Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι ολιγο χάλια!!! 

Με πονάει ο λαιμός μου, όλο μου το σώμα, νιώθω κουρασμένη!!! 

Πηρα τον γιατρο κ με γέμισε, τι άλλο, βιταμίνες!!!! Βιταμίνη C, διαλυομενη, σπρέι απο θυμάρι γθα τον λαιμό (γιακξ). Απλά δεν θέλω να τον ενοχλήσω έτσι ώρα, εδω ειπώθηκε ιτι το χαμομήλι κάνει συσπάσεις ή το διάβασα κάπου άλλου!?? Ξέρει κάποια κάτι? Θέλω να κάνω τσάι με μέλι. 

Ούτε panadol δεν με αφήνει να πάρω δεν ξέρω γιατί, κ με έβαλε να παιρνω συνέχεια θερμοκρασία, δεν θελει με τίποτα να κάνω πυρετό,!!! Ουφ, ο γιατρουδακος μου, αγχώνεται τόσο πολύ και εγω αγχώνομαι που τον αγχωνω!!!! 

Να φανταστείτε του έστειλα μήνυμα ότι είμαι άρρωστη κ σε 10 δευτερόλεπτα με πήρε τηλέφωνο!!! 

 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Marigula είπε:

Καλησπέρα, είμαι ολιγο χάλια!!! 

Με πονάει ο λαιμός μου, όλο μου το σώμα, νιώθω κουρασμένη!!! 

Πηρα τον γιατρο κ με γέμισε, τι άλλο, βιταμίνες!!!! Βιταμίνη C, διαλυομενη, σπρέι απο θυμάρι γθα τον λαιμό (γιακξ). Απλά δεν θέλω να τον ενοχλήσω έτσι ώρα, εδω ειπώθηκε ιτι το χαμομήλι κάνει συσπάσεις ή το διάβασα κάπου άλλου!?? Ξέρει κάποια κάτι? Θέλω να κάνω τσάι με μέλι. 

Ούτε panadol δεν με αφήνει να πάρω δεν ξέρω γιατί, κ με έβαλε να παιρνω συνέχεια θερμοκρασία, δεν θελει με τίποτα να κάνω πυρετό,!!! Ουφ, ο γιατρουδακος μου, αγχώνεται τόσο πολύ και εγω αγχώνομαι που τον αγχωνω!!!! 

Να φανταστείτε του έστειλα μήνυμα ότι είμαι άρρωστη κ σε 10 δευτερόλεπτα με πήρε τηλέφωνο!!! 

 

Ελα μην στεναχωριέσαι κανε ενα χλιαρό μπανακι αν νομίζεις ότι θα σε βοηθήσει ιδικά για πυρετό βοηθάει πολυ αλλα η γιατρός μου μου το χει συστήσει γενικά αν δεν νιώθω καλα...δοκιμασε το...θα με θυμηθείς!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Marigula είπε:

Καλησπέρα, είμαι ολιγο χάλια!!! 

Με πονάει ο λαιμός μου, όλο μου το σώμα, νιώθω κουρασμένη!!! 

Πηρα τον γιατρο κ με γέμισε, τι άλλο, βιταμίνες!!!! Βιταμίνη C, διαλυομενη, σπρέι απο θυμάρι γθα τον λαιμό (γιακξ). Απλά δεν θέλω να τον ενοχλήσω έτσι ώρα, εδω ειπώθηκε ιτι το χαμομήλι κάνει συσπάσεις ή το διάβασα κάπου άλλου!?? Ξέρει κάποια κάτι? Θέλω να κάνω τσάι με μέλι. 

Ούτε panadol δεν με αφήνει να πάρω δεν ξέρω γιατί, κ με έβαλε να παιρνω συνέχεια θερμοκρασία, δεν θελει με τίποτα να κάνω πυρετό,!!! Ουφ, ο γιατρουδακος μου, αγχώνεται τόσο πολύ και εγω αγχώνομαι που τον αγχωνω!!!! 

Να φανταστείτε του έστειλα μήνυμα ότι είμαι άρρωστη κ σε 10 δευτερόλεπτα με πήρε τηλέφωνο!!! 

 

Ωχ περαστικά σου κοριτσάκι!!!! Κι εγώ έχω διαβάσει κάπου στο ίντερνετ για το χαμομήλι ότι προκαλεί συσπάσεις της μήτρας και θα πρέπει να αποφεύγεται. Τώρα αν ισχύει δεν ξέρω. Για το τσάι το μόνο που έχω ακούσει είναι ότι επειδή περιέχει καφείνη θα πρέπει να πίνεται με μέτρο όπως και ο καφές. Αλλά εντάξει φαντάζομαι ότι ένα φλυτζάνι τσάι δεν θα σε βλάψει σε κάτι. Περαστικούλια σου!!

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Εχω ενα βιβλιο με βοτανα του Μπαζαιου 100 βοτανα χιλιες θεραπειες που λεει οτι αν πινουνε καθε μερα χαμομήλι προκαλει ναυτια και εμετους.Και οτι ειναι εμμηναγωγικο οτι ρυθμιζει κατα καποιο τροπο την περιοδο.Εδω στο.ιντερνετ γραφει οτι στην εγκυμοσυνη μπορει να χρησιμοποιειται με μέτρο γιατι προκαλει συσπασεις.Πιστυω για ενα φλιτζανι στο κρυωμα δεν θα κάνει κατι .

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου Καλησπερα 

δεν σας έγραφα γιατι ειμαι πολυ κουρασμένη, εξαντλημένη κ μπερδεμένη ακομα. 

Αρχικα ο μπέμπης ειναι μαχητής, εχουμε θεματάκια αλλα με τον καιρο θα λυθούν.

εχω ποναω ακομα, η τομή ειναι μεγαλη, η περιδεση που άνοιξε κ το στήθος ειναι μερικά απο αυτα που με κρατάνε ακομα πισω. 

Κανω αντλήσεις καθε 2 ωρες τις πρωινές ωρα κ καθε 3 τις βραδινές. Ευτυχως εχουμε ρυθμιστεί κ εχω πολυ γαλα. 

Ακομα δεν στηρίζεται ο μικρος οποτε το καταψύχω. 

  • Μου αρέσει 8

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Κοριτσια μου Καλησπερα 

δεν σας έγραφα γιατι ειμαι πολυ κουρασμένη, εξαντλημένη κ μπερδεμένη ακομα. 

Αρχικα ο μπέμπης ειναι μαχητής, εχουμε θεματάκια αλλα με τον καιρο θα λυθούν.

εχω ποναω ακομα, η τομή ειναι μεγαλη, η περιδεση που άνοιξε κ το στήθος ειναι μερικά απο αυτα που με κρατάνε ακομα πισω. 

Κανω αντλήσεις καθε 2 ωρες τις πρωινές ωρα κ καθε 3 τις βραδινές. Ευτυχως εχουμε ρυθμιστεί κ εχω πολυ γαλα. 

Ακομα δεν στηρίζεται ο μικρος οποτε το καταψύχω. 

Εισαι θεα!!! τιποτα αλλο

εισαι σπιτι σου?

2 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα!!! Ποια κοριτσια ειναι στο αυριανο σεμιναριο;

και εγώ σεμινάριο αλλά έχω στις 13.00 να πάω τον γιο οδοντίατρο και θα τον παρω στο τελευταίο διάλειμμα 12.25.οποτε παλι θα το χασω.

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , ERIANTON είπε:

Εισαι θεα!!! τιποτα αλλο

εισαι σπιτι σου?

και εγώ σεμινάριο αλλά έχω στις 13.00 να πάω τον γιο οδοντίατρο και θα τον παρω στο τελευταίο διάλειμμα 12.25.οποτε παλι θα το χασω.

Κανονισε να μεινεις στην ιδια ταξη ολο απουσιες μου εισαι :-P


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα!!! Ποια κοριτσια ειναι στο αυριανο σεμιναριο;

Και εγω!

πρίν από 51 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Κοριτσια μου Καλησπερα 

δεν σας έγραφα γιατι ειμαι πολυ κουρασμένη, εξαντλημένη κ μπερδεμένη ακομα. 

Αρχικα ο μπέμπης ειναι μαχητής, εχουμε θεματάκια αλλα με τον καιρο θα λυθούν.

εχω ποναω ακομα, η τομή ειναι μεγαλη, η περιδεση που άνοιξε κ το στήθος ειναι μερικά απο αυτα που με κρατάνε ακομα πισω. 

Κανω αντλήσεις καθε 2 ωρες τις πρωινές ωρα κ καθε 3 τις βραδινές. Ευτυχως εχουμε ρυθμιστεί κ εχω πολυ γαλα. 

Ακομα δεν στηρίζεται ο μικρος οποτε το καταψύχω. 

Ειναι λογικο κοριτσακι μου.Ολα να πανε καλα! Να' ρθει γρηγορα η ωρα που θα πατε ολοι μαζι χαρουμενοι σπιτι!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ERIANTON είπε:

Εισαι θεα!!! τιποτα αλλο

εισαι σπιτι σου?

και εγώ σεμινάριο αλλά έχω στις 13.00 να πάω τον γιο οδοντίατρο και θα τον παρω στο τελευταίο διάλειμμα 12.25.οποτε παλι θα το χασω.

Τεταρτη γέννησα πεμπτη εφυγα. Ποναω ξεποναω ηθελα να παω στο αγορι μου. Βεβαια πέθανα 2 μερες στον πόνο αλλα άξιζε. Μονο να τον δω ηθελα. 

  • Μου αρέσει 8

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Καλημερα!!! Ποια κοριτσια ειναι στο αυριανο σεμιναριο;

Καλησπέρα!!! Κι εγώ θα είμαι! Βλέπω θα είμαστε πολλές!!!

 

πρίν από 7 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Τεταρτη γέννησα πεμπτη εφυγα. Ποναω ξεποναω ηθελα να παω στο αγορι μου. Βεβαια πέθανα 2 μερες στον πόνο αλλα άξιζε. Μονο να τον δω ηθελα. 

Ελα ρε θηρίο!!!! Εφυγες μέσα σε μια μέρα μετά από καισαρικη?Βέβαια αξιζε τον κόπο για να δεις το γλυκούλι σου. Υπομονή! Κάθε μέρα θα νιώθεις και καλύτερα πιστεύω. Απλά είναι νωρίς γι αυτό πονάς ακόμη. Σκέψου ούτε βδομάδα δεν έχει περάσει που γέννησες..

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Τεταρτη γέννησα πεμπτη εφυγα. Ποναω ξεποναω ηθελα να παω στο αγορι μου. Βεβαια πέθανα 2 μερες στον πόνο αλλα άξιζε. Μονο να τον δω ηθελα. 

Κανονικα σημερα θα εβγαινες Δωρακι μου. Και παλι καλα αντεχεις κοριτσι μου. 

  • Μου αρέσει 2

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...