Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Marigula είπε:

Καλημέρα 

Οι δικές μου μετρήσεις είναι η πιο μεγαλη 2.2 μετα 1.4 κ 1.2.

Οπως ειπα δεν ειναι ευθεία κ με παραξένεψε. Οι μικρές μετρήσεις είναι πλάγια κ η μεγάλη είναι προς τα πάνω.

Ούφου ρε κορίτσια νεύρα από το πρωί!! Πηραν κατι φιλοι μας που μένουν Ελλάδα κ είναι Κύπρο εδω κ μια εβδομάδα να έρθουν να μας δουν. Ρώτα ο άντρας μου πότε θα έρθετε και η απάντηση η σήμερα ή αύριο κάποια στιγμή θα έρθουμε. 

Δεν γίνεται, εγω ξαπλωμενη, ο άντρας μου να θέλει να παει την μικρή λιγο θάλασσα. Πες του άλλου θα έρθω την ταδε ώρα. 

Ολο γκρίνια είμαι τελικά. 

ξερουν οτι είσαι καπως περιορισμένη? γενικα πολυς κοσμος δεν βαζει το μυαλο του να δουλεψει και να σκεφτει οτι μπορει να υπάρχουν και ακαταλληλες στιγμες αλλα τι να κανεις? 


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Dwroulita85 μου τι μερα ειναι σημερα? θα δεις το γλυκουλη σου να πλατσουριζει?με το καλο !!μιλαγα με την κουμπαρα μου για την αλλη κουμπαρα της που ειχε κανει περιδεση και γεννησε 38 εβδομαδων και ειχε παθει τα δια οπως εσυ .

πρίν από 3 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Κοριτσακια μου καλησπερα!

Γυρισα και εγω απο την β επιπεδου.Ευτυχως ολα καλα με τη μικρουλα μας!!Ειναι πλεον ενα ομορφο μικρο μωρακι!!

μπραβο Λιζακι!!!! τελεια

@Maria D τι κάνεις?ρωτησες τον γιατρο σου για το καρδιογραφημα εμβρυου να σου πει την γνωμή του

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lizaki1111 είπε:

Κοριτσακια μου καλησπερα!

Γυρισα και εγω απο την β επιπεδου.Ευτυχως ολα καλα με τη μικρουλα μας!!Ειναι πλεον ενα ομορφο μικρο μωρακι!!

Ετοιμο και το Λιζακι μας!!! Μπραβο κοριτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω καλά νέα!!! Πήγαμε το βραδάκι για Β επιπέδου με τους άντρες μου.  Ο γιατρός με γνώρισε κατευθείαν από την προηγούμενη συνάντηση μας όχι τόσο εύκολη. Κάναμε μια ωρίτσα τον υπέρηχο . Το μωρούλι μου έβγαλε τον λώρο από τον λαιμό του !!! Μοιάζει το αδερφάκι του πολύ αλλά είναι πιο ήρεμος.  Ο γιατρός στο τέλος μου έκανε μια συζήτηση τις διαφορές που έχουν τα παιδιά μου κ για πιο λόγο έγινε η αμνιοπαρακεντηση τότε. Ήρθαμε σπίτι χαρούμενοι βάλαμε ξανά τον υπέρηχο είδαμε μετα βαλαμε κ τον υπέρηχο του πρώτου μου γιου :) 

 

Πολύ διαφορετική εγκυμοσύνη πάντως.  Διαβάζω κ εσάς που κάνατε την εξέταση κ όλα πήγαν καλά. Δόξα το θεό κορίτσια. Πάει καλά η ομάδα μας. 

  • Μου αρέσει 8

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Κορίτσια έχω καλά νέα!!! Πήγαμε το βραδάκι για Β επιπέδου με τους άντρες μου.  Ο γιατρός με γνώρισε κατευθείαν από την προηγούμενη συνάντηση μας όχι τόσο εύκολη. Κάναμε μια ωρίτσα τον υπέρηχο . Το μωρούλι μου έβγαλε τον λώρο από τον λαιμό του !!! Μοιάζει το αδερφάκι του πολύ αλλά είναι πιο ήρεμος.  Ο γιατρός στο τέλος μου έκανε μια συζήτηση τις διαφορές που έχουν τα παιδιά μου κ για πιο λόγο έγινε η αμνιοπαρακεντηση τότε. Ήρθαμε σπίτι χαρούμενοι βάλαμε ξανά τον υπέρηχο είδαμε μετα βαλαμε κ τον υπέρηχο του πρώτου μου γιου :) 

 

Πολύ διαφορετική εγκυμοσύνη πάντως.  Διαβάζω κ εσάς που κάνατε την εξέταση κ όλα πήγαν καλά. Δόξα το θεό κορίτσια. Πάει καλά η ομάδα μας. 

Συγχαρητηρια Ελπιδακι μου!!! Αδικα ανησυχουσες κι εσυ ειδες; Μα το ειχα διαβασει οτι παιζουν με το λωρο. Ξεμπλεχτηκε το μωρακι ολα καλα :-D

Μακαρι να πανε ολα καλα για ολη την ομαδα μας!!!

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

@Maria D τι κάνεις?ρωτησες τον γιατρο σου για το καρδιογραφημα εμβρυου να σου πει την γνωμή του

Καλησπερα Ειρηνη! Μου ειπε οτι δεν χρειαζεται κ οτι πολλες φορες το λενε απλα για να στειλουν πελατεια στους γνωστους τους...

  • Μου αρέσει 1

q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ελπιδακι σου το ειπα, Θα εχει ξετυλιχτει το μικρουλικο.Πολυ ωραια τα νεα σας!!, :)

Μαρακι κα εγω τ σκεφτηκα οτι θα σου το ειπε για να στελνει πελατεια αλλιως φαινονται τα θεματα αν υπάρχουν.ωραια.τελικα 28 θα ξαναανεβεις?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ERIANTON είπε:

Μαρακι κα εγω τ σκεφτηκα οτι θα σου το ειπε για να στελνει πελατεια αλλιως φαινονται τα θεματα αν υπάρχουν.ωραια.τελικα 28 θα ξαναανεβεις?

Ναι Ειρηνη στις 28 που εχω ραντεβου στο Ελενα! 


q2mZp2.png
 
 
YRYsp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Maria D είπε:

Ναι Ειρηνη στις 28 που εχω ραντεβου στο Ελενα! 

ωραιοτατα!!!

Κοριτσια χρησιμοποιησε ποτε καμια σας θηλαστρο ηλεκτρικο?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , gaidaki είπε:

@ERIANTON Εγώ, το medela swing.

Εχω υποσχεθεί ποστ με εμπειρίες - προτασεις για θήλαστρο μολις κανω και τη β επιπέδου στις 17/8. Θα σας πω :)

το συγκεκριμενο κοιταω εχω βρει στην χρυση ευκαιρια μεταχειρισμενο και σκεφτομαι να αγορασω μονο τα ανταλακτικα.ενισχυει την παραγωγη?στον γιο μου ειχα παρει ενα χειροκινητο και εβγαζα ελαχιστο.ασε οου ουτε υπαρχει πουθενα.

πρίν από 7 λεπτά , gaidaki είπε:

@ERIANTON Εγώ, το medela swing.

Εχω υποσχεθεί ποστ με εμπειρίες - προτασεις για θήλαστρο μολις κανω και τη β επιπέδου στις 17/8. Θα σας πω :)

και εγω μεσα στην αλλη εβδομαδα θα παω καποια στιγμη για β επιπεδου.θα περιμενω την ενημερωση σου

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα απο το ντοκ. Ολα πηγαν μια χαρά, πολυ μεγαλωσε κ ειχα να το δω 1 βδομαδα. Ολα τα όργανα ειναι τελεια σχηματισμενα, πλακούντας μια χαρά, τροφοδοσία επίσης. Ολα τελεια! Ειναι 540γρ. 

Μας εκανε κ μια έκπληξη! Ειναι αγοράκι! Αχαχαχαχ μας την εσκασε! Καλα κ εμεις καθε φορα Μες τη αγωνία δεν ρωτούσαμε κ δεν το ψάχναμε. Μας ειχε πει ο ντοκ καποια στιγμη μαλλον κοριτσι κ εμεινε εκει. Κ τωρα μας ρωτησε το φύλο το ξέρετε θελετε να το μάθετε κ τσουπ να το το αγοράκι. Πλάκα εχουμε!! Αχαχαχα 

  • Μου αρέσει 8

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Κοριτσια πριν λιγο γυρισα απο το ντοκ. Ολα πηγαν μια χαρά, πολυ μεγαλωσε κ ειχα να το δω 1 βδομαδα. Ολα τα όργανα ειναι τελεια σχηματισμενα, πλακούντας μια χαρά, τροφοδοσία επίσης. Ολα τελεια! Ειναι 540γρ. 

Μας εκανε κ μια έκπληξη! Ειναι αγοράκι! Αχαχαχαχ μας την εσκασε! Καλα κ εμεις καθε φορα Μες τη αγωνία δεν ρωτούσαμε κ δεν το ψάχναμε. Μας ειχε πει ο ντοκ καποια στιγμη μαλλον κοριτσι κ εμεινε εκει. Κ τωρα μας ρωτησε το φύλο το ξέρετε θελετε να το μάθετε κ τσουπ να το το αγοράκι. Πλάκα εχουμε!! Αχαχαχα 

τελειαααααα γεμισαμε αγορια !!!!!μπραβο ρε κοριτσι μου πολυ χαρηκα!!κουραστηκες στο πηγαινε ελα? Δωρουλα μου με εσενα ελεγα για τα ουρα που ηταν χρυσα και διαυγη και οτι παιζει για αγορι?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ERIANTON είπε:

τελειαααααα γεμισαμε αγορια !!!!!μπραβο ρε κοριτσι μου πολυ χαρηκα!!κουραστηκες στο πηγαινε ελα?

Καταρχήν κουραστηκα απο το αγχος μου. Στον υπέρηχο ηθελα να παω τουαλέτα, Οχι τσισα το αλλο απο την αγωνία μου..

επαθα πολιτισμικό κ καιρικο σοκ Μολις βγηκα!! Πηγαμε κ απο παραλία για να γυρισουμε κ τωρα ουτε να φαω δεν θελω. Κουραστηκα χωρις να κανω τιποτα. 

Οταν με το καλο γεννήσω πως θα ανταπεξέλθω;;  

για τοκετό δεν μπορει να προσδιορίσει γιατι δεν εχω τραχηλο. Οποτε προσοχή κ υπομονη. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...