Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Ωορρηξία


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μωρέ σε όλες μας δίνεις εσυ....κ θα μας περισσέψουν κιολας μη σ πω....χαχαχαχαχαχ δοτρια πρέπει να γίνεις αγαπη αλλά δεν θα ξερω αν είναι από σένα....πάντως θα σαι τουμποδοτρια να ξέρεις....γέννα εσυ κ δεν θέλω τίποτα εγω αλλο ...μ φτάνει κ που το πες ....

Καλέ δεν το είχα σκεφτεί ποτέ! Δεν ξέρω καν πως γίνεται! Αλλά σίγουρα θα το κοιτάξω όταν γεννήσω! Μακάρι να μπορώ να δώσω! Έστω και μια γυναίκα να τα καταφέρει θα είναι τεράστια χαρά για εμένα! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Καλέ δεν το είχα σκεφτεί ποτέ! Δεν ξέρω καν πως γίνεται! Αλλά σίγουρα θα το κοιτάξω όταν γεννήσω! Μακάρι να μπορώ να δώσω! Έστω και μια γυναίκα να τα καταφέρει θα είναι τεράστια χαρά για εμένα! 

μακάρι ολες κ όλοι να σκέφτονται σαν εσένα....κ βέβαια μπορείς να γίνεις ...η καθεμία μας μπορεί αρκεί να εχουμε τις προϋποθέσεις....Φιλάκια 3τεκνη μανουλα ....(ιιιιιιιι παναγια μ θα τα χα παίξει σ λεω εγω)...χαχαχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μακάρι ολες κ όλοι να σκέφτονται σαν εσένα....κ βέβαια μπορείς να γίνεις ...η καθεμία μας μπορεί αρκεί να εχουμε τις προϋποθέσεις....Φιλάκια 3τεκνη μανουλα ....(ιιιιιιιι παναγια μ θα τα χα παίξει σ λεω εγω)...χαχαχαχαχα 

Αυτές τις προϋποθέσεις δεν γνωρίζω, γι'αυτο σου είπα θα το κοιτάξω! Αχαχαχαχαχα μην το λες γιατί μπορεί να κάνεις διδυμακια με τη μία! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Αυτές τις προϋποθέσεις δεν γνωρίζω, γι'αυτο σου είπα θα το κοιτάξω! Αχαχαχαχαχα μην το λες γιατί μπορεί να κάνεις διδυμακια με τη μία! 

να  το κάνεις κ γω αν μπορούσα θα το κανα....σημαντικό πολύ....λες 2???? μακάρι μια κ έξω να τελειώνω....χαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περίπτωση να εχω πρώιμα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ?το λέω γιατι εχω αδιαθεσία ,το στομάχι μου και τα έντερα μου ειναι λίγο χάλια και δεν εχω όρεξη να φάω.δεν ειναι νωρίς μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη μεριοδο ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, xanthou vasiliki είπε:

Υπαρχει περίπτωση να εχω πρώιμα συμπτώματα πριν την καθυστέρηση ?το λέω γιατι εχω αδιαθεσία ,το στομάχι μου και τα έντερα μου ειναι λίγο χάλια και δεν εχω όρεξη να φάω.δεν ειναι νωρίς μια βδομάδα πριν την αναμενόμενη μεριοδο ?

Καθόλου νωρίς. Τα συμπτώματα μου άρχισαν 10 μέρες νωρίτερα.. Νόμιζα ότι ήταν στο μυαλό μου..αλλά όχι... Μακάρι να είσαι κορίτσι μου! 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Τονι@ Εγώ έχω πολύ συχνοουρία από την ωορηξία και μετά αλλά περιμένω και εγώ σε 6 μέρες περίοδο νιώθω και πρησμένη γενικά 

Κοίτα.. Αφού το έχεις από την ωορρηξια συνεχόμενα είναι πιο δύσκολο να το ερμηνεύσει κανείς. Άσε που ποτέ δεν είμαστε σίγουροι έτσι κι αλλιώς. Αλλά εγω ειχα την επιμαχη επαφή 11η μέρα και τα συμπτώματα άρχισαν δειλά δειλά γύρω στην 19η.

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τονι@ δεν εννοούσα από την ωορρηξια ακριβώς και μετά το έχω από το σκ σίγουρα την Πέμπτη που μας πέρασε είχα πάει στον ντοκ και είχε σχηματιστεί ωχρό σωμάτιο και ήταν καλό και το ενδομητριο 

Επίσης εγώ είχα πολλές επαφές όχι μόνο 1 τόσο άτυχη να είμαι ρε γμτ


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, boukitsa123 είπε:

@Τονι@ δεν εννοούσα από την ωορρηξια ακριβώς και μετά το έχω από το σκ σίγουρα την Πέμπτη που μας πέρασε είχα πάει στον ντοκ και είχε σχηματιστεί ωχρό σωμάτιο και ήταν καλό και το ενδομητριο 

Επίσης εγώ είχα πολλές επαφές όχι μόνο 1 τόσο άτυχη να είμαι ρε γμτ

Όχι δεν λέω ότι δεν έχεις πιθανότητες. Ισα ίσα. Απλά διευκρινιζω τη διαφορά στη δική μου περίπτωση. Άρα η συχνοουρία ξεκίνησε κάποιες μέρες μετά την ωορρηξια. Καλό ακούγεται σαν συμπτωμα. Έχεις κάτι άλλο? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Τονι@ έχω πόνους στην μέση σαν όταν έχω περίοδο και νιώθω φουσκωμένη αρκετά 

Εγω ειχα πολύ φούσκωμα στο έντερο αλλα όχι πονο στη μέση. Κάθε γυναίκα και κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Σε πολύ λίγες μέρες θα ξέρεις. Προσπαθησε να χαλαρώσεις λίγο γιατί δεν θα αντέξεις.. :)

  • Λυπημένη/-ος 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Τονι@ στην σελίδα του clearblue μου έβγαλε ότι μπορώ να ξεκινήσω το τεστ από μεθαύριο 

Ε λογικό είναι βρε αγάπη μου. Μην βασανίζεις τον εαυτό σου. Κανε λίγο υπομονή. Ασχολήσου με κάτι άλλο. 2 μέρες είναι θα περάσουν. 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...