενα χτυπαει χαμηλα σα να με παταει, αλλες φορες βεβαια και πιο πανω. Κι εχω την εντυπωση πως αν βαλω καπου το χερι μου ερχεται και χτυπαει εκει, αλλα το βρισκω υπερβολικο, μηπως ειναι ιδεα μου.

πρίν από 22 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Αχ τι καλα! Κ αυτές οι 1-2 θα φυγουν εντελως! 

Οι λιγες ειναι φυσιολογικες προετοιμαζεται η μητρα λενε και να μην ανησυχουμε, αλλα κι εγω σε καθε υποψια συσπασης κατουριεμαι απ' το φοβο.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Kumilion λεγονται Ρενακι τα συκα. 

Αχ ναι κι εμενα χτυπαει χαμηλα σα να με παταει, αλλες φορες βεβαια και πιο πανω. Κι εχω την εντυπωση πως αν βαλω καπου το χερι μου ερχεται και χτυπαει εκει, αλλα το βρισκω υπερβολικο, μηπως ειναι ιδεα μου.

Οι λιγες ειναι φυσιολογικες προετοιμαζεται η μητρα λενε και να μην ανησυχουμε, αλλα κι εγω σε καθε υποψια συσπασης κατουριεμαι απ' το φοβο.

Χαχαχα Αναστασακι....κ εγώ μόλις βάλω το χέρι πάνω κάτι σαν τρελη η μικρη ...δεν είναι καθόλου η ιδέα σου.. εγω νιωθω την κοιλιά μου σαν τυφλοποντικας..πετάγεται παντού η ψυχουλα όλη την ώρα.. 

Εγω κατουριομουν από το φόβο όταν είχα 6 με 7 συσπασεις... τώρα.. όταν με πιανει 1 η 2 φορες ούτε σημασία δνε τους δίνω..

Τα συκα αυτα τα βρίσκω μόνο σε βιολογικά ε; 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 

Εγώ λείπω για διακοπές κ ούτε πρόλαβα να πιάσω κινητό όλες αυτές τις μέρες, έκανα αποχή! Σας διάβασα στα γρήγορα χαίρομαι που είστε όλες καλά κ Δεν είχαμε δυσάρεστο απρόοπτο από καμία. 

Εγώ από ξεκούραση δεν είχα κ πολύ, ειδικά τις πρώτες μέρες έκανα όλο δουλειές στο εξοχικό κ το τερματισα Από κούραση. Μετά μπάνια στη θάλασσα με τις ωρες...χαχαχα αφού άντεξα ως Τώρα καλά Είμαστε δε φοβάμαι τίποτα. 

Τρώμε πολλά σύκα κ εμείς έχει όλο συκιές γύρω γύρω 2 ταψιά σύκα έχω στο ψυγείο χαχα Κ ψάρια φρέσκα, κατσικίσιο γάλα από βοσκό, όλα τα καλά. Κ από ζέστη μέτρια πράγματα, Μόνο το μεσημέρι ζεσταινομαστε , το βράδυ σκεπαζομαι κιόλας γιατί φυσάει πολύ κ κρυώνω.

Τελικά γεμίσαμε αγόρια Ε;;

  • Μου αρέσει 2

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, IoannaMas είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Εγώ λείπω για διακοπές κ ούτε πρόλαβα να πιάσω κινητό όλες αυτές τις μέρες, έκανα αποχή! Σας διάβασα στα γρήγορα χαίρομαι που είστε όλες καλά κ Δεν είχαμε δυσάρεστο απρόοπτο από καμία. 

Εγώ από ξεκούραση δεν είχα κ πολύ, ειδικά τις πρώτες μέρες έκανα όλο δουλειές στο εξοχικό κ το τερματισα Από κούραση. Μετά μπάνια στη θάλασσα με τις ωρες...χαχαχα αφού άντεξα ως Τώρα καλά Είμαστε δε φοβάμαι τίποτα. 

Τρώμε πολλά σύκα κ εμείς έχει όλο συκιές γύρω γύρω 2 ταψιά σύκα έχω στο ψυγείο χαχα Κ ψάρια φρέσκα, κατσικίσιο γάλα από βοσκό, όλα τα καλά. Κ από ζέστη μέτρια πράγματα, Μόνο το μεσημέρι ζεσταινομαστε , το βράδυ σκεπαζομαι κιόλας γιατί φυσάει πολύ κ κρυώνω.

Τελικά γεμίσαμε αγόρια Ε;;

Σιγα που θα καθόσουν ήσυχη!! Αχαχαχαχα 

 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dwroulita85 είπε:

Σιγα που θα καθόσουν ήσυχη!! Αχαχαχαχα 

 

Είδες ένα πράγμα; απ τη μια σου λένε όλοι εξοχικό ουαου κ παράλληλα εγώ σκέφτομαι πόσες δουλειές θα έχουν μαζευτεί όταν είναι κλειστό ένα χρόνο! Ευλογία κ κατάρα μαζί, τις 3 πρώτες μέρες μου φύγε ο πάτος! 

Αγόρι κ εσύ τελικά ε; Δεν έπαθες σοκ που πρέπει να το φανταστείς αλλιώς τώρα; άντε να δούμε αν ισχύει αυτό που λένε οι μαναδες δένονται περισσότερο με τα αγόρια.. Για την ώρα δεν μπορώ να πιστέψω πως θα αγαπήσω κ αλλο μωράκι πιο πολύ απ την κόρη μου!


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rena87 είπε:

Χαχαχα Αναστασακι....κ εγώ μόλις βάλω το χέρι πάνω κάτι σαν τρελη η μικρη ...δεν είναι καθόλου η ιδέα σου.. εγω νιωθω την κοιλιά μου σαν τυφλοποντικας..πετάγεται παντού η ψυχουλα όλη την ώρα.. 

Εγω κατουριομουν από το φόβο όταν είχα 6 με 7 συσπασεις... τώρα.. όταν με πιανει 1 η 2 φορες ούτε σημασία δνε τους δίνω..

Τα συκα αυτα τα βρίσκω μόνο σε βιολογικά ε; 

Εχουν site με σημεια πωλησης σε διαφορες περιοχες. Σκεψου εγω εστειλα τον πατερα μου σε γνωστο μαγαζι με αλλαντικα στο κεντρο τα ειχαν και εκει.

1 hour ago, IoannaMas είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Εγώ λείπω για διακοπές κ ούτε πρόλαβα να πιάσω κινητό όλες αυτές τις μέρες, έκανα αποχή! Σας διάβασα στα γρήγορα χαίρομαι που είστε όλες καλά κ Δεν είχαμε δυσάρεστο απρόοπτο από καμία. 

Εγώ από ξεκούραση δεν είχα κ πολύ, ειδικά τις πρώτες μέρες έκανα όλο δουλειές στο εξοχικό κ το τερματισα Από κούραση. Μετά μπάνια στη θάλασσα με τις ωρες...χαχαχα αφού άντεξα ως Τώρα καλά Είμαστε δε φοβάμαι τίποτα. 

Τρώμε πολλά σύκα κ εμείς έχει όλο συκιές γύρω γύρω 2 ταψιά σύκα έχω στο ψυγείο χαχα Κ ψάρια φρέσκα, κατσικίσιο γάλα από βοσκό, όλα τα καλά. Κ από ζέστη μέτρια πράγματα, Μόνο το μεσημέρι ζεσταινομαστε , το βράδυ σκεπαζομαι κιόλας γιατί φυσάει πολύ κ κρυώνω.

Τελικά γεμίσαμε αγόρια Ε;;

Μπραβο Ιωαννακι ωραια περνας διακοπες στη φυση!!! Σ' εχω απεναντι!!! Εγω βεβαια την τελευταια εβδομαδα μονο στην παραλια βρισκω δροσια τη μερα. Απ' οτι εχω καταλαβει ζεσταινομαι πιο πολυ απ' τους υπολοιπους. Κι αυτο το κακο βρε παιδι μου να φυσαει ολη μερα και το βραδυ να σταματαει το χετε κι εσεις;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Εχουν site με σημεια πωλησης σε διαφορες περιοχες. Σκεψου εγω εστειλα τον πατερα μου σε γνωστο μαγαζι με αλλαντικα στο κεντρο τα ειχαν και εκει.

Μπραβο Ιωαννακι ωραια περνας διακοπες στη φυση!!! Σ' εχω απεναντι!!! Εγω βεβαια την τελευταια εβδομαδα μονο στην παραλια βρισκω δροσια τη μερα. Απ' οτι εχω καταλαβει ζεσταινομαι πιο πολυ απ' τους υπολοιπους. Κι αυτο το κακο βρε παιδι μου να φυσαει ολη μερα και το βραδυ να σταματαει το χετε κι εσεις;

Ναι αλλά ευτυχώς δεν έχει κουνούπια. Αλλά το βράδυ είτε φυσάει είτε όχι έχει δροσιά ευτυχώς...μόνο το μεσημέρι υποφέρω λιγο


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...