Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 48 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Ελπιδακι τους αριθμους τους εφαγε η γατα; :-P

Αααα τωρα καταλαβα... εμεις μειναμε χωρις αριθμο... σωστη!!! 

Να σας ζησει κοριτσι μου!!! Λιγο υπομονη ακομα. Τωρα ειδες  ποσο τοπο επιασε η προσπαθεια σου τοσους μηνες!!! Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος ο μπεμπακος μας. Το πρωτο μωρακι της ομαδας μας!!! :wub:

Τώρα μετράμε πλέον τα γεννητούρια μας τα όμορφα!!! Κανονικά θέλει κ βάρος με εβδομάδα. Όπως θέλετε εσείς κορίτσια . Εγώ έβαλα μόνον ημέρα γέννας. 

Για να δούμε , πια μανούλα έχει σειρά  :-)

  • Μου αρέσει 2

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:)Μανουλες Δεκεμβρίου 2017:)

1) @Dwroulita85 20.09.2017 αγοράκι :-D 

 

@sofaki887- κορίτσι:-D ΠΗΤ-24.11.17

@tinkerbell1991 - αγόρι:-DΠΗΤ-30.11.17

@Marigula - κορίτσια:-DΠΗΤ-30.11.17

@IoannaMas - αγόρι:-D ΠΗΤ-02.12.17

@natasaki34 - αγόρι:-D ΠΗΤ-05.12.17

@Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

@ERIANTON - αγόρι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Alzira - κορίτσι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@palmoira - αγόρι:-D ΠΗΤ-11.12.17

@Rena87 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-12.12.17

@lizaki1111- κορίτσι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Maria K8 -  αγόρι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Elpidaaa - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17 

@gaidaki- αγόρι:-D ΠΗΤ-16.12.17

@Eutuxia25- κορίτσι:-D ΠΗΤ-17.12.17

@butterfly1986 -αγόρια:-D:-DΠΗΤ-17.12.17

@Martha15- ΠΗΤ-19.12.17

@Αναστασία33- αγόρι:-D ΠΗΤ-21.12.17

@tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@gtkt1311 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@Natale1 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-31.12.17

2 ώρες πρίν, Αναστασία33 είπε:

Ασε σου λεω δεν ηξερα που να κρυφτω σε καποια φαση ρωτουσε αν μπορει να εκσπερματωνει ο αντρας της κλπ. Και λεω κρυψτε με ρομπα μ' εκανε θα νομιζουν πως ειμαι εγω :oops:

Ευτυχως που ξερετε οτι απεχουμε εξ αρχης :-P

ελα  σιγα φυσιολογικα πραγματα ειναι αυτα.ρωτησε για οσο ειναι εγκυος η γυναικα αν μπορει να εκσπ.... μεσα? αυτο δεν μπορει να προκαλεσει τοκετο? τι απαντησε;

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Dwroulita85 γέρο να είναι το αγοράκι σου να δυναμώσει γρήγορα!! Και εσύ καλή ανάρρωση να εχεις! Είναι πολύ πρωτόγνωρα τα συναισθήματα κ σίγουρα θα νιώθεις μπερδεμένη αλλά είναι μοναδικές οι στιγμές κ εύχομαι να αναρρωσετε πολύ γρήγορα κ οι 2 σας! 

Είχε κ μαλλιά το θηρίο όχι σαν την δική μου που βγήκε καραφλη 42 εβδομάδων! Μια χαρά σας βρίσκω!


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ERIANTON είπε:

:)Μανουλες Δεκεμβρίου 2017:)

1) @Dwroulita85 20.09.2017 αγοράκι :-D 

 

@sofaki887- κορίτσι:-D ΠΗΤ-24.11.17

@tinkerbell1991 - αγόρι:-DΠΗΤ-30.11.17

@Marigula - κορίτσια:-DΠΗΤ-30.11.17

@IoannaMas - αγόρι:-D ΠΗΤ-02.12.17

@natasaki34 - αγόρι:-D ΠΗΤ-05.12.17

@Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

@ERIANTON - αγόρι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Alzira - κορίτσι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@palmoira - αγόρι:-D ΠΗΤ-11.12.17

@Rena87 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-12.12.17

@lizaki1111- κορίτσι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Maria K8 -  αγόρι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Elpidaaa - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17 

@gaidaki- αγόρι:-D ΠΗΤ-16.12.17

@Eutuxia25- κορίτσι:-D ΠΗΤ-17.12.17

@butterfly1986 -αγόρια:-D:-DΠΗΤ-17.12.17

@Martha15- ΠΗΤ-19.12.17

@Αναστασία33- αγόρι:-D ΠΗΤ-21.12.17

@tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@gtkt1311 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@Natale1 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-31.12.17

ελα  σιγα φυσιολογικα πραγματα ειναι αυτα.ρωτησε για οσο ειναι εγκυος η γυναικα αν μπορει να εκσπ.... μεσα? αυτο δεν μπορει να προκαλεσει τοκετο? τι απαντησε;

Δε θυμαμαι καν αφου δε μ' ενδιεφερε :-D


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

@ERIANTON εγω θυμάμαι την απάντηση της ασχετης ( ετσι μου φάνηκε εμενα απ τις απαντήσεις) ειπε αν δεν υπάρχει καποιο πρόβλημα στην εγκυμοσύνη δεν πειράζει...η γιατρός μου απ την πρώτη στιγμή μου ειχε τονισει απο μονη της οτι απαγορεύεται γτ κανείς συσπάσεις

 


%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Eutuxia25 είπε:

@ERIANTON εγω θυμάμαι την απάντηση της ασχετης ( ετσι μου φάνηκε εμενα απ τις απαντήσεις) ειπε αν δεν υπάρχει καποιο πρόβλημα στην εγκυμοσύνη δεν πειράζει...η γιατρός μου απ την πρώτη στιγμή μου ειχε τονισει απο μονη της οτι απαγορεύεται γτ κανείς συσπάσεις

 

Στη συγκεριμενη περιπτωση αλλο ειναι το προβλημα. Το σπερμα περιεχει μια ουσια που μαλακωνει τον τραχηλο. Σε πολλες ερωτησεις απαντουσε με γενικοτητες, αλλα μηπως αυτες δεν ειναι ερωτησεις που πρεπει να κανουμε σε μια μαια, αλλα σε γυναικολογο;

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτό ξέρω, περα απο τις τελευταίες εβδομάδες καλο ειναι να μην εκσπερματωνει μέσα για το λογο που είπε η @Αναστασία33. Στο τελος οπως σου λένε "περπατά" έτσι σου λένε αντε ... και το εννοούν! :-P

  • Μου αρέσει 1

gmPyp3.png[/url] dBOUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια είμαι χαρούμενη για ένα νέο κατόρθωμα του γιου μου που δεν περίμενα με τίποτα να κάνει, μιας και δεν πίεσα ούτε καν το σκεφτόμουν.   Έκατσε στο γιο γιο και έκανε τσισακια.  Για πείτε οι έμπειρες τι γίνετε από δω και πέρα? Να του το θυμίζω?? Να το αφησω χαλαρα όπως πριν? Δεν έχω ιδέα 

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

ψ ειναι να του το θυμιζεις.εμεις οταν μας ρωτησε ο γιατρος αν εχουμε ξεκινησει εκπαίδευση τουαλετας και του ειπαμε οχι μας ειπε να ξεκινησουμε.την πρωτη μερα εκανε 7 φορες τσισα στο γιογιο και αυτο χαρη σε κατι αυτοκόλλητα.του ειπα οτι καθε που κανει τσισα στο γιογιο θα κολλαμε πανω αυτοκολλητα.ξετρελαθηκε και ο ταλαίπωρος πηγαινε συνεχεια.χαχα.αντε με το καλο να την κοψετε.το  βραδυ στον υπνο να του φορας .

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, IoannaMas είπε:

@Dwroulita85 γέρο να είναι το αγοράκι σου να δυναμώσει γρήγορα!! Και εσύ καλή ανάρρωση να εχεις! Είναι πολύ πρωτόγνωρα τα συναισθήματα κ σίγουρα θα νιώθεις μπερδεμένη αλλά είναι μοναδικές οι στιγμές κ εύχομαι να αναρρωσετε πολύ γρήγορα κ οι 2 σας! 

Είχε κ μαλλιά το θηρίο όχι σαν την δική μου που βγήκε καραφλη 42 εβδομάδων! Μια χαρά σας βρίσκω!

Να σαι καλα! 

Ειχε μαλλιά, νύχια κ ανοιχτά ματια, ορθάνοιχτα ματια!! Αχαχχα που το βρήκε το κουραγιο απορώ...

εμενα έπεφτε το βλέφαρο μετα απο τοσο πόνο, κουραση κ εξάντληση.. 

  • Μου αρέσει 6

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Dwroulita85 είπε:

Να σαι καλα! 

Ειχε μαλλιά, νύχια κ ανοιχτά ματια, ορθάνοιχτα ματια!! Αχαχχα που το βρήκε το κουραγιο απορώ...

εμενα έπεφτε το βλέφαρο μετα απο τοσο πόνο, κουραση κ εξάντληση.. 

Το ιδιο ειστε? αυτο ειναι φρεσκαδουρι ξεκουραστο!!φτου φτου ματι μην το πιάσει!!θα ειναι σαν κουκλακι ε??ο αντρας σου εχει παθει σοκ σοκ σοκ???

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δώρα μου, να σας ζήσει, να τον χαίρεστε! Να είναι δυνατός καλότυχος!!! 

Παρα πολύ καλο το βάρος του!!! Να είσαι δυνατή για να παιρνει και το μωράκι σου δύναμη!!! Αντε και γρήγορα σπιτάκι σας!!! 


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Dwroulita85 να σας ζήσει κοριτσάκι μου , να είναι γερός και καλότυχος ο μικρός σας μαχητής!! Γρήγορα να πατε στο σπιτάκι σας!! το γαλατάκι σου θα είναι το φαρμακάκι για τον μικρούλι σου! Εσύ καλή ανάρρωση να έχεις!!!


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

νεο σεμιναριο προετοιμασια τοκετου.

βεβαια καλο ειναι οποια κοπελιτσα θυμαται να τα θυμιζει.εμενα ο εγκεφαλος εχει γινει λαδι.

και ας ερθει κανα κοριτσι να πουμε ενα καλημέρα!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...