Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2017


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Alzira είπε:

Είπαμε πως δεν είπαμε αλλά δεν έχει λέει δωμάτιο για να την βάλουν μονή της, ελπίζω μόνο να μην κολλήσουμε τίποτα και να φύγω αυριο . 

μακαρι ,υπομονη!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!!  και απο μας!!μια χαρα είμαστε ακομα!ακομα κραταμε γερα με τσαμπουκα,χαχα.

να δούμε και τι νέα θα μας φέρει η Αναστασία....

@Maria D σε σκεφτομαι με το μωρουδακι σου αγκαλια.μακαρι να εχουν παει ολα τελεια!σε περιμενουμε με ομορφα νεα.

  • Μου αρέσει 2

4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Alzira said:

Ακόμα περιμένω να δω αν θα με διώξουν σήμερα , όλα δείχνουν ότι θα πάω σπίτι :-)

Με το καλο ευχομαι κ να μην ξαναχτειαστει. Η επομενη φορα στο μαιευτηριο με το μωρακι σου!


5eUkp2.pngEYn2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γύρισα επιτέλους σπίτι ! Το μωρό μου είναι μια χαρά και τώρα απλά το περιμένω. Κατάλαβα 1 πράγμα 2 μέρες εκεί, όσο είσαι μέσα δεν μπορεί να πάθεις τίποτα συνεχεια σε ελέγχουν και σου κάνουν εξετάσεις και γενικά είναι πολύ προσεκτικοί αλλά δεν τους νοιάζει καθόλου να σε ενημερώνουν - καθόλου όμως. 

  • Μου αρέσει 4

MugJp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου καλησπερα και απο εμενα!

Εκανα σημερα υπερηχο και nst στο Ιασω.Ολα ηταν μια χαρα δοξα τω θεω.Ειναι με το κεφαλι προς τα κατω αλλα λιγο ψηλα ακομη. Περιμενουμε!!!

Οι δουλεις στο σπιτι στολισμα χαλια κουρτινες, παιδικο δωματιο εχουν σχεδον τελειωσει και αναμενουμε!Αντε να ερθει το μωρακι μας επιτελους!!!

  • Μου αρέσει 3

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alzira είπε:

Γύρισα επιτέλους σπίτι ! Το μωρό μου είναι μια χαρά και τώρα απλά το περιμένω. Κατάλαβα 1 πράγμα 2 μέρες εκεί, όσο είσαι μέσα δεν μπορεί να πάθεις τίποτα συνεχεια σε ελέγχουν και σου κάνουν εξετάσεις και γενικά είναι πολύ προσεκτικοί αλλά δεν τους νοιάζει καθόλου να σε ενημερώνουν - καθόλου όμως. 

καλη αναμονη!!Εκανες και νστ?

2 ώρες πρίν, lizaki1111 είπε:

Κοριτσαρες μου καλησπερα και απο εμενα!

Εκανα σημερα υπερηχο και nst στο Ιασω.Ολα ηταν μια χαρα δοξα τω θεω.Ειναι με το κεφαλι προς τα κατω αλλα λιγο ψηλα ακομη. Περιμενουμε!!!

Οι δουλεις στο σπιτι στολισμα χαλια κουρτινες, παιδικο δωματιο εχουν σχεδον τελειωσει και αναμενουμε!Αντε να ερθει το μωρακι μας επιτελους!!!

καλη αναμονη και σε σενα Λιζακι.ποσα κg σου το βρηκε το μωρουλι σου?


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε παλι στο σπιτι μας!!! Πηγε καλα η ξαπλα μας ειπε. Εχουμε βεβαια μειωμενα αμνιακα αλλα οκ. Θα κανουμε τη Δευτερα καρδιοτοκογραφημα και απο εκει θα αποφασισει αν θα γεννησουμε Τριτη η Πεμπτη. Κοντευουμε...

  • Μου αρέσει 4

tt1db33b

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ERIANTON είπε:

καλη αναμονη!!Εκανες και νστ?

καλη αναμονη και σε σενα Λιζακι.ποσα κg σου το βρηκε το μωρουλι σου?

Αντε να δουμε Ειρηνακι μου!! Σημερα  το βρηκαν 2950 στο Ιασω.

πρίν από 24 λεπτά , Αναστασία33 είπε:

Γυρισαμε παλι στο σπιτι μας!!! Πηγε καλα η ξαπλα μας ειπε. Εχουμε βεβαια μειωμενα αμνιακα αλλα οκ. Θα κανουμε τη Δευτερα καρδιοτοκογραφημα και απο εκει θα αποφασισει αν θα γεννησουμε Τριτη η Πεμπτη. Κοντευουμε...

Ολα καλα να πανε κοριτσακι μου.Αχ τι καλα την αλλη βδομαδα θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!την Τετάρτη σπασανε τα νερά και γέννησα!!η μπέμπα μου γεννήθηκε 2800 και είναι μια χαρά!!έχουμε αρχίσει και τον θηλασμό αλλά είναι λαίμαργη και με ματώνει!εύχομαι σε όλες σας με ένα πόνο! καισαρική κάναμε και ευτυχώς από πόνους πάω πολύ καλα βέβαια μου βάζουν συνέχεια παυσίπονα!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...