Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, dimitra19 είπε:

Δεν ειπαμε κατι αλλο για να ειμαι ειλικρινης ..

Θα ρωτηαω για βιοψια οταν ξαναμιλησουμε ...

Για να παω αλλου ...βαριεμαι παρα πολυ !!!

Φτου κι απο την απο το μηδεν . ..δεν ξερω ! 

Τουλαχιστον ξερει ποιο ειναι το προβλημα κ θελει να ασχοληθει με αυτο.

Τα εμβρυα ηταν αριστες βλαστοκυστες οποτε δεν νομιζω οτι ειναι αυτο.

Οσο για τη δοτρια αναγκαστικα θα παμε με καινουργια αφου δεν εχω αλλα κατεψυγμενα ...

Οτι νεοτερο εχω θα σας πω ! 

Το οτι δειχνουν αριστα δε λεει κατι. Σ εμενα μου ειχε πει οτι για την προηγουμενη αποτυχια μου μπορει να εφταιιγαν κ τα εμβρυα-αριστες βλαστοκυστες. ρωτα την Island1 ποσες αριστες βλαστοκυστες δεν προχωρησαν. Για νεο γιατρο μην το απορριπτεις εχει γιατρους στην Αθηνα πολυ καλους κ εμπειρους στα δανεικα με γρηγορα αποτελεσματα. Σκεψου το παντως, θελω να πετυχεις γι αυτο στα λεω.


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Έτσι να συνεχίσουν πες τους!!!!!!!! Άντε με το καλό ο πρώτος υπέρηχος....θα περιμένω νέα!!!!!!!

Αχ Δημητρούλα μου... πραγματικά λυπάμαι πολύ!!!! Χάλασα....πάνε οι προβλέψεις μου....

Δεν πειράζει Δημητρούλα.μου η επόμενη θα είναι η τυχερή!!!!!

Ευχαριστω κοριτσι μου ! Αντε να δουμε κ η επομενη ...

Χρωσταω παγωτα αλλωστε ε ?? 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Έτσι να συνεχίσουν πες τους!!!!!!!! Άντε με το καλό ο πρώτος υπέρηχος....θα περιμένω νέα!!!!!!!

Το ενα θελουμε να συνεχισει δουλεια. το αλλο να κατσει στ αυγα του:mrgreen:


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Το οτι δειχνουν αριστα δε λεει κατι. Σ εμενα μου ειχε πει οτι για την προηγουμενη αποτυχια μου μπορει να εφταιιγαν κ τα εμβρυα-αριστες βλαστοκυστες. ρωτα την Island1 ποσες αριστες βλαστοκυστες δεν προχωρησαν. Για νεο γιατρο μην το απορριπτεις εχει γιατρους στην Αθηνα πολυ καλους κ εμπειρους στα δανεικα με γρηγορα αποτελεσματα. Σκεψου το παντως, θελω να πετυχεις γι αυτο στα λεω.

Σε ευχαριατω πολυ  ..

Αν πηγαινα αλλου θα πηγαινα μονο στον Τσιριγωτη ...με αυτα που εχω ακουσει τουλαχιστον.

Αλλα κι αλλου να πω τι δοαφορετικο θα μου κανουν ? 

Οσο για τα εμβρυα ....οταν σου δινουν χαρτι οτι ειναι αριστα κ οταν σου λεει οτι δεν φταινε τα εμβρυα τι μπορεις να πεις ...πολυ περισσοτερο δε απο τη στιγμη που δεν ειμαι γιατρος κ δεν τα ξερω αυτα ...

 

Just now, Mary H είπε:

Το οτι δειχνουν αριστα δε λεει κατι. Σ εμενα μου ειχε πει οτι για την προηγουμενη αποτυχια μου μπορει να εφταιιγαν κ τα εμβρυα-αριστες βλαστοκυστες. ρωτα την Island1 ποσες αριστες βλαστοκυστες δεν προχωρησαν. Για νεο γιατρο μην το απορριπτεις εχει γιατρους στην Αθηνα πολυ καλους κ εμπειρους στα δανεικα με γρηγορα αποτελεσματα. Σκεψου το παντως, θελω να πετυχεις γι αυτο στα λεω.

Ποιους γιατρους θα μου προτεινες στην Αθήνα ? Εχεις καποιον υποψιν ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου ! Αντε να δουμε κ η επομενη ...

Χρωσταω παγωτα αλλωστε ε ?? 

 

Φυσικα!!!!! Θα είναι η επόμενη!!!!! Το 2020 θα είναι η δική μας χρόνια!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dimitra19 είπε:

Σε ευχαριατω πολυ  ..

Αν πηγαινα αλλου θα πηγαινα μονο στον Τσιριγωτη ...με αυτα που εχω ακουσει τουλαχιστον.

Αλλα κι αλλου να πω τι δοαφορετικο θα μου κανουν ? 

Οσο για τα εμβρυα ....οταν σου δινουν χαρτι οτι ειναι αριστα κ οταν σου λεει οτι δεν φταινε τα εμβρυα τι μπορεις να πεις ...πολυ περισσοτερο δε απο τη στιγμη που δεν ειμαι γιατρος κ δεν τα ξερω αυτα ...

 

Ξερεις ποσες κοπελες με αριστα εμβρυα παιρνουν αρνητικο κ οταν αλλαξουν δοτρια αλλαζει κ η τυχη τους?Εγω πανω απο τρεις φορες δεν θα εμενα στο ιδιο κεντρο. Φυσικα εχει να σου δωσει κατι αλλο ενας αλλος γιατρος. Μπορει με την εμπειρια του, με τις γνωσεις του να το δει αλλιως. βλεπεις δυο γιατροι λενε διαφορετικα πραγματα , ο δικος μου κ ο δικος σου. Οποτε...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ξερεις ποσες κοπελες με αριστα εμβρυα παιρνουν αρνητικο κ οταν αλλαξουν δοτρια αλλαζει κ η τυχη τους?Εγω πανω απο τρεις φορες δεν θα εμενα στο ιδιο κεντρο. Φυσικα εχει να σου δωσει κατι αλλο ενας αλλος γιατρος. Μπορει με την εμπειρια του, με τις γνωσεις του να το δει αλλιως. βλεπεις δυο γιατροι λενε διαφορετικα πραγματα , ο δικος μου κ ο δικος σου. Οποτε...

Αριστα εμβρυα ειναι φαινομενικα κ στις διαιρεσεις δεν ξερεις τη δυναμικη τους ουτε κανεις δεν ξερει

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ξερεις ποσες κοπελες με αριστα εμβρυα παιρνουν αρνητικο κ οταν αλλαξουν δοτρια αλλαζει κ η τυχη τους?Εγω πανω απο τρεις φορες δεν θα εμενα στο ιδιο κεντρο. Φυσικα εχει να σου δωσει κατι αλλο ενας αλλος γιατρος. Μπορει με την εμπειρια του, με τις γνωσεις του να το δει αλλιως. βλεπεις δυο γιατροι λενε διαφορετικα πραγματα , ο δικος μου κ ο δικος σου. Οποτε...

@dimitra19  κι εγώ άλλαξα γιατρό.... Και να μη σου πω ότι άργησα...αλλά δεν πειράζει...τώρα έμαθα!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dimitra19 είπε:

Σε ευχαριατω πολυ  ..

Αν πηγαινα αλλου θα πηγαινα μονο στον Τσιριγωτη ...με αυτα που εχω ακουσει τουλαχιστον.

Αλλα κι αλλου να πω τι δοαφορετικο θα μου κανουν ? 

Οσο για τα εμβρυα ....οταν σου δινουν χαρτι οτι ειναι αριστα κ οταν σου λεει οτι δεν φταινε τα εμβρυα τι μπορεις να πεις ...πολυ περισσοτερο δε απο τη στιγμη που δεν ειμαι γιατρος κ δεν τα ξερω αυτα ...

 

Ποιους γιατρους θα μου προτεινες στην Αθήνα ? Εχεις καποιον υποψιν ? 

Καλοι γιατροι ειναι ο Τσιριγ...., ο Μαστρο......., ο Σφακ......., ο Αθαν....... γι αυτους εχω ακουσει καλα. Κοπελες απο Αθηνα μπορουν να σου προτεινουν

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

τι καλα... αχ εγω εχω σε 2 βδομαδες περιπου την αυχενικη και ανυπομονω..σας ειπε για το φυλο?

Με το καλό εύχομαι!!! Να ακούσεις κι εσύ αυτά που είπε σήμερα σε μένα!! Φύλο δεν μας είπε. Καθόταν μπρούμυτα βλέπεις και δεν γύρναγε για πολύ ώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , dimitra19 είπε:

Σε ευχαριατω πολυ  ..

Αν πηγαινα αλλου θα πηγαινα μονο στον Τσιριγωτη ...με αυτα που εχω ακουσει τουλαχιστον.

Αλλα κι αλλου να πω τι δοαφορετικο θα μου κανουν ? 

Οσο για τα εμβρυα ....οταν σου δινουν χαρτι οτι ειναι αριστα κ οταν σου λεει οτι δεν φταινε τα εμβρυα τι μπορεις να πεις ...πολυ περισσοτερο δε απο τη στιγμη που δεν ειμαι γιατρος κ δεν τα ξερω αυτα ...

 

Ποιους γιατρους θα μου προτεινες στην Αθήνα ? Εχεις καποιον υποψιν ? 

Δήμητρα μ ξέρω λ ειμαι σίγουρη ότι μπορείς να τα καταφέρεις...τώρα αν δε θες να αλλάξεις  γιατρο κ κέντρο αυτο είναι επιλογή σ....κάνεις όπως νιωθεις.....κοίτα μπροστά κ μόνο....μπορείς....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω μια χαρη !

Θελω να μου δωσετε ονοματα γιατρων οπου δοκιμασατε,πετυχατε  κ ξερετε οτι ειναι καλοι ! 

Οχι απλα φημες .... 

Αν δεν εχετε αντιρρηση σημειωστε ολοκληρα ονοματα μιας κ καμια φορα δεν βγαζω ακρη για ποιους μιλατε. 

10- 15 κοπελες το πολυ που ειμαστε κ μιλαμε μεταξυ μας ...δεν νομιζω να παρεξηγηθει καποια αν γραψουμε ολοκληρο ονομα ....

Τοσα λεμε εδω μεσα ...

Περιμενω νεα σας 

Ιδιως όσες πετυχατε ! Μιλαω για Αθήνα ! 

Ευχαριστω εκ των προτερων 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...