Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , ERIANTON είπε:

Εδώ και λίγη ώρα είδα λίγα καφέ υγρά και ελάχιστο ροζ,αρχίζω και φοβαμαι

Καλημερα! Μην αγχωνεσαι αλλάζεις μηνα κ γι αυτο εχεις. Προσπάθησε να ξεκουραστεις. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τηλεφώνησα στον γιατρό και μου είπε αν δω αίμα να πάω.Θα με δει αύριο στην Αυχενική είπε αλλά Εγώ είδη αρχίζω και πανικοβαλλομαι και δεν ξέρω  μήπως να πάω από τώρα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ERIANTON είπε:

Τηλεφώνησα στον γιατρό και μου είπε αν δω αίμα να πάω.Θα με δει αύριο στην Αυχενική είπε αλλά Εγώ είδη αρχίζω και πανικοβαλλομαι και δεν ξέρω  μήπως να πάω από τώρα?

Το ροζ κ το καφε δεν μας ανησυχούν τοσο. Το αιμα φοβόμαστε. Μην αγχωνεσαι. Ξάπλωσε λιγο, ξεκουράσου. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ERIANTON είπε:

Είναι και ο άντρας μου που μου λέει να πάω στο νοσοκομείο τι σκάτα να κανω?δεν έχω συνένεχεια 

Καλημερα! Μηπως ηταν μετα απο επαφη; τοτε ειναι φυσιολογικο. Θυμησου οτι το καφε ή το ροζ ειναι συνηθως ξεραμενο αιμα κ δεν μας απασχολει τοσο. Βεβαια εξαρταται κ ποσο ηταν φανταζομαι, δεν νομιζω να ειδες λιμνη;! Αν ηταν λιγο, οχι κοκκινο κ σταματησε, νομιζω απλα ξεκουρασου κ αν βγαλεις κ αλλο πηγαινε νοσοκομειο. Εγω αυτο θα εκανα κ αυτο εκανα οταν μου συνεβη. Δεν ηταν τιποτα..

Τον αντρα σου μην τον ακους, συνηθως δεν ξερουν κ μας αγχωνουν περισσοτερο, δεν το χρειαζεσαι αυτο...


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Όχι επαφές δεν έχουμε.Ούτε από το μυαλό δεν μου περνάνε.Έτσι και αλλιώς ο γιατρός από την αρχή μου είπε Αφού κλείσει το τρίμηνο χωρίς να υπάρχει κάποιο θέμα.Ελάχιστο ήταν στην αρχή καφέ ,παλιό φαίνεται αλλά μετά που προσπαθούσα να δω αν έχει και άλλο ( μετά από κάνα μισάωρο είχε και λίγο ροζ και καφέ μαζί.Δεν έτρεχε τίποτα .επάνω στο χαρτί μονο ,εσυ ποτέ είχες δει? Εννοώ σε ποια εβδομάδα?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ERIANTON είπε:

 Όχι επαφές δεν έχουμε.Ούτε από το μυαλό δεν μου περνάνε.Έτσι και αλλιώς ο γιατρός από την αρχή μου είπε Αφού κλείσει το τρίμηνο χωρίς να υπάρχει κάποιο θέμα.Ελάχιστο ήταν στην αρχή καφέ ,παλιό φαίνεται αλλά μετά που προσπαθούσα να δω αν έχει και άλλο ( μετά από κάνα μισάωρο είχε και λίγο ροζ και καφέ μαζί.Δεν έτρεχε τίποτα .επάνω στο χαρτί μονο ,εσυ ποτέ είχες δει? Εννοώ σε ποια εβδομάδα?

Γλυκό μου στην 11η εισαι;;; καταρχήν ελπίζω να μην σφιγγεσαι για να δεις αν έχεις αίμα....στο λεω γιατί κ εγώ έτσι έκανα...  ασε το νοσοκομείο..πιο πολύ θα αγχθωεθις κ είναι κρίμα...αν δε δεις αίμα...μείνε ξάπλα κ ξεκούραση...μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ...το μωράκι θέλει να σε νιώθει καλά...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , ERIANTON είπε:

 Όχι επαφές δεν έχουμε.Ούτε από το μυαλό δεν μου περνάνε.Έτσι και αλλιώς ο γιατρός από την αρχή μου είπε Αφού κλείσει το τρίμηνο χωρίς να υπάρχει κάποιο θέμα.Ελάχιστο ήταν στην αρχή καφέ ,παλιό φαίνεται αλλά μετά που προσπαθούσα να δω αν έχει και άλλο ( μετά από κάνα μισάωρο είχε και λίγο ροζ και καφέ μαζί.Δεν έτρεχε τίποτα .επάνω στο χαρτί μονο ,εσυ ποτέ είχες δει? Εννοώ σε ποια εβδομάδα?

Εμενα μου εχει συμβει 2-3 φορες σε αυτη την εγκυμοσύνη κ αλλες τοσες περιπου στην προηγουμενη αλλα συνηθως ειναι μετα απο επαφη, για αυτο σε ρωτησα.. Εγω ουτε επαφες εχω κοψει, ουτε φαγητα εχω κοψει γενικα ο,τι εκανα πριν κανω εκτος του να βαψω τη ριζα..(που στο τσακ ειμαι να τη βαψω).  Σε εσενα ισως να ειναι επειδη κουραστηκες ή να τραυματιστηκες καπως. Οπως λεει κ η ρενα μονο αγχος θα σου φερει να πας νοσοκομειο αν δεν δεις αλλο. Απλα ξαπλωσε κ παρακολουθησε το, αν δεν ξαναδεις τιποτα δεν υπαρχει θεμα. Το κοκκινο αιμα να φοβασαι πιο πολυ ή τη μεγαλη ποσοτητα προφανως.


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , IoannaMas είπε:

Εμενα μου εχει συμβει 2-3 φορες σε αυτη την εγκυμοσύνη κ αλλες τοσες περιπου στην προηγουμενη αλλα συνηθως ειναι μετα απο επαφη, για αυτο σε ρωτησα.. Εγω ουτε επαφες εχω κοψει, ουτε φαγητα εχω κοψει γενικα ο,τι εκανα πριν κανω εκτος του να βαψω τη ριζα..(που στο τσακ ειμαι να τη βαψω).  Σε εσενα ισως να ειναι επειδη κουραστηκες ή να τραυματιστηκες καπως. Οπως λεει κ η ρενα μονο αγχος θα σου φερει να πας νοσοκομειο αν δεν δεις αλλο. Απλα ξαπλωσε κ παρακολουθησε το, αν δεν ξαναδεις τιποτα δεν υπαρχει θεμα. Το κοκκινο αιμα να φοβασαι πιο πολυ ή τη μεγαλη ποσοτητα προφανως.

Ναι κορίτσι μου...μη φοβάσαι... παντως κ αίμα που έχουν πολλές κοπέλες πάλι δεν είναι πάντα κακό πάρα μόνο αν συνοδεύεται από πονο.... εγω το καλοκαίρι είχα καφέ...μετα αίμα κ άρχισαν αμέσως αφορητοι πονοι ... να μη πω την συνέχεια....

Να σε ρωτησω; ουτροτζεσταν παιρνεις;;; 

Μπες να μας πεις πως εισαι όταν μπορείς... 

Ξαπλώσε..ηρέμησε κ θα δεις θα περάσουν όλα...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , ERIANTON είπε:

 Όχι επαφές δεν έχουμε.Ούτε από το μυαλό δεν μου περνάνε.Έτσι και αλλιώς ο γιατρός από την αρχή μου είπε Αφού κλείσει το τρίμηνο χωρίς να υπάρχει κάποιο θέμα.Ελάχιστο ήταν στην αρχή καφέ ,παλιό φαίνεται αλλά μετά που προσπαθούσα να δω αν έχει και άλλο ( μετά από κάνα μισάωρο είχε και λίγο ροζ και καφέ μαζί.Δεν έτρεχε τίποτα .επάνω στο χαρτί μονο ,εσυ ποτέ είχες δει? Εννοώ σε ποια εβδομάδα?

Συμφωνώ με τα κοριτσια. Κ γω ειχα αιμα στην 8. Ροζ- καφε. Μου ειχε πει τοτε ο γιατρος οτι ή κουραστηκα ή οπως λενε οι παλιοί οταν αλλάζουμε μηνα. Μην αγχώνεσαι να μην πιεζεσαι στην τουαλέτα για να δεις αιμα. Ξάπλωσε κ ξεκουράσου. Στο νοσοκομείο πιο πολυ θα ταλαιπωρηθείς. Αυτα τα πραγματα χρειάζονται ψυχραιμία. Εφόσον δεν εχεις κόκκινο αιμα κ πόνο έντονο, ειναι κατι ακίνδυνο. 

  • Μου αρέσει 1

1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την συμπαράσταση 

Rena εδώ είμαι εχω ξαπλώσει και προσπαθώ να δεχτώ αυτά που μου λέτε.Δεν πονάω μόνο φοβαμαι.Σε όσες είχε πει ο γιατρός ξάπλα για κάποιο λόγο τουαλέτα πήγαινατε κανονικά χωρίς να υπάρχει πρόβλημα?Δεν πιεζομαι για να δω αν έχω αίμα ακουμπάω το χαρτί λίγο πιο εντονα

Utrogestan δεν παιρνω


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου πως εισαι? 

Θα συμφωνησω και εγω  με τα κοριτσια.Να ξεκουραστεις και ολα θα πανε μια χαρα. οσο δεν εχεις κοκκινο αιμα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.Αυριο θα δεις και το μωρακι σου


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Κοριτσακι μου πως εισαι? 

Θα συμφωνησω και εγω  με τα κοριτσια.Να ξεκουραστεις και ολα θα πανε μια χαρα. οσο δεν εχεις κοκκινο αιμα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.Αυριο θα δεις και το μωρακι σου

Συμφωνω. Κ αν και δεν μου εχει δωσει ποτε ο γιατρος την οδηγια να ειμαι ξαπλα, με δεδομενο οτι απλα ειδες ΛΙΓΟ καφε κ απο τοτε ΔΕΝ εχεις ξαναδεί, απλα ξεκουρασου χωρις ομως να τρελαινεσαι, φυσικα κ θα πας τουαλετα αν θέλεις. Αν θες για να ηρεμησεις παρε κ τηλ τον γιατρο σου αλλα τα ιδια θα σου πει. Εδω κ ποση ωρα δεν ξαναειδες αιμα; 


bTQNp3.pngNhzDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ERIANTON είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την συμπαράσταση 

Rena εδώ είμαι εχω ξαπλώσει και προσπαθώ να δεχτώ αυτά που μου λέτε.Δεν πονάω μόνο φοβαμαι.Σε όσες είχε πει ο γιατρός ξάπλα για κάποιο λόγο τουαλέτα πήγαινατε κανονικά χωρίς να υπάρχει πρόβλημα?Δεν πιεζομαι για να δω αν έχω αίμα ακουμπάω το χαρτί λίγο πιο εντονα

Utrogestan δεν παιρνω

Ναι, πήγαινα οταν ηθελα. Κ γω φοβόμουν κ Φαντασου με επιασε 3 το βραδυ. Ασε μεχρι το πρωι να παρω τον γιατρο τρελάθηκα. Αλλα θελει ψυχραιμία. Μου ειπε πως ειναι φυσιολογικό. Κάποιες κοπέλες εχουν πιο συχνα. Απο τοτε δεν ξαναειχα. Ξάπλωσε, βάλε ηρεμη μουσικούλα. Αν μπορεις κοιμήσου. Ολα θα πανε καλα!! 


1WWgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...