Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 42 λεπτά , bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! εδώ μανούλα Οκτωβρίου 18! είδα την ενότητα σας και συγκινήθηκα! θυμήθηκα τη δική μου χοριακη,  τον υπέρηχο.. τις ανακατοσουρες, τις καουρες.. αχ αχ! σαν χτες μου φαίνεται που έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ τώρα έχω αγκαλιά το νινι μου! σας εύχομαι από καρδιάς ο τι καλύτερο! να μεγαλώσει πολύ η παρέα σας,  κ να περάστε όλες παρέα τη γλυκιά αναμονή για τα μπεμπακια σας! με το καλό σε όλες και συγχαρητήρια! σας φιλώ!

ευχαριστούμε πολύ αγαπη μ....να χαίρεσαι το ζουζουνι σ κ να έχετε πάντα υγεία κ πολύ πολυ αγαπη....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 ώρα πρίν, Mamacita Alina είπε:

άντεεε να δούμεεε!!!
Έχω αγωνία για όλες μας!!
Ανυπομονώ να γράφουμε για συμπτώματα σιγά σιγά και κλωτσίτσες χιχι

Χάχα ανυπομονώω. Εγώ έχω κάτι πόνους ξεμπαρκους κι ας μην μιλήσω για το στήθος μου άσε.. Θα σπάσει σε λίγο!!!!! 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου! εδώ μανούλα Οκτωβρίου 18! είδα την ενότητα σας και συγκινήθηκα! θυμήθηκα τη δική μου χοριακη,  τον υπέρηχο.. τις ανακατοσουρες, τις καουρες.. αχ αχ! σαν χτες μου φαίνεται που έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ τώρα έχω αγκαλιά το νινι μου! σας εύχομαι από καρδιάς ο τι καλύτερο! να μεγαλώσει πολύ η παρέα σας,  κ να περάστε όλες παρέα τη γλυκιά αναμονή για τα μπεμπακια σας! με το καλό σε όλες και συγχαρητήρια! σας φιλώ!

Το ίδιο με εσένα είχα πάθει κι εγώ όταν είχε ανοίξει η ενότητα της επόμενης "φουρνιάς" εγκύων με την ίδια Πητ που είχα εγώ χιχιχι.

Να μας παρακολουθείς κοριτσι, λογικά θα χρειαστούμε τις συμβουλές σου :)

σε ευχαριστούμε πολύ!!

πρίν από 11 λεπτά , elpida20 είπε:

Χάχα ανυπομονώω. Εγώ έχω κάτι πόνους ξεμπαρκους κι ας μην μιλήσω για το στήθος μου άσε.. Θα σπάσει σε λίγο!!!!! 

Εγώ τιποτα που να προμηνύει εγκυμοσύνη.

Είμαι και κρυωμενη τώρα που με κόλλησε η μικρή μου οπότε ίσως από εκεί να μη ξεχωρίζω κάτι :/ 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Το ίδιο με εσένα είχα πάθει κι εγώ όταν είχε ανοίξει η ενότητα της επόμενης "φουρνιάς" εγκύων με την ίδια Πητ που είχα εγώ χιχιχι.

Να μας παρακολουθείς κοριτσι, λογικά θα χρειαστούμε τις συμβουλές σου :)

σε ευχαριστούμε πολύ!!

Εγώ τιποτα που να προμηνύει εγκυμοσύνη.

Είμαι και κρυωμενη τώρα που με κόλλησε η μικρή μου οπότε ίσως από εκεί να μη ξεχωρίζω κάτι :/ 

όπου μπορώ να δώσω τα φώτα μου,  εννοείται!!

  • Μου αρέσει 2

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούρια στο forum για αυτό ζητώ την επιείκεια σας, καθώς δεν ξέρω καλά τους κανόνες :)Είμαι κι εγώ στην 5η εβδομάδα και σε λίγες μέρες έχω ραντεβού με τον γιατρό μου. Ωστόσο δυστυχώς υποφέρω από αλλεργική ρινίτιδα και είμαι όλη μέρα με φτέρνισμα και καταρροή..αν και ο γιατρός μου επέτρεψε να παίρνω xozal, αν είναι ανάγκη, εγώ φοβάμαι και δεν παίρνω τίποτα, ειδικά τώρα που είναι η φάση της οργανογενεσης.. ωστόσο πολύ φτέρνισμα, τρανταζομαι ολόκληρη!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!! Πολύ χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ΒΕΡΑ13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούρια στο forum για αυτό ζητώ την επιείκεια σας, καθώς δεν ξέρω καλά τους κανόνες :)Είμαι κι εγώ στην 5η εβδομάδα και σε λίγες μέρες έχω ραντεβού με τον γιατρό μου. Ωστόσο δυστυχώς υποφέρω από αλλεργική ρινίτιδα και είμαι όλη μέρα με φτέρνισμα και καταρροή..αν και ο γιατρός μου επέτρεψε να παίρνω xozal, αν είναι ανάγκη, εγώ φοβάμαι και δεν παίρνω τίποτα, ειδικά τώρα που είναι η φάση της οργανογενεσης.. ωστόσο πολύ φτέρνισμα, τρανταζομαι ολόκληρη!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!! Πολύ χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας!!!:)

περαστικα σου κ με το.καλο.το μωρακι. καλα κανεις κ.δεν περνεις τιποτα οσο αντεχεις απλα προσεχε μην φτασεις να εξαντλησεις τον οργανισμο.σου γιατι αυτο ειναι χειροτερο. οσο μπορεις ξεκουρασου κ κανε διαφορα φυσικα γιατροσοφια να σου περασει γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ΒΕΡΑ13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούρια στο forum για αυτό ζητώ την επιείκεια σας, καθώς δεν ξέρω καλά τους κανόνες :)Είμαι κι εγώ στην 5η εβδομάδα και σε λίγες μέρες έχω ραντεβού με τον γιατρό μου. Ωστόσο δυστυχώς υποφέρω από αλλεργική ρινίτιδα και είμαι όλη μέρα με φτέρνισμα και καταρροή..αν και ο γιατρός μου επέτρεψε να παίρνω xozal, αν είναι ανάγκη, εγώ φοβάμαι και δεν παίρνω τίποτα, ειδικά τώρα που είναι η φάση της οργανογενεσης.. ωστόσο πολύ φτέρνισμα, τρανταζομαι ολόκληρη!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!! Πολύ χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας!!!:)

Καλημέρα @ΒΕΡΑ13. καλως ηρθες στην παρεα μας....κ γω τόσο ειμαι σαν εσένα....Έχω γιατρο το Σάββατο...Όσο για το φτέρνισμα κ γω εχω.μην φοβάσαι καθόλου....Είμαι ποκυ καλα τ μπιζελια μας εκεί μέσα....Καλή μας αρχή για όλες μας

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! είπα να σας γράψω πάλι! περαστικά στις αρρωστουλες.  Μπορείτε να μπαίνετε στο safefetus.com. από εκεί θα ελέγχετε δραστικη ουσία φαρμάκων που μπορεί να χρειαστεί να πάρετε καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σας και θα βλέπετε αν κάνει ή οχι! αργότερα, έχει κάτι αντίστοιχο για τον θηλασμό! 

για να βρείτε τη δραστική ουσία, θα μπείτε στον γαληνο και θα γράψετε το όνομα του φαρμάκου που σας ενδιαφέρει!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! είπα να σας γράψω πάλι! περαστικά στις αρρωστουλες.  Μπορείτε να μπαίνετε στο safefetus.com. από εκεί θα ελέγχετε δραστικη ουσία φαρμάκων που μπορεί να χρειαστεί να πάρετε καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σας και θα βλέπετε αν κάνει ή οχι! αργότερα, έχει κάτι αντίστοιχο για τον θηλασμό! 

για να βρείτε τη δραστική ουσία, θα μπείτε στον γαληνο και θα γράψετε το όνομα του φαρμάκου που σας ενδιαφέρει!

Καλημέρα @bella32...πωσ είσαι.??? το ζουζουνι σ???? ....σε ευχαριστούμε για την βοήθεια σ ....χρησιμες η πληροφορίες πολυ....να σαι καλά για την βοήθεια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια! Ηρθα κ γω στη παρεα σας, χθες ειχα το θετικο τεστ και σημερα πηγα για την πρωτη μου χοριακη..Μακαρι να ειναι ολααα καλα γιατι το Νοεμβρη ειχα μια αποβολη στην 5 η εβδομαδα και ηταν πολυ ασχημη εμπειρια..την Παρασκευη θα παω για την 2η χοριακη κ ελπιζω να ειναι ολα καλα. Καλη και τελειωμηνη εγκυνοσυνη ευχομαι για ολες μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Jennak83 είπε:

Καλημερα κοριτσια! Ηρθα κ γω στη παρεα σας, χθες ειχα το θετικο τεστ και σημερα πηγα για την πρωτη μου χοριακη..Μακαρι να ειναι ολααα καλα γιατι το Νοεμβρη ειχα μια αποβολη στην 5 η εβδομαδα και ηταν πολυ ασχημη εμπειρια..την Παρασκευη θα παω για την 2η χοριακη κ ελπιζω να ειναι ολα καλα. Καλη και τελειωμηνη εγκυνοσυνη ευχομαι για ολες μας!

αγαπη μ ....τι κάνεις????? με θυμάσαι νομιζω ετσι δεν ειναι.????ήμουν κ γω στο θέμα  ..το ελπίζοντας να γινουνε γονεις 2019 .... Πόσο χάρηκα για σενα ...μπράβο σ που τα κατάφερες....Μια καλή αρχή κ τελθομηνη εγκυμοσύνη σ ευχομαι....φιλακιααααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αγαπη μ ....τι κάνεις????? με θυμάσαι νομιζω ετσι δεν ειναι.????ήμουν κ γω στο θέμα  ..το ελπίζοντας να γινουνε γονεις 2019 .... Πόσο χάρηκα για σενα ...μπράβο σ που τα κατάφερες....Μια καλή αρχή κ τελθομηνη εγκυμοσύνη σ ευχομαι....φιλακιααααα

Φυσικα κ σε θυμαμαι κοπελα μου! Και χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου! Να μας πανε ολα καλα ευχομαι! Θα τα λεμε ελπιζω απο δω τωρα..φιλακια πολλααα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Jennak83 είπε:

Φυσικα κ σε θυμαμαι κοπελα μου! Και χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου! Να μας πανε ολα καλα ευχομαι! Θα τα λεμε ελπιζω απο δω τωρα..φιλακια πολλααα!!!

Ναι παναγια μ ...Όλα να μας πάνε καλά.....Για όλες μας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΒΕΡΑ13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούρια στο forum για αυτό ζητώ την επιείκεια σας, καθώς δεν ξέρω καλά τους κανόνες :)Είμαι κι εγώ στην 5η εβδομάδα και σε λίγες μέρες έχω ραντεβού με τον γιατρό μου. Ωστόσο δυστυχώς υποφέρω από αλλεργική ρινίτιδα και είμαι όλη μέρα με φτέρνισμα και καταρροή..αν και ο γιατρός μου επέτρεψε να παίρνω xozal, αν είναι ανάγκη, εγώ φοβάμαι και δεν παίρνω τίποτα, ειδικά τώρα που είναι η φάση της οργανογενεσης.. ωστόσο πολύ φτέρνισμα, τρανταζομαι ολόκληρη!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας!! Πολύ χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας!!!:)

Καλημεραααα εγώ βέρα μου αρρωστησα και είμαι στην 4 εβδομάδα η γυναικολόγος μου με είπε να παίρνω μόνο καραμέλες για το λαιμό και μόνο αν ανεβάσω πυρετό ντεπον.. Υπομονή κοριτσάκι μου. 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...