Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλε μην τα πιστεύετε. Ορεξεις είναι και αλλάζουν. Αγόρι έχω και λυσσαω με γλυκο ενω πριν μείνω ούτε καν. Δεν τα πιστεύω αυτά καθόλου 

Εγω παντως προσπαθω να συγκρατηθω λιγο ρε κοριτσια με τα γλυκα γιατι δεν ειναι και οτι καλυτερο.Βεβαια η μπεμπα καθε φορα που τρωω γλυκο κανει παρτυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , marian84 είπε:

Εγω παντως προσπαθω να συγκρατηθω λιγο ρε κοριτσια με τα γλυκα γιατι δεν ειναι και οτι καλυτερο.Βεβαια η μπεμπα καθε φορα που τρωω γλυκο κανει παρτυ

Ναι ρε μην ακούτε εμενα τι κάνω να προσέχετε. Γενικοτερα δεν είναι ότι καλύτερο όχι μόνο τώρα. Απλά επειδή δόξα τω Θεό οι εξετασεις μου είναι καλες το τρώω το γλυκο μου γιατί νιώθω αυτή τη στιγμή πως το ζητά ο οργανισμός και δεν μου το στερώ. Ομως φυσικά με μέτρο εχω έλεγχο, ανεκαθεν είχα. 

Και εμενα παρταρει μετά από γλυκο. Διάβασα πως με το γλυκο νιώθουν γεύση ενω τα αλμυρά τα αφήνουν τα αδιάφορα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι ρε μην ακούτε εμενα τι κάνω να προσέχετε. Γενικοτερα δεν είναι ότι καλύτερο όχι μόνο τώρα. Απλά επειδή δόξα τω Θεό οι εξετασεις μου είναι καλες το τρώω το γλυκο μου γιατί νιώθω αυτή τη στιγμή πως το ζητά ο οργανισμός και δεν μου το στερώ. Ομως φυσικά με μέτρο εχω έλεγχο, ανεκαθεν είχα. 

Και εμενα παρταρει μετά από γλυκο. Διάβασα πως με το γλυκο νιώθουν γεύση ενω τα αλμυρά τα αφήνουν τα αδιάφορα. 

Ξερουν τι κανουν απο τωρα χαχαχαχα .Εγω χτες εφαγα δυο φετες ψωμι με νουτελα και μιλαμε τετοια χαρα στη κοιλια μου...Τωρα αρχισα να τη νιωθω και εχει πλακα που μετα απο το γλυκο στριφογυρναει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , marian84 είπε:

Ξερουν τι κανουν απο τωρα χαχαχαχα .Εγω χτες εφαγα δυο φετες ψωμι με νουτελα και μιλαμε τετοια χαρα στη κοιλια μου...Τωρα αρχισα να τη νιωθω και εχει πλακα που μετα απο το γλυκο στριφογυρναει.

Είδες τι υπέροχο που είναι; Και όσο μεγαλώνει θα το νιώθεις τόσο έντονα και θα βλέπεις την κοιλιτσα σου να κουνιέται και να πετάγεται:wub: Εκτος αν το βλέπεις ήδη..  Προχθές έφαγα αργά σοκοφρετα κ μόλις ξάπλωσα έγινε χαμός. Τόσο πολύ που τρόμαξα λιγάκι. Το πόδι του δε από το τεντωμα ένιωθα θα βγει έξω από κάτω μου

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marian84 είπε:

Αααα εγω εχω προγραμμα!!!Ξυπναει ο αντρας μου στις 4.30 το πρωι για δουλεια ,ξυπναω και γω μασουλαω κατι και ξαναπεφτω για υπνο

Γλυκό η αλμυρό??? Εγώ γλυκό θα τσιμπούσα.

3 ώρες πρίν, Trelopitaki είπε:

Έλα μου ντε! άστα να πάνε σου λέω την έχει βάλει και γενικό δερβενακα εκεί πέρα.. Αυτός δεν ήταν έτσι γιατί τον είχα χρόνια! Από τότε που πήρε αυτήν έχει ξεφύγει τελείως έτρεχα στο ιασω για τις εξετάσεις και είχε ξεχάσει να μου τις αφήσει εκεί συνταγογραφημενες οι ξεμυαλισμενη! Τέλος πάντων τώρα είμαι πολύ αγχωμένη γιατί ψάχνω να βρω έναν καλό γιατρό και ΣΕ ΔΗΜΌΣΙΟ!! να είμαι άνθρωπος όχι κινητό πορτοφόλι και να εισπράττω και ειρωνεία.. 

Ναι εννοείται φεύγω δεν είναι μόνο αυτό είναι κι άλλα πολλά αυτό είναι το λιγότερο το να γελάς όντως μπορεί κάποιος να το κάνει καλοπροαιρετα. Αλλά αυτός έχει ξεφύγει και σε πολλά άλλα.. Άκουσα καλά σχόλια για αρεταιειο και για έναν Δασκαλάκη στο Αλεξάνδρας.. Στο ψάξιμο είμαι και έχω τρελό άγχος 

Εχω να σου συστήσω ιδιώτη ξεγεννα Λητώ κ Ράια. Αν Θες πες μου. 

3 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Να βρεις καποιον που εχει τη διαθεση να σου αφιερωσει χρονο χωρις να δυσανασχετει με τις αποριες οσες ανοητες κι αν του φαινονται. Εννοειται να ειναι συγκεντρωμενος σε σενα κι οχι στα καλουδια της μαιας! Ελεος πια τι αλλο θακουσουμε! Εγω κοριτσια μην με κοροιδεψετε πηγαινω με ατζεντα που εχω σημειωσει αποριες και τσεκαρω αν τα ρωτησα ολα. Γραμματεας φαση. Τι θα λεει η γυναικα μετα! Κι εχω και τον αντρα μου πριν μπουμε να μου λεει πες μου κι εμενα να ρωτησω τιποτα μην φαινομαι η ανιδεη γλαστρα!!!

Κι εγώ με αντζεντα πήγαινα!!!! Έννοειται!!! Φυσικά μου έλεγε για βγάλε το βιβλιαράκι σου!!! χαχαχα

3 ώρες πρίν, Myrtw80 είπε:

Επισης ρε κοριτσια αντιμετωπιζετε καποια τυπου αφηρημαδα? Ειναι οντως διαπιστωμενο η το λεμε μεταξυ μας για να δικαιολογησουμε οτι μας εχουν παρει τα μυαλα τα εμβρυακια μας? Εχω γινει επικινδυνη χθες εψαχνα μες το κρυο σαν την τρελη τα κλειδια του αυτοκινητου μετα το μαθημα που ειχα και τελικα κανω ετσι κι ανοιγω την πορτα του. Το ειχα αφησει ανοιχτο με τα κλειδια στη μιζα!!! Επαθα σοκ!

Άφησα την πόρτα του αυτοκινήτου ανοιχτή έβαλα συναγερμό κ ανέβηκα σπίτι..... ευτυχώς το ΧΑ γκαράζ.....ε μετά που τσιριζε ο συναγερμός το κατάλαβα....κι άλλα πολλά έννοειται...

3 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα έβαλα το γάλα στο ντουλάπι!Ήρθε ο άνδρας μου από τη δουλειά κ το είδε κ πέθανε στο γέλιο!!!!

Έβαλα τη γαλοπούλα ντουλάπι....

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ έκανα τις πρώτες μ εξετάσεις...Όλα πολύ καλά  μ πε ο ντοκ...βέβαια ειμαι κυηση ακομα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..πρώτη φορά εκανα εξετάσεις για κυηση..χαχαχαχα τρελη ειμαι ε??? κ μ έβαλε κ το τυπικό ζάχαρο...το χα 60.τι λετε Καλό δεν ειναι???? να φάω κανα γλυκάκι ε???? ήθελα απλώς να σας πω τα νέα μ σαν καινουργια χαζομάρα...

Μπράβοοο!!!

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Ναιιι φουσκωσα!! Έτσι όμορφες όλες οι εγκυουλες!!! Δεν θα το καταλάβεις το ποτε θα φουσκωσεις θα δεις:D Να τρως χρυσό μου μην σκας εγω παιρνω τώρα τις σοκοφρετες χωρίς ζάχαρη με στέβια και τις τσακιζω.. μαζί με κάτι Twix και Lila pause Χαχαχ :mrgreen: Πάντως πριν σπάνια έτρωγα Αντε καμία σοκοφρετα αν τις είχα εδώ δλδ 

Είναι κλίκα αυτοί ρε δεν βρισκεις άκρη όντως. Τέλος πάντων θα βρεις παντως πιστεύω 

Lilaaaaa :rolleyes:

πρίν από 43 λεπτά , marian84 είπε:

Εγω παντως προσπαθω να συγκρατηθω λιγο ρε κοριτσια με τα γλυκα γιατι δεν ειναι και οτι καλυτερο.Βεβαια η μπεμπα καθε φορα που τρωω γλυκο κανει παρτυ

Εμένα δεν έδινε Βάση.. . της άρεσε φρέντο εσπρέσσο σκέτο γιαούρτι κ τραχανάς κόκκινος Πανίκος σε αυτά τα τρία....

πρίν από 30 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναι ρε μην ακούτε εμενα τι κάνω να προσέχετε. Γενικοτερα δεν είναι ότι καλύτερο όχι μόνο τώρα. Απλά επειδή δόξα τω Θεό οι εξετασεις μου είναι καλες το τρώω το γλυκο μου γιατί νιώθω αυτή τη στιγμή πως το ζητά ο οργανισμός και δεν μου το στερώ. Ομως φυσικά με μέτρο εχω έλεγχο, ανεκαθεν είχα. 

Και εμενα παρταρει μετά από γλυκο. Διάβασα πως με το γλυκο νιώθουν γεύση ενω τα αλμυρά τα αφήνουν τα αδιάφορα. 

Η πίτσα δεν άφηνε καθόλου αδιάφορη τη δικιά μου....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Γλυκό η αλμυρό??? Εγώ γλυκό θα τσιμπούσα.

Εχω να σου συστήσω ιδιώτη ξεγεννα Λητώ κ Ράια. Αν Θες πες μου. 

Κι εγώ με αντζεντα πήγαινα!!!! Έννοειται!!! Φυσικά μου έλεγε για βγάλε το βιβλιαράκι σου!!! χαχαχα

Άφησα την πόρτα του αυτοκινήτου ανοιχτή έβαλα συναγερμό κ ανέβηκα σπίτι..... ευτυχώς το ΧΑ γκαράζ.....ε μετά που τσιριζε ο συναγερμός το κατάλαβα....κι άλλα πολλά έννοειται...

Έβαλα τη γαλοπούλα ντουλάπι....

Μπράβοοο!!!

Lilaaaaa :rolleyes:

Εμένα δεν έδινε Βάση.. . της άρεσε φρέντο εσπρέσσο σκέτο γιαούρτι κ τραχανάς κόκκινος Πανίκος σε αυτά τα τρία....

Η πίτσα δεν άφηνε καθόλου αδιάφορη τη δικιά μου....

Έχεις κάνει και εσυ τα τρελλα σου Χαχαχ είμαστε όλες για γέλια! 

Καλε ναι τίποτα δεν τον αφήνει αδιάφορο και με τον καφέ γουστάρει Χαχα.. Αλλα προχθές ξεσάλωσε δεν ξέρω ήμουν κ μόνη και σκιαχτηκα:shock: λέω παιδί μου τι επαθες. Είχε όρεξη να παίξουμε μάλλον το ψυχουλακι 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

Γλυκό η αλμυρό??? Εγώ γλυκό θα τσιμπούσα.

Εχω να σου συστήσω ιδιώτη ξεγεννα Λητώ κ Ράια. Αν Θες πες μου. 

Κι εγώ με αντζεντα πήγαινα!!!! Έννοειται!!! Φυσικά μου έλεγε για βγάλε το βιβλιαράκι σου!!! χαχαχα

Άφησα την πόρτα του αυτοκινήτου ανοιχτή έβαλα συναγερμό κ ανέβηκα σπίτι..... ευτυχώς το ΧΑ γκαράζ.....ε μετά που τσιριζε ο συναγερμός το κατάλαβα....κι άλλα πολλά έννοειται...

Έβαλα τη γαλοπούλα ντουλάπι....

Μπράβοοο!!!

Lilaaaaa :rolleyes:

Εμένα δεν έδινε Βάση.. . της άρεσε φρέντο εσπρέσσο σκέτο γιαούρτι κ τραχανάς κόκκινος Πανίκος σε αυτά τα τρία....

Η πίτσα δεν άφηνε καθόλου αδιάφορη τη δικιά μου....

Εντάξει άρα δεν είμαι η μόνη ξεχασιάρα!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Trelopitaki είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο με τα θέματα όλα αυτά αλλά επειδή έχω τρελαθεί με το θέμα του γιατρού γιατί δεν είμαι και στην αρχή εγκυμοσύνης... Όσες είναι από Αθήνα έχετε κάποιον να μου προτείνετε έστω να τον δω.. Με βλέπω να γεννάω σε κάνα χωράφι στο χωριό μου με την μαμή! :sad:

Που μένεις κοντά;; εμένα είναι πολύ καλός ο δικός μου και έχει πολύ γέλιο... 

πρίν από 11 λεπτά , Smile89 είπε:

Γλυκό η αλμυρό??? Εγώ γλυκό θα τσιμπούσα.

Εχω να σου συστήσω ιδιώτη ξεγεννα Λητώ κ Ράια. Αν Θες πες μου. 

Κι εγώ με αντζεντα πήγαινα!!!! Έννοειται!!! Φυσικά μου έλεγε για βγάλε το βιβλιαράκι σου!!! χαχαχα

Άφησα την πόρτα του αυτοκινήτου ανοιχτή έβαλα συναγερμό κ ανέβηκα σπίτι..... ευτυχώς το ΧΑ γκαράζ.....ε μετά που τσιριζε ο συναγερμός το κατάλαβα....κι άλλα πολλά έννοειται...

Έβαλα τη γαλοπούλα ντουλάπι....

Μπράβοοο!!!

Lilaaaaa :rolleyes:

Εμένα δεν έδινε Βάση.. . της άρεσε φρέντο εσπρέσσο σκέτο γιαούρτι κ τραχανάς κόκκινος Πανίκος σε αυτά τα τρία....

Η πίτσα δεν άφηνε καθόλου αδιάφορη τη δικιά μου....

Εμένα χοροπηδάει όλη μέρα η δικιά μου μέσα στην κοιλιά.. Είτε φάω αλμυρο είτε γλυκό... Από το πρωί μέχρι το βράδυ... Η της αρέσουν όλα η τπτ... Δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το παιδί.. Αν είναι τόσο ανήσυχο και όταν γεννηθεί κάηκα.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Που μένεις κοντά;; εμένα είναι πολύ καλός ο δικός μου και έχει πολύ γέλιο... 

Εμένα χοροπηδάει όλη μέρα η δικιά μου μέσα στην κοιλιά.. Είτε φάω αλμυρο είτε γλυκό... Από το πρωί μέχρι το βράδυ... Η της αρέσουν όλα η τπτ... Δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το παιδί.. Αν είναι τόσο ανήσυχο και όταν γεννηθεί κάηκα.. 

Χεχε θα δείξει


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Που μένεις κοντά;; εμένα είναι πολύ καλός ο δικός μου και έχει πολύ γέλιο... 

Εμένα χοροπηδάει όλη μέρα η δικιά μου μέσα στην κοιλιά.. Είτε φάω αλμυρο είτε γλυκό... Από το πρωί μέχρι το βράδυ... Η της αρέσουν όλα η τπτ... Δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το παιδί.. Αν είναι τόσο ανήσυχο και όταν γεννηθεί κάηκα.. 

Dimitr@17 Περιστέρι μένω αλλά δε με νοιάζει πάω οπουδήποτε αν είναι καλός ο γιατρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Που μένεις κοντά;; εμένα είναι πολύ καλός ο δικός μου και έχει πολύ γέλιο... 

Εμένα χοροπηδάει όλη μέρα η δικιά μου μέσα στην κοιλιά.. Είτε φάω αλμυρο είτε γλυκό... Από το πρωί μέχρι το βράδυ... Η της αρέσουν όλα η τπτ... Δεν ξέρω τι θα γίνει με αυτό το παιδί.. Αν είναι τόσο ανήσυχο και όταν γεννηθεί κάηκα.. 

Φυσιολογικό είναι το παιδί! Και εμενα κοπανάει όλη μέρα και χαίρομαι! Ανυπομονώ να τον δω τον αγαπάω τόσο πολυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μπορώ να γεμίσω σελίδες από την καψούρα μου..

Άσχετο αλλα καμπύλη εκανες τελικά ή θα κανεις όπου να ‘ναι;

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φυσιολογικό είναι το παιδί! Και εμενα κοπανάει όλη μέρα και χαίρομαι! Ανυπομονώ να τον δω τον αγαπάω τόσο πολυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μπορώ να γεμίσω σελίδες από την καψούρα μου..

Άσχετο αλλα καμπύλη εκανες τελικά ή θα κανεις όπου να ‘ναι;

Καψούρομαναααά!!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Beboula25 είπε:

Φυσιολογικό είναι το παιδί! Και εμενα κοπανάει όλη μέρα και χαίρομαι! Ανυπομονώ να τον δω τον αγαπάω τόσο πολυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ μπορώ να γεμίσω σελίδες από την καψούρα μου..

Άσχετο αλλα καμπύλη εκανες τελικά ή θα κανεις όπου να ‘ναι;

Θα κάνω όταν μπω 26η βδομάδα.. Εσύ έκανες; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...