Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Ααα καλά τώρα το είδα! :-D

Μου είπε να κάνω τη Τετάρτη κι άλλη χοριακή και να πάω Παρασκευή.

Είμαι καλά σχετικά.

Πέραν από κράμπες περιόδου και λίγες ζαλάδες δεν έχω κάτι παραπάνω.

Εσύ;

 

Καλώς ήρθες κορίτσι κι εύχομαι όλα καλά και σε εσένα όπως σε όλες μας.

Συμπτώματα από τώρα ε; Αχ υπομονή.

Μια συμβουλή μόνο.

Μη διαβάζεις τα πάντα.

Αυτή η παραπληροφόρηση με έχει κάνει να φοβάμαι το παραμικρό πονάκι γιατί δυστυχώς στο ίντερνετ μαθαινεις τόσες πολλές περιπτώσεις με κοινά χαρακτηριστικά που μετά όλα τα παρατηρείς και αγχώνεσαι.

Βρε κορίτσια δεν περίμενα καμία να μπει σήμερα.

Είμαι πολύ χαρούμενη που μαζευόμαστε τελικά ήδη χιχιχι :x

Εγώ από την δεύτερη εβδομάδα έκανα εμετό έτσι έκανα την πρώτη χοριακη μου και βγήκε 25.1 στην συνέχεια έχω κάτι πονακια χαμηλά στην κοιλιά, μετά κράμπες, μετά πόνους στην μέση, μετά πιάσιμο στα πόδια.... Πάλι καλά τώρα μόνο το στήθος μου με ενοχλεί... Βρε κορίτσια και κάτι ακόμη.. Μη με μαλωσετεεεε.... Προσπαθώ να κόψω το κάπνισμα και το παλεύω πολύ.... Καπνίζει καμία από εσάς; 

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

θα έρθουν κ άλλες που θα πάει.....Εγώ από συμπτώματά δεν εχω κάτι το ιδιαίτερο.συχνοουρια πολυ εχω ...( αλλά με τόσα φάρμακα ολο νερό πινω ) χαχαχαχα...νιώθω σαν να μ έρχεται περίοδος κ πρησμένο στήθος πολυ.α κ αλλαγή στην διάθεση...Μια έχω νεύρα μια ειμαι καλα ...Ότι να ναι....κ πολυ φαΐ ρε κοριτσια ...όλη μέρα τρωω ελεος δηλ .Μετά ρι θα κάνω μ λέτε???? ...μιλάμε για πραμα...Αφού μ λεει ο αντρα μ καλε ετσι θα μείνει αυτο μετα την γεννα????? Όχι τ λεω .....φτου μ λεει....γαμωτο ...αχαχαχαχαχα .

@elpida20 ολα καλα θα πάνε θα δεις.ποσο χοριακης είχες αγαπη μ εσυ.??? εκανες δείτε η η όχι ακομα???? 

@Mamacita Alina παλι θα πας για χοριακη...Εγώ ξεκίνησα με 100 κ σταμάτησα στις 310...κ τώρα σαββατο γιατρο....κ γω χαιρομαι που θα εχουμε παρεα η μία την άλλη...

@Rafaelatarzan εγώ 4 με 5 μέρες πριν την καθυστέρηση ξεκίνησα με 25.1 η 2ρη χοριακη μετά από δύο μέρες 122.τωρα την επόμενη Δευτέρα είναι η τρίτη και η φαρμακερή. Μακάρι να δείξει ένα μεγαλοοοο νουμερο


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, elpida20 είπε:

Εγώ από την δεύτερη εβδομάδα έκανα εμετό έτσι έκανα την πρώτη χοριακη μου και βγήκε 25.1 στην συνέχεια έχω κάτι πονακια χαμηλά στην κοιλιά, μετά κράμπες, μετά πόνους στην μέση, μετά πιάσιμο στα πόδια.... Πάλι καλά τώρα μόνο το στήθος μου με ενοχλεί... Βρε κορίτσια και κάτι ακόμη.. Μη με μαλωσετεεεε.... Προσπαθώ να κόψω το κάπνισμα και το παλεύω πολύ.... Καπνίζει καμία από εσάς; 

κ γιατί να σε μαλώσουμε....εμένα βασικα ο γιατρός μ μ επιτρέπει να κανω καμία τζούρα...Αλλά εγώ τίποτα.....θα το σταματήσεις αμέσως κ δεν θα καταλάβεις τίποτα σ λεω....ετσι έλεγα κ γω κ τελικά μια χαρα τωρα.σιγα σιγα ελλατωσετο ...Κάνε πχ.ενα 2 τσιγάρα την ημέρα αν σ επιτρέπει ο γιατρός σ βέβαια...να τον ρωτήσεις κιολας θα ξεριε καλητερα απο εμάς...κ ολα θα γινουν σιγα σιγα ...η φύση ξέρει τι κάνει....

πρίν από 7 λεπτά , elpida20 είπε:

Εγώ από την δεύτερη εβδομάδα έκανα εμετό έτσι έκανα την πρώτη χοριακη μου και βγήκε 25.1 στην συνέχεια έχω κάτι πονακια χαμηλά στην κοιλιά, μετά κράμπες, μετά πόνους στην μέση, μετά πιάσιμο στα πόδια.... Πάλι καλά τώρα μόνο το στήθος μου με ενοχλεί... Βρε κορίτσια και κάτι ακόμη.. Μη με μαλωσετεεεε.... Προσπαθώ να κόψω το κάπνισμα και το παλεύω πολύ.... Καπνίζει καμία από εσάς; 

@Rafaelatarzan εγώ 4 με 5 μέρες πριν την καθυστέρηση ξεκίνησα με 25.1 η 2ρη χοριακη μετά από δύο μέρες 122.τωρα την επόμενη Δευτέρα είναι η τρίτη και η φαρμακερή. Μακάρι να δείξει ένα μεγαλοοοο νουμερο

Μια χαρά ξεκινησες κ μια χαρα υπερδιπλασιαστηκε κ μια χαρα θα συνεχίσει.θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ γιατί να σε μαλώσουμε....εμένα βασικα ο γιατρός μ μ επιτρέπει να κανω καμία τζούρα...Αλλά εγώ τίποτα.....θα το σταματήσεις αμέσως κ δεν θα καταλάβεις τίποτα σ λεω....ετσι έλεγα κ γω κ τελικά μια χαρα τωρα.σιγα σιγα ελλατωσετο ...Κάνε πχ.ενα 2 τσιγάρα την ημέρα αν σ επιτρέπει ο γιατρός σ βέβαια...να τον ρωτήσεις κιολας θα ξεριε καλητερα απο εμάς...κ ολα θα γινουν σιγα σιγα ...η φύση ξέρει τι κάνει....

Μια χαρά ξεκινησες κ μια χαρα υπερδιπλασιαστηκε κ μια χαρα θα συνεχίσει.θα το δεις

Μακαρρρριιιι. Είμαι τόσο ενθουσιασμενη... Θέλω σαν τρελή να περάσουν οι μέρες. Και το υποσχέθηκα στον εαυτό μου πρώτα και μετά στο μπεμπακιι από αύριο το τσιγάρο τέλος. Δεν γίνεται. Και στο κάτω κάτω δεν είμαι μόνη μου πια.. 


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Μακαρρρριιιι. Είμαι τόσο ενθουσιασμενη... Θέλω σαν τρελή να περάσουν οι μέρες. Και το υποσχέθηκα στον εαυτό μου πρώτα και μετά στο μπεμπακιι από αύριο το τσιγάρο τέλος. Δεν γίνεται. Και στο κάτω κάτω δεν είμαι μόνη μου πια.. 

Έτσι κοπελα μ να είσαι δυνατή κ αισιοδοξη κ όλα θα γίνουν τέλεια.αχ τα μικρούλης μας....αξίζουν να κάνουμε τα πάντα.κ αυτο θα κάνουμε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Έτσι κοπελα μ να είσαι δυνατή κ αισιοδοξη κ όλα θα γίνουν τέλεια.αχ τα μικρούλης μας....αξίζουν να κάνουμε τα πάντα.κ αυτο θα κάνουμε. 

Αυτό ακριβώς... Δώρο από τον θεός είναι και εμείς αγχωνομαστε για τόσο χαζά πραγματααααα


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , elpida20 είπε:

Αυτό ακριβώς... Δώρο από τον θεός είναι και εμείς αγχωνομαστε για τόσο χαζά πραγματααααα

έχεις αλλα παιδακια?? εμένα το πρώτο μ .πρώτα ο θεος κ η παναγια ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

έχεις αλλα παιδακια?? εμένα το πρώτο μ .πρώτα ο θεος κ η παναγια ...

Αν σου πω πόσο μικρούλα είμαι θα πάθεις πλάκα... Χάχα δεν έχω άλλα παιδάκια θα είναι το πρώτο μου είμαι 21 είμαι η μικρούλα της παρέα σας μάλλον... Αλλά να μας αγαπάτε και εμάς τις μικρές εγκυουλεςςςςςς

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , elpida20 είπε:

Αν σου πω πόσο μικρούλα είμαι θα πάθεις πλάκα... Χάχα δεν έχω άλλα παιδάκια θα είναι το πρώτο μου είμαι 21 είμαι η μικρούλα της παρέα σας μάλλον... Αλλά να μας αγαπάτε και εμάς τις μικρές εγκυουλεςςςςςς

κοριτσάκι μ εσυ...με το καλό ολα ....κ βέβαια σας αγαπάμε αυτο εννοειτε....μικρακι μ εσύ....Παναγία μ όλα να σ πανε ροδινα ψυχη μ....Εγώ είμαι 37....Πιπινη κ εγώ όμως....αχαψαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κοριτσάκι μ εσυ...με το καλό ολα ....κ βέβαια σας αγαπάμε αυτο εννοειτε....μικρακι μ εσύ....Παναγία μ όλα να σ πανε ροδινα ψυχη μ....Εγώ είμαι 37....Πιπινη κ εγώ όμως....αχαψαχαχαχα

Χαχα μέχρι τα 50 πιπίνια όλες θεωρουμαστε. Εγώ να φανταστείς σκουδαζω ακόμη αλλά υπάρχει πολύ αγάπη από οοοολους και είμαι σίγουρη όλα θα πάνε τελειαααα. Μακάρι να πάμε καλά κορίτσι μου και οι δυο


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elpida20 είπε:

Χαχα μέχρι τα 50 πιπίνια όλες θεωρουμαστε. Εγώ να φανταστείς σκουδαζω ακόμη αλλά υπάρχει πολύ αγάπη από οοοολους και είμαι σίγουρη όλα θα πάνε τελειαααα. Μακάρι να πάμε καλά κορίτσι μου και οι δυο

χαίρομαι που το περιβάλλον σ σε στηρίζει...Αυτό ειναι πολυ σημαντικό ...κ βεβαια θα πανε ολα καλα....να σκεφταισε αιδιοδοξια παντα  κοριτσι μ....Είσαι μικρή ακομα για ανχος ...έχεις χρονια μπροστα σ γιαυτο.  χι χι.καλη σ νύχτα θα τα πούμε αύριο...κ ότι θες να μας μιλας....φιλακια γλυκουλα μ

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

θα έρθουν κ άλλες που θα πάει.....Εγώ από συμπτώματά δεν εχω κάτι το ιδιαίτερο.συχνοουρια πολυ εχω ...( αλλά με τόσα φάρμακα ολο νερό πινω ) χαχαχαχα...νιώθω σαν να μ έρχεται περίοδος κ πρησμένο στήθος πολυ.α κ αλλαγή στην διάθεση...Μια έχω νεύρα μια ειμαι καλα ...Ότι να ναι....κ πολυ φαΐ ρε κοριτσια ...όλη μέρα τρωω ελεος δηλ .Μετά ρι θα κάνω μ λέτε???? ...μιλάμε για πραμα...Αφού μ λεει ο αντρα μ καλε ετσι θα μείνει αυτο μετα την γεννα????? Όχι τ λεω .....φτου μ λεει....γαμωτο ...αχαχαχαχαχα .

@elpida20 ολα καλα θα πάνε θα δεις.ποσο χοριακης είχες αγαπη μ εσυ.??? εκανες δείτε η η όχι ακομα???? 

@Mamacita Alina παλι θα πας για χοριακη...Εγώ ξεκίνησα με 100 κ σταμάτησα στις 310...κ τώρα σαββατο γιατρο....κ γω χαιρομαι που θα εχουμε παρεα η μία την άλλη...

Πλάκα πλάκα τώρα που το λες τα έχω κι εγώ όλα αυτά αλλά δεν τα είχα παρατηρήσει τόσο.

Ειδικά τις μεταπτώσεις στη διάθεσή και τη λιγούρα!!!

Μου είπε ξανά για χοριακή να δούμε αν πήγε κοντά στο χιλιάρι μη τρέχω δύο φορές στο ιατρείο και δεν έχουμε κάτι να δούμε.

 

1 ώρα πρίν, elpida20 είπε:

Εγώ από την δεύτερη εβδομάδα έκανα εμετό έτσι έκανα την πρώτη χοριακη μου και βγήκε 25.1 στην συνέχεια έχω κάτι πονακια χαμηλά στην κοιλιά, μετά κράμπες, μετά πόνους στην μέση, μετά πιάσιμο στα πόδια.... Πάλι καλά τώρα μόνο το στήθος μου με ενοχλεί... Βρε κορίτσια και κάτι ακόμη.. Μη με μαλωσετεεεε.... Προσπαθώ να κόψω το κάπνισμα και το παλεύω πολύ.... Καπνίζει καμία από εσάς; 

@Rafaelatarzan εγώ 4 με 5 μέρες πριν την καθυστέρηση ξεκίνησα με 25.1 η 2ρη χοριακη μετά από δύο μέρες 122.τωρα την επόμενη Δευτέρα είναι η τρίτη και η φαρμακερή. Μακάρι να δείξει ένα μεγαλοοοο νουμερο

Δε σε μαλώνουμε εννοείται.

Εγώ δε καπνίζω ευτυχώς, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να φανταστείς, αλλά αυτό είναι κάτι που θα κρίνεις εσύ με το γιατρό σου και οποιαδήποτε σε μαλώσει πολύ απλά αγνόησε.

Άλλο συμβουλή άλλο προσβολή το λέω συνέχεια για τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης. Εμφανίζονται πολλές τέλειες από το πουθενά.

Τρίτη και φαρμακερή δε θα είναι. Τρίτη και φοβερή θα είναι γιατί από ότι βλέπω υπερδιπλασιάστηκε και η δικιά σου σα και τη δικιά μου. Με 13.6 ξεκίνησα παρακαλώ, επανέλαβα σε 48 ώρες πήγε 75 ξανά επανάληψη σε 48 ώρες (σήμερα) και είναι 270. Τα καλύτερα μας εύχομαι βρε κορίτσια. Άντε να δούμε!!

1 ώρα πρίν, elpida20 είπε:

Αν σου πω πόσο μικρούλα είμαι θα πάθεις πλάκα... Χάχα δεν έχω άλλα παιδάκια θα είναι το πρώτο μου είμαι 21 είμαι η μικρούλα της παρέα σας μάλλον... Αλλά να μας αγαπάτε και εμάς τις μικρές εγκυουλεςςςςςς

Είμαστε κοντά!! Είμαι 25 κλεισμένα και πάω για το δεύτερο μικρακι μου πρώτα ο Θεός. :)

  • Ευχαριστώ 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elpida20 είπε:

Καλημέρα κοριτσιαααα.. 6 μέρες ακόμη για την χοριακη μουυυυ

άντεεε να δούμεεε!!!
Έχω αγωνία για όλες μας!!
Ανυπομονώ να γράφουμε για συμπτώματα σιγά σιγά και κλωτσίτσες χιχι


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου! εδώ μανούλα Οκτωβρίου 18! είδα την ενότητα σας και συγκινήθηκα! θυμήθηκα τη δική μου χοριακη,  τον υπέρηχο.. τις ανακατοσουρες, τις καουρες.. αχ αχ! σαν χτες μου φαίνεται που έκανα τεστ εγκυμοσύνης κ τώρα έχω αγκαλιά το νινι μου! σας εύχομαι από καρδιάς ο τι καλύτερο! να μεγαλώσει πολύ η παρέα σας,  κ να περάστε όλες παρέα τη γλυκιά αναμονή για τα μπεμπακια σας! με το καλό σε όλες και συγχαρητήρια! σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 4

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...