Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

      ευχαριστώ κορίτσι  μ! ελπιζω να είσαι καλα! κοντοζυγώνει η μέρα μ και μένα! 

      @linaa θα μπυ κάνουν πάλι ντοπλερ αύριο, γιατί;  ο όρος πέφτει συνεχώς στο maximum 120 σταγόνες! χθες μ το κόψανε για 10 λεπτα και άρχισε να πονάει πολύ η μέση! μου το έβαλαν στις 80 που το ειχα αλλά δεν με έπιασε και μ το αύξησαν ! ο γιατρός πάλι δεν μ λέει τι σκοπό έχει! 

      Υπομονή Κ να μην σκέφτεσε διάφορα . Ο γιατρός σίγουρα θα έχει σκοπό να σε κρατήσει όσο πάει. Όσο σε κρατάνε οι όροι Κ δεν σπάνε τα νερά θα μείνεις εκεί να φτάσεις όσο πιο μακριά γίνετε . 

      Το ντομπλερ θα στο κάνουν προφανώς για να δουν τις τροφοδοσίες των αρτηριών  την γήρανση του πλακούντα  Κ την καρδιά του μωρού εάν ζοριζετε . 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

Μόλις τα είδα! Πολύ όμορφα!!! Και το βιβλίο τέλειο, μπράβο! Δεν πειράζει που δε βγήκε vintage στυλ, ήταν υπέροχα!

Να`σαι καλα!Χαιρομαι ιδιαιτερα να ακουω ωραια σχολια ιδιως απο καποιους που φτιαχνουν τοσα υπεροχα πραγματα!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/484210_4097091194325_1494211835_33514899_809008457_n.jpg

Να και τα μαρτυρικά που έφτιαξα για την Ιωάννα μας.

Ευχαριστώ παρα παρα παρα πολύ.Τα χάρηκα αφάνταστα.Να'στε καλα κορίτσια που με μάθατε και εμένα.Τώρα θα φτιάξω και του Θανασάκη μου.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πάλι όμως τη βοήθεια σας τώρα που κόλλησα το μικρόβιο.Θέλω να κάνω αυτή τη λαμπάδα για την βάπτιση του μικρού μου.Ειναι λαμπάδα παγωτο χωνάκι.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/380263_4097150635811_1494211835_33514921_2053007779_n.jpg

Δεν μου φαινεται δυσκολη, το μόνο που με προβληματίζει είναι πως θα στερεώσω το χαρτόνι(χωνάκι) στο κερί.

Και πάλι σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Να`σαι καλα!Χαιρομαι ιδιαιτερα να ακουω ωραια σχολια ιδιως απο καποιους που φτιαχνουν τοσα υπεροχα πραγματα!;)

:D:D:D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/484210_4097091194325_1494211835_33514899_809008457_n.jpg

Να και τα μαρτυρικά που έφτιαξα για την Ιωάννα μας.

Ευχαριστώ παρα παρα παρα πολύ.Τα χάρηκα αφάνταστα.Να'στε καλα κορίτσια που με μάθατε και εμένα.Τώρα θα φτιάξω και του Θανασάκη μου.

Πολύ ωραία!!!

Θα ήθελα πάλι όμως τη βοήθεια σας τώρα που κόλλησα το μικρόβιο.Θέλω να κάνω αυτή τη λαμπάδα για την βάπτιση του μικρού μου.Ειναι λαμπάδα παγωτο χωνάκι.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/380263_4097150635811_1494211835_33514921_2053007779_n.jpg

Δεν μου φαινεται δυσκολη, το μόνο που με προβληματίζει είναι πως θα στερεώσω το χαρτόνι(χωνάκι) στο κερί.

Και πάλι σας ευχαριστώ

Αν το δέσεις, φοβάμαι πως θα τσαλακώσει. Να το κολλήσεις με σιλικόνη? Τι χαρτί θα βάλεις για το χωνάκι? Να είναι σχετικά παχύ και ανθεκτικό καλύτερα.


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

'Οχι εντελώς! Δεν το έγραψα σωστά! Εννοώ το σβήσανε οι διαχειριστές του φόρουμ από την υπογραφή!

Α!! Λεω και εγώ τι έγινε????Οι διαχειριστές θέλουν μονο να διαφημιζουμε τα μαγαζια που έχουν σπόνσορες. Κατα τ άλλα ούτε εμεις να βάζουμε τα blog μας ουτε επισης και τα μαγαζια που δεν έχουν κανει διαφημιση στο παρεντς.Εκει πεφτουν καμπανες!!

Ευτυχώς που υπαρχει και το fb και μπορούμε να μιλάμε ανετα


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Koριτσια καλησπερα. Ηθελα να σας ρωτησω, μηπως ξερετε πως, με τι κολλα, κολλαει το ξυλο στο γυαλι; Θελω να κανω μπουκαλακια που θα τα γεμισω λεμοναδα για τη βαφτιση του μικρου μου, τα οποια θελω να τα βαλω λιγο μεσα σε ψυγειο για να ειναι δροσερα. Τα κολλησα με uhu στιγμης, αλλα φοβαμαι μηπως βγαλει"υγρασια" το μπουκαλακι και πεσουν τα διακοσμητικα απο ξυλο.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koριτσια καλησπερα. Ηθελα να σας ρωτησω, μηπως ξερετε πως, με τι κολλα, κολλαει το ξυλο στο γυαλι; Θελω να κανω μπουκαλακια που θα τα γεμισω λεμοναδα για τη βαφτιση του μικρου μου, τα οποια θελω να τα βαλω λιγο μεσα σε ψυγειο για να ειναι δροσερα. Τα κολλησα με uhu στιγμης, αλλα φοβαμαι μηπως βγαλει"υγρασια" το μπουκαλακι και πεσουν τα διακοσμητικα απο ξυλο.

Δοκιμασε με ατλακολ και κανε το πείραμα στο ψυγείο. "κακοποιησε" και λίγο το μπουκάλι για να είσαι σίγουρη ότι θα αντεξει στα χτυπήματα.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε με ατλακολ και κανε το πείραμα στο ψυγείο. "κακοποιησε" και λίγο το μπουκάλι για να είσαι σίγουρη ότι θα αντεξει στα χτυπήματα.

Se ευχαριστω πολυ Πενυ. Που το βρισκω αυτο (σε τι ειδους μαγαζια δλδ); Δεν ειμαι Αθηνα.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Βρεεεε καλως τα τα κοριτσιαααα...

Εδω η ομορφη Ερμιωνη...

Διακοπευουμε ακομη και ξεκουραζόμαστε για να επιστρέψουμε και να πεσουμε παλι με τα μουτρα στη δουλειά.

Καταρχάς να σας ζεισουν τα παιδακια σας σε οσες γεννησατε τοοοοσο καιρο που εχω να γραψω...

Να τα καμαρωνεται και να τα χαίρεστε μεχρι τα βαθιά γεράματα!!!!!!!!!!!!!

Ψαχνω να βρψ αυτες τις κρεμαστρες που ανοιγουν απο την μια πλευρα για να μπορει να περασει το ρουχο πιο ευκολα...Γνωριζεται κατι γιαυτο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...