Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου, καλο μηνα να εχουμε! Ολα να μας πανε καλα! Εγω απο συμπτωματα μονο λιγη συχνοουρια, δηλ σηκωνομαι τα βραδια μια φορα κ λιγα υγρα, αυτα . Σημερα εκανα τη 2η χοριακη μου κ εχω πολλη αγωνια για το αποτελεσμα..στις 6 θα ξερω!

 

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ.....Πώς εισται σημερα??? Εγώ από σύμπτωμα εχω μονο συνχοουρια  μ αλλάζει η διάθεση κ πείνα μεγαλη λεμε....Αύριο έχω γιατρο κ ώρα 6 να μάθω αν έχω ένα η 2 μπιζελια....Σήμερα θα κάνω τα μποτε μ....οσο μπορω βεβαια από καναπε.χααχαχα...να καλωσορίσω την @Rosali....με το καλό το μωράκι σ αγαπη μ...με υγεία ....κ βέβαια σε θελουμε μαζι μας....Εγώ είμαι 5 + 5 ...μικρο το μπιζελι μ ακόμα...χαχαχαχα....Φιλάκια κ καλή σας μέρα ολες σαςςςςς

@Rosaliκαλε ξεχασα να σ πω να σ ζήσουν τα αλλα σ παιδακια..παει το έχασα....να τα χαίρεσαι ψυχη μ πάντα υγεία κ αγαπη....

καλημερα γλυκουλα μ...Εγώ από συμπτώματά καλα κρατώ....πείνα διάθεση κ συνχοουρια...Αυτά έχω....αύριο.εχω γιατρο για κουκίδα....ελπίζω να είσαι καλητερα σημερα....φιλακιαααααααα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Καλημέρα Τζένη μ....κ γω μονο συνχοουρια εχω...Μεγάλη πείνα....ποκυ όμως...κ αλλαγή στην διάθεση....εχτές ήμουν σαν ζόμπι σημερα πετάω...τι να πω.καλη σ επυτιχια με την χοριακη σ..ολα θα ειναι συπερ αγαπη...

Επεξεργάστηκαν by Rafaelatarzan
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Jennak83 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου, καλο μηνα να εχουμε! Ολα να μας πανε καλα! Εγω απο συμπτωματα μονο λιγη συχνοουρια, δηλ σηκωνομαι τα βραδια μια φορα κ λιγα υγρα, αυτα . Σημερα εκανα τη 2η χοριακη μου κ εχω πολλη αγωνια για το αποτελεσμα..στις 6 θα ξερω!

 

 

Καλή σου επιτυχία Τζένακ!!

Περιμένουμε με αγωνία το νούμερο σου!!

 

Ραφαέλα καλά είμαι εσύ; Εδώ παλεύω να αναρρώσω από την ίωση... Σε λίγο θα τηλ τον γιατρό να δω αν μπορεί να πάω σήμερα. Για να δούμε :)

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Καλή σου επιτυχία Τζένακ!!

Περιμένουμε με αγωνία το νούμερο σου!!

 

Ραφαέλα καλά είμαι εσύ; Εδώ παλεύω να αναρρώσω από την ίωση... Σε λίγο θα τηλ τον γιατρό να δω αν μπορεί να πάω σήμερα. Για να δούμε :)

Καλά κ γω ....Έχω λιώσει στην ξάπλα με....περαστικά σ αγαπη μ ...λ ν προσέχεις ....πιες κάνα ζεστό....άντε περιμένουμε νεα από τον ντοκ σ..φιλακιααααα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια..ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας..ειμαι εδω και 3 μερες με ζαλαδες ναυτιες νευρα αλλα ειμαι 2 μερες πριν τη καθορισμενη περιοδο..θα δειξει πιστευετε η β χοριακη κατι αν ειναι; ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα Τζένη μ....κ γω μονο συνχοουρια εχω...Μεγάλη πείνα....ποκυ όμως...κ αλλαγή στην διάθεση....εχτές ήμουν σαν ζόμπι σημερα πετάω...τι να πω.καλη σ επυτιχια με την χοριακη σ..ολα θα ειναι συπερ αγαπη...

Μακαρι κοριτσακι μου! Και γω εχω πεινα θα ελεγα οχι την ιδια καθε μερα, σκεφτομαι μηπως ειναι κ απο την ιδεα μας! Χαχαχα απελευθερωθηκαμε! Εμενα κατα τις 2 κλεινουν τα ματια μου στη δουλεια ενα πραγμα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Καλημερα κοριτσια..ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας..ειμαι εδω και 3 μερες με ζαλαδες ναυτιες νευρα αλλα ειμαι 2 μερες πριν τη καθορισμενη περιοδο..θα δειξει πιστευετε η β χοριακη κατι αν ειναι; ευχαριστω εκ των προτερων

Καλημέρα καλή μ....Εγώ λέω να περιμένεις καλητερα κ  να πας μεθαύριο να κάνεις μια....σ ευχομαι να είσαι κ συ εγκυουλα .φιλακαι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα καλή μ....Εγώ λέω να περιμένεις καλητερα κ  να πας μεθαύριο να κάνεις μια....σ ευχομαι να είσαι κ συ εγκυουλα .φιλακαι

Αχ μακαρι..προσπαθω εδω και καιρο και μολις παιρνω τις απαντησεις απογοητευομαι..σ ευχαριστω πολυ..με το καλο σου ευχομαι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Jennak83 είπε:

Μακαρι κοριτσακι μου! Και γω εχω πεινα θα ελεγα οχι την ιδια καθε μερα, σκεφτομαι μηπως ειναι κ απο την ιδεα μας! Χαχαχα απελευθερωθηκαμε! Εμενα κατα τις 2 κλεινουν τα ματια μου στη δουλεια ενα πραγμα! 

κ αν είναι η ιδέα μας τι πειράζει???? ας το απολαύσουμε τουλάχιστον....ο καλε....σιγά.εγω απο τις 2 έως 6 κοιμαμαι κάθε μέρα...ούφο σ λέω...κ μετά το βράδυ κουκουβαγια κλασσικά......Κάνε λίγο υπομονή κ θα περάσουν όλα....τι ώρα περιμενεις αποτελέσματα σ????

πρίν από 2 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Αχ μακαρι..προσπαθω εδω και καιρο και μολις παιρνω τις απαντησεις απογοητευομαι..σ ευχαριστω πολυ..με το καλο σου ευχομαι..

Μην απογοητεύεσαι...Πόσο καιρό προσπαθεις???? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ αν είναι η ιδέα μας τι πειράζει???? ας το απολαύσουμε τουλάχιστον....ο καλε....σιγά.εγω απο τις 2 έως 6 κοιμαμαι κάθε μέρα...ούφο σ λέω...κ μετά το βράδυ κουκουβαγια κλασσικά......Κάνε λίγο υπομονή κ θα περάσουν όλα....τι ώρα περιμενεις αποτελέσματα σ????

Μην απογοητεύεσαι...Πόσο καιρό προσπαθεις???? 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Αρκετους μηνες..απαντησεις περιμενω κατα τις 2..

έκανες χοριακη τελικά???? τι απαντήσεις περιμενεις στις 2???? σορυ αλλα μπερδευτηκα λιγο...χι χι....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

έκανες χοριακη τελικά???? τι απαντήσεις περιμενεις στις 2???? σορυ αλλα μπερδευτηκα λιγο...χι χι....

Χαχαχ μαλλον εγω τα εγραψα λιγο μπερδεμενα..ναι εκανα γι αυτο ρωτησα πριν..στις 2 περιμενω τη χοριακη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ αν είναι η ιδέα μας τι πειράζει???? ας το απολαύσουμε τουλάχιστον....ο καλε....σιγά.εγω απο τις 2 έως 6 κοιμαμαι κάθε μέρα...ούφο σ λέω...κ μετά το βράδυ κουκουβαγια κλασσικά......Κάνε λίγο υπομονή κ θα περάσουν όλα....τι ώρα περιμενεις αποτελέσματα σ????

Μην απογοητεύεσαι...Πόσο καιρό προσπαθεις???? 

Στις 6!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Καλημερα κοριτσια..ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας..ειμαι εδω και 3 μερες με ζαλαδες ναυτιες νευρα αλλα ειμαι 2 μερες πριν τη καθορισμενη περιοδο..θα δειξει πιστευετε η β χοριακη κατι αν ειναι; ευχαριστω εκ των προτερων

Καλώς ήρθες κοριτσι κι εύχομαι σύντομα αν όχι άμεσα το αποτέλεσμα που επιθυμείς.

Η χοριακή όλο και κάτι θα δείξει αν έχεις σταθερό κύκλο και δεν είναι καθυστερημένη σύλληψη, ίσως όμως το νούμερο να είναι για αρχή μικρό. Αυτό όμως δεν είναι απαραίτητο, ίσως δεις και νουμεράρα.

Καλό είναι πάντως να περιμένουμε για παν ενδεχόμενο την ημέρα της περιόδου τουλάχιστον για να κάνουμε τεστ ή χοριακή γιατί όπως σου είπα αν είναι καθυστερημένη σύλληψη ίσως πάρουμε λανθασμένο αρνητικό.

Περιμένουμε τα νέα σου σε λίγη ώρα.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamacita Alina είπε:

Καλώς ήρθες κοριτσι κι εύχομαι σύντομα αν όχι άμεσα το αποτέλεσμα που επιθυμείς.

Η χοριακή όλο και κάτι θα δείξει αν έχεις σταθερό κύκλο και δεν είναι καθυστερημένη σύλληψη, ίσως όμως το νούμερο να είναι για αρχή μικρό. Αυτό όμως δεν είναι απαραίτητο, ίσως δεις και νουμεράρα.

Καλό είναι πάντως να περιμένουμε για παν ενδεχόμενο την ημέρα της περιόδου τουλάχιστον για να κάνουμε τεστ ή χοριακή γιατί όπως σου είπα αν είναι καθυστερημένη σύλληψη ίσως πάρουμε λανθασμένο αρνητικό.

Περιμένουμε τα νέα σου σε λίγη ώρα.

Μακαρι το ευχομαι και γω..ξερεις μηπως τις τιμες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...