Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Μαιευτήρια ναι, αλλά που;;;;;;;


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες και χρόνια πολλά...Είναι η πρώτη φορά που μπαίνω στο φόρουμ αν και το παρακολουθώ εδώ και καιρό. Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι και έχω άγχος σχετικά με το μαιευτήριο που επέλεξα για να γεννήσω. Λόγω συνθηκών θα πρέπει να γεννήσω στο Πανεπιστημιακό νοσοκομείο των Ιωαννίνων. Βρίσκομαι στην πόλη για επαγγελματικούς λόγους και μου είπαν ότι ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω. Ξέρει κάποια αν είναι καλά εκεί;; Είχαμε μία πολύ δυσάρεστη εμπειρία πέρυσι στην οικογένειά μου και συγκεκριμένα με την αδερφή μου σε ένα ιδιωτικό μαιευτήριο που φημολογείται ως το καλύτερο της Ελλάδας...:?::?::?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...