Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μαιευτήριο Έλενα


Recommended Posts

Καλημέρα! Είμαι κι εγώ ανασφαλιστη και 4 μηνών έγκυος, ψάχνω για οικονομικό γιατρό γιατί όλοι μου ζητάνε 1000 € .Επίσης πόσα πληρωσες στο νοσοκομείο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μαρια Αλαμπαση είπε:

Καλημέρα! Είμαι κι εγώ ανασφαλιστη και 4 μηνών έγκυος, ψάχνω για οικονομικό γιατρό γιατί όλοι μου ζητάνε 1000 € .Επίσης πόσα πληρωσες στο νοσοκομείο;

Καλησπέρα. Στο δημόσιο δεν πληρώνεις τίποτα για το νοσοκομείο. Μόνο αν ζητήσει ο γιατρός για δική του αμοιβή. Σκέφτεσαι να γεννήσεις στο Έλενα? Μπορείς να κάνεις ραντεβού με κάποιους γυναικολόγους στο Έλενα να δεις ποιός σου κάνει και ποιος δεν ζητάει λεφτά.


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλησπέρα. Στο δημόσιο δεν πληρώνεις τίποτα για το νοσοκομείο. Μόνο αν ζητήσει ο γιατρός για δική του αμοιβή. Σκέφτεσαι να γεννήσεις στο Έλενα? Μπορείς να κάνεις ραντεβού με κάποιους γυναικολόγους στο Έλενα να δεις ποιός σου κάνει και ποιος δεν ζητάει λεφτά.

Προς το παρόν έχω πάει σε 2 στο Αλεξάνδρας και μου ζητάνε 1000€ .Στο Έλενας δεν ξέρω κανέναν. προτάσεις δεκτές. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρια Αλαμπαση είπε:

Προς το παρόν έχω πάει σε 2 στο Αλεξάνδρας και μου ζητάνε 1000€ .Στο Έλενας δεν ξέρω κανέναν. προτάσεις δεκτές. 

Δεν χρειάζεται να ξέρεις. Κλείσε ραντεβού στα εξωτερικά. Να δεις κάνα 2, 3 να μπορείς να συγκρίνεις...

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 5/10/2018 at 3:41 ΜΜ, Clandestine είπε:

Τον Λάσκαρη! Είναι εξαιρετικός γιατρός και πολύ συμπαθητικός άνθρωπος. Είμαι πολύ ευχαριστημένη, δεν τον αλλάζω με τίποτα!

Να είσαι καλά, χαρά μου! :-)

Καλήμερα μήπως μπορείς να μου δώσεις το τηλ του ;☺️ Σε παρακαλώ

 

Επεξεργάστηκαν by Miakos
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Και εγώ στο Έλενα θα γεννήσω κ πριν το αποφασίσω είχα κάνει έρευνα και κατέληξα πως είναι αποτ α καλύτερα δημόσια της χώρας μας με πολύ καλές εγκαταστάσεις,δωμάτια,γιατρούς κτλ.θα πιάσω κ εγώ να σας λύσω όσες απορίες μπορώ..

1. ΥΠΈΡΗΧΟΙ

Τους κάνεις στον 1ο όροφο αναλόγως το λέω έχεις κανονισει με τον γιατρό σου,δλδ ή σου τον κάνει ο ίδιο ώστε να νιώθεις εσύ μεγαλύτερη ασφάλεια ή ανεβαίνεις τον κάνεις με τον εφημερεύον ιατρό κ έπειτα τον πηγαίνεις κ στον γιατρό σου να τον ελέγξει. Οπότε έχεις ελευθερία επιλογής σε αυτό.

2. ΔΩΜΆΤΙΑ

Όπως προειπαν κάποια κορίτσια ειδικά τα μονοκλινο δε θα πιστεύετε ότι είναι δημοσίου!! Το ίδιο πάντως καθαρά κ λειτουργικά είναι κ τα υπόλοιπα έχοντας άνετα κρεβάτια,μπαλκόνι κ καθαρά μπάνια με ντουζιέρα!!

3. ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Από μαθήματα κ σεμινάρια έχουν τα πάντα κ εννοείται τσάμπα. Έχουν θηλασμού, ανώδυνου τοκετού(που μπορεί να παρακολουθήσει 2 κ ο πατέρας κ παίρνει ένα σαν πιστοποιητικό κ μπορεί να παρευρεθεί στη γέννα μαζί σου) και έχει κ μαθήματα με ψυχολόγους για ο,τι θέμα μπορεί να έχεις στην εγκυμοσύνη ή ακόμη κ στη λοχία..

4. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΌ

Εδώ υπάρχουν 2 εκδοχές! 

Α' να τα κάνεις οοολα δωρεάν χωρίς όμως να έχεις επιλογή!! Δλδ,θα πηγαινεις στον ιατρό της εφημερίας κάθε φορά ώστε να γεννήσεις κ με γιατρό που εφημερεύει το οποίο είναι τσάμπα,επίσης δε θα έχεις τη δυνατότητα επιλογής δωματίου κ θα πας σε ότι υπάρχει διαθέσιμο 4κλινο,3 κλινο ή 2 κλινο όπου βέβαια πάλι δε θα πληρώσεις τίποτε κτλ..

Β' να έχεις δικαίωμα επιλογής επί πληρωμής όμως.. δλδ θα διαλέξεις εσύ ποιον γιατρό θες ,κάποια ονόματα καλά είναι Κυριακόπουλος,Παπαδης(ο οποίος νομίζω είναι φουλ μέχρι Οκτώβριο), Λάσκαρης, Γκασδαγλης κ.α είναι να σου ταιριάξει κ σαν άνθρωπος πάντα ότι κ να λέμε εμείς όπου αυτό παίζουν από 500€ μέχρι 1000€ το πιο πολύ που έχω ακούσει αλλά αν τους πεις κ εσύ ότι πχ δεν έχω 1000€ κ κάνεις το παζάρι σου θα τα βρείτε πιστεύω..κ αυτό ναι θα πεις γτ σε δημόσιο να πληρώνω αλλά σκέψου ότι θα σου φερεραι σαν ιδιώτης θα έχεις το κινητό του θα τον παίρνεις οπότε θες για ότι θες θα κανονίσετε μαζί το δωμάτιο που θες κ φυσικά οπότε κ να σε πιάσουν οι πόνοι θα είναι εκεί για εσένα. Και στα δωμάτια το ίδιο,αν πληρώσεις 55€/μέρα πας σε μονοκλινο κ διαλέγεις τι θες..

Κορίτσια πιστεύω να βοήθησα αν θέλετε κάτι αλλο που παρελειψα με χαρά να σας βοηθήσω.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
On 5/10/2018 at 3:41 ΜΜ, Clandestine είπε:

Τον Λάσκαρη! Είναι εξαιρετικός γιατρός και πολύ συμπαθητικός άνθρωπος. Είμαι πολύ ευχαριστημένη, δεν τον αλλάζω με τίποτα!

Να είσαι καλά, χαρά μου! :-)

Έχετε τηλέφωνο του Λάσκαρη;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...