Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πονος εμφυτευσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

On 18/3/2019 at 2:55 ΜΜ, Myrtoulita είπε:

@Myrtw18 οταν εμεινα εγκυος ειχα κι εγω εναν οξυ πονο χαμηλα απο την μια μερια 1 -2 μερες μετα την επαφη και τλκ ημουν εγκυος!! Δεν ειχα ξανανιωσει ποτε κατι παρομοιο κι οταν πηγα στον γιατρο μου επιβεβαιωσε οτι απο εκεινη την ωοθηκη ειχε γινει η συλληψη...Σου ευχομαι να ηταν κι εσενα τετοιος ο πονος και να μας πεις τα ευχαριστα σε λιγες μερες!!

Καλησπερα το φουσκωμα οταν εοναι περιοδου ειναι χαμηλα κ ψηλα οταν ειναι εγκυμοσυνη η δεν εχει διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καμία διαφορά απολύτως!!! Τα συμπτώματα μιας εγκυμοσύνης είναι ακριβώς τα ίδια με τις περίοδου!!! Ψάχνεις πολύ συμπτώματα αυτό σου δημιουργεί άγχος προσπάθησε να χαλαρώσεις!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw18 είπε:

Καλησπερα το φουσκωμα οταν εοναι περιοδου ειναι χαμηλα κ ψηλα οταν ειναι εγκυμοσυνη η δεν εχει διαφορα

ποτε περιμενεις περιοδο; γτ δεν κανεις μια χοριακη η ενα τεστ να σου φυγει η αγωνια;


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εκανα αρνητικο κ δω δεν κανουν χοριακη ειμαι σε νησι μου ειπε νά ξανα κσνω σε 10 μερες εαν συνεχιστει η καθυστερηση

Τραγικη κατασταση στο νησι βαριουνται ειπα νά μου κανουν υπερηχο και μου ειπε οτι ειναι νωρις

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw18 είπε:

Εκανα αρνητικο κ δω δεν κανουν χοριακη ειμαι σε νησι μου ειπε νά ξανα κσνω σε 10 μερες εαν συνεχιστει η καθυστερηση

Τραγικη κατασταση στο νησι βαριουνται ειπα νά μου κανουν υπερηχο και μου ειπε οτι ειναι νωρις

Πω ταλαιπωρία το νησί πραγματικά!!! Κοίτα υπέρηχο αν σου κάνει όντως είναι νωρίς δεν θα φαινόταν κάτι!! Θύμισε μου έχεις κάνει καθόλου εξετάσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 6 months later...
14 ώρες πρίν, Myrtw18 είπε:

κοριτσια 8 εβδομαδων ειμαι τα καταφερα πρωτα ο θεος

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις με ένα γερό μπεμπεδακιιιιι!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εκανα θετικο τεστ ωορρηξιας 17 μερα προχθες και χθες εκανα τεστ αρνητικο εχω αλλο ενα και δεν το κανω !! Πιστευω θα αδιαθετησω γιατι σχω που και που πονακια και στηθος πολυ πρησμενο.εδω και 5..6. Μερες !!!!! 
Δεν εχω σκοπο να κανω τελικα αλλο εαν δε δω καθυστερηση στεναχωρηθηκα. σας εχει συμβει να κανατε να ηταν αρνητικο αλλα τελικα να ησασταν εγκυος

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Diana8 είπε:

Κοριτσια μου εκανα θετικο τεστ ωορρηξιας 17 μερα προχθες και χθες εκανα τεστ αρνητικο εχω αλλο ενα και δεν το κανω !! Πιστευω θα αδιαθετησω γιατι σχω που και που πονακια και στηθος πολυ πρησμενο.εδω και 5..6. Μερες !!!!! 
Δεν εχω σκοπο να κανω τελικα αλλο εαν δε δω καθυστερηση στεναχωρηθηκα. σας εχει συμβει να κανατε να ηταν αρνητικο αλλα τελικα να ησασταν εγκυος

καλημερα diana  ,σ εμενα μου ειχε τυχει στο δευτερο και τριτο παιδι.

δεν μου εδειξε ουτε την ιδια μερα της περιοδου , ουτε την επομενη, το ειχα αφησει δυο τρεις μερες ,

στο τριτο που ειναι και πιο προσφατο, ειχα κανει την ιδια μερα,  ειχα πολλους πονους περιοδου, και βγηκε αρνητικο , το αφησα κανα δυο μερες ακομα, γιατι ημουν σιγουρη οτι θα αδιαθετησω και τη τριτη μερα βγηκε αχνο θετικο.

στο δευτερο ειχαν περασει πιο πολλες μερες , και μου εδειχναν  ολο αρνητικα . μετα δεν ξανακανα αλλο αφου περασε η βδομαδα  , ημουν πλεον σιγουρη οτι ημουν εγκυος, γιατι δεν ειχα ποτε καθυστερηση . εχουν περασει και 14 χρονια, αν και νομιζω τα τεστ ιδια ειναι . μονο η συλληψη παιζει ρολο , αν εγινε νωρις ή αργα, για να μπορεσει να ανιχνευθει η ορμονη. σου ευχομαι το καλυτερο !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...