Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

9 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Ευχαριστούμε!!!!!!!!!!

Σοφακι , ειχα διαβασει καπου οτι μετα το εξωμητριο, η γυναικα για 1 με 2 χρονια συλλαμβανει πιο ευκολα. μου το ειχε πει κ ο γιατρος. Τωρα δηλαδη πιανεις με τον κρινο κ εσυ, χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Σε 10 μέρες ξεκινάμε προετοιμασία και σε 20 πάμε στο γιατρό για την εξέταση σπέρματος!

Καλή επιτυχία με το νέο χρόνο να σου έρθουν μόνο ευχάριστα.. Κ εγώ στην αναμονή είμαι να με ειδοποιήσουν μετα τις γιορτές.. θα κοιτάξουμε να περάσουμε όσο πιο όμορφα μπορούμε κ με αισιοδοξία θα πάμε να πάρουμε αυτό που λαχταραμε!!!Ναι??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλή επιτυχία με το νέο χρόνο να σου έρθουν μόνο ευχάριστα.. Κ εγώ στην αναμονή είμαι να με ειδοποιήσουν μετα τις γιορτές.. θα κοιτάξουμε να περάσουμε όσο πιο όμορφα μπορούμε κ με αισιοδοξία θα πάμε να πάρουμε αυτό που λαχταραμε!!!Ναι??

Κοιταξτε τωρα να περασετε ομορφα., ξεκουραστα με τους αγαπημενους σας  κ μετα με το νεο ετος εστιαζουμε στο στοχο. Εισαι σε  αναμονη δοτριας? Σε ποιο γιατρο?

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Anania είπε:

Καλή αρχή αυτή η φορά να είναι γ τυχερή σου

Ευχαριστουμς πολύ!!! Πάμε πάλι βήμα βήμα τη φορά!!! Πιο σωστά αυτή τη φορά!!!! Και θα τα καταφέρουμε!!!!!!

πρίν από 58 λεπτά , Mary H είπε:

Σοφακι , ειχα διαβασει καπου οτι μετα το εξωμητριο, η γυναικα για 1 με 2 χρονια συλλαμβανει πιο ευκολα. μου το ειχε πει κ ο γιατρος. Τωρα δηλαδη πιανεις με τον κρινο κ εσυ, χαχαχα

Χαχαχαχχαχαχαχαχα ένα κρίνο παρακαλωωωωωω !!!!!!!!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!! Να σου πω την αλήθεια το πιστεύω πολύ ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρουμε!!!!!!!

πρίν από 9 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Καλή επιτυχία με το νέο χρόνο να σου έρθουν μόνο ευχάριστα.. Κ εγώ στην αναμονή είμαι να με ειδοποιήσουν μετα τις γιορτές.. θα κοιτάξουμε να περάσουμε όσο πιο όμορφα μπορούμε κ με αισιοδοξία θα πάμε να πάρουμε αυτό που λαχταραμε!!!Ναι??

Ευχαριστώ πολύ Νατάσα μου!!!! Καλή επιτυχία και σε σας!!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!!! Το 2020 θα είναι η χρονια μας!!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ευχαριστουμς πολύ!!! Πάμε πάλι βήμα βήμα τη φορά!!! Πιο σωστά αυτή τη φορά!!!! Και θα τα καταφέρουμε!!!!!!

Χαχαχαχχαχαχαχαχα ένα κρίνο παρακαλωωωωωω !!!!!!!!

Μακάρι Μαιρουλα μου!!! Να σου πω την αλήθεια το πιστεύω πολύ ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρουμε!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ Νατάσα μου!!!! Καλή επιτυχία και σε σας!!!! Όλα θα πάνε υπέροχα!!! Το 2020 θα είναι η χρονια μας!!!!!

Και πολυ καλα κανεις κ το πιστευεις γιατι θα γινει. Τωρα το μονο που θα σκεφτεις ειναι ποσα θα βαλεις γιατι μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται:lol:

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Και πολυ καλα κανεις κ το πιστευεις γιατι θα γινει. Τωρα το μονο που θα σκεφτεις ειναι ποσα θα βαλεις γιατι μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται:lol:

Χαχαχχαχααα!!! Αν μπορούσα θα έβαζα και 4... Να τελειώνω μια κι έξω.... χαχαχαχχαχαχαχαχα αλλά να σου πω την αλήθεια θα ήθελα να έχω δίδυμα...έχω και κόσμο να με βοηθάει...σούπερ θα ήταν!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Χαχαχχαχααα!!! Αν μπορούσα θα έβαζα και 4... Να τελειώνω μια κι έξω.... χαχαχαχχαχαχαχαχα αλλά να σου πω την αλήθεια θα ήθελα να έχω δίδυμα...έχω και κόσμο να με βοηθάει...σούπερ θα ήταν!!!!

Μια φιλη εβαλε 4 κ επιασε τριδυμα:lol:! Εισαι κ μικρουλα εχεις κ βοηθεια, παμε για διδυμα !!!!!!!!!!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μια φιλη εβαλε 4 κ επιασε τριδυμα:lol:! Εισαι κ μικρουλα εχεις κ βοηθεια, παμε για διδυμα !!!!!!!!!!

Χαχαχαχχαχαχαχαχα βουρ σου λέω!!!!!!! Χαχαχχαχααα

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κοιταξτε τωρα να περασετε ομορφα., ξεκουραστα με τους αγαπημενους σας  κ μετα με το νεο ετος εστιαζουμε στο στοχο. Εισαι σε  αναμονη δοτριας? Σε ποιο γιατρο?

Στο Ιασώ.. Με ζιωγα

Link to comment
Share on other sites

On 22/12/2019 at 11:39 ΠΜ, dimitra19 είπε:

 

 

@Καντι,  το εψαξα στο internet  , δεν εχω ενδομητριωση αλλα θα ρωτησω σιγουρα για το ERA TEST. Δεν παιρνω αντιβιωσεις γιατι δεν εχω ενδομητριωση.

@island1, κοριτσι δεν ειχα κανενα απο τα συμπτωματα που αναφερεις αρα θεωρω οτι δεν μου κατεστρεψε κανεις το ενδομητριο. Εκανα την αποξεση με τον 1ο γιατρο ( ο οποιος ηταν λιγο ασυνηθιστος τυπος αλλα σε αυτα ηξερε τι εκανε ) , πηρα την αντιβιωση μου , ειχα λιγο αιμα για λιγες μερες κ ολα καλα ! Σε οτι αφορα την αλλαγη γιατρων για το οποιο συζηταμε ...εσυ αλλαξες 3 ...κ οκ καλα εκανες ...μπορει κι εγω να παω κ σε 3ο καποια στιγμη αλλα δεν το παλεψες με τον 2ο? 

Δεν ξερω καν γιατι αναφερθηκε κατι τετοιο απο τηννστιγμη που δεν ειχα καμια αιμοραγια .....Απλα μην θεωρειτε οτι αυτο που ετυχε σε σας κουμπωνει σε ολες τις περιπτωσεις .

Στις παλλινδρομησεις που ειχες εγιναν εξετασεις στο εμβρυο ? Που οφειλονταν ? 

Συμφωνω οτι το καλο εμβρυο δινει κ εγκυμοσυνη αλλα πρεπει να το δεχεται κ ο οργανισμος μου....τελοσπαντων θα κανω οτι μπορω κ βλεπουμε..

Ευχαριστω για τα σχολια κ ειναι ολα καλοδεχουμενα αλλα ρε κοριτσια εγω σας μιλησα για μη δεκτικοτητα ενδομητριου κ μου γραφετε τοσα αλλα ασχετα που με αγχωνεται 

Μου λετε για ενδομητριωση που δεν εχω ! Αν ειχα θα το ειχα καταλαβει ! 

Μου λετε για φλεγμονη κ βιοψια κ σας ρωταω ... δεν θα το εβλεπε στην υστεροσκοπηση ? Γιατι αν οι δικοι σας το βλεπουν κ ο δικος μου δεν το βλεπει τοτε δεν πληρωνω γιατρο αλλα μπακαλη

Σε λιγο θα μου πειτε για καρκινο ! 

Οταν λετε κατι σε καποιον ακομα κι εδω μεσα να εχει μια λογικη ... γιατι ανθρωποι ειμαστε κ επηρεαζομαστε ! Δεν μπορει να λεμε οτι μας ερθει επειδη μας ετυχε εμας . 

Κ παλι σας ευχαριστω κ μην με παρεξηγειτε ...αλλα με αγχωσατε !!!! 

Καλε καμμια σχεση με κακοηθια η φλεγμονη στη μητρα..Εγω εκανα 2 υστεροσκοπησεις σε κορυφαιους  γιατρους κ κανεις δεν ειδε τιποτα!Και ημουν φουλ φλεγμονη.Εγω ακομη ψαχνω τροπο να κανω το ενδομητριο πιο δεκτικο..Κατεληξα οτι μαλλον δεν υπαρχει απλα αν φυγει η φλεγμονη,ξερεις το παραθυρο σου,ωαρια νεας γυναικας εχεις πιο πολλες ελπιδες..Μη με παρεξηγεις.Τα ιδια περναμε ολες κ προσπαθουμε να βοηθησουμε.Καλα Χριστουγεννα

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλα Χριστούγεννα εύχομαι σε όλες! Να περάσετε όμορφα! Οςες είχατε γεννητούρια πιστεύω φέτος θα ειναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα! Οςες δεν τα εχετε ακομα καταφέρει εύχομαι το 2020 να ειναι η τυχερή χρονια!  Με το καλο να μπει για όλες ο καινούριος χρόνος!:wub:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...