Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Γεια σου @February17 και καλωσηρθες! Με το καλο το μωρακι σου. 

Εγω αυτην την περιοδο ειμαι ανεργη...Αλλα καλα μου εκατσε γιατι το πρωτο τριμηνο με ειχαν στην ξεκουραση!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, February17 είπε:

Γειά σας κ από μένα!! Έχω πητ 27/3 αλλά θα γεννήσω νωρίτερα λόγω προηγούμενης καισαρικής..  Με το καλό εύχομαι σε όλες μας.. Ευχομαι να  περάσει ο καιρός γρήγορα!! 

Να ρωτήσω, κορίτσια δουλεύεται? 

Καλημερα και απο μενα και καλως ηρθες! :) Εγω ειμαι ανεργη αυτη την περιοδο. Απο τη μια σκεφτομαι αν δουλευα θα περνουσε πιο γρηγορα ο καιρος,απο την αλλη το πρωτο 3μηνο με τις αναγουλες και την εξαντληση δεν ξερω αν θα την παλευα :-P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Καλημέρα και καλωσήρθες! Με το καλό το μωράκι σου. Ξέρετε τι είναι? 

Εγω από την αρχή της εγκυμοσυνης είμαι ξαπλωμένη στο κρεβάτι λόγω αποκολλήσεων και αιμορραγιών. Εάν είχα μια καλή εγκυμοσυνη θα ήθελα να δουλεύω.

Δεν ξέρουμε τι είναι!! Σάββατο έχω αυχενική! Ελπίζω κάτι να μου πει..  

Ωχ υπομονή!! Όλα Θα πάνε καλά στο τέλος!! 

@evio μια χαρά είσαι!! Εγώ είμαι σε φούρνο - Ζαχαροπλαστειο κ δεν την παλεύω...  Στο πρώτο ήμουν άνεργη κ μια χαρά το ευχαριστήθηκα!! Τώρα νομίζω ότι δεν παίρνει γρήγορα ο καιρός..  

@Nicol_ καλύτερα σπίτι..  Έτσι νομίζω εγώ τουλάχιστον..  Μιας κ τώρα ζορίζομαι τόσο κ δεν θέλω να αρχίσω τις Αναρρωτικες..  Κ ειδικά χωρίς λόγο..  Οπότε κάνω υπομονή.. 

Θα τα λέμε από δω κορίτσια κ εύχομαι να περάσει ο καιρος!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , February17 είπε:

Δεν ξέρουμε τι είναι!! Σάββατο έχω αυχενική! Ελπίζω κάτι να μου πει..  

Ωχ υπομονή!! Όλα Θα πάνε καλά στο τέλος!! 

@evio μια χαρά είσαι!! Εγώ είμαι σε φούρνο - Ζαχαροπλαστειο κ δεν την παλεύω...  Στο πρώτο ήμουν άνεργη κ μια χαρά το ευχαριστήθηκα!! Τώρα νομίζω ότι δεν παίρνει γρήγορα ο καιρός..  

@Nicol_ καλύτερα σπίτι..  Έτσι νομίζω εγώ τουλάχιστον..  Μιας κ τώρα ζορίζομαι τόσο κ δεν θέλω να αρχίσω τις Αναρρωτικες..  Κ ειδικά χωρίς λόγο..  Οπότε κάνω υπομονή.. 

Θα τα λέμε από δω κορίτσια κ εύχομαι να περάσει ο καιρος!!! 

Σε φουρνο δεν ειναι ευκολο.Πρωινο ξυπνημα και ορθοστασια..καλο κουραγιο! Ελπιζω να σε αφηνουν να καθεσαι και να ξεκουραζεσαι συχνα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ δυστυχώς όταν έχουμε δουλειά δεν γίνεται να καθομαι..  Πολλές ώρες κ πολύ ορθοστασία..  Τι να κάνω όμως... Είναι που έχω κ τον μικρό 19μηνων σχεδόν που δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ..  Θέλει έναν άνθρωπο κ αυτό από πάνω του όλη μέρα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , February17 είπε:

@Nicol_ δυστυχώς όταν έχουμε δουλειά δεν γίνεται να καθομαι..  Πολλές ώρες κ πολύ ορθοστασία..  Τι να κάνω όμως... Είναι που έχω κ τον μικρό 19μηνων σχεδόν που δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ..  Θέλει έναν άνθρωπο κ αυτό από πάνω του όλη μέρα.. 

Τι να πω καλο κουράγιο και υπομονη. Ελπιζω να εχεις βοηθεια στο σπιτι τουλαχιστον


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ζορι εχεις @February17...και δουλεια ζορικη κ μικρο παιδακι. Ελπιζω καποιος να βοηθαει να ξεκουραζεσαι μεσα στη μερα.

Μολις πηρα κ τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης κοριτσια. 4 μεταλλαξεις μου εξετασαν, ευτυχως ολα καλα. Παει κ αυτο. Neeeext...

  • Μου αρέσει 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , evio είπε:

Πολυ ζορι εχεις @February17...και δουλεια ζορικη κ μικρο παιδακι. Ελπιζω καποιος να βοηθαει να ξεκουραζεσαι μεσα στη μερα.

Μολις πηρα κ τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης κοριτσια. 4 μεταλλαξεις μου εξετασαν, ευτυχως ολα καλα. Παει κ αυτο. Neeeext...

Μπραβο κοριτσι!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , evio είπε:

Πολυ ζορι εχεις @February17...και δουλεια ζορικη κ μικρο παιδακι. Ελπιζω καποιος να βοηθαει να ξεκουραζεσαι μεσα στη μερα.

Μολις πηρα κ τα αποτελεσματα της κυστικης ινωσης κοριτσια. 4 μεταλλαξεις μου εξετασαν, ευτυχως ολα καλα. Παει κ αυτο. Neeeext...

Τελειαααα!!! :)

πρίν από 34 λεπτά , February17 είπε:

@Nicol_ ευτυχώς έχω..  Εσύ έχεις άλλα παιδάκια ή είναι το πρώτο? 

Ναι το πρωτο :x ποτε με το καλο σταματας τη δουλειά? 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, February17 είπε:

Γειά σας κ από μένα!! Έχω πητ 27/3 αλλά θα γεννήσω νωρίτερα λόγω προηγούμενης καισαρικής..  Με το καλό εύχομαι σε όλες μας.. Ευχομαι να  περάσει ο καιρός γρήγορα!! 

Να ρωτήσω, κορίτσια δουλεύεται? 

Με το καλό και από εμένα!!υπομονή με τη δουλειά.. Αφού δεν μπορείς Ν το αποφύγεις..Δυστυχώς..Εγώ δεν δουλεύω Γενικά. Αλλά Κ Ν δούλευα εχω συχνά αίμα οπότε είμαι Κ γω στη ξεκούραση.. ευτυχώς όχι πολύ Αλλά φτάνει για ν με αγχώνει. Με τ μικρό καλές υπομονες..Σε νιώθω απολύτως!δέξου όποια βοήθεια έχεις! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από εμάς...!!εγώ έχω πητ 15 Μάρτη.. Στην Αυχενική είδαμε κ το φύλλο είναι αγοράκι..ολα μέχρι τώρα ήταν τέλεια το μωρό πολυ καλά ο τράχηλος μου όλα..ο υπερχηχος της Αυχενικής  οτι ειναι τα παντα πολυ καλα το τελειο μωράκι οπως ειπε ο γιατρος που εκανε τον υπέρηχο. προχτές όμως βγήκαν οι απαντήσεις από το papA της αυχενικής κ δυστυχώς έδειξε πολύ ανεβασμενες τις πιθανότητες για προεκλαμψια.εχω φοβηθεί πολύ..δεν ήξερα τι ειναι κ τώρα που εμαθα έχω αγχωθεί πολύ για την πορεία από εδώ κ πέρα κ το αν θα πάνε όλα καλά με το μωρακι μου..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαριφαιη είπε:

Γεια σας κ από εμάς...!!εγώ έχω πητ 15 Μάρτη.. Στην Αυχενική είδαμε κ το φύλλο είναι αγοράκι..ολα μέχρι τώρα ήταν τέλεια το μωρό πολυ καλά ο τράχηλος μου όλα..ο υπερχηχος της Αυχενικής  οτι ειναι τα παντα πολυ καλα το τελειο μωράκι οπως ειπε ο γιατρος που εκανε τον υπέρηχο. προχτές όμως βγήκαν οι απαντήσεις από το papA της αυχενικής κ δυστυχώς έδειξε πολύ ανεβασμενες τις πιθανότητες για προεκλαμψια.εχω φοβηθεί πολύ..δεν ήξερα τι ειναι κ τώρα που εμαθα έχω αγχωθεί πολύ για την πορεία από εδώ κ πέρα κ το αν θα πάνε όλα καλά με το μωρακι μου..

Με το καλό κορίτσι Μ! Μη φοβάσαι.Όλα καλά Θ πάνε.Όπως είπες είναι πιθανότητες.. άρα τπτ σίγουρο! Πρώτο παιδάκι?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά @Nicol_ Γενάρη σταματάω αν δεν τύχει κάτι Κ σταματήσω νωρίτερα..  Δεν ξέρω αν αντέξω..  Αλλά είπα όσο αντέξω..  Δεν θέλω να αγχώνομαι.. 

@Μαριφαιη  μην αγχώνεσαι για την προεκλαμψια..  Κ μια φορά έχεις κ καμία φορά δεν έχεις..  Είναι μόνο ποσοστά..  Εγώ έκανα στο πρώτο μου παιδάκι αλλά τελικά δεν ήταν κάτι τόσο σοβαρό,  μιας κ εγώ κ το μωρό μου είμαστε μια χαρά.. Όταν το ξέρεις αντιμετωπίζετε κ όλα πάνε καλά!!! Με το καλό το μωρό σου!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...