Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Καλημέρα! Σήμερα νομίζω μπηκα επισήμως στον 7ο και δεν παω καλα... Εχω στεναχωρηθει με τα οικονομικα τα φετινα μας, σε σχεση με επιδόματα κ ΟΑΕΔ γιατι φετος θα δουλεψω λιγες ωρες στο φροντιστήριο, για να ειμαι με το μωρό. Ισως δε δικαιουμαι ταμειο ανεργίας το καλοκαίρι και μέχρι να ξεκαθαρίσουν αυτα τη Δευτέρα που θα παω ΙΚΑ κ ΟΑΕΔ ειμαι χαμένη. Απόδειξη: τράβηξα την πόρτα, κλείδωσα, εβαλα συναγερμό και η πορτα ειχε μεινει ξεκλειδωτη και ορθανοιχτη 4ωρες!!Το διανοειστε;;;; Και εχω να το παινευομαι γαμ...οτι εκτος απο τις 5 μερες στο μαιευτήριο στο γιο μου η μνημη μου και το μυαλο μου γενικα δεν εχουν επηρεαστεί. Ειμαι αρκετα απελπισμένη... Περιμενουνε και, β φαση ΕΣΠΑ για τον παιδικό και..καντε ολες μια προσευχή να παρουμε voucher ...! 

Ειναι πολυ κουκου τα πραγματα στο κεφαλι μου απο χθες το βράδυ. Δεν ειχα προσέξει καθολου αν κουνιεται το μωρο!

Για κιλα: (είδατε ; μπορεσα να διαβάσω και να κατανοήσω τα μηνύματα σας, κατι λειτουργεί απο τα εγκεφαλικά μου κύτταρα...) Ειμαι γυρω στα +6 η +7. Η μαμα μου στην αδελφή μου τοσα ειχε παρει συνολικά. Γίνεται, ξερω και γνωστή με +5. Ειναι θεμα διατροφης και επιλογών. Εγω δεν κανω καμια διατροφή , να το ξεκαθαρισω. Απλα δεν τρωω πιο πολυ απο το κανονικό μου, οπως μου συνεβαινε στον 2ο &3ο μηνα.


gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια διαβάζω για τα κιλά και τρώω ταυτόχρονα μια καριοκα μούρλια!! Εγώ ήμουν 62, πήρα 4 στην εξωσωματική γιατί δεν πρόσεξα καθόλου και τώρα είμαι 72! Ο γιατρός μου είπε ότι μετράμε τα κιλά από την εγκυμοσύνη όποτε έχω πάρει θεωρητικά 6. Βέβαια το να νιώθω το σώμα μου με 10 κιλά συνολικά πάνω είναι περίεργο και δεν μπορώ να πω ότι με τρελαίνει!Δεν με νοιάζει καθόλου, θα τα χάσω αμέσως μετά. Λίγο ο τοκετός, ο θηλασμός και η αϋπνία θα ξαναμπώ στα ρουχαλάκια μου. Για τη χαλάρωση στην κοιλιά όλες οι φίλες μου λένε να βάλω κορσέ αμέσως μόλις γυρίσω από το μαιευτήριο. Για τις ραγάδες ξέρω ότι εάν το δέρμα είναι να κάνει θα κάνει όσο και να προσπαθείς να το αποφύγεις !Εχω πάρει μια κρέμα, τη βάζω όποτε το θυμάμαι και θα δούμε. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Ο κορσες όντως βοηθαει? Παλια ολες βαζανε μετα σταμάτησαν νόμιζα γτ δεν βοηθούσε σε τπτ...αν όντως βοηθάει να αγοράσουμε κ μεις ...οσο για τις ραγάδες οσο καλο δέρμα κ να χεις αμα τεντωσει παρα πολυ το δέρμα είτε απο πολλα κιλα ειτε απο δίδυμα εεε ποσο να αντέξει...πάντως είχει βγει λενε λειζερ που τις βγάζει...


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

@Eutuxia25 Η μαία μου μου ειχε πει οτι ο κορσες δε βοηθάει τους κοιλιακους να δουλέψουν και επομένως τεμπελιαζουν. Δεν εχω προσωπική εμπειρία. Εχω σκοπο να παω γυμναστήριο, Θεού θέλοντος και μωρού επιτρέποντος , να σουλουπωσω ο,τι μπορω! Μετα τη γέννα ειχα παει γυμναστήριο οταν εγινε 6 μηνων για κανενα 5 μηνο. Δεν είμαι φαν...

  • Μου αρέσει 1

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gaidaki είπε:

Καλημέρα! Σήμερα νομίζω μπηκα επισήμως στον 7ο και δεν παω καλα... Εχω στεναχωρηθει με τα οικονομικα τα φετινα μας, σε σχεση με επιδόματα κ ΟΑΕΔ γιατι φετος θα δουλεψω λιγες ωρες στο φροντιστήριο, για να ειμαι με το μωρό. Ισως δε δικαιουμαι ταμειο ανεργίας το καλοκαίρι και μέχρι να ξεκαθαρίσουν αυτα τη Δευτέρα που θα παω ΙΚΑ κ ΟΑΕΔ ειμαι χαμένη. Απόδειξη: τράβηξα την πόρτα, κλείδωσα, εβαλα συναγερμό και η πορτα ειχε μεινει ξεκλειδωτη και ορθανοιχτη 4ωρες!!Το διανοειστε;;;; Και εχω να το παινευομαι γαμ...οτι εκτος απο τις 5 μερες στο μαιευτήριο στο γιο μου η μνημη μου και το μυαλο μου γενικα δεν εχουν επηρεαστεί. Ειμαι αρκετα απελπισμένη... Περιμενουνε και, β φαση ΕΣΠΑ για τον παιδικό και..καντε ολες μια προσευχή να παρουμε voucher ...! 

Ειναι πολυ κουκου τα πραγματα στο κεφαλι μου απο χθες το βράδυ. Δεν ειχα προσέξει καθολου αν κουνιεται το μωρο!

Για κιλα: (είδατε ; μπορεσα να διαβάσω και να κατανοήσω τα μηνύματα σας, κατι λειτουργεί απο τα εγκεφαλικά μου κύτταρα...) Ειμαι γυρω στα +6 η +7. Η μαμα μου στην αδελφή μου τοσα ειχε παρει συνολικά. Γίνεται, ξερω και γνωστή με +5. Ειναι θεμα διατροφης και επιλογών. Εγω δεν κανω καμια διατροφή , να το ξεκαθαρισω. Απλα δεν τρωω πιο πολυ απο το κανονικό μου, οπως μου συνεβαινε στον 2ο &3ο μηνα.

Ολα καλα θα πανε σου μιλαω εγω που ειμαι απληρωτη απο τελη Απριλιου. Τελικα οπως εγιναν τα πραγματα πρωτα θα ξεκινησω να ξαναπληρωνομαι με την αδεια εγκυμοσυνης και μετα απο μηνες θα παρω τα χρηματα για το διαστημα που εχω αδεια ασθενειας. Α και μια φορα ειχα φυγει για δουλεια, γυριζω κι εψαχνα τα κλειδια μου και που ηταν πανω στην πορτα απ' εξω. Κλειδωσα και το αφησα και δεν ημουν καν εγκυος τοτε.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Αναστασία33 είπε:

Ολα καλα θα πανε σου μιλαω εγω που ειμαι απληρωτη απο τελη Απριλιου. Τελικα οπως εγιναν τα πραγματα πρωτα θα ξεκινησω να ξαναπληρωνομαι με την αδεια εγκυμοσυνης και μετα απο μηνες θα παρω τα χρηματα για το διαστημα που εχω αδεια ασθενειας. Α και μια φορα ειχα φυγει για δουλεια, γυριζω κι εψαχνα τα κλειδια μου και που ηταν πανω στην πορτα απ' εξω. Κλειδωσα και το αφησα και δεν ημουν καν εγκυος τοτε.

Έχω μείνει ενάμιση χρόνο απλήρωτη από την προηγούμενη δουλειά μου και σας καταλαβαίνω απόλυτα...έχανα τα κλειδιά μου, εμένα άυπνη μέρες ολόκληρες και γενικά ήταν από τις χειρότερες περιόδους της ζωής μου. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια επειδή εχω μπερδευτεί τελικα οσο ειναι ο μισθός σ σου δίνουν απο το ικα για αδεια ασθενείας η τα μισα? Επίσης τους δυο πριν δυο μετα ποσα σου δίνουν? Εχω κοιτάξει στο ίντερνετ αλλα δεν εχω κΑταλΆβει... εχω πανω απο 200 ένσημα που χρειάζονται... μονο για το εξάμηνο του οαεδ εχω κΑταλΆβει που σ δίνουν τον κατώτατο βασικο ...δλδ 500 κατι


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

Το έκανα το ντοπλερ 8 Σεπτέμβριου. Στο αττικό μου έκαναν όλο καρδιοτοκογραφους τους 2 τελευταίους μήνες, καθένας έχει άλλο σύστημα μάλλον. Τώρα δεν ξέρω τι θα μου κάνουν μετά 

α μια χαρα.εισαι πολυ μπροστα!!

2 ώρες πρίν, gaidaki είπε:

Καλημέρα! Σήμερα νομίζω μπηκα επισήμως στον 7ο και δεν παω καλα... Εχω στεναχωρηθει με τα οικονομικα τα φετινα μας, σε σχεση με επιδόματα κ ΟΑΕΔ γιατι φετος θα δουλεψω λιγες ωρες στο φροντιστήριο, για να ειμαι με το μωρό. Ισως δε δικαιουμαι ταμειο ανεργίας το καλοκαίρι και μέχρι να ξεκαθαρίσουν αυτα τη Δευτέρα που θα παω ΙΚΑ κ ΟΑΕΔ ειμαι χαμένη. Απόδειξη: τράβηξα την πόρτα, κλείδωσα, εβαλα συναγερμό και η πορτα ειχε μεινει ξεκλειδωτη και ορθανοιχτη 4ωρες!!Το διανοειστε;;;; Και εχω να το παινευομαι γαμ...οτι εκτος απο τις 5 μερες στο μαιευτήριο στο γιο μου η μνημη μου και το μυαλο μου γενικα δεν εχουν επηρεαστεί. Ειμαι αρκετα απελπισμένη... Περιμενουνε και, β φαση ΕΣΠΑ για τον παιδικό και..καντε ολες μια προσευχή να παρουμε voucher ...! 

Ειναι πολυ κουκου τα πραγματα στο κεφαλι μου απο χθες το βράδυ. Δεν ειχα προσέξει καθολου αν κουνιεται το μωρο!

Για κιλα: (είδατε ; μπορεσα να διαβάσω και να κατανοήσω τα μηνύματα σας, κατι λειτουργεί απο τα εγκεφαλικά μου κύτταρα...) Ειμαι γυρω στα +6 η +7. Η μαμα μου στην αδελφή μου τοσα ειχε παρει συνολικά. Γίνεται, ξερω και γνωστή με +5. Ειναι θεμα διατροφης και επιλογών. Εγω δεν κανω καμια διατροφή , να το ξεκαθαρισω. Απλα δεν τρωω πιο πολυ απο το κανονικό μου, οπως μου συνεβαινε στον 2ο &3ο μηνα.

μην στεναχωριεσαι κοριτσακι δυστυχως δεν αλλαζει τιποτα.πες ενα αει στην ευχη και οτι βρεξει θα κατεβασει.και εμεις ειμαστε σε ασχημη οικονομικη κατάσταση αλλα λεω μολις γεννησω θα ψαξω οπωςδηποτε.και οι δυο μηνες ποθ λεω πολλοι ειναι στις 41ερες αν βρω κατι δεν θα το αφησω.

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Κορίτσια διαβάζω για τα κιλά και τρώω ταυτόχρονα μια καριοκα μούρλια!! Εγώ ήμουν 62, πήρα 4 στην εξωσωματική γιατί δεν πρόσεξα καθόλου και τώρα είμαι 72! Ο γιατρός μου είπε ότι μετράμε τα κιλά από την εγκυμοσύνη όποτε έχω πάρει θεωρητικά 6. Βέβαια το να νιώθω το σώμα μου με 10 κιλά συνολικά πάνω είναι περίεργο και δεν μπορώ να πω ότι με τρελαίνει!Δεν με νοιάζει καθόλου, θα τα χάσω αμέσως μετά. Λίγο ο τοκετός, ο θηλασμός και η αϋπνία θα ξαναμπώ στα ρουχαλάκια μου. Για τη χαλάρωση στην κοιλιά όλες οι φίλες μου λένε να βάλω κορσέ αμέσως μόλις γυρίσω από το μαιευτήριο. Για τις ραγάδες ξέρω ότι εάν το δέρμα είναι να κάνει θα κάνει όσο και να προσπαθείς να το αποφύγεις !Εχω πάρει μια κρέμα, τη βάζω όποτε το θυμάμαι και θα δούμε. 

ο γιατρος μου ειχε πει να βαλω κορσε  μολις γεννησω αλλα με τοβτρεξιμο τοτε που ηταν μεσα ο γιος στο νοσοκομεο ουτε καν.στις 11 μερες σχεδονβειχαν εξαφανιστει τα κιλα μου ειχαν μεινει τα μισα .εεεε στο θηλασμο παιδια στρογγυλεψα.εφαγα τοση σοκολατα που δεν ξέρω και εγω πως το εκανα.σε ολη την εγκυμοσυνη δεν μου πολυ ηθελα γλυκα .παρα μονο οτι ηταν λυσσα απο αλμυρα.μετα καθε μερα σοκολατααααααα!στην δικη μου περιπτωση με τον θηλασμο πηρα κιλα. η κουμπαρα μου που πηρε κορσε οταν γεννησε μου ειπε δεν τον αντεχε με το ζορι καμια εβδομαδα και τέλος.και τον πηρε και ακριβο.θα ρωτησω τον τωρινο γιατρο να μου πει την γνωμη του.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Eutuxia25 είπε:

Ρε κορίτσια επειδή εχω μπερδευτεί τελικα οσο ειναι ο μισθός σ σου δίνουν απο το ικα για αδεια ασθενείας η τα μισα? Επίσης τους δυο πριν δυο μετα ποσα σου δίνουν? Εχω κοιτάξει στο ίντερνετ αλλα δεν εχω κΑταλΆβει... εχω πανω απο 200 ένσημα που χρειάζονται... μονο για το εξάμηνο του οαεδ εχω κΑταλΆβει που σ δίνουν τον κατώτατο βασικο ...δλδ 500 κατι

μια φιλη που δουλευει σε σουπερ μαρκετ 8 ωρη με ημερομισθιο  30 ευρω πηρε 1400 και 1100.γεννησε στο ελενα.Στα ιδιωτικα περνουν κατι παραπανω για τα εξοδα περίθαλψης νομιζω

 

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eutuxia25 είπε:

Ρε κορίτσια επειδή εχω μπερδευτεί τελικα οσο ειναι ο μισθός σ σου δίνουν απο το ικα για αδεια ασθενείας η τα μισα? Επίσης τους δυο πριν δυο μετα ποσα σου δίνουν? Εχω κοιτάξει στο ίντερνετ αλλα δεν εχω κΑταλΆβει... εχω πανω απο 200 ένσημα που χρειάζονται... μονο για το εξάμηνο του οαεδ εχω κΑταλΆβει που σ δίνουν τον κατώτατο βασικο ...δλδ 500 κατι

Ασε κι εγω δε βγαζω ακρη.

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ αυτό με το λέιζερ για τις ραγάδες ενδιαφέρον μου ακούγεται όπως κ η κοιλιοπλαστικη αλλά τελικά δεν θα κάνω τίποτα γιατί φοβάμαι πολύ κάθε παρέμβαση...επομένως δίαιτα να χάσουμε κανένα κιλο κ εντάξει.Τον κορσέ τον είχα δει Κ εγώ στο έψιλον συνέχεια το διαφημίζει αλλά δεν ξέρω ούτε εγώ αν κάνει δουλειά. Ποιος θα μπορούσε να ξέρει, στο φαρμακείο μήπως; 

@Dwroulita85 τι κάνεις κορίτσι γράψε μας έστω κ στα γρήγορα.

2 ώρες πρίν, Eutuxia25 είπε:

Ρε κορίτσια επειδή εχω μπερδευτεί τελικα οσο ειναι ο μισθός σ σου δίνουν απο το ικα για αδεια ασθενείας η τα μισα? Επίσης τους δυο πριν δυο μετα ποσα σου δίνουν? Εχω κοιτάξει στο ίντερνετ αλλα δεν εχω κΑταλΆβει... εχω πανω απο 200 ένσημα που χρειάζονται... μονο για το εξάμηνο του οαεδ εχω κΑταλΆβει που σ δίνουν τον κατώτατο βασικο ...δλδ 500 κατι

Κάνε το εξής: να υπολογίζεις ότι δεν θα πάρεις τίποτα (γιατί με το κράτος αυτό ποτέ δεν είσαι σιγουρος), Κάντε τα κουμάντα σας κ μετά όταν πας στο ΙΚΑ δες τι θα σου βγάλουν. Ας πάνε όλα καλά με το μπεμπακι κ τώρα λίγα πάνω-λίγα κάτω το ίδιο κάνει...

2 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

α μια χαρα.εισαι πολυ μπροστα!!

μην στεναχωριεσαι κοριτσακι δυστυχως δεν αλλαζει τιποτα.πες ενα αει στην ευχη και οτι βρεξει θα κατεβασει.και εμεις ειμαστε σε ασχημη οικονομικη κατάσταση αλλα λεω μολις γεννησω θα ψαξω οπωςδηποτε.και οι δυο μηνες ποθ λεω πολλοι ειναι στις 41ερες αν βρω κατι δεν θα το αφησω.

ο γιατρος μου ειχε πει να βαλω κορσε  μολις γεννησω αλλα με τοβτρεξιμο τοτε που ηταν μεσα ο γιος στο νοσοκομεο ουτε καν.στις 11 μερες σχεδονβειχαν εξαφανιστει τα κιλα μου ειχαν μεινει τα μισα .εεεε στο θηλασμο παιδια στρογγυλεψα.εφαγα τοση σοκολατα που δεν ξέρω και εγω πως το εκανα.σε ολη την εγκυμοσυνη δεν μου πολυ ηθελα γλυκα .παρα μονο οτι ηταν λυσσα απο αλμυρα.μετα καθε μερα σοκολατααααααα!στην δικη μου περιπτωση με τον θηλασμο πηρα κιλα. η κουμπαρα μου που πηρε κορσε οταν γεννησε μου ειπε δεν τον αντεχε με το ζορι καμια εβδομαδα και τέλος.και τον πηρε και ακριβο.θα ρωτησω τον τωρινο γιατρο να μου πει την γνωμη του.

Ισχύει ότι στο θηλασμό πείνας πιο πολύ απ ότι στην εγκυμοσύνη το είχα παρατηρήσει κ εγώ. Ειδικά στις αρχες.. Εύχομαι μήπως τώρα δεν μου συμβεί χαχα

  • Μου αρέσει 1

bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

Πολύ αυστηρός γιατρός αυτός απαπα.. Εδώ ο άντρας μου παίρνει σίγουρα ένα κιλό το μήνα μόνο από συμπαράσταση χαχαχα 

Εμείς Είμαστε περισσότερο της παλιάς σχολής χωρίς αυτό όμως να σημαίνει ότι το θεωρώ οκ να πάρεις 30 κιλά σε μια εγκυμοσύνη. Απλά το να ανεβαίνει σιγά σιγά η ζυγαριά μου δίνει κ ενα αίσθημα ότι όλα πάνε καλα, χαζομάρα μου αλλά έτσι το νιώθω.

Εδώ δεν έχω πάει για τις εξετάσεις αίματος κ ζαχαρου ακομα, δεν μπορώ να πάω στο μαιευτήριο πριν κάνω έστω τις αίματος.. Δεν ανυπομονώ κιολας, κάπου μέσα Οκτωβρίου ίσως ξαναπάω αν δεν το αναβάλλω κ τότε. Λογικά θα αρχίσω κ καρδιοτοκογραφο που τον μισώ... Άλλα είναι σημαντικό παρ όλα αυτά.

Ιωάννα γιατί μισείς τον καρδιοτοκογραφο? :)

Εγώ κορίτσια μαζί με την εγκυμοσύνη όταν ξεκίνησε άρχισα κ πιο δυνατά χάπια για τον θυροειδη κ αντί να βάζω έχανα. Στον 6ο τώρα ξαφνικά πήρα 3 κιλά! Που δεν άλλαξα ούτε διατροφή ούτε τπτ. Πιστεύω κ τώρα να πήρα κάνα 2 όσο να'ναι η κοιλίτσα πολύ φούσκωσε αυτόν τον μήνα. 


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Ιωάννα γιατί μισείς τον καρδιοτοκογραφο? :)

Εγώ κορίτσια μαζί με την εγκυμοσύνη όταν ξεκίνησε άρχισα κ πιο δυνατά χάπια για τον θυροειδη κ αντί να βάζω έχανα. Στον 6ο τώρα ξαφνικά πήρα 3 κιλά! Που δεν άλλαξα ούτε διατροφή ούτε τπτ. Πιστεύω κ τώρα να πήρα κάνα 2 όσο να'ναι η κοιλίτσα πολύ φούσκωσε αυτόν τον μήνα. 

Γιατί με έβαζαν όλο ανάσκελα Κ ζαλίζομαι ανάσκελα νιώθω δυσφορία.. Κ επίσης είναι βαρετοοοο


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Κι εγώ τα έχω πάρει τα κιλάκια μου. Όταν έμεινα έγγυος ήμουνα 57 . Το πρώτο τρίμηνο είχα πάει 54 λόγω μειωμένης όρεξης και τώρα είμαι γύρω στα 66.Δηλαδή +9.Αλλά για να πώ την αλήθεια δεν είμαι καθόλου προσκετική στη διατροφή. Ο γιατρός μου είναι πολύ χαλαρός με το θέμα. Μου είπε ότι δεν πάιζουν μεγάλο ρόλο το αν παίρνεις πολλά ή λίγα κιλά αρκεί το μωρό να αναπτύσσεται σωστά.

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...