Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2017


Ειρήνη

Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , ravT είπε:

Μάλλον έχεις κάποιο λίνκ τρελό ξωτικό! Γι αυτό και αναμένει έγκριση!

f9c1fce3d3dee25879d3729346de79ff.jpg

 

Κι εγώ ravt έκανα παράθεση στα γλυκάκια που πόσταρες αλλά δεν το έχει εμφανίσει......

Να ξέρεις όμως μου άρεσαν πολύ!

Αυτή είναι η πρώτη κατασκευή/σύνθεση που θα κάνω φέτος! Λόγω των διακοπών σε βουνά, έχω μαζέψει πολλά ΄΄φρέσκα΄΄ κουκουνάρια, τα οποία αναμένουν την χρήση τους.

Simple and inexpensive December centerpieces. Made these for my December wedding! Pinecones, spanish moss, fairy lights and dollar store vases.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφροδιτη υπεροχη ιδεα.μου αρεσουν πολυ τα κουκουναρια.εγω σκεφτομαι ισως γιρλαντα με κουκουναρια κ σπαγγο

Οσο για τον μικρο μου θα χρονισει 14/11οποτε φανταζομαι τα πρωτα βηματα θα γινουν σε στολισμενο σπιτι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σας παρακολουθώ κι εγώ τα τελευταία χρόνια, αλλά δεν έχω γράψει ποτέ σε αυτό το θέμα. Θα ήθελα όμως φέτος να συμμετάσχω, τώρα που τα παιδιά έχουν μεγαλώσει και μπήκα σε κανούριο δικό μου σπίτι!

 


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες κι εσύ ARNIKOL! Πάρα πολλά μέλη παρακολουθούν το θέμα στα χρόνια που υπάρχει αλλά δυστυχώς δεν συμμετέχουν. Πιστέψτε μας, είναι τόσο αγχολυτικό, παίρνεις τόσες ιδέες και γλυκαίνεις εσωτερικά! Με καινούργιο σπίτι θα έχεις να κάνεις υπέροχα πράγματα φέτος! 

Καλημέρα σε όλες!

01aba9a435a2c039b05cd78f52630501.jpg

 

Και φυσικά...

 

b77601174d79b018f60d0444fb13c9c1.jpg

 


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, αυτο το παράθυρο, είναι υπεροχο Ραβτάκι μου!
Καλημέρα!

Just now, ravT είπε:

Καλώς όρισες κι εσύ ARNIKOL! Πάρα πολλά μέλη παρακολουθούν το θέμα στα χρόνια που υπάρχει αλλά δυστυχώς δεν συμμετέχουν. Πιστέψτε μας, είναι τόσο αγχολυτικό, παίρνεις τόσες ιδέες και γλυκαίνεις εσωτερικά! Με καινούργιο σπίτι θα έχεις να κάνεις υπέροχα πράγματα φέτος! 

Καλημέρα σε όλες!

01aba9a435a2c039b05cd78f52630501.jpg

 

Ονειρο! Υπεροχη ιδέα, Αφροδιτούλα μου!

Και μπορεί να γίνουν με τόσες εναλλαγές!

12 ώρες πρίν, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Κι εγώ ravt έκανα παράθεση στα γλυκάκια που πόσταρες αλλά δεν το έχει εμφανίσει......

Να ξέρεις όμως μου άρεσαν πολύ!

Αυτή είναι η πρώτη κατασκευή/σύνθεση που θα κάνω φέτος! Λόγω των διακοπών σε βουνά, έχω μαζέψει πολλά ΄΄φρέσκα΄΄ κουκουνάρια, τα οποία αναμένουν την χρήση τους.

Simple and inexpensive December centerpieces. Made these for my December wedding! Pinecones, spanish moss, fairy lights and dollar store vases.

Ακριβώς!
Μπορουν να γίνουν με πολλούς τρόπους... σε πιατέλα, κρεμασμένα από σπάγγο, σε γυάλες, σε ποτήρια...!

11 ώρες πρίν, vikib είπε:

Αφροδιτη υπεροχη ιδεα.μου αρεσουν πολυ τα κουκουναρια.εγω σκεφτομαι ισως γιρλαντα με κουκουναρια κ σπαγγο

Οσο για τον μικρο μου θα χρονισει 14/11οποτε φανταζομαι τα πρωτα βηματα θα γινουν σε στολισμενο σπιτι

Ω τεράστιο, κορίτσι μου!
 

8 ώρες πρίν, vikib είπε:

Α!κ το δεντρο μας ειναι 2μετρα!

Καλώς ήρθες, κορίτσι μου!

Πόσο χαίρομαι, που γνωρίζεις το θέμα και σε κέντρισε να το παρακολουθείς!

Χαίρομαι πολύ, που θα είσαι μαζί μας!

Καλορίζικο το σπίτι σας!!!

Just now, ARNIKOL είπε:

Καλημέρα! Σας παρακολουθώ κι εγώ τα τελευταία χρόνια, αλλά δεν έχω γράψει ποτέ σε αυτό το θέμα. Θα ήθελα όμως φέτος να συμμετάσχω, τώρα που τα παιδιά έχουν μεγαλώσει και μπήκα σε κανούριο δικό μου σπίτι!

 


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγαπημένα μου ξωτικά!

Μια όμορφη μερα, ξεκίνησε και σήμερα.

Κερνάω καφεδάκι, στο πνεύμα των χριστουγέννω φυσικά και σας εύχομαι καλή απόλαυση!

cof.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως και η Αφροδίτη, έτσι κι εγώ, έκανα προετοιμασία απ το καλοκαίρι για τη φετινή διακόσμηση (τι τρελά ξωτικά είμαστε;). 

Όσο ήμασταν στο χωριό, όπου έβρισκα ξερά κλαριά άνοιγα το πορτ μπαγκάζ και τα φόρτωνα. 

Σκέπτομαι κάποια εξ αυτών να τα βάψω με χρυσό χρώμα και τα υπόλοιπα να τα αφήσω φυσικά. Θα τα βάλω σε ένα επιδαπέδιο βάζο, θα προσθέσω λαμπάκια και θα δημιουργηθεί ένα αποτέλεσμα σαν το παρακάτω, χωρίς την επιτήδευση των ψεύτικων κλαριών.

a11ee8cf9b4ff107127d1dfc4eae5b0c.jpg

 

Χρόνια ήθελα να αγοράσω φωτιζόμενα κλαριά αλλά το κόστος τους με έκανε να το αναβάλλω μόνιμα. Τώρα που το σκέφτομαι, προτιμώ τα φυσικά! 


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ραβτ ειναι υπεροχα κ μενα μου αρεσουν ειδικα με φυσικα.κ το εχει κανει η μαμα μου παλαιοτερα,κ ο αδερφος μου εχει στο δωματιο του ενα βαζο με κλαδια κ λαμπακια χρωματιστα ασχετως εποχης

Να πω την αληθεια η μαμα μου θα ταιριαζε τελεια στο θεμα.κατα καιρους εχει κανει απιθανους στολισμους diy

Κ η γωνια που ανεβασες..

Αρνικολ καλοριζικο το σπιτι!φετος θα το ευχαριστηθειτε περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ravT είπε:

Όπως και η Αφροδίτη, έτσι κι εγώ, έκανα προετοιμασία απ το καλοκαίρι για τη φετινή διακόσμηση (τι τρελά ξωτικά είμαστε;). 

Όσο ήμασταν στο χωριό, όπου έβρισκα ξερά κλαριά άνοιγα το πορτ μπαγκάζ και τα φόρτωνα. 

Σκέπτομαι κάποια εξ αυτών να τα βάψω με χρυσό χρώμα και τα υπόλοιπα να τα αφήσω φυσικά. Θα τα βάλω σε ένα επιδαπέδιο βάζο, θα προσθέσω λαμπάκια και θα δημιουργηθεί ένα αποτέλεσμα σαν το παρακάτω, χωρίς την επιτήδευση των ψεύτικων κλαριών.

Χρόνια ήθελα να αγοράσω φωτιζόμενα κλαριά αλλά το κόστος τους με έκανε να το αναβάλλω μόνιμα. Τώρα που το σκέφτομαι, προτιμώ τα φυσικά! 

Ραβτάκι μου, κρίμα να μην το σκεφτώ.

Είχα, ακριβώς ίδια με τη φωτογραφία που πόσταρες. Τοσο φυσικά και υπέροχα. Τα είχε αγοράσει ο άντρας μου, πριν πολλάααα χρονια, από το κατάστημα που εργαζόταν. Αλλά επειδή ακριβώς τα είχα πολλά χρονια και τα στολιζα {είχα ανεβάσει και φωτογραφίες, στο θέμα μας}, τα βαρέθηκα και τα χάρισα. Αν το ήξερα θα στα έστελνα!

Φυσικά δεν σε φοβάμαι, είσαι χρυσοχέρα, είμαι σίγουρη πως θα τα κάνεις καλύτερα εσύ!

Σε φιλώ

  • Μου αρέσει 1

777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπημένες μου,

Ακόμα μπαινουμε σιγά-σιγά, στη γλύκα.. δεν βγάζω τις λίστες μας, αυτό θα έρθει λίγο αργοτερα. και

Θα πρότεινα, να δημιουργήσετε ένα folder στο pc σας και εκεί να σώζετε οτιδήποτε σας ιντριγκάρει / εμπνεύσει / αρέσει.

Ετσι κάνω και γω. Κρατώ διάφορα πράγματα... λίστες τραγουδιών, εικόνες που με ταξιδεύουν, ιδέες διακοσμησης, μαγειρικές.. οτιδήποτε με εμπνεύσει.

Για την ώρα, ας ανταλλάξουμε ιδέες, σκέψεις, εικόνες και οτιδήποτε άλλο θέλουμε, ώστε να εμπνευστουμε. Να μπούμε στο κλίμα, να γλυκάνουμε τις ψυχές μας.

Ιδού, μία πρωτότυπη αλλά όχι πολύ δύσκολη ιδέα για διακοσμηση, με γυάλες, που πιθανόν μπορει να εχουμε ήδη σπίτι μας ή να βρούμε εύκολα

d128f23120ff0ab3741ba9b1a4ce37ad.jpg

Σας φιλώ

Υ.Γ. Πάλι κάποιο μήνυμά μου είναι σε αναμονή...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ravT είπε:

Όπως και η Αφροδίτη, έτσι κι εγώ, έκανα προετοιμασία απ το καλοκαίρι για τη φετινή διακόσμηση (τι τρελά ξωτικά είμαστε;). 

Όσο ήμασταν στο χωριό, όπου έβρισκα ξερά κλαριά άνοιγα το πορτ μπαγκάζ και τα φόρτωνα. 

Σκέπτομαι κάποια εξ αυτών να τα βάψω με χρυσό χρώμα και τα υπόλοιπα να τα αφήσω φυσικά. Θα τα βάλω σε ένα επιδαπέδιο βάζο, θα προσθέσω λαμπάκια και θα δημιουργηθεί ένα αποτέλεσμα σαν το παρακάτω, χωρίς την επιτήδευση των ψεύτικων κλαριών.

a11ee8cf9b4ff107127d1dfc4eae5b0c.jpg

 

Χρόνια ήθελα να αγοράσω φωτιζόμενα κλαριά αλλά το κόστος τους με έκανε να το αναβάλλω μόνιμα. Τώρα που το σκέφτομαι, προτιμώ τα φυσικά! 

Νομιζω πως δεν θα συγκρινεται με τα ψευτικα κλαδια, θα ειναι ανωτερο!

Αναμονη για τις real photos σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...