Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Καφε υγρα 14η εβδομαδα


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας! Σας παρακαλω μπορει καποια να με βοηθησει; ειμαι εγκυος 14+3 και σημερα ειδα στο εσωρουχο λιγα καφε υγρα..ο γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο κ σημερα Κυριακη δεν μπορω να τον βρω στο τηλ..υπαρχει περιπτωση για αποβολη; εχει περασει καποια κατι παρομοιο; σας θερμωπαρακαλω πειτε μου τις εμπειριες σας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσωπική εμπειρία δεν έχω αλλά μην αγχώνεσαι κοριτσι μου σε πολλές κοπέλες έχει συμβεί... Απ' τη στιγμή που είναι μόνο καφέ δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Αυτό που θα κάνεις εσύ είναι να ξεκουραστείς. Αν θες πάρε τηλ στο μαιευτήριο του νοσοκομείου για να τον βρουν αυτοί τον γιατρό για το τι να κάνεις. Ίσως σου πει να πάρεις προγεστερόνη ίσως κ όχι. Πάντως μην αγχωνεσαι, όλα καλά θα είναι. Αν φοβάσαι βέβαια μπορείς να πας κ η ίδια στο νοσοκομείο για να σου κάνουν υπέρηχο. Να γράψεις για νεότερα κ να θυμάσαι ότι πολλές κοπέλες ακόμα κ με αιμορραγία δεν έχασαν το παιδάκι κ εξελίχθηκε μια χαρά η εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κουράστηκες λίγο σήμερα? θα σου δώσει προγεστερόνη!! Αλλά επέμενε να τον βρεις στο τηλ...επίσης μπορείς να πας να κάνεις υπέρηχο σε κάποιο νοσοκομείο που εφημερεύει να δεις ότι το μωρακι είναι καλά να ηρεμήσεις!! 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας..πηρα τηλ και μου ειπαν οτι αν δω κοκκινο αιμα και ποναω να παω οτι ωρα κ να ειναι..εχω λιγο πονο χαμηλα αλλα αιμα δεν εχω..παρα μονο τα καφε μπεζ στο σκουπισμα..αυριο το πρωι θα εφημερευει ο γιατρος μου σημερα ειναι αλλος..φοβαμαι τοσο πολυ γιατι το καλοκαιρι περασα κ μια βιοχημικη κυηση

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diamantenia.23 είπε:

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας..πηρα τηλ και μου ειπαν οτι αν δω κοκκινο αιμα και ποναω να παω οτι ωρα κ να ειναι..εχω λιγο πονο χαμηλα αλλα αιμα δεν εχω..παρα μονο τα καφε μπεζ στο σκουπισμα..αυριο το πρωι θα εφημερευει ο γιατρος μου σημερα ειναι αλλος..φοβαμαι τοσο πολυ γιατι το καλοκαιρι περασα κ μια βιοχημικη κυηση

Νομίζω η καλύτερη λύση είναι να μείνεις ξαπλωμένη και να ξεκουραστείς!! Άνοιξε και την τηλεόραση να περάσει η ώρα και όλα θα πάνε καλά!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Diamantenia.23 είπε:

Κοριτσια γεια σας! Σας παρακαλω μπορει καποια να με βοηθησει; ειμαι εγκυος 14+3 και σημερα ειδα στο εσωρουχο λιγα καφε υγρα..ο γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο κ σημερα Κυριακη δεν μπορω να τον βρω στο τηλ..υπαρχει περιπτωση για αποβολη; εχει περασει καποια κατι παρομοιο; σας θερμωπαρακαλω πειτε μου τις εμπειριες σας..

Το να σου πω μην αγχώνεσαι και ξεκουράσου δηλαδή ξάπλωσε δεν ξέρω αν σε βοηθάει τώρα νομίζω αλλά αυτό πρέπει να κάνεις το καφέ δεν είναι κάτι λένε το κόκκινο είναι επικίνδυνο.εγω έχω περάσει πολλά και δεν ειαμαι καθόλου ψύχραιμη καλό είναι να πας αύριο στο νοσοκομείο ή και σήμερα μην ακούς που λένε όταν δεις αίμα ξέρω πως νιώθεις ελπίζω και εύχομαι ολόψυχα να μην είναι τίποτα συνήθως δεν είναι αλλά είναι φυσικό να ανησυχείς.ελα όλα καλά θα πάνε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Νομίζω η καλύτερη λύση είναι να μείνεις ξαπλωμένη και να ξεκουραστείς!! Άνοιξε και την τηλεόραση να περάσει η ώρα και όλα θα πάνε καλά!!

Μακαρι να ξεχνιομουν αλλα δεν μπορω...κ μονο στην ιδεα οτι θα χαθει κιαλλο μωρακι..μονο χαλια με κανει αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diamantenia.23 είπε:

Μακαρι να ξεχνιομουν αλλα δεν μπορω...κ μονο στην ιδεα οτι θα χαθει κιαλλο μωρακι..μονο χαλια με κανει αυτο..

Μη στεναχωριέσαι.. στο μήνα που είσαι δύσκολα χάνονται τα μωράκια!!!! Απλά πρέπει να ξεκουραστείς!!!!! Και φυσικά.να χαλαρώσεις!!!!

 

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, D-na είπε:

Το να σου πω μην αγχώνεσαι και ξεκουράσου δηλαδή ξάπλωσε δεν ξέρω αν σε βοηθάει τώρα νομίζω αλλά αυτό πρέπει να κάνεις το καφέ δεν είναι κάτι λένε το κόκκινο είναι επικίνδυνο.εγω έχω περάσει πολλά και δεν ειαμαι καθόλου ψύχραιμη καλό είναι να πας αύριο στο νοσοκομείο ή και σήμερα μην ακούς που λένε όταν δεις αίμα ξέρω πως νιώθεις ελπίζω και εύχομαι ολόψυχα να μην είναι τίποτα συνήθως δεν είναι αλλά είναι φυσικό να ανησυχείς.ελα όλα καλά θα πάνε 

Σε ευχαριστω πολυ..δεν γνωριζω τι εχεις περασει αλλα σου ευχομαι ολα να ειναι μια χαρα απο δω και περα...εχω τοσο φοβο για να μην παθει κατι το μικρουλι που κλαιω ολη την ωρα ξερω δεν ειναι καλο αυτο αλλα φοβαμαι τοσο πολυ..δεν νομιζω να κρατηθω μεχρι αυριο θα παω αποψε

Just now, Τουτουνι είπε:

Μη στεναχωριέσαι.. στο μήνα που είσαι δύσκολα χάνονται τα μωράκια!!!! Απλά πρέπει να ξεκουραστείς!!!!! Και φυσικά.να χαλαρώσεις!!!!

 

Ευχαριστω πολυ..! Θελω να πιστευω πως ολα θα πανε καλα..θα παω αποψε να με δει ο γιατρος που εφημερευει δεν αντεχω μεχρι το πρωι..και παλι σε ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diamantenia.23 είπε:

Μακαρι να ξεχνιομουν αλλα δεν μπορω...κ μονο στην ιδεα οτι θα χαθει κιαλλο μωρακι..μονο χαλια με κανει αυτο..

Ξερεθς αν ειναι χαμηλα ο πλακούντας?εμενα ηταν στην αρχη και με ειχε προειδοποιήσει ο γιατρος αν δω τπρ να μη τρομάξω. Προσπαθησε να εισαι ηρεμη για να βοηθήσεις το μωρακι σοθ.παντως σημερα ξαπλωσε.μη κανεις τπτ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, loyloy είπε:

Ξερεθς αν ειναι χαμηλα ο πλακούντας?εμενα ηταν στην αρχη και με ειχε προειδοποιήσει ο γιατρος αν δω τπρ να μη τρομάξω. Προσπαθησε να εισαι ηρεμη για να βοηθήσεις το μωρακι σοθ.παντως σημερα ξαπλωσε.μη κανεις τπτ 

Στην αυχενικη οταν πηρα τις απαντησεις γραφει οτι ειναι κατω προσθιος...αυτο εχεις και εσυ;; δεν μου ειπαν τπτ ομως για το τι να περιμενω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας στο νοσοκομείο για να μην αγχώνεσαι κ κλαις.. θα δεις που το μωράκι θα είναι μια χαρά..

Μακαρι Παναγιτσα μου..δεν θελω να το χασω και αυτο..ειμαι ηδη ετοιμη και περιμενω τον συζυγο για να ερθει..σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diamantenia.23 είπε:

Μακαρι Παναγιτσα μου..δεν θελω να το χασω και αυτο..ειμαι ηδη ετοιμη και περιμενω τον συζυγο για να ερθει..σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου..

Μέσα από την ψυχή μου να πάνε όλα καλα!Ηρέμησε όσο μπορείς!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diamantenia.23 είπε:

Στην αυχενικη οταν πηρα τις απαντησεις γραφει οτι ειναι κατω προσθιος...αυτο εχεις και εσυ;; δεν μου ειπαν τπτ ομως για το τι να περιμενω..

Ναι ετσι εγραφε και μενα.πηγαινε να σουβκανουν εναν υπερυχο να ηρεμησεις κσι θα δεις που ολα θα ειναι καλα.ειχα μια παλλινδρομη πριν το μπεμπη μοθ και καταλαβαίνω την αγωνια σου.πες μας μετα πως ειναι το μπεμπακι σου.κανε θετικες σκεψεις.ενταξει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...