Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μη φαντάζεστε καμία κίνηση φοβερή...Είναι σαν να κινείται το έντερο σου, σαν γουργουρητό ένα πράγμα. Νομίζω ότι εάν ήταν η πρώτη εγκυμοσυνη δεν θα το καταλάβαινα. Απλά έχοντας την εμπειρία από την προηγούμενη είμαι λίγο πιο υποψιασμένη. Ελπίζω βέβαια η εξέλιξη να είναι διαφορετική αυτή τη φορά! Φτου Φτου δεν θέλω να σκέφτομαι άσχημα! 

Κοριτσια δεν περνάει η ώρα να πάω στο γιατρό...από το πρωί κοιτάω το ρολόι! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Μη φαντάζεστε καμία κίνηση φοβερή...Είναι σαν να κινείται το έντερο σου, σαν γουργουρητό ένα πράγμα. Νομίζω ότι εάν ήταν η πρώτη εγκυμοσυνη δεν θα το καταλάβαινα. Απλά έχοντας την εμπειρία από την προηγούμενη είμαι λίγο πιο υποψιασμένη. Ελπίζω βέβαια η εξέλιξη να είναι διαφορετική αυτή τη φορά! Φτου Φτου δεν θέλω να σκέφτομαι άσχημα! 

Κοριτσια δεν περνάει η ώρα να πάω στο γιατρό...από το πρωί κοιτάω το ρολόι! 

Εγω είμαι καθοδον για το γιατρό!  9 η ωρα εχω ραντεβου. Εσυ?

Ολα καλα να μας πανε!! ❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε περιμένουμε νεαα!! Τι ώραια!Εγώ ήλπιζα Ν με έβλεπε νωρίτερα αλλα, δε το πέτυχα:D το ξέρω ότι το έκανε επειδή δεν θέλει Ν με αγχώνει..

Όντως επειδή είναι πρώτη εγκυμοσύνη Ίσως το νιώσεις πιο μετα..Όχι ότι είναι κανόνας.. Αλλά εγώ το ξεχωρίζω από το έντερο λόγω δυσκοιλιότητας...:lol:σορρυ κιόλας..εμένα μοιάζει σαν ένα τακ στιγμιαίο.Σαν φούσκα Π σκαει όπως το περιγράφουν πολλά κορίτσια. Το αισθάνομαι πολύ αμυδρά βέβαια αλλά μέσα Μ νιώθω ότι είναι αυτό.ένστικτο Ίσως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια και από εδώ συγχαρητήρια!!Άντε η κόρη!Ο μπαμπάς τρελαμένος φαντάζομαι..χεχε.. Ανυπομονώ Κ γω Ν δω τι είναι..περαστικά Κ υπομονή όμως..:x

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Τέλεια και από εδώ συγχαρητήρια!!Άντε η κόρη!Ο μπαμπάς τρελαμένος φαντάζομαι..χεχε.. Ανυπομονώ Κ γω Ν δω τι είναι..περαστικά Κ υπομονή όμως..:x

Εγώ το ήξερα από την πρώτη στιγμή ότι ήταν κορίτσι...ένστικτο! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα μανούλες Μαρτίου! Να σας ρωτήσω ....γενικά το έχετε πει για την εγκυμοσυνη σας? 

Καλημερα!!! Ναι στους κοντινους μου το ειπα απο την αρχη και τώρα πια το λεω γενικα :)

Ρε Κοριτσια χθες όπως σας έγραψα δεν μπορεσα να διακρινω καθαρα το μωρο στον υπερηχο. Περίμενα οτι θα εβλεπα χεράκια ποδαρακια και οτι θα το εβλεπα καθαρα,οπως στην αυχενικη αλλα δεν ειδα παρα ακαθόριστα σχήματα.Απογοητευτηκα λιγο. Δεν θα επρεπε να φαινεται καθαρα η μπορει κ λογω θέσης να γινεται αυτο? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απο την αρχη εμεις το ειπαμε μονο σε γονεις κ αδερφια κ μετα την αυχενικη σε κοντινους συγγενεις κ σε καποιους φιλους. Γενικα λογω προιστοριας δεν το καναμε κ πολυ βουκινο.

@Nicol_ στον ιδιο γιατρο εκανες κ την αυχενικη? Ισως ο γιατρος σου να μην εχει πολυ καλο μηχανημα. Παιζει ρολο κ ο χειριστης. Κ εγω ειδα διαφορα μεγαλη απο την ποιοτητα εικονας της αυχενικης με τους υπερηχους των απλων γυναικολογων.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

Απο την αρχη εμεις το ειπαμε μονο σε γονεις κ αδερφια κ μετα την αυχενικη σε κοντινους συγγενεις κ σε καποιους φιλους. Γενικα λογω προιστοριας δεν το καναμε κ πολυ βουκινο.

@Nicol_ στον ιδιο γιατρο εκανες κ την αυχενικη? Ισως ο γιατρος σου να μην εχει πολυ καλο μηχανημα. Παιζει ρολο κ ο χειριστης. Κ εγω ειδα διαφορα μεγαλη απο την ποιοτητα εικονας της αυχενικης με τους υπερηχους των απλων γυναικολογων.

Οχι την αυχενικη την εκανα αλλου. Μαλλον αυτο θα είναι εχεις δικιο. Προφανως και παίζει διαφορα απο υπερηχο σε υπερηχο


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εσυ αγορακι ε? Γενικα αμα αναπτυσεται καλα μην σε απασχολουν καθολου οι υπερηχοι. Στο εξωτερικο μονο 2-3 κανουν σε ολη την εγκυμοσυνη. Εμενα στην αρχη που με κοιτουσαν ολη την ωρα μου εφερναν επιπλεον αγχος οι πολλοι υπερηχοι. Τωρα που εχω κενο ενα μηνα αναμεσα στα ραντεβου νιωθω πιο χαλαρη. Περασαν κ τα συμπτωματα κ ξεχναω οτι ειμαι εγκυος χαχαχα.

Τον τραχηλο κοριτσια σας τον κοιτανε? Αυτο ειναι ενα θεμα που εχω στο μυαλο μου...


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...