Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Λαινας ευγονια


Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα την συμβολή σας για το συγκεκριμένο κέντρο είσαστε ευχαριστημένες; Μπορείτε να μου προτείνετε γιατρό μέσα στο κέντρο για να επικοινωνήσω μαζί του. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν γνωριζω το κεντρο ή τον γιατρο προσωπικα αλλα ξερω οτι ειναι γιατρος που ασχολειται με τις ερευνες! Εχω πετυχει το ονομα του σε μια επιστημονικη ομαδα που ειναι και ο δικος μου γιατρος και η ομαδα του και δημοσιευουν σε επιστημονικα περιοδικα αξιολογες ερευνες! 

  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , MelinaFo είπε:

Δεν γνωριζω το κεντρο ή τον γιατρο προσωπικα αλλα ξερω οτι ειναι γιατρος που ασχολειται με τις ερευνες! Εχω πετυχει το ονομα του σε μια επιστημονικη ομαδα που ειναι και ο δικος μου γιατρος και η ομαδα του και δημοσιευουν σε επιστημονικα περιοδικα αξιολογες ερευνες! 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Ιωάννα Παπαϊωάννου είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα την συμβολή σας για το συγκεκριμένο κέντρο είσαστε ευχαριστημένες; Μπορείτε να μου προτείνετε γιατρό μέσα στο κέντρο για να επικοινωνήσω μαζί του. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας.

Καλημέρα! Ουτε εγω τον γνωριζω το συγκεκριμενο γιατρο, ομως προσφατα γνωρισα μια κοπελα που πετυχε σε αυτον διδυμα. Χωρις να μου εχει πει λεπτομερειες ηταν μια δυσκολη περιπτωση, οπου ειχε και πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη ομως λεει οτι την στηριξε σε ολη την πορεια υπερβολικα. Ειναι λεει πανω απ' ολα ανθρωπος και φοβερος επιστημονας

Οπως και να προχωρησεις σου ευχομαι ολοψυχα να γεμισει μωρακια το σπιτι σου

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Καλησπερα κι απο μενα! Εκανα αναζητηση για το συγκεκριμένο κεντρο, μιας κ σκεφτόμαστε να κανουμε κ εμεις προσπάθεια τους επόμενους μηνες κ μου το συστησε ο γυναικολογος μου που εμπιστευομαι πολυ.

Υπαρχει καποια αλλη εμπειρια;

@Ιωάννα Παπαϊωάννου εκανες τελικα προσπαθεια στο κεντρο αυτο; Εντυπωσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα κορίτσια. Έκανα πριν από 4 μήνες την 3η μου εξωσωματική στο κέντρο αυτό. Οι 2 προηγούμενες ήταν σε δημόσιο νοσοκομείο, κ αν κ δεν υπήρχε κάποιος ιδιαίτερος λόγος να αλλάξω κέντρο, κατέληξα στην Ευγονία μετά από αρκετό ψάξιμο. 'Έμεινα αρκετά ευχαριστημένη, η προσπάθειά μας πέτυχε, απλά η κύηση παλινδρόμησε στην 7η εβδομάδα. Εντάξει, αυτό δεν ήταν φταίξιμο του γιατρού... Δεν ξέρω αν θέλετε να μάθετε κάτι συγκεκριμένο, πάντως τόσο το προσωπικό όσο κ οι γιατροί είναι  πολύ καλοί κ γνωρίζουν πολύ καλά αυτό που κάνουν!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...