Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Πιθανή εγκυμοσυνη!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Καλά ποτε δεν ξέρεις ετσι και οι γόνιμες είναι μεγάλη πιθανότητα στο εύχομαι απο καρδιάς

Ευχαριστω πολυ μακαρι !!!!! Πιστεύω και η μερα της ωορρηξία ηταν καλη η επαφή ... θα δουμε εάν οχι ξανα τ αλλο μήνα :) σε 12 μέρες περιμενω περίοδο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Diana8 είπε:

Ευχαριστω πολυ μακαρι !!!!! Πιστεύω και η μερα της ωορρηξία ηταν καλη η επαφή ... θα δουμε εάν οχι ξανα τ αλλο μήνα :) σε 12 μέρες περιμενω περίοδο 

Φυσικά και ητανε να εχεις αισιοδοξία χι χι χι 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Φυσικά και ητανε να εχεις αισιοδοξία χι χι χι 

Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου η όχι ...όμως διακρίνω μια υγρασία ..Δνε μπορώ  να πω πως είναι λευκά υγρά γιατί δε τ βλέπω τα αίσθανομαι σ έχει συμβεί αυτό ?..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου η όχι ...όμως διακρίνω μια υγρασία ..Δνε μπορώ  να πω πως είναι λευκά υγρά γιατί δε τ βλέπω τα αίσθανομαι σ έχει συμβεί αυτό ?..

Μου έχει συμβεί αγάπη αλλά μην δίνεις σημασία σε συμπτώματα απο τώρα κανει πολλα σενάρια το μυαλό μας απο την επιθυμία μας 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Giotitsa είπε:

Μου έχει συμβεί αγάπη αλλά μην δίνεις σημασία σε συμπτώματα απο τώρα κανει πολλα σενάρια το μυαλό μας απο την επιθυμία μας 

πφφ προσπαθώ αλήθεια αλλά το ξέρω πως και από μόνοι μας δημιουργουμε σύμπτωματα ...θα δείξει τι να πω σε 6 μέρες πάω διακοπές εκεί θα χαλαρώσω αν όχι τώρα την επόμενη φορά ...ίσως πάρω και τεστ ωορρηξιας θα με βοηθήσουν πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

@MariaNicolaouApsiotiκοριτσι μου ειχες καποιο νεο;

Γεια σου Μυρτουλιτα! :) Ειμαι εγκυος!! 2 βδομαδων μονο! Ειμαι εντελως στην αρχη! Εκανα χωριακη την Πεμπτη και βγηκε 17! Μου ειπε ο γιατρος ειναι λιγο χαμηλο αλλα να μην ανυσηχω καθολου γιατι ετσι ειναι συνηθως οταν εισαι σε πολυ αρχικο σταδιο! Μου ειπε να κανω και δευτερη χοριακη μετα απο 2 μερες! Σημερα δηλαδη! Και ανεβηκα στις 72 μοναδες! Τετραπλασιαστηκε!! Ολα κυλουν ομαλα!! :))))))

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

πφφ προσπαθώ αλήθεια αλλά το ξέρω πως και από μόνοι μας δημιουργουμε σύμπτωματα ...θα δείξει τι να πω σε 6 μέρες πάω διακοπές εκεί θα χαλαρώσω αν όχι τώρα την επόμενη φορά ...ίσως πάρω και τεστ ωορρηξιας θα με βοηθήσουν πιστεύω 

Ναι αγάπη θα βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας εμενα πάντως βοήθησαν αλλά μην περιμενε δεν ξέρεις τι έγινε

Just now, MariaNicolaouApsioti είπε:

Γεια σου Μυρτουλιτα! :) Ειμαι εγκυος!! 2 βδομαδων μονο! Ειμαι εντελως στην αρχη! Εκανα χωριακη την Πεμπτη και βγηκε 17! Μου ειπε ο γιατρος ειναι λιγο χαμηλο αλλα να μην ανυσηχω καθολου γιατι ετσι ειναι συνηθως οταν εισαι σε πολυ αρχικο σταδιο! Μου ειπε να κανω και δευτερη χοριακη μετα απο 2 μερες! Σημερα δηλαδη! Και ανεβηκα στις 72 μοναδες! Τετραπλασιαστηκε!! Ολα κυλουν ομαλα!! :))))))

Οοοοοοο μπράβο κορίτσι μου με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ναι αγάπη θα βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας εμενα πάντως βοήθησαν αλλά μην περιμενε δεν ξέρεις τι έγινε

Οοοοοοο μπράβο κορίτσι μου με το καλό μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι

Ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!! Τελικα τα οσα ενιωθα δεν ηταν η ιδεα μου! Απλα επιβεβαιωθηκα!! :) Παμε δυναμικα!! Σε ολες ευχομαι οτι καλυτερο και καθε επιθυμια σας για μωρακι να γινεται πραγματικοτητα!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaNicolaouApsioti είπε:

Ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!! Τελικα τα οσα ενιωθα δεν ηταν η ιδεα μου! Απλα επιβεβαιωθηκα!! :) Παμε δυναμικα!! Σε ολες ευχομαι οτι καλυτερο και καθε επιθυμια σας για μωρακι να γινεται πραγματικοτητα!!! 

Μερικες φορες το ένστικτο είναι πολύ μεγάλο για να μας ξεγελάσει να το χαρείς Οσο δεν παει να μπαίνεις να ανά ρωτας οτι θες 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Μερικες φορες το ένστικτο είναι πολύ μεγάλο για να μας ξεγελάσει να το χαρείς Οσο δεν παει να μπαίνεις να ανά ρωτας οτι θες 

Οντως ειναι πολυ μεγαλο!! Ευχομαι και σε εσενα να πανε ολα οπως θες!!! :))

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaNicolaouApsioti είπε:

Γεια σου Μυρτουλιτα! :) Ειμαι εγκυος!! 2 βδομαδων μονο! Ειμαι εντελως στην αρχη! Εκανα χωριακη την Πεμπτη και βγηκε 17! Μου ειπε ο γιατρος ειναι λιγο χαμηλο αλλα να μην ανυσηχω καθολου γιατι ετσι ειναι συνηθως οταν εισαι σε πολυ αρχικο σταδιο! Μου ειπε να κανω και δευτερη χοριακη μετα απο 2 μερες! Σημερα δηλαδη! Και ανεβηκα στις 72 μοναδες! Τετραπλασιαστηκε!! Ολα κυλουν ομαλα!! :))))))

Με το καλοοοοο μπραβο σου κορίτσι μου !!!! Σου ευχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Με το καλοοοοο μπραβο σου κορίτσι μου !!!! Σου ευχομαι να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!!! 

Ευχαριστω πολυυυυ!!! Οι καλυτερο και σε εσενα!!! :))

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaNicolaouApsioti είπε:

Ευχαριστω πολυυυυ!!! Οι καλυτερο και σε εσενα!!! :))

Μακαριι να είμαι τυχερή Κ εγώ αυτό το μήνα να γίνει το θαύμα ..περιμένω περίοδο σε 10 μέρες ... :) αλλιώς από τ άλλο μήνα ... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Diana8 είπε:

Μακαριι να είμαι τυχερή Κ εγώ αυτό το μήνα να γίνει το θαύμα ..περιμένω περίοδο σε 10 μέρες ... :) αλλιώς από τ άλλο μήνα ... 

Προσπαθα να μην αγχωθεις! Η ανυπομονησια ειναι τεραστεια το ξερω! Εχε πιστη ομως και δωσε ολη σου την θετικη ενεργεια και θα γινει το θαυμα! Το ευχομαι! Εγω πηγα και αναψα κι ενα κερακι πριν βγουν τα αποτελεσματα μου και πηγαν ολα θετικα! Και να μην εισαι ομως αυτον τον μηνα να μην απογοητευτεις αληθεια! Δεν μενουνε ολες παντα απο την πρωτη! Μπορει να παρει και 3-4 μηνες! Να εισαι αισιοδοξη! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...