Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

πρίν από 55 λεπτά , Ersikapa6 είπε:

Καλημερα κορίτσια!!την Τετάρτη σπασανε τα νερά και γέννησα!!η μπέμπα μου γεννήθηκε 2800 και είναι μια χαρά!!έχουμε αρχίσει και τον θηλασμό αλλά είναι λαίμαργη και με ματώνει!εύχομαι σε όλες σας με ένα πόνο! καισαρική κάναμε και ευτυχώς από πόνους πάω πολύ καλα βέβαια μου βάζουν συνέχεια παυσίπονα!

Να σου ζησει κοριτσακι μου!!! Ναι ειναι γερη και καλοτυχη η μικρουλα σου!!! :wub:

:)Μανούλες Δεκεμβρίου 2017:)

(Οκτωβρίου & Νοεμβρίου)

1) @Dwroulita85 20.09.2017 αγοράκι :-D 

2) @butterfly1986 23.10.2017 αγοράκια :-D:-D

3) @Marigula 31.10.2017 κοριτσάκια :-D:-D

4) @Eutuxia25 15.11.2017 κοριτσάκι :-D

5) @IoannaMas 17.11.2017 αγοράκι :-D

6) @Ersikapa6 22.11.2017 κοριτσάκι :-D

@sofaki887- κορίτσι:-D ΠΗΤ-24.11.17

@tinkerbell1991 - αγόρι:-DΠΗΤ-30.11.17

@natasaki34 - αγόρι:-D ΠΗΤ-05.12.17

@Maria D - αγόρι:-D ΠΗΤ-08.12.17

@ERIANTON - αγόρι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Ioanna2* - αγόρι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Alzira - κορίτσι:-D ΠΗΤ-10.12.17

@Rena87 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-12.12.17

@lizaki1111- κορίτσι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Maria K8 -  αγόρι:-D ΠΗΤ-13.12.17

@Elpidaaa - αγόρι:-D ΠΗΤ-15.12.17 

@gaidaki- αγόρι:-D ΠΗΤ-16.12.17

@Αναστασία33- αγόρι:-D ΠΗΤ-21.12.17

@Stefounia- ? :-D ΠΗΤ-27.12.17

@tina26 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@gtkt1311 - αγόρι:-D ΠΗΤ-30.12.17

@Natale1 - κορίτσι:-D ΠΗΤ-31.12.17

  • Μου αρέσει 1

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@ERIANTON καλημέρα !!! Ναι είμαι ακόμα εδώ !!!! αντέχω !!! Χθες κατέβασα δέντρο κ στολίδια για να είμαι ετοιμοπολεμη να στολίσουμε αύριο !!! Εσυ τι κάνεις ;;;;; 

κοριτσια θέλω να πάω σήμερα στα hm να ψωνίσω για τα μικρα μου αλλά φαντάζομαι τι θα γίνεται κ το ξανασκεφτομαι!! Φοβάμαι θα γεννήσω εκεί μεσα αν πάω !!!

 

  • Μου αρέσει 1

xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια κ απο εμενα! Πως ειστε;

εγω σημερα εχω κατι δουλιτσες σπιτιου πιστευω τελευταιες, τακτοποιησης ρουχων, τη βαλιτσα την εχω ετοιμη λεω να στολισω κ την κυριακη θα μαζεψω μαμα κ αδερφη να μας βοηθησουν γτ το δεντρο μας ειναι λιγο μεγαλωπο... ειπε ο αντρας μ να το στολισει εκεινος αλλα ενταξει αστο καλυτερα χαχαχαχαχαχαχαα

@Ersikapa6 να σου ζησει κοριτσι μ το μωρακι σου γερο κ δυνατο!!! Με το καλο να βγειτε κ καλη αναρρωση σε σενα!

@gtkt1311 νομιζω πρωι πρωι δε θα χει κοσμο ετσι πιστευω. Μ αρεσουν κ εμενα πολυ τα hm το χα ξεχασει για σημερα λες να πεταχτω;;;; Χμμμμ


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , gtkt1311 είπε:

@ERIANTON καλημέρα !!! Ναι είμαι ακόμα εδώ !!!! αντέχω !!! Χθες κατέβασα δέντρο κ στολίδια για να είμαι ετοιμοπολεμη να στολίσουμε αύριο !!! Εσυ τι κάνεις ;;;;; 

κοριτσια θέλω να πάω σήμερα στα hm να ψωνίσω για τα μικρα μου αλλά φαντάζομαι τι θα γίνεται κ το ξανασκεφτομαι!! Φοβάμαι θα γεννήσω εκεί μεσα αν πάω !!!

 

καλα και εγω το βράδυ νιωθω πονο χαμηλα αλλα το προσπερναμε.νομιζω δεν θα ειναι καλη ιδεα τα πολυκαταστηματα σημερα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ERIANTON καλά ο πόνος χαμηλά το βράδυ κ οι πόνοι περιόδου είναι μόνιμοι τον τελευταίο καιρό !! Θεωρώ αν ήταν πρώτο παιδί θα είχα πάρει 10 φορές τον γιατρό τηλ !! Τώρα ούτε το σκέφτομαι να τον πάρω !! 

@Ioanna2* θα στολίσετε κ εσείς ;;; κ

εμεις αύριο !! Θα συμμαζέψουμε κ λίγο το σπίτι την Κυριακή με μαμα κ άντρα και τέλος. Νομίζω αρκετά !!! Ποτέ θα ξανακάνεις nst ? Από καινούργια εβδομάδα ;


xRdTp3.png
 
r7aPp3.png
 
v38wp3.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gtkt1311 said:

@ERIANTON καλά ο πόνος χαμηλά το βράδυ κ οι πόνοι περιόδου είναι μόνιμοι τον τελευταίο καιρό !! Θεωρώ αν ήταν πρώτο παιδί θα είχα πάρει 10 φορές τον γιατρό τηλ !! Τώρα ούτε το σκέφτομαι να τον πάρω !! 

@Ioanna2* θα στολίσετε κ εσείς ;;; κ

εμεις αύριο !! Θα συμμαζέψουμε κ λίγο το σπίτι την Κυριακή με μαμα κ άντρα και τέλος. Νομίζω αρκετά !!! Ποτέ θα ξανακάνεις nst ? Από καινούργια εβδομάδα ;

Ναιιι θα στολισουμε!!! Ανυπομονει κ η μικρη. Τελικα ψωνισα hm μεσω ιντερνετ εχει 20% σε ολα κ δωρεαν μεταφορικα!

Nst δεν ξερω αν θα ξανακανω δε μου ειπε κατι, εχω γιατρο τη Δευτερα, οποτε θα μου πει τοτε, κ λογικα θα κλεισουμε κ ημερομηνια

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ioanna2* είπε:

Ναιιι θα στολισουμε!!! Ανυπομονει κ η μικρη. Τελικα ψωνισα hm μεσω ιντερνετ εχει 20% σε ολα κ δωρεαν μεταφορικα!

Nst δεν ξερω αν θα ξανακανω δε μου ειπε κατι, εχω γιατρο τη Δευτερα, οποτε θα μου πει τοτε, κ λογικα θα κλεισουμε κ ημερομηνια

Καλα εκανες. Εγω σε κανονικη μερα πηγα να παρω δυο πραγματα απο h&m και νομιζα πως θ' αφησω εκει τα κοκαλακια μου. Απαπαπα. Κι εχει ωραια πραγματα... αφου βρηκες ιντερνετικα μια χαρα το καλυτερο εκανες.


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αναστασία33 said:

Καλα εκανες. Εγω σε κανονικη μερα πηγα να παρω δυο πραγματα απο h&m και νομιζα πως θ' αφησω εκει τα κοκαλακια μου. Απαπαπα. Κι εχει ωραια πραγματα... αφου βρηκες ιντερνετικα μια χαρα το καλυτερο εκανες.

Καλα ναι χαμος γινεται ουτως η αλλιως εκει εκτος κ αν πας 9 το πρωι. Κ δεν βρισκω παντα κ για τη μικρη αυτα που θελω οποτε λεω ιντερνετ τα σεταρω κ ερχονται κ σπιτι χεχε

  • Μου αρέσει 1

5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Ioanna2* είπε:

Καλα ναι χαμος γινεται ουτως η αλλιως εκει εκτος κ αν πας 9 το πρωι. Κ δεν βρισκω παντα κ για τη μικρη αυτα που θελω οποτε λεω ιντερνετ τα σεταρω κ ερχονται κ σπιτι χεχε

Ποσες μερες παραδοση εχουν περιπου;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Αναστασία33 said:

Ποσες μερες παραδοση εχουν περιπου;

3-7 εγραφε, δεν εχω ξαναψωνισει απο κει μεσω ιντερνετ οποτε δεν εχω προηγουμενη εμπειρια, μολις παραλαβω θα σ πω


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ioanna2* είπε:

3-7 εγραφε, δεν εχω ξαναψωνισει απο κει μεσω ιντερνετ οποτε δεν εχω προηγουμενη εμπειρια, μολις παραλαβω θα σ πω

Μια χαρα. Και θα στα φερουν σπιτι;


tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...