Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

6 hours ago, Rena87 said:

Γιατί ελπίδακι μου; πόσο εισαι; αχ λες να μη δω κ εγώ αύριο κ να με στείλει πισω;;

Αύριο στις 15:30 καλό μου!  Αχ δε μπορώ να κοιμηθώ από την αγωνια μου... η καρδιά μου χτυπά γρήγορα...

Καλώς ήρθες Μάρθα μου! Με το καλό το αδερφακι!! Από Αθήνα κ εσυ; είπες σήμερα θα έκανες την αυχενικη;  ολα καλα;

Και εμένα με έστειλε πίσω γιατί είναι μικρό ακόμα και ανανεώσαμε το ραντεβού για την "τρίτη και 13" :cool: εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη!  η πλειοψηφία είστε από Αθήνα;;;  

6 hours ago, Rena87 said:

 

Αύριο στις 15:30 καλό μου!  Αχ δε μπορώ να κοιμηθώ από την αγωνια μου... η καρδιά μου χτυπά γρήγορα.

Καλή επιτυχία!  καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!  δεν χρειάζεται άγχος!  ότι είναι να.γίνει θα γίνει!  περιμενουμε τα νέα σου!  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Rena87 είπε:

Γιατί ελπίδακι μου; πόσο εισαι; αχ λες να μη δω κ εγώ αύριο κ να με στείλει πισω;;

 

Εσύ 12 εβδομάδων είσαι γιατί να σε στείλει σπίτι.  Εγώ 11 κ σίγουρα ήταν νωρίς απορώ γιατί βιάζονται κ αυτοί :-P

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου . 

  • Μου αρέσει 1

V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elpidaaa είπε:

Εσύ 12 εβδομάδων είσαι γιατί να σε στείλει σπίτι.  Εγώ 11 κ σίγουρα ήταν νωρίς απορώ γιατί βιάζονται κ αυτοί :-P

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου . 

Καλημερα! Άρα τσάμπα αγχωνόμουν γιατι πήγατε ολες κ έμενα μ έβαλε τοσο πισω.. την τεταρτη εχω.. Αχ Βαχ! 

3 ώρες πρίν, Martha15 είπε:

Και εμένα με έστειλε πίσω γιατί είναι μικρό ακόμα και ανανεώσαμε το ραντεβού για την "τρίτη και 13" :cool: εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη!  η πλειοψηφία είστε από Αθήνα;;;  

Καλή επιτυχία!  καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!  δεν χρειάζεται άγχος!  ότι είναι να.γίνει θα γίνει!  περιμενουμε τα νέα σου!  

Καλημερα Μαρθα. Εγω ειμαι απο θεσσαλονικη. ❤️

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα? Πως ειστε σήμερα? 

Ελπίδα μου, δεν πειράζει θα Μεγαλώσει αρκετά. 

Εγω πήρα τον γιατρο απο το χάραμα. Τι κακό ρε παιδι μου αυτές οι αναγούλες. Ξεκινησαν γύρω στις 11 το βράδυ και δεν μπορουσα να κοιμηθώ. Ευτυχώς μου έδωσε χαπάκια. 

Το είπα οτι τελειώνει κι άδεια μου σήμερα κι αύριο θα παω δουλειά. Η απάντηση του, "ουτε να το διανοηθείς με τέτοια  πίεση ". Στο γραφείο μου να σου δωσω άδεια. 

Δεν με ξαναβλέπω να πηγαίνω δουλειά 

Rena, καλα αποτέλεσματα σήμερα. Τι ώρα θα ξέρουμε 

  • Μου αρέσει 2

L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα παρεουλα μου!!!

πως ειστε? 

Ολα να πανε καλα και με τη Ρενα σημερα!

Marigula κατσε στα αβγα σου οπως εγω και η dwroulita!

Εrianton mou ελπιζω να νιωσεις καλυτερα.

Εγω ρε κοριτσια αισθανομαι πολυ καλα.Τοσο που φοβαμαι μηπως παω αυριο και δεν υπαρχει τιποτα..Το ξερω παραλιγιζομαι αλλα...

  • Μου αρέσει 2

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Καλημερα παρεουλα μου!!!

πως ειστε? 

Ολα να πανε καλα και με τη Ρενα σημερα!

Marigula κατσε στα αβγα σου οπως εγω και η dwroulita!

Εrianton mou ελπιζω να νιωσεις καλυτερα.

Εγω ρε κοριτσια αισθανομαι πολυ καλα.Τοσο που φοβαμαι μηπως παω αυριο και δεν υπαρχει τιποτα..Το ξερω παραλιγιζομαι αλλα...

Κορίτσι μου τι λεςςς χεχε όλα καλά είναι! Μπαίνουμε στο δεύτερο τρίμηνο οι περισσότερες θα νιώθουμε καλύτερα από δω και πέρα. 

πρίν από 56 λεπτά , ERIANTON είπε:

Καλημέρα σας,Εγώ έχω έναν ωραιότατο πονοκέφαλο και λίγη πίεση .Μαριγουλα καλύτερα ξεκούραση...

Μήπως όντως να μην ξαναπάς,χαχα

Ποσο σε καταλαβαίνω. Πολύ συχνά έχω αυτά τα συμπτώματα αλλά πιο πολύ τα βράδια.  Περαστικά ευχομαι


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπιδακι,εσυ μετράς πίεση και αναλόγως πίνεις χάπι ή το παίρνεις καθημερινά?Εγώ  την μετράω 15 τώρα και είναι μια χαρά.Σήμερα το πρωί είχα 10,5 με 6,5.αργότερα είχα 13,5   με 8.5   Μετά από μισή ώρα 11,5 με 7.τι μπορώ να κάνω σε μια τέτοια κατάσταση?Είναι αυτό που λένε νευροπιεση?και αν τυχών μου δώσει ο γιατρός χάπι δεν μπορεί να πέσει απότομα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ERIANTON είπε:

Ελπιδακι,εσυ μετράς πίεση και αναλόγως πίνεις χάπι ή το παίρνεις καθημερινά?Εγώ  την μετράω 15 τώρα και είναι μια χαρά.Σήμερα το πρωί είχα 10,5 με 6,5.αργότερα είχα 13,5   με 8.5   Μετά από μισή ώρα 11,5 με 7.τι μπορώ να κάνω σε μια τέτοια κατάσταση?Είναι αυτό που λένε νευροπιεση?και αν τυχών μου δώσει ο γιατρός χάπι δεν μπορεί να πέσει απότομα?

Μάλιστα. Σαν κ μένα μια πέφτει μια ανεβαίνει δηλαδή. Εγώ τώρα δεν παίρνω ακόμη τίποτα γιατί δεν έφτασα σε σημείο να νιώθω πολύ χάλια. Αλλά με την πρώτη που νιώσω πάλι όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη αμέσως τηλ τον γιατρό. Καλό θα ήταν να κάνεις εξετάσεις για να βρεις για ποιον λόγο ανεβάζεις πίεση . Έγω είχα λευκά στα ουρα προεκλαμψια.  Μέχρι να πας σε γιατρό... να πίνεις νεράκι πολύ, όταν ανεβάζεις πίεση βάλε λίγο λεμόνι στο νερό ή τσαι χαμομηλι.  Κ όταν πέσει η πιεση καμία ελιά. Κ γενικά μακριά από αλμυρό! Κάτι άλο δεν κάνω 

Με 15 είσαι καλά? Εγώ με χαμηλή πίεση νιώθω καλά .


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Μάλιστα. Σαν κ μένα μια πέφτει μια ανεβαίνει δηλαδή. Εγώ τώρα δεν παίρνω ακόμη τίποτα γιατί δεν έφτασα σε σημείο να νιώθω πολύ χάλια. Αλλά με την πρώτη που νιώσω πάλι όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη αμέσως τηλ τον γιατρό. Καλό θα ήταν να κάνεις εξετάσεις για να βρεις για ποιον λόγο ανεβάζεις πίεση . Έγω είχα λευκά στα ουρα προεκλαμψια.  Μέχρι να πας σε γιατρό... να πίνεις νεράκι πολύ, όταν ανεβάζεις πίεση βάλε λίγο λεμόνι στο νερό ή τσαι χαμομηλι.  Κ όταν πέσει η πιεση καμία ελιά. Κ γενικά μακριά από αλμυρό! Κάτι άλο δεν κάνω 

Με 15 είσαι καλά? Εγώ με χαμηλή πίεση νιώθω καλά .

Δεν φτάνω Γενικά σε τέτοια.τόσες μέρες είχα 11,5 με 7 σήμερα ξύπνησα στις 5 και καθόμουν τηλεόραση και κινητό  Και μετά πονοκέφαλος.Είπα να την μετρήσω και ηταν τσιμπημενη

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ERIANTON είπε:

Δεν φτάνω Γενικά σε τέτοια.τόσες μέρες είχα 11,5 με 7 σήμερα ξύπνησα στις 5 και καθόμουν τηλεόραση και κινητό  Και μετά πονοκέφαλος.Είπα να την μετρήσω και ηταν τσιμπημενη

Κ εμενα με έβαλε η αιματολόγος μου να μετριεμαι. Καθε πρωι και καθε βραδυ. Μου βρήκε της καρδιάς καθώς υψηλη. Εχω 11,5/9 ή 10,5/9,5 γενικα τοσο. Αυριο θα της στειλω το εβδομαδιαίο για να δουμε τι θα πει. Νομιζω οτι παντα τοσο ειχα. 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο κορίτσια θέμα 

Χθες όταν βγήκε ο γιατρός απο την αίθουσα με τον υπέρηχο ή κοπέλα που δουλεύει εκει μου είπε "κάνω μια δική μου έρευνα κ σου λέω έχεις αγόρι". Γιατί με άκουσε να ενδιαφέρομαι για το φύλο.  Λίγο επηρεάστηκα όλο το σκέφτομαι.  


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Elpidaaa είπε:

Άσχετο κορίτσια θέμα 

Χθες όταν βγήκε ο γιατρός απο την αίθουσα με τον υπέρηχο ή κοπέλα που δουλεύει εκει μου είπε "κάνω μια δική μου έρευνα κ σου λέω έχεις αγόρι". Γιατί με άκουσε να ενδιαφέρομαι για το φύλο.  Λίγο επηρεάστηκα όλο το σκέφτομαι.  

Εννοείς επηρεάστηκε αρνητικά?

πρίν από 24 λεπτά , Dwroulita85 είπε:

Κ εμενα με έβαλε η αιματολόγος μου να μετριεμαι. Καθε πρωι και καθε βραδυ. Μου βρήκε της καρδιάς καθώς υψηλη. Εχω 11,5/9 ή 10,5/9,5 γενικα τοσο. Αυριο θα της στειλω το εβδομαδιαίο για να δουμε τι θα πει. Νομιζω οτι παντα τοσο ειχα. 

Θα με ενδιέφερε να μάθω τι θα σου πει η  γιατρος

  • Μου αρέσει 1

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ERIANTON είπε:

Εννοείς επηρεάστηκε αρνητικά?

Θα με ενδιέφερε να μάθω τι θα σου πει η  γιατρος

Όχι απλά θα ήθελα να ξέρω σίγουρα τι είναι. Κ όχι να φαντάζομαι το ένα κ να βγει άλο. Αυτή ήταν αρκετά σίγουρη λέει σχεδόν σε ολες μέσα έχω πέσει για να δούμε. Τώρα κάθομαι κ σκέφτομαι ότι έχω αγόρι...αγορομανα... κ παει λέγοντας. Μου μεγάλωσε την αγωνία :-D


V9dDp3.pngw6VRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...