Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Jennak83 είπε:

Σακο ειδαμε κοριτσακι μου την Τριτη, μια μερα πριν κανω την πρωτη μου χοριακη που ηταν 3.430. Ελπιζω να ακουσω και καρδουλα σε μια εβδομαδα, αιωνας μου φαινεται! Τελευταια περιοδος μου ηταβ 22/12, απλα επειδη δεν εχω στανταρ κυκλο ειμαι μεταξυ 30 και 35 μερες, δε ξερω ποτε εγινε η συλληψη ακριβως. Εγω υποθετω 10 με 14 Γεναρη οτι εγινε..Σε ευχαριστω πολυ, ευχομαι να μας πανε ολα καλα μεχρι το τελος!

Αφού είδατε σάκο τότε αγαπημένη μου φαίνεται περιττό να συνεχίσεις να κάνεις χοριακες και όντως ψυχοφθόρο.

Απόλαυσε την αναμονή όσο μπορείς και σε λίγες μέρες θα ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο ως τώρα.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Χρύσα μου μην απογοητεύεσαι, θα έρθει το σποράκι. Οι τιμές δε παίζουν τόσο σημασία. Εγώ τη μέρα της περιόδου ξεκίνησα με 13 μόνο!!!! Προχθές είχα 750. Υπερδιπλασιάζεται. Δεν μας νοιάζει από πού ξεκινάει αρκεί να διπλασιάζεται μου έχει πει γιατρός. Εσένα αυτή τη στιγμή είναι αρνητικό αλλά ίσως είναι καθυστερημένη η σύλληψη. Αν δεν αδιαθετησεις επανέλαβε αλλά πάνω απ' όλα να έχεις θετική ενέργεια. Όλες θα γίνουμε μανουλες αν όχι τώρα άμεσα!! :)

Τζενακι χαρα μου η χοριακή σου είναι μια χαρά και λογικά τώρα φαίνεται το μωράκι οπότε γιατί να κάνεις κι άλλες χοριακες;

Εγώ σήμερα πήγα ντοκ και δεν φαινόταν ακόμη ούτε σάκος καλά καλά, μόνο λίγη σκιά και μου είπε ότι είναι λογικά καθυστερημένη σύλληψη και να ξανά πάω από βδομάδα να με δει εκτός απροόπτου πρώτα ο Θεός. Όταν τον ρώτησα για χοριακη μου είπε ότι δεν έχει νόημα να επαναλάβω. Καταρχάς ενημερωτικά στο λέω, αλλά αν θες γκουγκλαρε το κιόλας η χοριακή άμα περάσει το 1000 ή το 1.500 ξεκινά να διπλασιάζεται κάθε 72 ώρες αντί για κάθε 48. Οπότε εσένα το νούμερο είναι σούπερ.

Μου φαίνεται πολύ αργά το 10 μέρες που σου είπε μιας και τώρα κάλλιστα μπορείτε να δείτε σάκο και να χαλαρώσεις. Αλλά σε δέκα μέρες πιθανότατα να ακούσεις και καρδούλα αν σου βγαίνουν καλά οι υπολογισμοί και είσαι ήδη 6 εβδ.

Πάντως μην αγχώνεσαι! :)

Κανονικα πρεπει ν αδιαθετησω τη Κυριακη αλλα περα απο κατι χαμηλα πονακια δεν εχω αλλο συμπτωμα περιοδου οπως αλλες φορες..ουτε υγρα που εχω παντα πριν τη περιοδο ουτε πρισιμο στο στηθος ουτε τιποτα..ποτε λες να παω να ξανα κανω; η μικροβιολογος μου ειπε μια μερα μετα δηλαδη τη Δευτερα αλλα μηπως ειναι νωρις και απογοητευτω παλι; επαφη ειχα γυρω στις 15 με 16 του μηνα..πριν 15 μερες δηλαδη περιπου..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Αφού είδατε σάκο τότε αγαπημένη μου φαίνεται περιττό να συνεχίσεις να κάνεις χοριακες και όντως ψυχοφθόρο.

Απόλαυσε την αναμονή όσο μπορείς και σε λίγες μέρες θα ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο ως τώρα.

Για αυτη τη στιγμη ανυπομονω! Μεχρι ομως να τον ακουσω θα με τρωει λιγακι η αγωνια! Με το καλο να ακουσουμε τα μωρακια μας οοολες οι εγκυουλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήρθα κι εγώ στην παρέα σας!!! Είμαι 4 εβδομάδων και τη Δευτέρα θα κάνω την 3 μου χοριακη! Η πρώτη ήταν 11 η δεύτερη 80 και η τρίτη θα δείξει!!! Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα ήρθα κι εγώ στην παρέα σας!!! Είμαι 4 εβδομάδων και τη Δευτέρα θα κάνω την 3 μου χοριακη! Η πρώτη ήταν 11 η δεύτερη 80 και η τρίτη θα δείξει!!! Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Καλώς την στην παρέα μας....Έτσι σε θέλω δυνατη κ όλα θα πάνε καλά αγαπη μ.....σε βρηκαααααααααααααα....φιλακιααααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάντως, κορίτσια, έκανα μόνο 1 χοριακή πριν 3 εβδομάδες περίπου, η οποία μου βγήκε πάνω από 2000. Μετά μου είπε να μην κάνω άλλη, καθώς δεν έχει νόημα.

Θέλω να κλείσω από τώρα ραντεβού για αυχενική, καθώς έχω αγχωθεί μήπως δεν βρω.

Εσείς έχετε ιδιώτη γιατρό ή του δημοσίου; Εγώ είχα 2 διαφορετικούς του δημοσίου (μάλλον 3) στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου, γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο (άλλο κάθε φορά) και λέω και τώρα να μείνω πιστή στο δημόσιο. Εσείς;

Ξέρω ότι οι ώρες που μπαίνω στο φόρουμ είναι παλαβές, αλλά είναι οι μόνες στιγμές που με αφήνουν τα θηρία. Όταν κοιμούνται δηλαδή.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rosali είπε:

Εγώ πάντως, κορίτσια, έκανα μόνο 1 χοριακή πριν 3 εβδομάδες περίπου, η οποία μου βγήκε πάνω από 2000. Μετά μου είπε να μην κάνω άλλη, καθώς δεν έχει νόημα.

Θέλω να κλείσω από τώρα ραντεβού για αυχενική, καθώς έχω αγχωθεί μήπως δεν βρω.

Εσείς έχετε ιδιώτη γιατρό ή του δημοσίου; Εγώ είχα 2 διαφορετικούς του δημοσίου (μάλλον 3) στις προηγούμενες εγκυμοσύνες μου, γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο (άλλο κάθε φορά) και λέω και τώρα να μείνω πιστή στο δημόσιο. Εσείς;

Ξέρω ότι οι ώρες που μπαίνω στο φόρουμ είναι παλαβές, αλλά είναι οι μόνες στιγμές που με αφήνουν τα θηρία. Όταν κοιμούνται δηλαδή.

Καλημέρα αγάπη.....να χαίρεσαι τα θηρία σ....φαντάζομαι τι γίνεται σπιτι....όμορφα που θα ναι..Εγώ είμαι σε ιδιωτικό νοσοκομείο....καθώς ο εξωσωματικος μ  είναι εκεί...κ είπα να μην τον αλλάξω γιατί νιώθω ασφάλεια....οπότε θα μείνω εκεί....καλημεραααααα κ στα στα υπόλοιπα κοριτσια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα ήρθα κι εγώ στην παρέα σας!!! Είμαι 4 εβδομάδων και τη Δευτέρα θα κάνω την 3 μου χοριακη! Η πρώτη ήταν 11 η δεύτερη 80 και η τρίτη θα δείξει!!! Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά! 

Καλημεραααααα. Στην ίδια αναμονη μαζί σου. Είμαι 4 εβδομάδων και την Δευτέρα θα κάνω την Τρίτη χοριακη. Καλά μας αποτελεσματααααα


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Καλημέρα!!! Ταρζανιτσα μου, τι ώρα θα πας στο γιατρό σου???

Καλημέρα γλυκουλα μανουλα....θα παω ώρα 6 κοριτσια μ....Αλλά πριν κ επιτελους θα παω για έναν καφέ μισή ώρα πριν ...φανταστικό δεν ειναι....

πρίν από 6 λεπτά , elpida20 είπε:

Καλημεραααααα. Στην ίδια αναμονη μαζί σου. Είμαι 4 εβδομάδων και την Δευτέρα θα κάνω την Τρίτη χοριακη. Καλά μας αποτελεσματααααα

Καλημέρα κ σε σένα μικρη μας μανουλα ....πως είσαι σήμερα???? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα γλυκουλα μανουλα....θα παω ώρα 6 κοριτσια μ....Αλλά πριν κ επιτελους θα παω για έναν καφέ μισή ώρα πριν ...φανταστικό δεν ειναι....

Καλημέρα κ σε σένα μικρη μας μανουλα ....πως είσαι σήμερα???? 

Είναι υπέροχο!!!! Με το καλό περίμενω νέα σου!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα γλυκουλα μανουλα....θα παω ώρα 6 κοριτσια μ....Αλλά πριν κ επιτελους θα παω για έναν καφέ μισή ώρα πριν ...φανταστικό δεν ειναι....

Καλημέρα κ σε σένα μικρη μας μανουλα ....πως είσαι σήμερα???? 

Εγώ σήμερα ξύπνησα και για κάποιο λόγο νιώθω την κοιλιά μου βαριά δεν ξέρω γιατί έχω και κάτι ενοχλήσεις αλλά εντάξει... Ανυπομονώ για την Δευτέρααααα. Περιμένω τα αποτελέσματα σουυτ


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elpida20 είπε:

Εγώ σήμερα ξύπνησα και για κάποιο λόγο νιώθω την κοιλιά μου βαριά δεν ξέρω γιατί έχω και κάτι ενοχλήσεις αλλά εντάξει... Ανυπομονώ για την Δευτέρααααα. Περιμένω τα αποτελέσματα σουυτ

Από ενοχλήσεις κ γω πολλά εχω ...Όλα καλά είναι μην ανχωνεσαι...φυσιολογικα ολα....2 μέρες σ μειναν κ σένα να πας ....περναει ο καιρος.....ναι ναι θα σας τα πω ...6 η ωρα εχω ραντεβού....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

εννοείτε θα σ πω αμεσως αγαπη μ....Εσύ πως εισαι???? 

Καλά είμαι!! Σήμερα μπήκα και επίσημα στην 4η βδομάδα! Σαν να μου φαίνεται ότι κυλούν αργά οι μέρες....


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...