Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , ERIANTON είπε:

Όλα Καλά θα είναι Τώρα!Στο εύχομαι ολοψυχα.Που είχες κάνει την Αυχενική τότε?

Είχα κάνει σε ειδικό  κεντρο με πιστοποιημενο εμβρυολογο. Τι στο καλό έβλεπε πια κ με είχε τρελάνει. Πήρα κ άλλες γνώμες και μετά έκανα αμνιοπαρακεντηση. Τους έχω πάρει με άσχημο ματι

Σε ευχαριστώ παραπολυ :-D να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 

πρίν από 36 λεπτά , Rena87 είπε:

Αντέ κοριτισι μου...με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα..  να σκέφτεσαι θετικά!

Ευχαριστώ κ εσενα κορίτσι μου.  

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια!  καινούργια στο forim κι εγώ. είμαι πολύ ενθουσιασμενη που βλέπω μανούλες (ή εν δυνάμει μανούλες)  στην ίδια φάση με μένα!  εγώ έχω πητ 19/12 και σήμερα θα κάνω την αυχενική. είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου και ειμαο πιο χαλαρή αυτή τη φορά. εύχομαι σε όλες να έχετε μια υγιής και χωρίς επιπλοκές εγκυμοσύνη!  

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Martha15 είπε:

Γειά σας κορίτσια!  καινούργια στο forim κι εγώ. είμαι πολύ ενθουσιασμενη που βλέπω μανούλες (ή εν δυνάμει μανούλες)  στην ίδια φάση με μένα!  εγώ έχω πητ 19/12 και σήμερα θα κάνω την αυχενική. είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου και ειμαο πιο χαλαρή αυτή τη φορά. εύχομαι σε όλες να έχετε μια υγιής και χωρίς επιπλοκές εγκυμοσύνη!  

Καλώς ήρθες Μάρθα ,να πάνε όλα πολύ καλα και σε σενα!Πόσο χρονων είναι το παιδάκι σου?

@Elpidaaa περιμενουμε καλά νέα!!

@Rena87 το πρωί έχεις αυχενική?

Τελικά πηγα Βιοϊατρική και έδωσα αίμα για papp a και θα πάρω αύριο την απάντηση.

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , ERIANTON είπε:

@lizaki1111 Πόσων   εβδομάδων είσαι εσύ?

Εδω υπαρχει ενα θεμα στον τελευταιο υπερηχο φανηκε πως σημερα ειμαι 12 εβδομαδων.Ενω συμφωνα με την μερα εμβρυομεταφορας ειμαι 11εβδομαδων και 5 ημερων. Η γιατρος μου ειπε πως στην αυχενικη θα επιβεβαιωσουμε την ηλικια κυησης.


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ERIANTONείναι 20 μηνών!  σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!  @lizaki1111 

 

@Elpidaaa από το ενδιαφέρον των.κοριτσιών βλέπω ότι έχεις κάποια ανησυχία όσον αφορά την εγκυμοσύνη σου!  ότι αισθάνεσαι εσύ αυτό περνάει αμέσως και στο μωρό σου!  όσο,μπορείς προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη, χαλαρή και να απολαύσεις αυτό το θαύμα!  σου εύχομαι ολόψυχα να καταφεριςς να.το ξεπεράσεις και στο τέλος να χαρείς το μωράκι σου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου ! Δεν έκανα αυχενικη με έστειλε σπίτι ο γιατρός είπε να έρθω σε μια εβδομάδα OMG. Το καλό όμως ειναι ότι είδα το παιδάκι μου κ ειναι όλα καλά. Θα σκάσω . 

Καλός μας ήρθες @Martha15 με το καλό το μωράκι σου ! Μεγαλώνει το παρεακι μας !! Τι τέλεια! Θα σε βάλω μετά στον πίνακα.  Για όλες ενδιαφερομαστε κ σκαμε το ίδιο περιμένουμε πως και πως καλά νέα μόνο :-P

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elpidaaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Δεν έκανα αυχενικη με έστειλε σπίτι ο γιατρός είπε να έρθω σε μια εβδομάδα OMG. Το καλό όμως ειναι ότι είδα το παιδάκι μου κ ειναι όλα καλά. Θα σκάσω . 

Καλός μας ήρθες @Martha15 με το καλό το μωράκι σου ! Μεγαλώνει το παρεακι μας !! Τι τέλεια! Θα σε βάλω μετά στον πίνακα.  Για όλες ενδιαφερομαστε κ σκαμε το ίδιο περιμένουμε πως και πως καλά νέα μόνο :-P

Για ποιο λογο? Για να μεγαλωσει λιγο περισσοτερο? Οποτε παμε για την αλλη τριτη?

Λιγη υπομονη ακομα.Ετσι και αλλιως ολα καλα θα ειναι!


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ! Δεν έκανα αυχενικη με έστειλε σπίτι ο γιατρός είπε να έρθω σε μια εβδομάδα OMG. Το καλό όμως ειναι ότι είδα το παιδάκι μου κ ειναι όλα καλά. Θα σκάσω . 

 

Τυχερουλα θα το δεις πάλι σύντομα.Μην στεναχωριέσαι περνάνε τόσο γρήγορα οι μέρες.....

Όλα Καλά θα ειναι


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Για ποιο λογο? Για να μεγαλωσει λιγο περισσοτερο? Οποτε παμε για την αλλη τριτη?

Λιγη υπομονη ακομα.Ετσι και αλλιως ολα καλα θα ειναι!

Ναι ναι μόλις έκατσε να δει το μωρό... α μικρό είναι! Πφφφφφφ 

πρίν από 5 λεπτά , ERIANTON είπε:

Τυχερουλα θα το δεις πάλι σύντομα.Μην στεναχωριέσαι περνάνε τόσο γρήγορα οι μέρες.....

Όλα Καλά θα ειναι

Θα ξεχνιόμαστε μαζί εδώ. 7 του μηνός με έβαλε. Να σας πω την αλήθεια μου , μιας και έχω μια εμπειρία πλέον ,το ήξερα ότι είναι νωρίς! 


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elpidaaa είπε:

Ναι ναι μόλις έκατσε να δει το μωρό... α μικρό είναι! Πφφφφφφ 

Θα ξεχνιόμαστε μαζί εδώ. 7 του μηνός με έβαλε. Να σας πω την αλήθεια μου , μιας και έχω μια εμπειρία πλέον ,το ήξερα ότι είναι νωρίς! 

Γιατί ελπίδακι μου; πόσο εισαι; αχ λες να μη δω κ εγώ αύριο κ να με στείλει πισω;;

5 ώρες πρίν, ERIANTON είπε:

Καλώς ήρθες Μάρθα ,να πάνε όλα πολύ καλα και σε σενα!Πόσο χρονων είναι το παιδάκι σου?

@Elpidaaa περιμενουμε καλά νέα!!

@Rena87 το πρωί έχεις αυχενική?

Τελικά πηγα Βιοϊατρική και έδωσα αίμα για papp a και θα πάρω αύριο την απάντηση.

Αύριο στις 15:30 καλό μου!  Αχ δε μπορώ να κοιμηθώ από την αγωνια μου... η καρδιά μου χτυπά γρήγορα...

4 ώρες πρίν, Martha15 είπε:

@ERIANTONείναι 20 μηνών!  σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!  @lizaki1111 

 

@Elpidaaa από το ενδιαφέρον των.κοριτσιών βλέπω ότι έχεις κάποια ανησυχία όσον αφορά την εγκυμοσύνη σου!  ότι αισθάνεσαι εσύ αυτό περνάει αμέσως και στο μωρό σου!  όσο,μπορείς προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη, χαλαρή και να απολαύσεις αυτό το θαύμα!  σου εύχομαι ολόψυχα να καταφεριςς να.το ξεπεράσεις και στο τέλος να χαρείς το μωράκι σου! 

Καλώς ήρθες Μάρθα μου! Με το καλό το αδερφακι!! Από Αθήνα κ εσυ; είπες σήμερα θα έκανες την αυχενικη;  ολα καλα;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...