Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αρνητικα τεστ και εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Χρυσάνθη ένας ασυνήθιστα μεγάλος κύκλος δεν είναι ένας καλός ορμονικά κύκλος οπότε αυτό που εσύ βλέπεις σαν μη νορμάλ περιοδο παίζει να είναι η κανονική περίοδος σου σε έναν μη καλό ορμονικά μήνα. Μήπως αρρώστησες γιατί μιλησες για συμπτώματα εγκυμοσύνης ενώ ξεκάθαρα δεν υπάρχει εγκυμοσύνη αυτή τη στιγμή που μιλάμε. Μία επίσκεψη στον γιατρό και ενας υπερηχος θα δείξει τι συμβαίνει. 

Θα δείξει... Θα περιμένω δυο τρεις μέρες να δω πως θα πάει και θα μιλήσω  πάλι με τον γιατρό μου... σας ευχαριστώ πολύ πάντως κορίτσια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα..προσπαθώ για 2ο μωρό..Ήρθα σε επαφή την επόμενη μέρα απο το θετικό τεστ ωορρηξίας της hometest ..Σήμερα έκανα τεστ κύησης της ίδιας εταιρείας κ ήταν καθαρά αρνητικό ούτε καν αχνό στην 11 ημέρα μετά το θετικό της ωορρηξίας..κανονικά δεν έπρεπε κάτι να να δείξει?να αχνοφαίνεται?εννοείται οτι θα επαναλάβω..έχει τύχει σε καμία κάτι παρόμοιο κ τελικά να ήταν έγκυος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα..προσπαθώ για 2ο μωρό..Ήρθα σε επαφή την επόμενη μέρα απο το θετικό τεστ ωορρηξίας της hometest ..Σήμερα έκανα τεστ κύησης της ίδιας εταιρείας κ ήταν καθαρά αρνητικό ούτε καν αχνό στην 11 ημέρα μετά το θετικό της ωορρηξίας..κανονικά δεν έπρεπε κάτι να να δείξει?να αχνοφαίνεται?εννοείται οτι θα επαναλάβω..έχει τύχει σε καμία κάτι παρόμοιο κ τελικά να ήταν έγκυος?

Κοριτσι δυστυχωσ σε καθε μηνα εχουμε πιθαντοτητεσ περιπου 20 τοισ εκατο μονο για μια εγκυμοσυνη..

Το οτι ειχεσ απαφεσ πανω στισ γονιμεσ μερεσ δεν σημαινει πωσ εμεινεσ κ εγκυοσ...

Παρολα αυτα μπορει κ να εισαι κ απλα η εμφυτευση να καθυστερησε..

Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυοσ..κ αν δεν εισαι αυτην την φορα να μεινεισ συντομα...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ALEX210 είπε:

Nαι ξέρω ένα 25% Είναι οι πιθανότητες...απλώς εχω μπει στο τρυπάκι να μείνω γρήγορα...Όπως θέλει ο Θεός..Μέχρι Τετάρτη θα έχει δείξει  

Που οσο ανεβαινει η ηλικια μασ δυστυχωσ πεφτει κ το ποσοστο..

Ποσο σε καταλαβαινω..εγω οταν ηθελα να μεινω εγκυοσ στο 1ο καθε μηνα ειχα συμπτωματα να φανταστεισ..

Απλα θελει πιο χαλαρα...να μην απογοητευομαστε! 

Ευχομαι να εισαι τυχερη με την 1η!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την κόρη μου την "έπιασα "τον 4 μήνα με τεστ τεστ ωορρηξίας..ύστερα προκύψαν άλλες 2 κύησεις με 2 ελεύθερες επαφές χωρίς να έχουμε σκοπό για 2ο μωρό..Αλλά δυστυχώς τα έχασα στο β τρίμηνο απο τυχαία γεγονότα..δεν περίμενα ποτέ να θέλω 2ο μωρό και ναι θέλω..Είναι 2 η φορά που έχουμε ξεκινήσει ελεύθερα εγω κάνω τεστ κ αν κάτσει έκατσε η επαφή πχ τώρα έγινε την επόμενη από το ΤΕΣΤ που θεωρείται κ εκείνη φουλ γόνιμη..κ στις 2κύησεις είχα κάνει τεστ ανήμερα περιόδου κ ήταν καρα μπαμ θετικά της clear blue..Στην 3 κύηση μετά απο 4 μέρες καθυστέρηση δεν περίμενα να ήμουν..κ όμως ήμουν κ είχα χάρει πολυ..Τώρα νιώθω σαν την πρώτη φορά αυτή την ανυπομονησία..είμαι ηδη 35 ετών. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ALEX210 είπε:

Την κόρη μου την "έπιασα "τον 4 μήνα με τεστ τεστ ωορρηξίας..ύστερα προκύψαν άλλες 2 κύησεις με 2 ελεύθερες επαφές χωρίς να έχουμε σκοπό για 2ο μωρό..Αλλά δυστυχώς τα έχασα στο β τρίμηνο απο τυχαία γεγονότα..δεν περίμενα ποτέ να θέλω 2ο μωρό και ναι θέλω..Είναι 2 η φορά που έχουμε ξεκινήσει ελεύθερα εγω κάνω τεστ κ αν κάτσει έκατσε η επαφή πχ τώρα έγινε την επόμενη από το ΤΕΣΤ που θεωρείται κ εκείνη φουλ γόνιμη..κ στις 2κύησεις είχα κάνει τεστ ανήμερα περιόδου κ ήταν καρα μπαμ θετικά της clear blue..Στην 3 κύηση μετά απο 4 μέρες καθυστέρηση δεν περίμενα να ήμουν..κ όμως ήμουν κ είχα χάρει πολυ..Τώρα νιώθω σαν την πρώτη φορά αυτή την ανυπομονησία..είμαι ηδη 35 ετών. 

Κριμα που περασεσ τοσο δυσκολα..δεν μπορω να διανοηθω καν πωσ μπορει να φουσκωνει η κοιλιτσα κ τελικα να τα χανεισ...ειστε γονιμο ζευγαρι..σιγουρα θα πιασετε ευκολα..σου ευχομαι να εχεισ καθυστερηση για να σου φιγει πια ολο αυτο το αγχοσ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ALEX210 είπε:

Καλησπέρα..προσπαθώ για 2ο μωρό..Ήρθα σε επαφή την επόμενη μέρα απο το θετικό τεστ ωορρηξίας της hometest ..Σήμερα έκανα τεστ κύησης της ίδιας εταιρείας κ ήταν καθαρά αρνητικό ούτε καν αχνό στην 11 ημέρα μετά το θετικό της ωορρηξίας..κανονικά δεν έπρεπε κάτι να να δείξει?να αχνοφαίνεται?εννοείται οτι θα επαναλάβω..έχει τύχει σε καμία κάτι παρόμοιο κ τελικά να ήταν έγκυος?

Καλημέρα κορίτσι μου καλή εβδομάδα δυστυχώς της hometest πιάνουν με 110 μονάδες νομίζω.... Άρα μπορεί κ να είσαι αλλά να μην έχουν συγκεντρωθεί οι μονάδες σου Γιατί δεν κάνεις ένα πιο ευαισθητο τεστ??? Εμενα της hometest εδειξε με 1 μέρα καθυστέρηση ενώ clearblue και predictor έδειξαν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tzeni82 είπε:

Κριμα που περασεσ τοσο δυσκολα..δεν μπορω να διανοηθω καν πωσ μπορει να φουσκωνει η κοιλιτσα κ τελικα να τα χανεισ...ειστε γονιμο ζευγαρι..σιγουρα θα πιασετε ευκολα..σου ευχομαι να εχεισ καθυστερηση για να σου φιγει πια ολο αυτο το αγχοσ...

Εύχομαι οταν συμβεί να έχει αισιο τέλος..κ ας αργήσει λίγο ακόμη...σ όλες εύχομαι να συμβεί αυτο που επιθυμούμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...