Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Ελααα ρεε. Μεγαλωνει η ψυχουλα μου!! 

Σε ευχαριστω πολυ!  Τιποτα δεν θα παει στραβα! Και να εισαι σιγουρη οτι οταν ερθει η ωρα θα το καταλαβεις!! Θετικες και ομορφες σκεψεις και μολις παρεις την μπεμπα αγκαλια, θα ξεχασεις και πως σε λενε απο την συγκινηση σου!

Αυτο ειναι το μονο σίγουρο! Εδω στη σκέψη και μονο και το ξεχναω... χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσακια τι κάνετε; Εγώ εχθές πήγα στην γιατρό μου ο μικρός έχει γυρίσει και είναι αρκετά χαμηλά συγκεκριμένα Μ είπε έτοιμος να βγει..προχθές είχα συσπάσεις ανά 5 λεπτό ο σταμάτησαν δόξα τον Θεό ο τράχηλος από το 3 έχει πάει στο 2.8 και ο μπέμπης είναι 1400 γρ..όσο πάει τώρα και ελπίζω να περάσω τις 32 εβδομάδες..αυτά τα δικά μου νεα

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κοριτσακια τι κάνετε; Εγώ εχθές πήγα στην γιατρό μου ο μικρός έχει γυρίσει και είναι αρκετά χαμηλά συγκεκριμένα Μ είπε έτοιμος να βγει..προχθές είχα συσπάσεις ανά 5 λεπτό ο σταμάτησαν δόξα τον Θεό ο τράχηλος από το 3 έχει πάει στο 2.8 και ο μπέμπης είναι 1400 γρ..όσο πάει τώρα και ελπίζω να περάσω τις 32 εβδομάδες..αυτά τα δικά μου νεα

Μπραβο κοριτσι μια χαρα θα τα καταφερεις κοντευεις κανε λιγο υπομονη ακομα κ ολα θα πανε καλα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορες το πηρα αποφαση θα παω σε διατροφολογο ξεκινησα 62με καρι ψηλα κοντευω τα 70 στις 16 βδομαδες.εγκεφαλικο ναι !!κ πολλα επισης..οχι για να χασω αλλα να μηνπαιρνω πολλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , happysmile είπε:

Κορες το πηρα αποφαση θα παω σε διατροφολογο ξεκινησα 62με καρι ψηλα κοντευω τα 70 στις 16 βδομαδες.εγκεφαλικο ναι !!κ πολλα επισης..οχι για να χασω αλλα να μηνπαιρνω πολλα..

Αν το αποφάσισες αγάπη να πας. Υπομονή κ θέληση. Καλή αρχή!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα από τη γιατρό. 2,5 εκ το μπεμπάκι! Κουνούσε ποδαράκια και χεράκια! Μα είναι δυνατόν? Τόσο μικρό? Τρελαθήκαμε? Μήπως να του μιλάω κιόλας? Λέτε να καταλαβαίνει? @Katerina88 έχεις δίκιο θαρχίσω κι εγώ να του κάνω αγαπούλες!

@Beboula25 με το καλό τα έπιπλα. Έχω τρέλα με τα vintage. Έκανε γάμο με vintage διάθεση, θέλω και μπεμπεδένιο δωμάτιο!!! Από που τα πήρες?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasoth. είπε:

Μπραβο κοριτσι μια χαρα θα τα καταφερεις κοντευεις κανε λιγο υπομονη ακομα κ ολα θα πανε καλα!!

Μακάρι κοπέλα μου μακάρι σε ευχαριστώ πολύ!! Εσείς πως πάτε;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Μακάρι κοπέλα μου μακάρι σε ευχαριστώ πολύ!! Εσείς πως πάτε;

Καλα παμε εχουμε τα πανω κ τα κατω μας αλλα τα καταφερνουμε ειναι δυνατη μικρη μας!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλα παμε εχουμε τα πανω κ τα κατω μας αλλα τα καταφερνουμε ειναι δυνατη μικρη μας!!

Την αγαπη μ κ την προσευχή μ για το διαμάντι της ζωής σ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Την αγαπη μ κ την προσευχή μ για το διαμάντι της ζωής σ...

Σ ευχαριστω πολυ αγαπη μου με τοσες προσευχές εδω μεσα ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει τελικα!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Σ ευχαριστω πολυ αγαπη μου με τοσες προσευχές εδω μεσα ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει τελικα!!

εννοείτε ότι θα τα καταφέρει...ήρθε κ θα μείνει....ο Θεός ξέρει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Καλα παμε εχουμε τα πανω κ τα κατω μας αλλα τα καταφερνουμε ειναι δυνατη μικρη μας!!

Όλα καλά θα πάνε κοριτσακι Μ όντως είναι μαχητρια η μικρή όπως και εσύ!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Κορίτσια γύρισα από τη γιατρό. 2,5 εκ το μπεμπάκι! Κουνούσε ποδαράκια και χεράκια! Μα είναι δυνατόν? Τόσο μικρό? Τρελαθήκαμε? Μήπως να του μιλάω κιόλας? Λέτε να καταλαβαίνει? @Katerina88 έχεις δίκιο θαρχίσω κι εγώ να του κάνω αγαπούλες!

@Beboula25 με το καλό τα έπιπλα. Έχω τρέλα με τα vintage. Έκανε γάμο με vintage διάθεση, θέλω και μπεμπεδένιο δωμάτιο!!! Από που τα πήρες?

Συγχαρητήρια Μυρτώ!!! Τέλεια να το βλέπεις να μεγαλώνει ε;;; Λοιπόν τα μωράκια διάβασα ότι ακούνε καθαρα λίγο πριν το τελευταίο τρίμηνο κ μιλώ για τους εξωτερικούς ήχους γτ μέσα ακούνε από πολύ νωρίτερα τον ήχους της καρδιάς σου της ροής του αιματος το στομάχι σου όλα. Φυσικά εσυ να του μιλάς γιατί την φωνούλα σου θα εχει ως το πιο γνώριμο άκουσμα και πολύ αγαπη για να του δίνεις ενέργεια!!:wub:

Σε ευχαριστώ πολύ από τα λητω! Το συγκεκριμένο ήταν τελευταίο κομμάτι είπαν αλλα έμαθα έχει άλλο ένα στα λητω Αλιμου. Και εμενα μου αρέσει αυτό το στυλ έχω βάλει τα ντουλάπια της κουζινας έτσι αν και πλέον με μπερδεύει το πως να τα αποκαλέσω. Είναι το παλαιωμενο ξύλο σαν ξεθωριασμένο σαν με κιμωλία περασμένο κατλαβες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Κορίτσια γύρισα από τη γιατρό. 2,5 εκ το μπεμπάκι! Κουνούσε ποδαράκια και χεράκια! Μα είναι δυνατόν? Τόσο μικρό? Τρελαθήκαμε? Μήπως να του μιλάω κιόλας? Λέτε να καταλαβαίνει? @Katerina88 έχεις δίκιο θαρχίσω κι εγώ να του κάνω αγαπούλες!

@Beboula25 με το καλό τα έπιπλα. Έχω τρέλα με τα vintage. Έκανε γάμο με vintage διάθεση, θέλω και μπεμπεδένιο δωμάτιο!!! Από που τα πήρες?

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!! Τέλεια!!!!Ναι ναι να του μιλάς για να σε μάθει από τώρα!!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...